Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

φιλεναδιτσες μουυυυυ τωρα μπορεσα να μπω να σας διαβασω...;);)

κ μεις χθες ειχαμε επεισοδιακη νυχτα!τι ηταν κ αυτο!!κ αποτι βλεοω κ σεις ε!

ξυπνησε ο μικρος στης 3μιση για μαμ ενω δεν ξυπναει κ δεν μπορεσα να το κοιμησω μεχρη της 6 παρα..τον πιασανε κ τα πονακια κ κλαμα κ γκρινια..ξυπνησε κ ο μεγαλος κ μου ελεγε οτι φοβαται τον καρχα:tongue::tongue:αχχχ εχω εναν πονοκεφαλο σημερα!

το πρωι ηρθε η μαμα κ η κοεπλα του αδερφου μου για καφε..κατσαμε αρκετες ωριτσες..μετα που φυγανε εκανα ντονατς!

τελειαα γινανεεεεεεεε..ειναι απο αυτες τις ευκολες κ νοστιμες συνταγες που μαρεσουν..την δοκιμασα κ σας την προτεινω ανεπιφυλακτα!;)

http://www.megatv.com/proinomou/default.asp?catid=24399&subid=2&pubid=28601403

Ποπακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ χρονια σου πολλα!σε θυμηθηκα σημερα το πρωι..εγω ειχα στης 30 του προηγουμενου μηνα κ σημερα μωλης ειδα την ημερομηνια λεω αχ το ποπακι εχει γεννεθλια!το θυμωμουνα!

χρονια σου πολλααααααααααα,,να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου!πολυχρονη με υγεια κ ευτυχεια!σαγαπω πολυυυυυυυ!

Ρανιουκακκο μου αγαπουλα μουυυυυυ να μην γινω κ γω κουραστικη λεγωντας σου τα ιδια κ τα ιδια..τωρα σου φαινονται ολα βουνο αλα σε λιγο καιρο θα ειστε πολυ πιο καλα..ολα θα μπουν σε προγραμμα!;);)

Γιωτακι μου κ σεις ξενυχτησατε!κ γω τα δοντακαι σεκφτομαι εκτος απο μερικα αερια που εχει που κ που!

κ μενα μετα απο καθε υπνο μενεις ξυπνιος μιαμιση με 2 ωρες το πολυυ..αλα τωαρ τελευται δνε μου κανει μεγαλους υπνους τη μερα..μονο μιση ωρα..

Αναστασακι μου αυριο εχετε γιατρουλη..κ μεις τωαρ μωλης πληρωθει ο αντρας μου πρεπι να κανονησουμε τα εμβολια!εχει ενα κ ο μεγαλος!πωπω εχει να πεσει κλαμα!:(ο μικρουλης πως ειναι?λες να πειναει κ να μην χορταινει..αντε να δουεμ τι θα πει κ ο γιατρος αυριο!ισως να χρειαστει να βγαλεις να δεις τι γινεται γιανα εισαι σιγουηρ!

Ιωαννακι μου καλο λιγο σου εμεινε καρδουλα μου!ειναι δυσκοαλ σε καταλαβαινουμε ολες τα εχουμε περασει!λιγο εμεινε να κρατησεις αγκαλιτσα το αγγελουδι σου!

Ματινακι μου που εισαι αγαπουλα μου..ολα καλα?

πολα φιλακια σε ολες!νατασακι,πεταλουδα,

παω γκρινιαζει ο μικρος!αν μπορεσω θα ξαναμπω!

((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!!!!καθησα επιτελους αν κ δεν εχω τελειωσει ακομα με τις τοσες δουλειες!!!διαβασα μεχρι καποιο σημειο αλλα μετα σταματησα θα συνεχισω καποια στιγμη!!βρηκα το αναστασακι μας στο φεις κ τα λεμε!θα ταχτοποιηθω κ θα βρω ρυθμους!που θα παει!το δεντρο να φανταστητε δεν εχει φυγει ακομα τελειως απο το σαλονι μας...νιωθω οτι ειμαι πολυ κακια νοικοκυρα αλλα εχω τετοια κουραση!!!τουλαχιστον νιωθω οτι δεν παραμελω την Χριστινα μου !

χρυσανθακι μου καλοοοοοο δεν εισαι κακια νοικοκυρα..ειναι πολυ δυσκολα καακ τα ψεματα αν δεν εχεις κ βοηθεια..εμενα σημερα η μανουλα μου ,μου σιδερωσε κ αυτο κ αν ειναι μεγαλη βοηθεια!

εισαι μια πολυ γλυκεια μανουλα!

πολα φιλακια στο χριστινακι!

((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))

δεν προλαβαινω...

κουρασηηηηηηηη!!!!!σε καταλαβαινωω..κ γω ετσι νιωθωωω!χρειαζομαστε βιταμινες πολες!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

χρυσανθακι μου καλοοοοοο δεν εισαι κακια νοικοκυρα..ειναι πολυ δυσκολα καακ τα ψεματα αν δεν εχεις κ βοηθεια..εμενα σημερα η μανουλα μου ,μου σιδερωσε κ αυτο κ αν ειναι μεγαλη βοηθεια!

εισαι μια πολυ γλυκεια μανουλα!

πολα φιλακια στο χριστινακι!

((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))))))))))

δεν προλαβαινω...

κουρασηηηηηηηη!!!!!σε καταλαβαινωω..κ γω ετσι νιωθωωω!χρειαζομαστε βιταμινες πολες!;)

Ax λενακι μου!!!σε πεθυμησα!!ειναι τοσο δυσκολο !ειμαι να σκασω ωρες ωρες!οπως τωρα!που ολα ειναι χαλια η μικρη κοιματε κ εγω αντι να κανω καμοια δουλεια ειμαι εδω!αλλα αυτο το εχει η αναγκη η χρυσανθη η επαφη μαζι σας με χαλαρωνει με ξεκουραζει κ με κανει χαρουμενη...;)


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites

αχ γλυκο μας ποπακι χρονια πολλα!!!!!!!υγεια να εχετε κ ευτυχια στην οικογενια σου!να εισαι γερη να την χαιρεσαι κ να σε χαιρονται!


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites

ρανακι μου καλο!!!ειστε σπιτακι ε?τι κανεις αγαπουλα μου?πως τα πατε με την γλυκουλα μπιζουδενια σου?


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λενακι μου πως ειστε σημερα??? αχ ασε κ εγω σκευτομαι πως θα κλαιει στο εμβολιο το γιαβρι μου!!!!!!! θα μας καψεις μ'αυτα τα γλυκα!!!! ασε καλυτερα γιατι θα παρω τα κιλα που δενν πηρα στην εγκυμοσυνη!!!!!!! η πορτοκαλοπιτα τελεια!! αρεσε σε ολουςςςς!!:D:D:D

χρυσανθακι μου!! εχεις συμαζεματα ε??? υπομονη κοπελα μου!!

φιλακια στο χριστινακι μας!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά τελικά αυτές οι μέρες είναι δύσκολες για όλες μας!!! Πάντως έχω ρίξει πολύ κλάμα από εχθές το απόγευμα! Μου φταίνε όλα! Αντί να είμαι χαρούμενη που φτάνουν οι μέρες να κρατήσω το αγγελουδάκι μου στην αγκαλίτσα μου εγώ κλαίω και νιώθω και τύψεις! Τι να πω;;;;; ΟΡΜΟΝΕΣ άτιμες!!!

Link to comment
Share on other sites

μην τα συζητας!!!!!!

εχθες κ σημερα με τις πυτζαμες ειμαι!!!!!!!! λες να παω να αλλαξω???/

εννοειται!!! αλλαζει την ψυχολογια!

εχεις απολυτο δικιο γιωτακι μου....δε προλαβαινω καν να το σκεφτω γιατι την εχω κλολλημενη στο στηθος....τι ειναι αυτο το πραγμα????θελω να χορταινει απο μενα και να της δινω ξενο μονο σε εκτακτες περιπτωσεις...

θα προσπαθησω ομως γιατι δε γινεται αλλο μ'αυτο το κλαμα!!!!!!!:-(

για να ανεβει η ψυχολογια θελει μερικα κολπακια!

εγω ρε κοριτσια δεν ειχα τετοια, ημουν μες την καλη χαρα! ειμαι αναισθητη???????

ελενιτσα μου και εσεις μια απο τα ιδια?

ακουστε τι παρατηρισα, την εβαλα στον υπνοσακο και την ταισα λιγο παραπανω, πειναγε πολυ , και λεω μηπως επειδη επεσε πολυ η θερμοκρασια πειναει πιο πολυ και μηπως κρυωνε γιαυτο εκλαιγε, ακομα κοιμαται απο τις 5 που εφαγε 210 γρ που ποτε απογευμα δεν εχει φαει τοσο, γυρω στα 150 μαξιμουμ τρωει το απογευμα.

τι να πω? παντως ηρεμισε.

κοριτσια και εγω κοιμηθηκα μεχρι τωρα απο τις 5! πωπω ελιωσα!

ιωαννακι μου μην εχεις τυψεις, ειναι και λιγο το αγχος για τον τοκετο γιαυτο εισαι ετσι. ολα καλα θα πανε!

χρυσανθακι μου κανε αυτο που εχεις αναγκη, τα πραγματα κ οι δουλειες δεν φευγουν, εκει θα εινια και θα σε περιμενουν! φιλακια στο χριστινακι!

Link to comment
Share on other sites

Ax λενακι μου!!!σε πεθυμησα!!ειναι τοσο δυσκολο !ειμαι να σκασω ωρες ωρες!οπως τωρα!που ολα ειναι χαλια η μικρη κοιματε κ εγω αντι να κανω καμοια δουλεια ειμαι εδω!αλλα αυτο το εχει η αναγκη η χρυσανθη η επαφη μαζι σας με χαλαρωνει με ξεκουραζει κ με κανει χαρουμενη...;)

χρυσανθακι μου κ γψ σε πεθυμησα~;)

δεν πειραζει φιλεναδιτσα μου!κανεις δεν θα μας κρινει..θα κανουμε αυτο που μας κανει να αισθανομαστε καλυτερα γιατι αυτο μας κανει καλυτερες μανουλες!θα ερθει κ η ωρα για τις δουλειες!θελουμε κ λιγο χρονο για χαλαρωση δεν γινεται αλιως!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

λενακι μου πως ειστε σημερα??? αχ ασε κ εγω σκευτομαι πως θα κλαιει στο εμβολιο το γιαβρι μου!!!!!!! θα μας καψεις μ'αυτα τα γλυκα!!!! ασε καλυτερα γιατι θα παρω τα κιλα που δενν πηρα στην εγκυμοσυνη!!!!!!! η πορτοκαλοπιτα τελεια!! αρεσε σε ολουςςςς!!:D:D:D

χρυσανθακι μου!! εχεις συμαζεματα ε??? υπομονη κοπελα μου!!

φιλακια στο χριστινακι μας!!!

Αναστασακι μου σημερα καλα ειμαστε αν κ καπου καπου μου κανει γκρινιτσα απο αερια!ειπα να δοκιμασω μερικα φαγητα που δεν ετρωγα πιο πριν γιατι λεω μεγαλωσε κ σιγα σιγα θα περασουν οι κολικοι αλα βλεπω οτι ακομα τον πειραζουν κ εχει αερια απλα δεν ειναι τοσο εντονα οσο παλια!

ναι μωρε τα γιαυρακια πολυ κλαμα θα πεσει!εχω ενα ανχος εκεινη η μερα!περημενω πως κ πως να τελειωνουμε!:(:(

αχχαχαχα λες να βαλουμε τωρα τα κιλα της εγκυμοσηνης!εχω κολισει στα 55..το καλο ειναι οτι αισθανομαι πολυ καλα!μου εχει μεινει λιγη κοιλιτσα οπως κ στην προηγουμενη εγκυμοσηνη αλα δεν με πειραζει..αισθανομαι καλα ενα περιεργο πραγμα..στην πρωτη δεν ημουν ετσι!:rolleyes::rolleyes:

παρολαυτα να την φταιξεις φιλεναδιτσα μου εσυ δεν εχεις αναγκη!τα κιλακια σου ειναι πολυ καλα!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εννοειται!!! αλλαζει την ψυχολογια!
εχεις απολυτο δικιο γιωτακι μου....δε προλαβαινω καν να το σκεφτω γιατι την εχω κλολλημενη στο στηθος....τι ειναι αυτο το πραγμα????θελω να χορταινει απο μενα και να της δινω ξενο μονο σε εκτακτες περιπτωσεις...

θα προσπαθησω ομως γιατι δε γινεται αλλο μ'αυτο το κλαμα!!!!!!!:-(

για να ανεβει η ψυχολογια θελει μερικα κολπακια!

εγω ρε κοριτσια δεν ειχα τετοια, ημουν μες την καλη χαρα! ειμαι αναισθητη???????

ελενιτσα μου και εσεις μια απο τα ιδια?

ακουστε τι παρατηρισα, την εβαλα στον υπνοσακο και την ταισα λιγο παραπανω, πειναγε πολυ , και λεω μηπως επειδη επεσε πολυ η θερμοκρασια πειναει πιο πολυ και μηπως κρυωνε γιαυτο εκλαιγε, ακομα κοιμαται απο τις 5 που εφαγε 210 γρ που ποτε απογευμα δεν εχει φαει τοσο, γυρω στα 150 μαξιμουμ τρωει το απογευμα.

τι να πω? παντως ηρεμισε.

κοριτσια και εγω κοιμηθηκα μεχρι τωρα απο τις 5! πωπω ελιωσα!

ιωαννακι μου μην εχεις τυψεις, ειναι και λιγο το αγχος για τον τοκετο γιαυτο εισαι ετσι. ολα καλα θα πανε!

χρυσανθακι μου κανε αυτο που εχεις αναγκη, τα πραγματα κ οι δουλειες δεν φευγουν, εκει θα εινια και θα σε περιμενουν! φιλακια στο χριστινακι!

και εμενα δεν με επιασε ποτε αυτο, μονο αν μαλωνα με τον αντρα μου, η αν με ενοχλουσε κατι που θα μου ελεγε εκλαιγα!

τωρα με τον μικρο ενα βραδυ με επιασε το κλαμα απο την κουραση!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τί κάνετε?

Ρανιάκι μου πώς είσαι καρδούλα μου?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΟ ΜΑΣ ΠΟΠΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΑΝΕΚΕΝ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

(((((((((((((((((()))))))))))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται!!! αλλαζει την ψυχολογια!
εχεις απολυτο δικιο γιωτακι μου....δε προλαβαινω καν να το σκεφτω γιατι την εχω κλολλημενη στο στηθος....τι ειναι αυτο το πραγμα????θελω να χορταινει απο μενα και να της δινω ξενο μονο σε εκτακτες περιπτωσεις...

θα προσπαθησω ομως γιατι δε γινεται αλλο μ'αυτο το κλαμα!!!!!!!:-(

για να ανεβει η ψυχολογια θελει μερικα κολπακια!

εγω ρε κοριτσια δεν ειχα τετοια, ημουν μες την καλη χαρα! ειμαι αναισθητη???????

ελενιτσα μου και εσεις μια απο τα ιδια?

ακουστε τι παρατηρισα, την εβαλα στον υπνοσακο και την ταισα λιγο παραπανω, πειναγε πολυ , και λεω μηπως επειδη επεσε πολυ η θερμοκρασια πειναει πιο πολυ και μηπως κρυωνε γιαυτο εκλαιγε, ακομα κοιμαται απο τις 5 που εφαγε 210 γρ που ποτε απογευμα δεν εχει φαει τοσο, γυρω στα 150 μαξιμουμ τρωει το απογευμα.

τι να πω? παντως ηρεμισε.

κοριτσια και εγω κοιμηθηκα μεχρι τωρα απο τις 5! πωπω ελιωσα!

ιωαννακι μου μην εχεις τυψεις, ειναι και λιγο το αγχος για τον τοκετο γιαυτο εισαι ετσι. ολα καλα θα πανε!

χρυσανθακι μου κανε αυτο που εχεις αναγκη, τα πραγματα κ οι δουλειες δεν φευγουν, εκει θα εινια και θα σε περιμενουν! φιλακια στο χριστινακι!

Γιωτακι μου συμφωνω με αυτα που λες..θελει λιγη προσπαθεια να φτιαξει η διαθεση κ απο τον εαυτο μας αλα κ απο λιγη βοηθεια απο τους κοντινους μας ανθρωπους!

κ γω ημουν καλα σε αυτην την εγκυμοσηνη..αν δεν παθαινα κ την μαστιτιδα θα ημουν τελεια!στηνς πρωτη εγκυμοσηνη ημουν χαλια..δεν εκλαιγα συνεχεια αλα η διαθεση ηταν πεσμενη πολυ..:rolleyes:

κοιμηθηκε καλα η μπουμπουκα ε!οσο να ναι μεγαλωνει κ τρωει περιοστερο ..κ γω το κανω αυτο ..τον τυλιγω με μια λεπτη φλισ κουβερτουλα κ ετσι τον κραταω κ πολες φορες τον ηρεμει κ αυτο!

επισης συμφωνω σε αυτο που ειπες για την μουσικη!

εμενα η μουσικη μου φτιαχνει τοοοοσοοο πολυυ την διαθεσηηη!ετσι συνηθησ ακ τα παιδακια μου!ο μεγαλος εχει τρελα κ ο μικρος βλεπω του αρεσιε κ ηρεμει πολυ!σχεδον καθε μερα βαζουμε μια φορα τη μερα δυνατα μουσικη κ ακουμε κ χωρευουμε με τον μεγαλο κ τον μικρο αγκαλιτσα!:tongue:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά τελικά αυτές οι μέρες είναι δύσκολες για όλες μας!!! Πάντως έχω ρίξει πολύ κλάμα από εχθές το απόγευμα! Μου φταίνε όλα! Αντί να είμαι χαρούμενη που φτάνουν οι μέρες να κρατήσω το αγγελουδάκι μου στην αγκαλίτσα μου εγώ κλαίω και νιώθω και τύψεις! Τι να πω;;;;; ΟΡΜΟΝΕΣ άτιμες!!!

Ιωαννακι μου γλυκο μην νιωθεις τυψεις!ειναι φυσιολογικα ολα αυατ που περνας κ σκεφτεσαι!σε λιγες μερες θα γελας συνεχεια!

ευχομαι μωλης με το καλο γεννηθει ο μπεμπακος να σου δινει μονο χαρες κ να εχεις εναν ευκολο σαραντησμο απο αποψη ψυχολογιας!να εισαι πολυ καλα!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...