Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Περιορισμός ανάπτυξης εμβρύου


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Little star είπε:

Α παπαπα.  Πάνω από 30 και είμαι κάτω από 3? Μα δεν καταλαβαίνω γιατί εμένα μου τα παρουσιάζουν τόσο τραγικά.  Να και εσύ ήσουν πολύ χαμηλά αλλά από ο, τι καταλαβαίνω δεν στο περιέγραφε τόσο τραγικά ο γιατρός. Μου είπε να συνεχίσω κανονικά τη ζωή μου , να βγαίνω έξω από το σπίτι,  να πηγαίνω στη θάλασσα (το μόνο που με χαλαρώνει, με ηρεμεί και με γιατρεύει). Ειλικρινά  θεωρώ ότι η θάλασσα είναι ο καλύτερος γιατρός. Αλλά φοβάμαι τόσο πολύ μην  επιβαρύνω και άλλο το μωρό. Και θα σας πω και κάτι που ενδεχομένως μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε. Έχω τύψεις. Δεν θεωρώ σωστό το μωρό μου να παλεύει με νύχια και με δόντια να κρατηθεί στη ζωή και εγω να βγαίνω βόλτες. Όχι ότι και αν πάω κάπου είμαι καλά, αλλά δεν ξέρω έχω τρομερές τύψεις να πω ότι θα κάνω κάτι που ίσως με κάνει να ξεχαστω για λίγο. 

Μην έχεις καθόλου τύψεις. Απ' τη στιγμή που το να βγεις έξω σε χαλαρώνει, χαλαρώνει κ με αυτό το τρόπο το μωρό σου.. Αφού υποτίθεται να συναισθήματα μας τα αντιλαμβάνονται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , mama16 είπε:

Εννοείται ότι αν το καλύτερο είναι εκτός νοσοκομείου δεν θα κοιτάξετε τα λεφτά απλά το λέω μήπως στην ουσία κ στο νοσοκομείο είναι καλά απλά αυτοί θέλουν να βγάλουν περισσότερα χρήματα. 

Όχι εγώ το nipt δεν το είχα κάνει γιατί θεωρούσα πιο αξιόπιστη την αμνιοπαρακέντηση οπότε δεν ήθελα να κάνω αυτό κ μετά να χρειαζόταν κ αμνιο για να είμαι 100% σίγουρη. 

Κοίτα κ υπέρηχοι πάντως δεν πέφτουν 100% μέσα. Εμένα κ στα 2 παιδιά μου είχαν γύρω στα 200γρ απόκλιση, ευτυχώς η απόκλιση ήταν προς τα πάνω. Την κόρη μου στην 34+3 που γέννησα την έβγαζαν ότι θα γεννηθεί 1300γρ κ τελικά γεννήθηκε 1540.

Ναι το γράφει και στο χαρτί ότι έχει απόκλιση + - 42 γραμμάρια.  Ο δικός μου γιατρός με βγάζει πάντα + 30 γραμμάρια αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω περισσότερη εμπιστοσύνη στα μηχανήματα του εμβρυοιατρου. Οι επόμενες μέρες (Παρασκευή και Τετάρτη που θα πάω στο συνέδριο) θα είναι κρίσιμες να δω κατά πόσο συγκλίνουν οι απόψεις των γιατρών.

πρίν από 7 λεπτά , mama16 είπε:

Μην έχεις καθόλου τύψεις. Απ' τη στιγμή που το να βγεις έξω σε χαλαρώνει, χαλαρώνει κ με αυτό το τρόπο το μωρό σου.. Αφού υποτίθεται να συναισθήματα μας τα αντιλαμβάνονται

Δίκιο έχεις και η λογική υποδεικνύει αυτό αλλά αλλο η λογική και άλλο το συναίσθημα. Ασε που αισθάνομαι και τύψεις γιατί αυτά συμβαίνουν εξαιτίας μου. Δεν έχει προβλήματα το ίδιο το μωρό αλλά όλα αυτά συμβαίνουν εξαιτίας του κακού πλακουντα μου. Επίσης με φοβίζει λίγο η θάλασσα αν και η θάλασσα που πάμε ας πούμε ότι είναι ιδιωτική και είναι πεντακάθαρα. Αλλά μου είπε και ο γιατρός ότι και στην χειρότερη περίπτωση πες ότι κολλάω μύκητες δεν θα πάθω τίποτα. Ούτε συσπάσεις κάνω γιατί ο τράχηλος μου είναι πολύ καλός. Τα πονακια που έχω είναι λέει επειδή μεγαλώνει η μήτρα.  Θα το συζητήσω και με τον γυναικολόγο μου το βράδυ και θα δω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Little star είπε:

Α παπαπα.  Πάνω από 30 και είμαι κάτω από 3? Μα δεν καταλαβαίνω γιατί εμένα μου τα παρουσιάζουν τόσο τραγικά.  Να και εσύ ήσουν πολύ χαμηλά αλλά από ο, τι καταλαβαίνω δεν στο περιέγραφε τόσο τραγικά ο γιατρός. Μου είπε να συνεχίσω κανονικά τη ζωή μου , να βγαίνω έξω από το σπίτι,  να πηγαίνω στη θάλασσα (το μόνο που με χαλαρώνει, με ηρεμεί και με γιατρεύει). Ειλικρινά  θεωρώ ότι η θάλασσα είναι ο καλύτερος γιατρός. Αλλά φοβάμαι τόσο πολύ μην  επιβαρύνω και άλλο το μωρό. Και θα σας πω και κάτι που ενδεχομένως μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε. Έχω τύψεις. Δεν θεωρώ σωστό το μωρό μου να παλεύει με νύχια και με δόντια να κρατηθεί στη ζωή και εγω να βγαίνω βόλτες. Όχι ότι και αν πάω κάπου είμαι καλά, αλλά δεν ξέρω έχω τρομερές τύψεις να πω ότι θα κάνω κάτι που ίσως με κάνει να ξεχαστω για λίγο. 

Και εμένα με άφησε όλο τον Αύγουστο με πάω διακοπές. Αρκεί να ήταν ζεστή η θάλασσα για να μην κάνω συσπάσεις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Little star είπε:

Ναι το γράφει και στο χαρτί ότι έχει απόκλιση + - 42 γραμμάρια.  Ο δικός μου γιατρός με βγάζει πάντα + 30 γραμμάρια αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω περισσότερη εμπιστοσύνη στα μηχανήματα του εμβρυοιατρου. Οι επόμενες μέρες (Παρασκευή και Τετάρτη που θα πάω στο συνέδριο) θα είναι κρίσιμες να δω κατά πόσο συγκλίνουν οι απόψεις των γιατρών.

Δίκιο έχεις και η λογική υποδεικνύει αυτό αλλά αλλο η λογική και άλλο το συναίσθημα. Ασε που αισθάνομαι και τύψεις γιατί αυτά συμβαίνουν εξαιτίας μου. Δεν έχει προβλήματα το ίδιο το μωρό αλλά όλα αυτά συμβαίνουν εξαιτίας του κακού πλακουντα μου. Επίσης με φοβίζει λίγο η θάλασσα αν και η θάλασσα που πάμε ας πούμε ότι είναι ιδιωτική και είναι πεντακάθαρα. Αλλά μου είπε και ο γιατρός ότι και στην χειρότερη περίπτωση πες ότι κολλάω μύκητες δεν θα πάθω τίποτα. Ούτε συσπάσεις κάνω γιατί ο τράχηλος μου είναι πολύ καλός. Τα πονακια που έχω είναι λέει επειδή μεγαλώνει η μήτρα.  Θα το συζητήσω και με τον γυναικολόγο μου το βράδυ και θα δω

Όταν βγαίνεις από την θαλλασα αλλάζεις μαγιό κατευθείαν και ρίχνεις καθαρό νεράκι και όλα μια χαρά θα είναι. Ναι όσο μεγαλώνει η μήτρα θα έχεις πονακια δεν είναι τίποτα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια! 

Είχα να γράψω πολύ καιρό και είπα να σας ενημερώσω για τα νέα μου.  Σήμερα μπήκα αισίως στην 29η εβδομάδα. Έπειτα από άπειρες επισκέψεις σε γιατρούς αυτό το διάστημα,  καταφέραμε και φτάσαμε ως εδώ. Την Πέμπτη η μπεμπα ήταν 655 γραμμάρια,  αύριο έχω πάλι ραντεβού με τον εμβρυοιατρο να δούμε.  Όπως μου λένε τώρα όμως περισσότερα μας νοιάζουν οι εβδομάδες παρά το βάρος. Θέλουμε ακόμα μια εβδομάδα, να φτάσουμε έστω στην 30η (τωρα γιατί θέλουν τόσο πολύ κα φτάσει στην 30η δεν το ξερω). Το μωρό ήδη ζορίζεται αλλά αντέχει ακόμα λίγο (λίγες μερες). Οπότε τώρα το παρακολουθούμε κάθε μέρα. Έκανα την πρώτη ένεση κορτιζόνης σήμερα και αύριο θα κάνω τη δεύτερη. Αν όλα συνεχίσουν ετσι και δεν υπάρχει εν τω μεταξύ κάποια σοβαρη επιδείνωση,  θα μπω λογικά τη Δευτέρα του 15αυγουστου να γεννήσω. Τότε έχω και εγώ γενέθλια και ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει. Πήγα και στο νοσοκομείο,  γνώρισα τον γιατρό που θα με ξεγεννήσει, γνώρισα και τη διευθύντρια της Μενν,  ετοιμσα και τη βαλίτσα μου και είμαι ανά πάσα ώρα και στιγμή έτοιμη να γεννήσω. Ελπίζω να έχει φτάσει έστω τα 700 με 750 γραμμάρια μέχρι να γεννηθεί και προσευχομαστε να πάνε όλα καλά!

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , Little star είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Είχα να γράψω πολύ καιρό και είπα να σας ενημερώσω για τα νέα μου.  Σήμερα μπήκα αισίως στην 29η εβδομάδα. Έπειτα από άπειρες επισκέψεις σε γιατρούς αυτό το διάστημα,  καταφέραμε και φτάσαμε ως εδώ. Την Πέμπτη η μπεμπα ήταν 655 γραμμάρια,  αύριο έχω πάλι ραντεβού με τον εμβρυοιατρο να δούμε.  Όπως μου λένε τώρα όμως περισσότερα μας νοιάζουν οι εβδομάδες παρά το βάρος. Θέλουμε ακόμα μια εβδομάδα, να φτάσουμε έστω στην 30η (τωρα γιατί θέλουν τόσο πολύ κα φτάσει στην 30η δεν το ξερω). Το μωρό ήδη ζορίζεται αλλά αντέχει ακόμα λίγο (λίγες μερες). Οπότε τώρα το παρακολουθούμε κάθε μέρα. Έκανα την πρώτη ένεση κορτιζόνης σήμερα και αύριο θα κάνω τη δεύτερη. Αν όλα συνεχίσουν ετσι και δεν υπάρχει εν τω μεταξύ κάποια σοβαρη επιδείνωση,  θα μπω λογικά τη Δευτέρα του 15αυγουστου να γεννήσω. Τότε έχω και εγώ γενέθλια και ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει. Πήγα και στο νοσοκομείο,  γνώρισα τον γιατρό που θα με ξεγεννήσει, γνώρισα και τη διευθύντρια της Μενν,  ετοιμσα και τη βαλίτσα μου και είμαι ανά πάσα ώρα και στιγμή έτοιμη να γεννήσω. Ελπίζω να έχει φτάσει έστω τα 700 με 750 γραμμάρια μέχρι να γεννηθεί και προσευχομαστε να πάνε όλα καλά!

Κοριτσάκι μου,σου εύχομαι να συμβεί το καλύτερο δυνατό σενάριο!! Είχα κι εγώ ενδομητρια υπολειπομενη ανάπτυξη, πήγαν όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Polly1 είπε:

Κοριτσάκι μου,σου εύχομαι να συμβεί το καλύτερο δυνατό σενάριο!! Είχα κι εγώ ενδομητρια υπολειπομενη ανάπτυξη, πήγαν όλα καλά!!!

Α τέλεια! Να σου ζήσει το παιδάκι σου λοιπόν! Φαντάζομαι εσύ ήσουν σε καλύτερη μοίρα ε? Πότε και πόσο γέννησες το παιδάκι σου? Πότε μάθατε για την υπολειπομενη ανάπτυξη? Συγγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά καταλαβαίνεις το άγχος... και μόνο που φτάσαμε ως εδώ,  οι γιατροί το χαρακτηριζουν θαύμα! Κανεις δεν το περίμενε. Πρώτη φορά φαίνονται αισιόδοξοι και θεωρούν ότι έχουμε καλές πιθανότητες. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Little star είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Είχα να γράψω πολύ καιρό και είπα να σας ενημερώσω για τα νέα μου.  Σήμερα μπήκα αισίως στην 29η εβδομάδα. Έπειτα από άπειρες επισκέψεις σε γιατρούς αυτό το διάστημα,  καταφέραμε και φτάσαμε ως εδώ. Την Πέμπτη η μπεμπα ήταν 655 γραμμάρια,  αύριο έχω πάλι ραντεβού με τον εμβρυοιατρο να δούμε.  Όπως μου λένε τώρα όμως περισσότερα μας νοιάζουν οι εβδομάδες παρά το βάρος. Θέλουμε ακόμα μια εβδομάδα, να φτάσουμε έστω στην 30η (τωρα γιατί θέλουν τόσο πολύ κα φτάσει στην 30η δεν το ξερω). Το μωρό ήδη ζορίζεται αλλά αντέχει ακόμα λίγο (λίγες μερες). Οπότε τώρα το παρακολουθούμε κάθε μέρα. Έκανα την πρώτη ένεση κορτιζόνης σήμερα και αύριο θα κάνω τη δεύτερη. Αν όλα συνεχίσουν ετσι και δεν υπάρχει εν τω μεταξύ κάποια σοβαρη επιδείνωση,  θα μπω λογικά τη Δευτέρα του 15αυγουστου να γεννήσω. Τότε έχω και εγώ γενέθλια και ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει. Πήγα και στο νοσοκομείο,  γνώρισα τον γιατρό που θα με ξεγεννήσει, γνώρισα και τη διευθύντρια της Μενν,  ετοιμσα και τη βαλίτσα μου και είμαι ανά πάσα ώρα και στιγμή έτοιμη να γεννήσω. Ελπίζω να έχει φτάσει έστω τα 700 με 750 γραμμάρια μέχρι να γεννηθεί και προσευχομαστε να πάνε όλα καλά!

Κορίτσι μου γλυκό! Θα είναι δυνατή η μπεμπαρα σου θα δεις και όλα θα πάνε καλααα!! Η Παναγία να είναι δίπλα σας! Εγώ πρώτα ο θεός την Πέμπτη μπαινω για καισαρική και εμένα ο μπέμπης μου δεν Ε παίρνει πολύ βάρος αλλά το παλεύαμε βδομάδα βδομάδα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά !❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mairiv είπε:

Κορίτσι μου γλυκό! Θα είναι δυνατή η μπεμπαρα σου θα δεις και όλα θα πάνε καλααα!! Η Παναγία να είναι δίπλα σας! Εγώ πρώτα ο θεός την Πέμπτη μπαινω για καισαρική και εμένα ο μπέμπης μου δεν Ε παίρνει πολύ βάρος αλλά το παλεύαμε βδομάδα βδομάδα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά !❤️

Σε ευχαριστώ πολύ! Να προστατεύσει η Παναγία μας όλες και όλα τα παιδάκια μας! Με το καλο να δεχτείς τον μπέμπη σου! Φαντάζομαι εσύ είσαι σε μεγάλη εβδομάδα ε? Τι βάρος έχει ο μπέμπης σου? Όλα θα πάνε τέλεια! Περιμένουμε τα χαρμόσυνα για να σου ευχηθούμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Little star είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Να προστατεύσει η Παναγία μας όλες και όλα τα παιδάκια μας! Με το καλο να δεχτείς τον μπέμπη σου! Φαντάζομαι εσύ είσαι σε μεγάλη εβδομάδα ε? Τι βάρος έχει ο μπέμπης σου? Όλα θα πάνε τέλεια! Περιμένουμε τα χαρμόσυνα για να σου ευχηθούμε!

Στην 35η εβδομάδα είμαι κ έχει βάρος γύρω στα 1850.. ελπίζω δλδ να είναι τόσο γιατί ο υπέρηχος του γιατρού μου τα βγάζει λίγο πιο μεγάλα τα μωράκια! Θα δούμε! Μακάρι να πάνε όλα καλά ! ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mairiv είπε:

Στην 35η εβδομάδα είμαι κ έχει βάρος γύρω στα 1850.. ελπίζω δλδ να είναι τόσο γιατί ο υπέρηχος του γιατρού μου τα βγάζει λίγο πιο μεγάλα τα μωράκια! Θα δούμε! Μακάρι να πάνε όλα καλά ! ❤️

Ουυυ αυτά που γράφεις ξέρεις πώς μου ακούγονται ε? Σαν να είσαι 40 εβδομάδων και το μωρό 3500 κιλά! Χαχαχαχα 

Καταλαβαίνω το αγχος σου και σε καμία περίπτωση δεν θέλω να υποβαθμισω την αγωνία σου. Όμως από τη στιγμή που είστε στην 35η εβδομάδα δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα. Εντάξει θα ταλαιπωρηθειτε λιγάκι μετά γιατί θα πρέπει να μπει στη Μενν αλλά πιστεύω ότι σε ένα μήνα περίπου θα έχετε το μωράκι σας σπίτι. Και μικρότερο να βγει, πόσο να βγει? 1600? Και πάλι σούπερ θα είναι!

Φαντάσου εμένα που είναι λιλιπούτεια μου είπαν ότι δεν μας νοιάζει πλέον τόσο το βάρος,  όσο οι εβδομάδες. Και μου είπε ένας γιατρός ότι από τις 30 μέχρι τις 32 εβδομάδες δεν έχει και κάποια τρελή διαφορά. Από τις 30 όμως μέχρι τις 35 έχει πολύ μεγάλη. Απλά εγώ δεν υπάρχει καμία περίπτωση να φτάσω μέχρι εκεί. 

Εσείς θα τα πάτε τέλεια,  θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2022 at 10:40 ΜΜ, Little star είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Είχα να γράψω πολύ καιρό και είπα να σας ενημερώσω για τα νέα μου.  Σήμερα μπήκα αισίως στην 29η εβδομάδα. Έπειτα από άπειρες επισκέψεις σε γιατρούς αυτό το διάστημα,  καταφέραμε και φτάσαμε ως εδώ. Την Πέμπτη η μπεμπα ήταν 655 γραμμάρια,  αύριο έχω πάλι ραντεβού με τον εμβρυοιατρο να δούμε.  Όπως μου λένε τώρα όμως περισσότερα μας νοιάζουν οι εβδομάδες παρά το βάρος. Θέλουμε ακόμα μια εβδομάδα, να φτάσουμε έστω στην 30η (τωρα γιατί θέλουν τόσο πολύ κα φτάσει στην 30η δεν το ξερω). Το μωρό ήδη ζορίζεται αλλά αντέχει ακόμα λίγο (λίγες μερες). Οπότε τώρα το παρακολουθούμε κάθε μέρα. Έκανα την πρώτη ένεση κορτιζόνης σήμερα και αύριο θα κάνω τη δεύτερη. Αν όλα συνεχίσουν ετσι και δεν υπάρχει εν τω μεταξύ κάποια σοβαρη επιδείνωση,  θα μπω λογικά τη Δευτέρα του 15αυγουστου να γεννήσω. Τότε έχω και εγώ γενέθλια και ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει. Πήγα και στο νοσοκομείο,  γνώρισα τον γιατρό που θα με ξεγεννήσει, γνώρισα και τη διευθύντρια της Μενν,  ετοιμσα και τη βαλίτσα μου και είμαι ανά πάσα ώρα και στιγμή έτοιμη να γεννήσω. Ελπίζω να έχει φτάσει έστω τα 700 με 750 γραμμάρια μέχρι να γεννηθεί και προσευχομαστε να πάνε όλα καλά!

Καλησπέρα κορίτσι μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Χαίρομαι που φτάσατε μέχρι εδώ. Μετά την 29 εβδομάδα ένα μωράκι είναι βιώσιμο έξω από την μήτρα οπότε όλα καλά θα πάνε. Δεν σου λέω ότι θα είναι εύκολες οι επόμενες μέρες στην μενν αλλά θα είναι για το καλό της αυτό να σκέφτεσαι. Να είσαι δυνατή να μην αφήσεις τον εαυτού σου να λυγίσει ότι και να δεις πίσω από αυτές τις πόρτες. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά εγώ και ο μικρός μου ήρωας. Ότι θέλεις εδώ ήμαστε. Πήγες χθες στον γιατρό τελικά; τι σου είπε; 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Δεν βρήκα κάπου αλλού σχετικό θέμα με το δικό μου γι αυτό έγραψα εδώ. Σήμερα Είμαι 6 εβδομάδων κ 2 ημερών έγκυος κ πριν από 2 ημέρες πήγα για υπέρηχο. Οι χωριακες μου τέλειες! Όμως ο γιατρός είδε μόνο σάκο κ τίποτα άλλο μέσα. Τον είδα προβληματισμένον. Κ μου είπε απλά να ξανακάνω υπέρηχο σε 2 εβδομάδες. Εγώ είμαι να σκάσω. Έχετε ακούσει κάποια παρόμοια περίπτωση;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Φαίη Κ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Δεν βρήκα κάπου αλλού σχετικό θέμα με το δικό μου γι αυτό έγραψα εδώ. Σήμερα Είμαι 6 εβδομάδων κ 2 ημερών έγκυος κ πριν από 2 ημέρες πήγα για υπέρηχο. Οι χωριακες μου τέλειες! Όμως ο γιατρός είδε μόνο σάκο κ τίποτα άλλο μέσα. Τον είδα προβληματισμένον. Κ μου είπε απλά να ξανακάνω υπέρηχο σε 2 εβδομάδες. Εγώ είμαι να σκάσω. Έχετε ακούσει κάποια παρόμοια περίπτωση;;

Αυτό που μπορώ να σκεφτώ είναι να έχεις καθυστερημένη σύλληψη κ για αυτό να μην είδε τπτ άλλο και σε 2 εβδομάδες να φαίνεται κανονικά. Όλα καλά θα πάνε, μην αγχώνεσαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...