Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σας μπράβο σε όλες τς κοπέλες πάμε δυναμικά 🤰 . Σας διαβάζω απλά τρέχουμε αυτές τς μέρες με την γιορτή του σχολείου και υπάρχει λίγο τρέξιμο. Εμείς σήμερα Σάββατο 9 εβδομάδων και 3 ημερών σταματήσαμε την prolutex και το ένα από τα 6  cyclacur  ανά δύο μέρες θα σταματάμε ένα cyclogest και ένα cyclacur. Την προγεστερόνη θα την έχουμε σταματήσει μέχρι την Τετάρτη που θα είναι 10 εβδομάδων . Με μισή καρδιά το κάνουμε αλήθεια πιστεύουμε ότι δεν κάνουμε καλά και ότι είναι νωρίς. Μα από την 10 τελοσ τα φάρμακα; Έχουμε και τους φίλους μασ όλοι τα σταμάτησαν την 12 . Δεν μπορούμε όμως να πούμε στην γιατρό αααα εμείς θέλουμε να τα πάρουμε. Βασικά το είπαμε αχααχαχαχα απλά μασ λέει όχι τελοσ. Απλά αυτό το τελοσ είναι που μασ φοβίζει αχααχαχαχα αχααχαχαχα αχααχαχαχα Καλή δύναμη σε όλους μας

      Αααα και δεν ξέρω για εσάς εγώ μετά από τόσα χρόνια προσπαθειών είναι η πρώτη εγκυμοσύνη με αποτέλεσμα το έχω πει παντού γελάνε και τα αυτιά μου. Πάω να πάρω παπούτσια καλησπέρα η γυναίκα μου είναι έγκυος αχααχαχαχα αχααχαχαχα αχααχαχαχα 

      Δεν έχουμε χαρεί γιατί και οι γιατροί μασ λένε ότι αν δεν κάνει το nipt δεν ξέρουμε ότι είναι καλά το παιδί επειδή υπάρχει αυτό στον καρυότυπο αλλά ρε παιδιά δεν μπορώ θέλω να το φωνάξω στους φίλους μασ 😅😅😅 κάθε μέρα το λέμε και σε έναν 

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , konik είπε:

εσύ πες μας τι κανεις??? ηρθε καλε????κανά σημάδι έδωσε????

Άφαντη! Αποφάσισε να κάνει διακοπές! Εάν δεν έρθει μέχρι αύριο θα πάρω τεστ κ μετά τον γιατρό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Άφαντη! Αποφάσισε να κάνει διακοπές! Εάν δεν έρθει μέχρι αύριο θα πάρω τεστ κ μετά τον γιατρό 

εντάξει δεν έχω τι να πω.........κάνε το τεστ αύριο και μετά στον γιατρό όπως είπες κοίτα να δείς που θα σε προλάβω έχω και μικρό κύκλο εγω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , konik είπε:

εντάξει δεν έχω τι να πω.........κάνε το τεστ αύριο και μετά στον γιατρό όπως είπες κοίτα να δείς που θα σε προλάβω έχω και μικρό κύκλο εγω...

σε σενα ελπιζουμε στο αντιθετο στο να μην ερθει για 9 μηνες! πραγματικα νομιζω σημερα τα νευρα μ ειναι χειροτερα απο ποτε! εδω με ρωτησαν οι μαθητες μ κυρια εχετε κατι σημερα δεν φαινεστε πολυ καλα....πφφφ

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, nina21 είπε:

Κοριτσια μ καλημέρα! τι κάνετε? πως είστε?

Καλά κορίτσια μου... Ακόμαααα?? Εντωμεταξυ απορώ με την υπομονή σου!!! Εγώ θα είχα κάνει 10 τεστ ως τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Καλά κορίτσια μου... Ακόμαααα?? Εντωμεταξυ απορώ με την υπομονή σου!!! Εγώ θα είχα κάνει 10 τεστ ως τώρα!!

αφου ξερουμε μωρε οτι δεν υπαρχει περιπτωση! κ γω εαν δεν ειχαμε τετοιο θεμα θα ειχα κανει σιγουρα....αλλα....με το δικο μας προβλημα μονο χαζη θα νιωσω εαν παω και ζητησω τεστ απο το φαρμακειο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

αφου ξερουμε μωρε οτι δεν υπαρχει περιπτωση! κ γω εαν δεν ειχαμε τετοιο θεμα θα ειχα κανει σιγουρα....αλλα....με το δικο μας προβλημα μονο χαζη θα νιωσω εαν παω και ζητησω τεστ απο το φαρμακειο!

Βρε αγάπη μου γλυκιά!! Δεν έχεις καθόλου πίστη?? Πόσα ακούμε καθημερινά! Δηλαδή είσαι τόσο σίγουρη πως δεν υπάρχει ούτε ένα σπερματοζωάριο για να γίνει η δουλειά!!? Εκεί που δεν το περιμένουμε θα ρθει!!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nina21 είπε:

σε σενα ελπιζουμε στο αντιθετο στο να μην ερθει για 9 μηνες! πραγματικα νομιζω σημερα τα νευρα μ ειναι χειροτερα απο ποτε! εδω με ρωτησαν οι μαθητες μ κυρια εχετε κατι σημερα δεν φαινεστε πολυ καλα....πφφφ

 Σε εμένα μην ελπίζεις....πήγα σήμερα από τον γιατρό μου να πάρω κάτι εξετασεις και έκανα και έναν υπέροχο και είδε ότι είχα ωοθυλάκιο κυστικό....το οποίο θέλω να πιστεύω ότι θα φύγει μέχρι να πάω για εξωσωματική..... έξαλλη είμαι..... μήπως έχεις και εσύ κυστικό και για αυτό σου αργεί????? Ελπίζω όχι......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, konik είπε:

 Σε εμένα μην ελπίζεις....πήγα σήμερα από τον γιατρό μου να πάρω κάτι εξετασεις και έκανα και έναν υπέροχο και είδε ότι είχα ωοθυλάκιο κυστικό....το οποίο θέλω να πιστεύω ότι θα φύγει μέχρι να πάω για εξωσωματική..... έξαλλη είμαι..... μήπως έχεις και εσύ κυστικό και για αυτό σου αργεί????? Ελπίζω όχι......

Θα φύγει κορίτσι μου.. φεύγουν γρήγορα αυτά!! Πότε ξεκινάς??

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Sofia-Lilian είπε:

Βρε αγάπη μου γλυκιά!! Δεν έχεις καθόλου πίστη?? Πόσα ακούμε καθημερινά! Δηλαδή είσαι τόσο σίγουρη πως δεν υπάρχει ούτε ένα σπερματοζωάριο για να γίνει η δουλειά!!? Εκεί που δεν το περιμένουμε θα ρθει!!  

Έχουν περάσει χρόνια για να αποδεχτώ όλο αυτό όποτε δεν ελπίζω σε τέτοιου είδους θαύματα! Τ θαύμα θα είναι να πετύχουμε γρήγορα κ ν μην χρειαστεί εξωσωματική π την τρέμω ❤️ Σε ευχαριστώ τοοοοοσοοο πολύ για την στήριξη! 

6 ώρες πρίν, konik είπε:

 Σε εμένα μην ελπίζεις....πήγα σήμερα από τον γιατρό μου να πάρω κάτι εξετασεις και έκανα και έναν υπέροχο και είδε ότι είχα ωοθυλάκιο κυστικό....το οποίο θέλω να πιστεύω ότι θα φύγει μέχρι να πάω για εξωσωματική..... έξαλλη είμαι..... μήπως έχεις και εσύ κυστικό και για αυτό σου αργεί????? Ελπίζω όχι......

Πφφφφ αμάν πια αυτός ο μήνας; Κ τ σ είπε για τ μυστικό; Πως φευγει; Εγώ σήμερα πονάω λιγάκι πιο έντονα κ είδα λίγο ροζ πριν στ σκούπισμα όποτε ελπίζω μέσα στ σκ να κάνει εμφάνιση! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Sofia-Lilian είπε:

Θα φύγει κορίτσι μου.. φεύγουν γρήγορα αυτά!! Πότε ξεκινάς??

Καλώς εχόντων των πραγμάτων ξεκινάω 16 Μαίου...

Just now, nina21 είπε:

Έχουν περάσει χρόνια για να αποδεχτώ όλο αυτό όποτε δεν ελπίζω σε τέτοιου είδους θαύματα! Τ θαύμα θα είναι να πετύχουμε γρήγορα κ ν μην χρειαστεί εξωσωματική π την τρέμω ❤️ Σε ευχαριστώ τοοοοοσοοο πολύ για την στήριξη! 

Πφφφφ αμάν πια αυτός ο μήνας; Κ τ σ είπε για τ μυστικό; Πως φευγει; Εγώ σήμερα πονάω λιγάκι πιο έντονα κ είδα λίγο ροζ πριν στ σκούπισμα όποτε ελπίζω μέσα στ σκ να κάνει εμφάνιση! 

Ναι φεύγουν εύκολα....μου είπε θα φύγει μόνο του δεν χρειάζεται να πάρω κάτι..... ελπίζω να φύγει μόνο μην έχω κι αλλα......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Καλώς εχόντων των πραγμάτων ξεκινάω 16 Μαίου...

Ναι φεύγουν εύκολα....μου είπε θα φύγει μόνο του δεν χρειάζεται να πάρω κάτι..... ελπίζω να φύγει μόνο μην έχω κι αλλα......

Ένα τ συμπέρασμα! Λάθος ο μήνας αυτός! Ταλαιπωρία σκέτη.... πάμε στ επόμενο με ελπίδες! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Ένα τ συμπέρασμα! Λάθος ο μήνας αυτός! Ταλαιπωρία σκέτη.... πάμε στ επόμενο με ελπίδες! 

Καλημερα εχω να πω οτι τελικα την περιμενουμε με αγχος και φυσικα εχουμε καθυστερηση !

Και εγω χανω αυτον τον κυκλο  κλεινει η μοναδα δεν προλαβαινω εχω σκασει και οσο σκαω δεν ερχεται 

Στα καγκελαααααα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...