Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

      πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο καλού κακού

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Hlianaa είπε:

Το λαχάνιασμα ναι το έχω και εγώ και είναι λίγο αστείο και ενοχλητικό!! Δεν έχω κάτι άλλο εγώ, λίγα πονάκια χαμηλά είχα χθες το βράδυ! Θελω να εχω πολλά περισσότερα για να μη φοβάμαι μέχρι την Πέμπτη αλλά δεν δυστυχώς!!

Έχω και συχνουρια...

Ρε συ δεν χρειάζεται να τα έχουμε όλα... Εγώ πχ νόμιζα ότι σήμα κατατεθέν της εγκυμοσύνης είναι ο εμετός... Καμία σχέση.

Δεν τα έχουμε όλες όλα τα συμπτώματα.

Οπότε μην αγχώνεσαι... Εγώ λέω ευτυχώς που δεν έχω κάτι πιο έντονο από συμπτώματα ως τώρα γιατί δεν θέλω να το πω σε κανέναν από την οικογένεια μου ακόμα και πόσο μάλλον να αντιληφθούν κάτι στη δουλειά μου...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Έχω και συχνουρια...

Ρε συ δεν χρειάζεται να τα έχουμε όλα... Εγώ πχ νόμιζα ότι σήμα κατατεθέν της εγκυμοσύνης είναι ο εμετός... Καμία σχέση.

Δεν τα έχουμε όλες όλα τα συμπτώματα.

Οπότε μην αγχώνεσαι... Εγώ λέω ευτυχώς που δεν έχω κάτι πιο έντονο από συμπτώματα ως τώρα γιατί δεν θέλω να το πω σε κανέναν από την οικογένεια μου ακόμα και πόσο μάλλον να αντιληφθούν κάτι στη δουλειά μου...

 

Ναι ναι σίγουρα άδειας δίκιο! Απλά έχω ένα μεγαλύτερο άγχος λόγω της αποβολής που είχα!! Αλλά δεν το σκέφτομαι σχεδόν καθόλου για να πάνε όλα καλά

Ωστοσο τη χοριακη πριν την Πέμπτη που μου έχει πει ο γιατρός μου σκέφτομαι να την κάνω!  Δεν θα αντέξω άλλες 4 μέρες να περιμένω χαχα! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Hlianaa είπε:

Ναι ναι σίγουρα άδειας δίκιο! Απλά έχω ένα μεγαλύτερο άγχος λόγω της αποβολής που είχα!! Αλλά δεν το σκέφτομαι σχεδόν καθόλου για να πάνε όλα καλά

Ωστοσο τη χοριακη πριν την Πέμπτη που μου έχει πει ο γιατρός μου σκέφτομαι να την κάνω!  Δεν θα αντέξω άλλες 4 μέρες να περιμένω χαχα! 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα..

ευτυχώς εγώ Τρίτη..οπότε είναι κοντά..

Να σαι σίγουρη ότι θα έχεις μια μεγάλη χοριακή!!! Το εύχομαι σε όλες μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα..

ευτυχώς εγώ Τρίτη..οπότε είναι κοντά..

Να σαι σίγουρη ότι θα έχεις μια μεγάλη χοριακή!!! Το εύχομαι σε όλες μας

Μακαρι ναι για όλες! Λέω να κάνω και εγώ μια την Τρίτη, εκτός αν αλλάξω γνώμη που δεν νομίζω, οποτε θα πούμε τα αποτελέσματα μας και οι 2!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Hlianaa είπε:

Μακαρι ναι για όλες! Λέω να κάνω και εγώ μια την Τρίτη, εκτός αν αλλάξω γνώμη που δεν νομίζω, οποτε θα πούμε τα αποτελέσματα μας και οι 2!!! 

Απλά φαντάζομαι σου είπε για Πέμπτη ώστε να έχει αυξηθεί αρκετά... Γτ και γω από Παρασκευή μου πε για τρίτη ενώ θα μπορούσα Δευτέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Απλά φαντάζομαι σου είπε για Πέμπτη ώστε να έχει αυξηθεί αρκετά... Γτ και γω από Παρασκευή μου πε για τρίτη ενώ θα μπορούσα Δευτέρα...

Δευτέρα μήπως είναι κλειστά όλα λόγω Αγίου πνεύματος; Για αυτό είπα και εγώ για Τρίτη να κάνω!!! 
Αν όλα είναι καλά εμένα νομίζω θα με δει την επόμενη Δευτέρα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Hlianaa είπε:

Δευτέρα μήπως είναι κλειστά όλα λόγω Αγίου πνεύματος; Για αυτό είπα και εγώ για Τρίτη να κάνω!!! 
Αν όλα είναι καλά εμένα νομίζω θα με δει την επόμενη Δευτέρα!! 

Μμ μπορεί δεν το σκέφτηκα...

Άντε ωραία!!! 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!:)

 

Ήθελα μια διευκρίνιση..Με τελευταία περίοδο 26/5 και επαφή χθες(11/6) είναι στο πλαίσιο των γόνιμων? Συνήθως ο κύκλος μου είναι 28 ημερων με εξαίρεση τον προηγούμενο που ήταν 30...

Εγώ @Myrtoulita δεν θα κρατιομουν θα είχα ήδη κάνει έστω ένα τέστ..Δύο μέρες καθυστέρησης είναι καλός οιωνός αλλά μπορεί να είναι και ορμονικό..

 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Πιθανότατα είσαι μέσα στο πλαίσιο των γόνιμων. Συνήθως η ωορρηξία συμβαίνει στις 14 ημέρες πριν την πρώτη μέρα της επόμενης περιόδου, χωρίς αυτό να είναι απόλυτο. Δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα αν πέτυχες την ημέρα της ωορρηξίας ή την προηγούμενη π.χ. αλλά λογικά είσαι αρκετά κοντά, οπότε πιστεύω ότι σίγουρα υπάρχουν ελπίδες. Μακάρι αυτές να επιβεβαιωθούν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Πιθανότατα είσαι μέσα στο πλαίσιο των γόνιμων. Συνήθως η ωορρηξία συμβαίνει στις 14 ημέρες πριν την πρώτη μέρα της επόμενης περιόδου, χωρίς αυτό να είναι απόλυτο. Δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα αν πέτυχες την ημέρα της ωορρηξίας ή την προηγούμενη π.χ. αλλά λογικά είσαι αρκετά κοντά, οπότε πιστεύω ότι σίγουρα υπάρχουν ελπίδες. Μακάρι αυτές να επιβεβαιωθούν!

Γεια σου Ιωάννα!:-D

Αχ μακάρι να επιβεβαιωθούν!Ας ελπίσουμε ότι έστω και οριακά να καταφέραμε κάτι..Μακάρι να έχω ευχάριστα νέα προς το τέλος του μήνα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Γεια σου Ιωάννα!:-D

Αχ μακάρι να επιβεβαιωθούν!Ας ελπίσουμε ότι έστω και οριακά να καταφέραμε κάτι..Μακάρι να έχω ευχάριστα νέα προς το τέλος του μήνα!

Στο εύχομαι πραγματικά μέσα από τη καρδιά μου... Εδώ θα είμαστε να το μοιραστείς μαζί μας....λίγη υπομονή και να μοιράζεσαι τα συμπτώματα σου μαζί μας αν θες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Στο εύχομαι πραγματικά μέσα από τη καρδιά μου... Εδώ θα είμαστε να το μοιραστείς μαζί μας....λίγη υπομονή και να μοιράζεσαι τα συμπτώματα σου μαζί μας αν θες

Καλημέρα!

Σε ευχαριστώ πολύ!Έχω σχεδόν δύο εβδομάδες μπροστά μου,οπότε υπομονή..Δεν θέλω να ελπίζω και να απογοητευτω,θα το πάρω χαλαρά και ότι είναι να γίνει θα γίνει (ή μάλλον εγινε:razz:)..

Αν έχω κάποιο σύμπτωμα θα σας ενημερώσω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evi95 είπε:

Καλημέρα!

Σε ευχαριστώ πολύ!Έχω σχεδόν δύο εβδομάδες μπροστά μου,οπότε υπομονή..Δεν θέλω να ελπίζω και να απογοητευτω,θα το πάρω χαλαρά και ότι είναι να γίνει θα γίνει (ή μάλλον εγινε:razz:)..

Αν έχω κάποιο σύμπτωμα θα σας ενημερώσω!

Ναι κορίτσι μου!!! Προσπαθείς καιρό;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Ναι κορίτσι μου!!! Προσπαθείς καιρό;;

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :)

Πάνω κάτω 7 μήνες..Τους πρώτους μήνες προσπάθειας είχα πάντα καθυστέρηση και έλεγα το πετύχαμε αλλά τίποτα..Είχα αρχίσει να χρησιμοποιώ και τεστακια ωορρηξίας αλλά επειδή όλα αυτά απλά μου πρόσθεταν άγχος τα άφησα και είπα να περιμένω να έρθει από μόνο του..Ακόμη και μήνες που είχαμε πετύχει ακριβώς την ωορρηξία δεν έγινε κάτι..Οπότε λέμε να αφήσουμε το καλοκαίρι να περάσει και μετά εξετάσεις.. Πραγματικά εύχομαι να σταθήκαμε τυχεροί αυτόν τον μήνα..

Εσύ πως είσαι από συμπτώματα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Evi95 είπε:

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :)

Πάνω κάτω 7 μήνες..Τους πρώτους μήνες προσπάθειας είχα πάντα καθυστέρηση και έλεγα το πετύχαμε αλλά τίποτα..Είχα αρχίσει να χρησιμοποιώ και τεστακια ωορρηξίας αλλά επειδή όλα αυτά απλά μου πρόσθεταν άγχος τα άφησα και είπα να περιμένω να έρθει από μόνο του..Ακόμη και μήνες που είχαμε πετύχει ακριβώς την ωορρηξία δεν έγινε κάτι..Οπότε λέμε να αφήσουμε το καλοκαίρι να περάσει και μετά εξετάσεις.. Πραγματικά εύχομαι να σταθήκαμε τυχεροί αυτόν τον μήνα..

Εσύ πως είσαι από συμπτώματα?

Σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου...

Χμμ.... Έχω λίγη συχνουρια,πόνο στο στήθος και κνησμό,λίγα πονάκια χαμηλά,λαχάνιασμα και παρατήρησα ότι έχω και δυσκοιλιότητα...και πόνο στη μέση..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου...

Χμμ.... Έχω λίγη συχνουρια,πόνο στο στήθος και κνησμό,λίγα πονάκια χαμηλά,λαχάνιασμα και παρατήρησα ότι έχω και δυσκοιλιότητα...και πόνο στη μέση..

Σε ποια εβδομάδα είσαι?

4η ή 5η?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...