Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

γιωτακι με προγραμμα κοιμαται κ ξυπναει??

τελικα ο γιατρος θα ερθει αυριο πρωι.

ναι, κανονικα ξυπναει γυρω στις 8,30-9,30 το πρωι καθετε 1,5ωρα σε καθε γευμα ξυπνια, μετα ξυπναει 12.30 για να φαει στις 1, μετα 5 για να φαει 5-5,15 και μετα κοιμαται γυρω στις 10-10,30!

τι την εχει πιασει απο χτες δεν ξερω! μηπως ειναι τα δοντια της!

ηρεμισε καθολου ο μικρος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι, κανονικα ξυπναει γυρω στις 8,30-9,30 το πρωι καθετε 1,5ωρα σε καθε γευμα ξυπνια, μετα ξυπναει 12.30 για να φαει στις 1, μετα 5 για να φαει 5-5,15 και μετα κοιμαται γυρω στις 10-10,30!

τι την εχει πιασει απο χτες δεν ξερω! μηπως ειναι τα δοντια της!

ηρεμισε καθολου ο μικρος?

μια ηρεμει μια ειναι ανησυχος... υπομονη μεχρι αυριο.. μπραβο σας παντως!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εσείς έχετε γεννήσει τουλάχιστον! Εγώ η καημένη και άυπνη, και πρησμένη και χοντρή και χάλια γενικότερα!

ελα βρε κοριτσακι μου, το πρηξιμο ειναι απο τις ορμονες, σε λιγες μερες θα φυγουν αυτα κ θα εχεις το ομορφοπαιδο σου αγκαλιτσα!

Link to comment
Share on other sites

μια ηρεμει μια ειναι ανησυχος... υπομονη μεχρι αυριο.. μπραβο σας παντως!!

ναι ειναι υπναρου, ευτυχως, αλλα και το σαββατο το απογευμα δεν κοιμηθηκε και ειχε τρελλη γκρινια! την κοιμησα επανω μου με την πιπιλα κατα τις 8 για να μπορει να φαει, αλλιως θα κοιμοταν πανω στο μπιμπερο!

μαζευει τα ποδαρακια του ο μικρος? μηπως εχουν αρχισει πονακια, εισαστε 1 μηνων? στα αγορακια λενε ειναι πιο εντονοι, ρωτα τον αν εχει και πες του αν ειναι να του δωσεις κιντερντε η χαμομηλι για την κοιλιτσα.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?

αναστασακι μου σε ευχαριστω πολυ και απο εδω ;)

ρανιουκο μου πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα παραπανω απο τα κοριτσια που τα ειπαν τοσο πολυ ομορφα, κανε μια υπομονη γλυκουλα μου, το κλαμα θα περασει σιγα σιγα, κι εμενα μου κρατησε πολυ, οι ορμονες τρελενονται!!!!

ιωαννακι μου κανε κι εσυ ενα κουραγιο, οι μερες ειναι μετρημενες πια, το μπεμπακι ερχεται, το ξερω εχεις κουραστει γλυκουλα μου!!!!!

γιωτουλα την ματιασαμε την μπεμπουλα σου, το καμαρι μου, σας ταλαιπωρησε εχτες...:(

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!

ελα μωρε, σιγα μην την ματιασαμε! παιδακι ειναι θα κανει και αυτη τα δικα της, απλα μου κανει εντυπωση και δουλευα κ σημερα κ καταρρεω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μα εμενα δεν προλαβαινει να τελειωσει το γευμα κ ζηταει κι αλλο... αυτη τη στιγμη παλι θηλαζω! βαζεις κρεμουλα?εγω βαζω αλλα παλι τσουζουν..

τι κρεμα βαζεις? εγω εβαζα πουρελαν της μεντελα, ειναι πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου....

ειμαι λιγο καλυτερα νομιζω....βεβαια μ'αυτες τις παλιοορμονες συνεχιζεται το κλαμα στα καλα καθουμενα!!!!τι να πω?????ευτυχως εχω τον αντρουλη μου....λειπει πολλες ωρες βεβαια αλλα οταν εινια εδω ξενυχταει κι αυτος μαζι μου και τη κραταει για να κοιμηθω κι εγω λιγακι!!!!

πολυ σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωω.....

ρανακι μου, θα σου πω τι μου ειχε πει η μαια μου!

κανονας νο1, μην μενεις με τις πιτζαμες, ντυσου

κανονας νο2,φτιαξε μαλλι, μην εισαι αχτενιστη

κανονας νο3 βαλε μουσικη στο σπιτι ηρεμεις κ εσυ η μπεμπα

κανονας νο 4 φαε καλο πρωινο και ανοιξε τις κουρτινες του σπιτιου!

θα νιωσεις καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρανακι μου, θα σου πω τι μου ειχε πει η μαια μου!

κανονας νο1, μην μενεις με τις πιτζαμες, ντυσου

κανονας νο2,φτιαξε μαλλι, μην εισαι αχτενιστη

κανονας νο3 βαλε μουσικη στο σπιτι ηρεμεις κ εσυ η μπεμπα

κανονας νο 4 φαε καλο πρωινο και ανοιξε τις κουρτινες του σπιτιου!

θα νιωσεις καλυτερα!

εχεις απολυτο δικιο γιωτακι μου....δε προλαβαινω καν να το σκεφτω γιατι την εχω κλολλημενη στο στηθος....τι ειναι αυτο το πραγμα????θελω να χορταινει απο μενα και να της δινω ξενο μονο σε εκτακτες περιπτωσεις...

θα προσπαθησω ομως γιατι δε γινεται αλλο μ'αυτο το κλαμα!!!!!!!:-(


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?

αναστασακι μου σε ευχαριστω πολυ και απο εδω ;)

ρανιουκο μου πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα παραπανω απο τα κοριτσια που τα ειπαν τοσο πολυ ομορφα, κανε μια υπομονη γλυκουλα μου, το κλαμα θα περασει σιγα σιγα, κι εμενα μου κρατησε πολυ, οι ορμονες τρελενονται!!!!

ιωαννακι μου κανε κι εσυ ενα κουραγιο, οι μερες ειναι μετρημενες πια, το μπεμπακι ερχεται, το ξερω εχεις κουραστει γλυκουλα μου!!!!!

γιωτουλα την ματιασαμε την μπεμπουλα σου, το καμαρι μου, σας ταλαιπωρησε εχτες...:(

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!

πολυχρονη ποπακι μουουουουουουουοουουυ....οτι καλυτερο σου ευχομαι ζουζουνιτσα μου....

σου ειπα οτι αυτο που διαλεξες και μου στειλατε ηταν τελειο εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????ευχαριστωωωωωωωωωωωω


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

μα εμενα δεν προλαβαινει να τελειωσει το γευμα κ ζηταει κι αλλο... αυτη τη στιγμη παλι θηλαζω! βαζεις κρεμουλα?εγω βαζω αλλα παλι τσουζουν..

ουφφφφφφφφφφφφφφφ.....τα ιδια ακριβως.....τι θα γινει δε ξερω...αυριο ερχεται ο παιδιατρος να δουμε τι θα μου πει!!!

βαζω την ΗΡΑ LANOLIN...μου κανει πολυ καλο μεχρι στιγμης!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφφφφφφφφφφφφ.....τα ιδια ακριβως.....τι θα γινει δε ξερω...αυριο ερχεται ο παιδιατρος να δουμε τι θα μου πει!!!

βαζω την ΗΡΑ LANOLIN...μου κανει πολυ καλο μεχρι στιγμης!!!!

κ εμενα αυριο θα ερθει.. θα κανω υπομονη...


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!!!!καθησα επιτελους αν κ δεν εχω τελειωσει ακομα με τις τοσες δουλειες!!!διαβασα μεχρι καποιο σημειο αλλα μετα σταματησα θα συνεχισω καποια στιγμη!!βρηκα το αναστασακι μας στο φεις κ τα λεμε!θα ταχτοποιηθω κ θα βρω ρυθμους!που θα παει!το δεντρο να φανταστητε δεν εχει φυγει ακομα τελειως απο το σαλονι μας...νιωθω οτι ειμαι πολυ κακια νοικοκυρα αλλα εχω τετοια κουραση!!!τουλαχιστον νιωθω οτι δεν παραμελω την Χριστινα μου !


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...