Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ τι κάνεις πως είσαι ?? Αχχχ τι να κάνεις φίλη μ έτσι είναι με τα παιδάκια και εγώ όταν κάνω το μωράκι μ θα μπω και εγώ στην παρεούλα με το πρωινό ξύπνημα φίλη  γτ είναι το πρώτο δεν έχω άλλο παιδάκι :mrgreen:....οοοο θα δεις το μωράκι σου τυχερουλααα αχχ και εγώ ανοιπομωνω έχω να το δω το μωράκι μ από 28 Απριλίου αλλά έχω ακόμα ένα μήνα μπροστά Μ μέχρι την β επιπέδου ασεε μετράω τις μέρες πως και πως  ...μην ανησιχεις βρε  θα το νιοσεις το μωράκι σου  στην κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά μην ανχονεσε εμένα πχ  η κουνιάδα μ το ένιωσε πρώτη φορά όταν μπήκε στον έκτο μήνα σκέψου  εγώ το ένιωσα αρκετά Νόρις είναι η αλήθεια στην 15η εβδομάδα  πρώτη φορά τώρα π είμαι στην 19η το νιοθω αρκετά έντονα και όταν ήταν πιο μικρουλι στον υπέριχο χοροπιδαγε στην κοιλίτσα μ  βλέπαμε είναι ζωιρο πολύ από τώρα ελπίζω μόνο όταν θα βγει να είναι ησιχο γτ τώρα καμία φορά το βράδυ ξυπνάω π το νιοθω.....

εντομεταξυ προχθές το βράδυ ρε σεις κορίτσια μαλον το μωρό είχε πάει  από την μια πλευρά της κοιλιάς και είχε σαν καρούμπαλο η κοιλιά μ και με ενοχλούσε π καθόταν όλη την ώρα εκεί κ π έβλεπα την κοιλιά μ εκεί να έχει σαν καρούμπαλο τρόμαξα η αλήθεια είναι δεν το είχα ξαναπάθει  άλλα το κουνησα λίγο απαλά  και έφυγε μετά μετακινήθηκε πάλι καλα...το είχατε πάθει και εσείς ωσες έχετε ξανακάνει παιδάκι??

 

Ναι καλε!!!Μην αγχωνεσαι!!Και που να δεις μετα που θα μεγαλωσει εξογκωματα και μετατωπισεις της κοιλιας!!Χαμοοοος!!κι εμενα εχει αρχισει απο τωρα και μου κανει τετοια και πολλες φορες που νιωθω ενοχληση, μολις ξαπλωσω πιανω ολοκληρο εξογκωμα χαμηλα προς τα δεξια...νομιζω οτι οποτε παει εκει κατι πιεζει και μ' ενοχλει!!

1 hour ago, vaso_mpempis είπε:

Μια χαρα σας βρισκω κι εσας!!!

Εγω σε βλεπω στο παιδικο δωματιο με τον μπεμπη παντως :rolleyes:

Κι εγω αυτο προβλεπω και μετα ξερεις...θ' αρχισουν οι ζηλεις και θα βρεθω και με τα 2 στο παιδικο:D (Ο συζυγος ειναι πολυ ψηλος και δε χωραει στο κρεβατι του μικρου, 4 στο διπλο δε νομιζω οτι ειναι εφικτο...οποτε ετσι το βλεπω να πηγαινει το πραγμα !)

11/10 εχει γενεθλια το αγορακι μου. Καπου εκει κοντα, πρωτα ο Θεος να πανε ολα κατ' ευχην, θα ερθει και ο junior!15 εχω ΠΗΤ. Τοτε ειχα 19.

Επεξεργάστηκαν by katerinaki 86
  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

22 hours ago, vaso_mpempis said:

Καλημερα!!!!!! Αχ βρε κοριτσια το κακο με τα μικρα παιδια ειναι οτι δεν ξερουν οτι το Σαββατοκυριακο δεν ξυπναμε απο τις 7!!!!!!! Χαχαχα:lol:

Νυσταζωωωω

Αυριο το απογευμα θα παω να δω τη μπεμπουλα μου και εχω μεγαλη χαρα, δε την εχω δει απο τις 26/4 που εκανα την αυχενικη. Εντομεταξυ ακομα δεν την νιωθω και οσο να ναι ανησυχω..

Εσεις τα νιωθετε τα μωρακια σας; εγω ειμαι βεβαια 17η εβδομαδα. Τον γιο μου 22 εβδομαδων τον καταλαβα

Εγώ νομίζω ότι το νιώθω και το τσέκαρα όταν πήγα για υπέρηχο προχθές .Ήταν υπερκινητικό στον υπέρηχο και κάθε φορά που με πίεζε ένιωθα το ίδιο σαν φτερούγισμα όπως όταν είμαστε σπίτι !!Μην ανησυχείς τις επόμενες δυο βδομαδες σίγουρα θα το νιώσεις που θα μεγαλώσει κ άλλο !!! Είδαμε και φύλο κοριτσάκι είναι , ο άντρας μου κόντεψε να κατουρηθεί από την χαρά του που θα έχει Μπέμπα 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, KONNA28 είπε:

Εγώ νομίζω ότι το νιώθω και το τσέκαρα όταν πήγα για υπέρηχο προχθές .Ήταν υπερκινητικό στον υπέρηχο και κάθε φορά που με πίεζε ένιωθα το ίδιο σαν φτερούγισμα όπως όταν είμαστε σπίτι !!Μην ανησυχείς τις επόμενες δυο βδομαδες σίγουρα θα το νιώσεις που θα μεγαλώσει κ άλλο !!! Είδαμε και φύλο κοριτσάκι είναι , ο άντρας μου κόντεψε να κατουρηθεί από την χαρά του που θα έχει Μπέμπα 

Geia sas koritsia.Kathe pote pigainete sto giatro;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Simona είπε:

Geia sas koritsia.Kathe pote pigainete sto giatro;

Καλημερα! Η ιδιωτης με εβαλε τωρα σε διαστημα 20 ημερων γιατι θελει να τσεκαρει και τον πλακουντα αν ανεβηκε!Οποτε εχω ραντεβου αυριο. Επειδη ομως θα πηγαινω και στο νοσοκομειο να με παρακολουθουν για να γεννησω εκει θα με δει και στις 8 Ιουνιου κι εκει γιατρος και μετα 17 Ιουνιου β επιπεδου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Simona είπε:

Geia sas koritsia.Kathe pote pigainete sto giatro;

Ο γιατρός του δημοσίου με είδε την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπε πάλι σε 8 εβδομάδες ότι θα με δει. Θα παρεμβληθεί όμως στις 4 εβδομάδες ο υπέρηχος β επιπέδου από εμβρυομητρικό. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Simona είπε:

Geia sas koritsia.Kathe pote pigainete sto giatro;

Εγω εκανα αυχενικη 26/4 και σημερα θα παω να με δει να μου γραψει εξετασεις αιματος ουρων κλπ και λογικα θα μου πει ποτε θα κανω τη β επιπεδου. Λογικα σε καναν μηνα..

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, vaso_mpempis είπε:

Εγω εκανα αυχενικη 26/4 και σημερα θα παω να με δει να μου γραψει εξετασεις αιματος ουρων κλπ και λογικα θα μου πει ποτε θα κανω τη β επιπεδου. Λογικα σε καναν μηνα..

Mpravo koritsia ola kala na sas pane euxomai.O kairos pernaei kai kalitera giati anipomonw egw den ksero gia esas.egw pigainw kathe 3 evdomades kai tora stis 26/5 tin erxomeni pempti diladi exw tin  β epipedou.tha eimai tote akrivos stin 22 evdomada.Emena o giatros mou den mou exei pei tipota akoma na pigainw sti kliniki pou tha genisw mallon epeidi autos tha me kseginisei(kaiseriki)....den ksero!Eseis ti lete; Tha genisw se kliniki me ton diko mou giatro kai tin omada tou.Ligo akriva einai alla xalali.O giatros mou doulevei ekei kai den thelw na ton alaksw kai na paw allou einai poli kalos xronia ton exw.Exei kai kati alo..o giatros mou einai oikogeniakos mas filos kai menoume kai dipla dipla.❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααα σήμερα το μπεμπακι εριξε μια δυνατή κλοτσιτσα και την ένιωσε και ο άντρας μ καιτρελάθηκε είμαι πολυ χαρούμενη  είναι το πρώτο μας παιδάκι και έχει τρελαθεί ο γλυκούλης Μ π ένιωσε το μωράκι μας πρώτη φορά ♥️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Simona said:

Geia sas koritsia.Kathe pote pigainete sto giatro;

Κάθε 3 βδομαδες αλλά τώρα είμαι πιο χαλαρή που το νιώθω όποτε δεν το σκέφτομαι ότι είναι τρεις βδομαδες 

8 hours ago, Dimitra97 said:

Κοριτσιααα σήμερα το μπεμπακι εριξε μια δυνατή κλοτσιτσα και την ένιωσε και ο άντρας μ καιτρελάθηκε είμαι πολυ χαρούμενη  είναι το πρώτο μας παιδάκι και έχει τρελαθεί ο γλυκούλης Μ π ένιωσε το μωράκι μας πρώτη φορά ♥️

Αχ τι ωραία πραγματικά αυτές οι στιγμές είναι μοναδικές για τα ζευγάρια δεν μπορεί κανείς να τις καταλάβει πως είναι να νιώθετε τον καρπό του έρωτα σας 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Κοριτσιααα σήμερα το μπεμπακι εριξε μια δυνατή κλοτσιτσα και την ένιωσε και ο άντρας μ καιτρελάθηκε είμαι πολυ χαρούμενη  είναι το πρώτο μας παιδάκι και έχει τρελαθεί ο γλυκούλης Μ π ένιωσε το μωράκι μας πρώτη φορά ♥️

Καλημερα!!! Τι υπεροχη στιγμη :x

Μια σταλιτσα πλασματακια και μας δινουν τοση χαρα....

  • Μου αρέσει 4

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Κοριτσιααα σήμερα το μπεμπακι εριξε μια δυνατή κλοτσιτσα και την ένιωσε και ο άντρας μ καιτρελάθηκε είμαι πολυ χαρούμενη  είναι το πρώτο μας παιδάκι και έχει τρελαθεί ο γλυκούλης Μ π ένιωσε το μωράκι μας πρώτη φορά ♥️

Τι όμορφα!! 

Σε ποια εβδομάδα είσαι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Margr είπε:

Τι όμορφα!! 

Σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Την Πέμπτη μπενω  στην 20η τώρα είμαι στην 19η εβδομάδα ❤️ 

 

2 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλημερα!!! Τι υπεροχη στιγμη :x

Μια σταλιτσα πλασματακια και μας δινουν τοση χαρα....

Καλημέρα γλυκιά μ αχχ ασεε ήταν απίστευτο το συναίσθημα είναι όλα τόσο προτογνορα και για τους δυο μας απερίγραπτη ευτιχια σαν χαζοί κάνουμε κ οι δύο εντομεταξυ όλο του μυλαμε χαιδευουμε την κοιλιτσα βάζουμε τραγούδια :mrgreen: χαχα τρέλα δεν ξέρουμε κ τι φύλο είναι κ μια μπέμπη το λέμε μια μπέμπα  χαχα 

3 ώρες πρίν, KONNA28 είπε:

Κάθε 3 βδομαδες αλλά τώρα είμαι πιο χαλαρή που το νιώθω όποτε δεν το σκέφτομαι ότι είναι τρεις βδομαδες 

Αχ τι ωραία πραγματικά αυτές οι στιγμές είναι μοναδικές για τα ζευγάρια δεν μπορεί κανείς να τις καταλάβει πως είναι να νιώθετε τον καρπό του έρωτα σας 

Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες φίλη μ ♥️♥️ μοναδικές στιγμές 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

@Dimitra97 πραγματικα αυτες οι πρωτες κλωτσιες που γινονται αισθητες και απο τους μπαμπαδες ειναι μαγικες!!Η αληθεια ειναι οτι μπορει να γκρινιαζουμε καμια φορα αλλα ειμαστε προνομιουχες γιατι βιωνουμε απο νωρις την επαφη με τα μωρα μας. Οι καημενοι οι μπαμπαδες περιμενουν αυτες τις στιγμες για να τα νιωσουν!!

  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

@Dimitra97 πραγματικα αυτες οι πρωτες κλωτσιες που γινονται αισθητες και απο τους μπαμπαδες ειναι μαγικες!!Η αληθεια ειναι οτι μπορει να γκρινιαζουμε καμια φορα αλλα ειμαστε προνομιουχες γιατι βιωνουμε απο νωρις την επαφη με τα μωρα μας. Οι καημενοι οι μπαμπαδες περιμενουν αυτες τις στιγμες για να τα νιωσουν!!

 Καλημέρα κορίτσι μ .....

Αχχχ έτσι είναι ❤️ μαγικό αυτό που ζούμε αχχχ άντε να περάσει και αυτός ο μήνας να δω το μωράκι Μ ελυψε τόσο πολύ.....περιμένω πως και πως να κάνω την β επιεπδου ....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...