Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

Κοριτσια εχει κρουσμα στον παιδικο. Ειναι σε αλλο τμημα οχι στου γιου μου αλλα εχω προβληματιστει. Απο τη μια θα ηθελα να τον κρατησω μια βδομαδα σπιτι απο την αλλη δεν θα καταφερω δουλεια εγκυνοσυνη και παιδι αυτη τη στιγμη!!!! Αχ... πειτε μου τι να κανω;;

Να σας πω οτι εγω και ο μικρος την εχουμε γλιτωσει δυο φορες. Μαλιστα τη μια ειχε covid ο μπαμπας θετικος 10 μερες καραντινα ολοι μαζι σπιτι και παλι εμεις... νιντζα!!!δεν κολλησαμε!!!!

Αλλα στο σχολειο φοβαμαι γιατι δεν τον προσεχω εγω..

 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Κοριτσια εχει κρουσμα στον παιδικο. Ειναι σε αλλο τμημα οχι στου γιου μου αλλα εχω προβληματιστει. Απο τη μια θα ηθελα να τον κρατησω μια βδομαδα σπιτι απο την αλλη δεν θα καταφερω δουλεια εγκυνοσυνη και παιδι αυτη τη στιγμη!!!! Αχ... πειτε μου τι να κανω;;

Να σας πω οτι εγω και ο μικρος την εχουμε γλιτωσει δυο φορες. Μαλιστα τη μια ειχε covid ο μπαμπας θετικος 10 μερες καραντινα ολοι μαζι σπιτι και παλι εμεις... νιντζα!!!δεν κολλησαμε!!!!

Αλλα στο σχολειο φοβαμαι γιατι δεν τον προσεχω εγω..

 

Πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω.Θα σου πω μόνο τη δική μου πλευρά το πώς το βιώνω εγώ.Εκπαιδευτικοι σε δημοτικό κι εγώ κι ο άντρας μου, δύο παιδιά το ένα δημοτικό και το άλλο νήπιο. Δύο φορές κρούσματα στην τάξη του άντρα μου και όχι ένα παιδί αλλά αρκετά και μια φορά στη δικιά μου. Δεν κολλήσαμε. Στις τάξεις των παιδιών επίσης κρούσματα αρκετές φορές δεν κολλήσανε.Πλεον έχω αναισθητοποιηθει.Ειμαστε κι οι δυο τριπλά εμβολιασμενοι και είναι και ο γιος μου εμβολιασμενος επίσης.Παρολαυτα όλοι κολλάνε είναι δεδομένο.Απλα και η γυναικολόγος μου είπε ότι πολλές έγκυες κόλλησαν και το πέρασαν είτε χαλαρά είτε χωρίς κάτι ιδιαίτερο.

Ίσως αν τον κρατούσες 2 μέρες να δεις αν σκάσει και τίποτα άλλο και μετά τον έστελνες; Επίσης οι παιδικοί δεν κλείνουν όταν υπάρχει κρούσμα; Και πάνε μόνο τα παιδιά που έχουν νοσήσει; Ή έχει αλλάξει κάτι στα πρωτόκολλα;

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, eva141722 είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω.Θα σου πω μόνο τη δική μου πλευρά το πώς το βιώνω εγώ.Εκπαιδευτικοι σε δημοτικό κι εγώ κι ο άντρας μου, δύο παιδιά το ένα δημοτικό και το άλλο νήπιο. Δύο φορές κρούσματα στην τάξη του άντρα μου και όχι ένα παιδί αλλά αρκετά και μια φορά στη δικιά μου. Δεν κολλήσαμε. Στις τάξεις των παιδιών επίσης κρούσματα αρκετές φορές δεν κολλήσανε.Πλεον έχω αναισθητοποιηθει.Ειμαστε κι οι δυο τριπλά εμβολιασμενοι και είναι και ο γιος μου εμβολιασμενος επίσης.Παρολαυτα όλοι κολλάνε είναι δεδομένο.Απλα και η γυναικολόγος μου είπε ότι πολλές έγκυες κόλλησαν και το πέρασαν είτε χαλαρά είτε χωρίς κάτι ιδιαίτερο.

Ίσως αν τον κρατούσες 2 μέρες να δεις αν σκάσει και τίποτα άλλο και μετά τον έστελνες; Επίσης οι παιδικοί δεν κλείνουν όταν υπάρχει κρούσμα; Και πάνε μόνο τα παιδιά που έχουν νοσήσει; Ή έχει αλλάξει κάτι στα πρωτόκολλα;

 

Δεν κλεινει οχι. Αυτο θα κανω αν ειναι θα τον κρατησω κανα 2 μερες θα του κανω και τεστ και βλεπουμε. Παντως κι εγω δε φοβαμαι τοσο πλεον...  εδω τοσες μερες κλεισμενοι λογω κρυου με τον αντρα μου μεσα στο σπιτι.. που κατεβαζε και μασκα να φαει κανα δυο φορες μαζι μας.. ο μικρος χωρις μασκα και δεν κολλησαμε

Τωρα εχουν ολα τα παραθυρα ανοιχτα... 

Επισης το κρουσμα ηταν η δασκαλα αλλου τμηματος που τις μασκες δεν τις βγαζουν!!! Νομιζω οι μασκες κανουν δουλεια


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

 Καλημέρα κορίτσι μ .....

Αχχχ έτσι είναι ❤️ μαγικό αυτό που ζούμε αχχχ άντε να περάσει και αυτός ο μήνας να δω το μωράκι Μ ελυψε τόσο πολύ.....περιμένω πως και πως να κάνω την β επιεπδου ....

@Dimitra97Ax ti orea mpravo❤❤❤

Kai egw kathe pemti allazw eudomada.Tin pemti mpenw stin 22 evodama kai exw kai to b epipedou tin idia mera.Perimenw pos kai pos na dw an einai ola kala.Kai na doume kiolas an einai koritsi opos mas eipe o giatros mou.giati exei simvei polles fores sto megalo iperixo na to alazoun.Ola kala na einai kai oti thelei as einai,den exoume thema.Alla tora pou mas eipan koritsaki goustaroume poli xxaxxaa makari na mi  mas to alaksoun.❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χαίρεται εύχομαι σε όλες μια τελειομηνη κύηση με γερά μωράκια! Είμαι η Έλενα είμαι 37 ετών έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Μπήκα στην 20η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 17 Οκτωβρίου. Γενικά προς το παρών όλα καλά πάνε έχω πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη το μόνο που με ανησυχεί είναι η προδιάθεση για διαβήτη που όμως το εχουμε εντοπισει από την αρχή και έχω μπει σε διατροφή από την 8η εβδομάδα. Έχω χάσει κιόλας πάνω από 10 κιλά. Φυσικά έχω αρκετά κιλά οπότε ο γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα που χάνω. Σε 2 εβδομάδες έχω και την β επιπέδου και ανυπομονώ να δω ότι είναι όλα καλά. Έχω αρχίσει να νιώθω και κινήσεις του μωρού αλλά όχι κάθε μέρα. Λέτε είναι φυσιολογικό αυτό;

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, ElenaM85 είπε:

Κορίτσια χαίρεται εύχομαι σε όλες μια τελειομηνη κύηση με γερά μωράκια! Είμαι η Έλενα είμαι 37 ετών έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Μπήκα στην 20η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 17 Οκτωβρίου. Γενικά προς το παρών όλα καλά πάνε έχω πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη το μόνο που με ανησυχεί είναι η προδιάθεση για διαβήτη που όμως το εχουμε εντοπισει από την αρχή και έχω μπει σε διατροφή από την 8η εβδομάδα. Έχω χάσει κιόλας πάνω από 10 κιλά. Φυσικά έχω αρκετά κιλά οπότε ο γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα που χάνω. Σε 2 εβδομάδες έχω και την β επιπέδου και ανυπομονώ να δω ότι είναι όλα καλά. Έχω αρχίσει να νιώθω και κινήσεις του μωρού αλλά όχι κάθε μέρα. Λέτε είναι φυσιολογικό αυτό;

Καλησπερα Ελενα!!!! Με το καλο το μωρακι σου!!! Εχεις μαθει φυλο;

Μπραβο για την διατροφη.. ειναι αθλος πραγματικα

Φυσικα και ειναι φυσιολογικο και υπεροχο!!!!!!!!! :x

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@vaso_mpempis σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κι εσύ με το καλό!! Ναι αγοράκι έχουμε.. απλά είναι η πρώτη μου φορά και γενικα αγχώνομαι με όλα.. ανυπομονώ να νιώθω το μωρό μου καθημερινά!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ElenaM85 είπε:

@vaso_mpempis σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κι εσύ με το καλό!! Ναι αγοράκι έχουμε.. απλά είναι η πρώτη μου φορά και γενικα αγχώνομαι με όλα.. ανυπομονώ να νιώθω το μωρό μου καθημερινά!

 

Εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη τον γιο μου αν και ηταν μεγαλος και ειχα τεραστια κοιλια δεν τον καταλαβαινα συχνα. 

Λογικο ειναι να αγχωνεσαι.. απλα προσπαθησε οσο μπορεις να απολαυσεις τους τελευταιους μηνες σου πριν ερθει το μωρο να κανεις πραγματα για σενα, με τον αντρα σου και να περνας ομορφα!!

Η ανησυχια πλεον για το παιδι θα γινει τροπος ζωης χαχαχαχαχαχα

 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ElenaM85 είπε:

Κορίτσια χαίρεται εύχομαι σε όλες μια τελειομηνη κύηση με γερά μωράκια! Είμαι η Έλενα είμαι 37 ετών έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Μπήκα στην 20η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 17 Οκτωβρίου. Γενικά προς το παρών όλα καλά πάνε έχω πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη το μόνο που με ανησυχεί είναι η προδιάθεση για διαβήτη που όμως το εχουμε εντοπισει από την αρχή και έχω μπει σε διατροφή από την 8η εβδομάδα. Έχω χάσει κιόλας πάνω από 10 κιλά. Φυσικά έχω αρκετά κιλά οπότε ο γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα που χάνω. Σε 2 εβδομάδες έχω και την β επιπέδου και ανυπομονώ να δω ότι είναι όλα καλά. Έχω αρχίσει να νιώθω και κινήσεις του μωρού αλλά όχι κάθε μέρα. Λέτε είναι φυσιολογικό αυτό;

@ElenaM85Kalos mas irthes...me to kalo to agoraki sou.Egw eimai 21+5 kai tin pemti tha kanw tin b epipedou tote tha einai akrivos stin 22 evdomada. ΠΗΤ exw stis 29 septemvriou perimenw koritsaki.Exoume mikri diafora giafto kapos h imerominia sou den mou kolaei gia 17/10 alla den ksero mpori egw na kanw kati lathos.❤

Link to comment
Share on other sites

@vaso_mpempis έχεις πολύ δίκιο αυτό θα προσπαθησω να κάνω.. κορίτσια να σας ρωτήσω είναι καμιά κοπέλα Θεσσαλονίκη; Είμαι σε ιδιώτη γιατρό ο οποίος συνεργάζεται μόνο με ιδιωτικές κλινικές. Ξέρει καμιά κοπέλα να μου πει κόστος αμοιβής γιατρού για τον τοκετό; Γιατί ακόμη δεν το έχουμε συζητήσει αυτό..

πρίν από 1 λεπτό , Simona είπε:

@ElenaM85Kalos mas irthes...me to kalo to agoraki sou.Egw eimai 21+5 kai tin pemti tha kanw tin b epipedou tote tha einai akrivos stin 22 evdomada. ΠΗΤ exw stis 29 septemvriou perimenw koritsaki.Exoume mikri diafora giafto kapos h imerominia sou den mou kolaei gia 17/10 alla den ksero mpori egw na kanw kati lathos.❤

@Simona καλημερα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ. Για την ακρίβεια είμαι 19+2 αλλά υπολογίζεται 20η. Β επιπέδου έχω 07/06.. ναι ο γιατρός μου έχει βγάλει την ΠΗΤ. Με το καλό εύχομαι να πάνε όλα καλα με την εξέταση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, Simona είπε:

@Dimitra97Ax ti orea mpravo❤❤❤

Kai egw kathe pemti allazw eudomada.Tin pemti mpenw stin 22 evodama kai exw kai to b epipedou tin idia mera.Perimenw pos kai pos na dw an einai ola kala.Kai na doume kiolas an einai koritsi opos mas eipe o giatros mou.giati exei simvei polles fores sto megalo iperixo na to alazoun.Ola kala na einai kai oti thelei as einai,den exoume thema.Alla tora pou mas eipan koritsaki goustaroume poli xxaxxaa makari na mi  mas to alaksoun.❤❤❤

Καλημέρα ΑΑ❤️αχχχ τι όμορφα π περνάμε οι εβδομάδες εε??? Όλα καλά θα είναι με το μωράκι σου θα  γλυκιά μ να μην ανησιχεις....αλήθεια ??? Γίνετε αυτό ?? Καλέ λες να φύτρωσε τίποτα και να δείτε κάνα τσουτσουνακι τώρα στην β επιπέδου εντάξει σοκ θα παθαιανα :mrgreen:...καλά ενοητε ότι και να είναι γερό και δυνατό μόνο και μόνο π περιμένουμε οι μανούλες όλες τα μωράκια μαςςς είναι ευλογία να έχουνε την η υγεία τους όλα τα μωράκια άντε να περάσουμε οι μήνες να τα γνωρίσουμε και να τα πάρουμε στην αγγαλια μας ❤️ εγώ πχ π θέλω κορίτσια έχω αρχίσει και πυστευω για κάποιο περίεργο λόγο ότι ίσως να είναι αγόρι δεν ξέρω γτ ένστικτο δεν ξερωω λίγο έμεινε να μάθω και εγώ χαχαχ... simona μην ανησιχεις δεν θα σας το αλλάξουν πυστευω τ φύλο του μωρού ❤️

 

14 ώρες πρίν, ElenaM85 είπε:

Κορίτσια χαίρεται εύχομαι σε όλες μια τελειομηνη κύηση με γερά μωράκια! Είμαι η Έλενα είμαι 37 ετών έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Μπήκα στην 20η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 17 Οκτωβρίου. Γενικά προς το παρών όλα καλά πάνε έχω πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη το μόνο που με ανησυχεί είναι η προδιάθεση για διαβήτη που όμως το εχουμε εντοπισει από την αρχή και έχω μπει σε διατροφή από την 8η εβδομάδα. Έχω χάσει κιόλας πάνω από 10 κιλά. Φυσικά έχω αρκετά κιλά οπότε ο γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα που χάνω. Σε 2 εβδομάδες έχω και την β επιπέδου και ανυπομονώ να δω ότι είναι όλα καλά. Έχω αρχίσει να νιώθω και κινήσεις του μωρού αλλά όχι κάθε μέρα. Λέτε είναι φυσιολογικό αυτό;

 καλημέρα  και με το καλό τοωρακι σου καλός ήρθες στην όμορφη παρέα μας κορίτσι μ οι κοντά είμαστε εγώ έχω Πητ 20 οκτομβριου μπενω την Πέμπτη στην 20η εβδομάδα ....συγχαρητήρια για την διατροφή μπράβο σου  και μην ανησιχεις καθόλου όλ αλλά καλά θα πάνε ❤️ φυσικά και είναι φυσιολογικό κορίτσι μ  κάποιες κοπέλες το νιοθουν πχ αρκετά  συχνά κάποιες όχι  και τόσο κάποιες δνε το έχουν νιοσει ακόμα στις εβδομάδες π είμαστε όλα αυτά είναι φυσιολογικα...σου εύχομαι αν έχεις μια  υπέροχη εγγυμοσινη...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ElenaM85 είπε:

@vaso_mpempis έχεις πολύ δίκιο αυτό θα προσπαθησω να κάνω.. κορίτσια να σας ρωτήσω είναι καμιά κοπέλα Θεσσαλονίκη; Είμαι σε ιδιώτη γιατρό ο οποίος συνεργάζεται μόνο με ιδιωτικές κλινικές. Ξέρει καμιά κοπέλα να μου πει κόστος αμοιβής γιατρού για τον τοκετό; Γιατί ακόμη δεν το έχουμε συζητήσει αυτό..

@Simona καλημερα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ. Για την ακρίβεια είμαι 19+2 αλλά υπολογίζεται 20η. Β επιπέδου έχω 07/06.. ναι ο γιατρός μου έχει βγάλει την ΠΗΤ. Με το καλό εύχομαι να πάνε όλα καλα με την εξέταση!

@ElenaM85Euxaristw poli ,episis❤❤Exeis dikio o giatros kserei kalitera.Kai egw ithela para poli na genisw okromvriou einai o agapimenos mou minas ...exo genethlia stis 10 oktomvriou.Alla tha genisw giro stis 15 septemvriou kaiseriki.3 paidaki ❤Egw eimai apo Xalkidiki alla tha genisw sti Thessaloniki.O giatros mou einai Xalkidiki kai aytos alla sinergazetai me Agiou Louka kai Genesis kliniki.

@Dimitra97Kamia fora simvenei kai auto alla oti einai,gero na einai.Esu mia kai kali tha matheis sti b epipedou....na sou pw gia kapio logo nomizw pos tha einai agoraki to diko sas...ante na doume omos xxaxaa.❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ElenaM85 είπε:

@Dimitra97 Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κι εγώ εύχομαι όλες οι εγκυμοσύνες να πάνε υπέροχα! Εσύ το έχεις νιώσει το μωράκι σου;

Να σαι καλά κοπελα Μ ναι το νιοθω ειδικά τις τελευταίες μέρες αρκετά έντονα το νιοθω το μωράκι μ το ένιωσα Νόρις η αλήθεια είναι αν και είναι  περίεργο γτ είναι η πρώτη εγγυμοσινη και ο γιατρός μ είχε πει θα το νιοσω μετά την 22η εβδομάδα το μωρό  επίδη είναι και η πρώτη εγγυμοσινη έτσι Μ είχε πει αλλά πρώτη φορά το ένιωσα 15η εβδομάδα να κινητε μέσα στην κοιλίτσα μ  και κλοτσιά ένιωσα πρώτη φορα την 17η μην φανταστείς ίσα ίσα ένα Κρόου κτουπ  μόνο αυτή την εβδομάδα ενιοσα πρώτη φορά δυνατή κλοτσιτσα θα ρωτήσω τον γιατρό όταν πάω γτ αυτό π το ένιωσα Νόρις νομίζω έχει να κάνει με τον πλακούντα κάτι τέτοιο αν δεν κάνω λάθος  δεν είμαι σίγουρη και εγώ δεν ξέρω αν είναι εμπρόσθιος η οπισθιος..... Εντομεταξυ θέλω να μάθω το φύλο είμαι πολύ περίεργη ακόμα δεν ξέρω τι έχω περιμένω σαν τρελή την β επιπέδου τώρα το Ιούνιο με έχει φάει η αγωνία ....εσύ έχει μάθει για το φύλο του μωρού σου ?

πρίν από 11 λεπτά , Simona είπε:

Euxaristw poli ,episis❤❤Exeis dikio o giatros kserei kalitera.Kai egw ithela para poli na genisw okromvriou einai o agapimenos mou minas ...exo genethlia stis 10 oktomvriou.Alla tha genisw giro stis 15 septemvriou kaiseriki.3 paidaki ❤❤❤

@Dimitra97Kamia fora simvenei kai auto alla oti einai,gero na einai.Esu mia kai kali tha matheis sti b epipedou....na sou pw gia kapio logo nomizw pos tha einai agoraki to diko sas...ante na doume omos xxaxaa.❤❤❤

Χαχα φίλη και εγώ για κάποιο περίεργο λόγο έτσι πυστευω και όλοι οι γύρω Μ αυτό μ λένε  όλοι αγόρι κορίτσι κανένας χαχαχ αλλά η αλήθεια είναι ότι θέλω κορίτσι να έχω χιχι ....αλλά δεν με νιαζει ότι και να είναι ενοητε αυτό έτσι απλά ένα τσακ παράπονο θέλω κορίτσι τρλενομαι για ροζζζ φιογκακια κορδελιτσες όλα  αυτααα .....αντεεε ένας μήνας υπομονή π θα πάει θα περάσει ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Να σαι καλά κοπελα Μ ναι το νιοθω ειδικά τις τελευταίες μέρες αρκετά έντονα το νιοθω το μωράκι μ το ένιωσα Νόρις η αλήθεια είναι αν και είναι  περίεργο γτ είναι η πρώτη εγγυμοσινη και ο γιατρός μ είχε πει θα το νιοσω μετά την 22η εβδομάδα το μωρό  επίδη είναι και η πρώτη εγγυμοσινη έτσι Μ είχε πει αλλά πρώτη φορά το ένιωσα 15η εβδομάδα να κινητε μέσα στην κοιλίτσα μ  και κλοτσιά ένιωσα πρώτη φορα την 17η μην φανταστείς ίσα ίσα ένα Κρόου κτουπ  μόνο αυτή την εβδομάδα ενιοσα πρώτη φορά δυνατή κλοτσιτσα θα ρωτήσω τον γιατρό όταν πάω γτ αυτό π το ένιωσα Νόρις νομίζω έχει να κάνει με τον πλακούντα κάτι τέτοιο αν δεν κάνω λάθος  δεν είμαι σίγουρη και εγώ δεν ξέρω αν είναι εμπρόσθιος η οπισθιος..... Εντομεταξυ θέλω να μάθω το φύλο είμαι πολύ περίεργη ακόμα δεν ξέρω τι έχω περιμένω σαν τρελή την β επιπέδου τώρα το Ιούνιο με έχει φάει η αγωνία ....εσύ έχει μάθει για το φύλο του μωρού σου ?

Χαχα φίλη και εγώ για κάποιο περίεργο λόγο έτσι πυστευω και όλοι οι γύρω Μ αυτό μ λένε  όλοι αγόρι κορίτσι κανένας χαχαχ αλλά η αλήθεια είναι ότι θέλω κορίτσι να έχω χιχι ....αλλά δεν με νιαζει ότι και να είναι ενοητε αυτό έτσι απλά ένα τσακ παράπονο θέλω κορίτσι τρλενομαι για ροζζζ φιογκακια κορδελιτσες όλα  αυτααα .....αντεεε ένας μήνας υπομονή π θα πάει θα περάσει ❤️

@Dimitra97Vevea tha perasei kane ipomoni.kai egw argisa na mathw filo alla perimenw tin b epipedou tin pemti na sigoureftw an tha ginei to spiti roz xxaxaxxa.Sou euxomai apo kardias na einai koritsaki afou se vlepw egw toso kairo pou milame oti gouatareis poli xxaxaa ❤❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...