Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Περιορισμός ανάπτυξης εμβρύου


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό. Καλή ανάρρωση και στις δύο σας. Γερή και τυχερή να είναι στην ζωή της. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Να σου ζήσει κορίτσι μου κ χρόνια σου πολλά... Παρακολουθώ την ιστορία σου από την αρχή! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Πέρασα κ εγώ απο τη μενν κ σου εύχομαι κουράγιο για όσα θα ακούσεις και θα δεις. Όλα να πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Να σου ζήσει η Μπέμπα σου , καλή ανάρρωση να έχεις , να πάνε όλα καλά μεγάλη μέρα σήμερα η Παναγία κοντά της 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Γερή και καλότυχη να ναι 

Θα τα σκέφτεσαι όλα αυτά σαν ένα όνειρο μόλις την πάρεις στην αγκαλιά σου.

Η Παναγία έκανε το θαύμα της 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Να σου ζήσει,κοπέλα μου,η μπέμπα σου!! Αποκλείεται να μην πάει καλά τέτοια μέρα που γεννήθηκε!! Θα το δεις!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Να σου ζήσει η ψυχούλα, να είναι γερή και δυνατή..ευχομαι καλή ανάρρωση και σε εσένα!! Όλα θα πάνε καλά, μη φοβηθείς τη μενν η μικρή έχει ήδη δείξει πόσο δυνατή είναι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Να σας ζήσει, η Παναγία να σας βοηθήσει να γίνει γερή και δυνατή και σε σένα καλή ανάρρωση. Όλα να πάνε καλα!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Little star είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες! Γέννησα.670 γραμμάρια η μπέμπα. Δόξα τω Θεω δεν χρειάστηκε να διασωληνωθει. Τα πρώτα δεδομένα είναι θετικά. Τωρα υπομονή και βήμα βήμα να δούμε πώς θα πάει.

Να σας ζήσει η μπεμπουλα σας!!! Γερή δυνατή και καλοτυχη να ειναι.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Little star είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου τόσο πολύ όλες για τη στήριξη και τις ευχές σας! Η Παναγία να είναι μαζί μας!

Πως είσαι κορίτσι μου;;  η μικρή σου;;;  πήγες την είδες;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου;;  η μικρή σου;;;  πήγες την είδες;; 

Καλύτερα είμαι,  ευχαριστώ! Πονάω αλλά περπατάω. Είμαι στη φάση σήμερα που μαθαίνω θήλαστρα, αποστειρωτες κτλ και προσπαθώ να βγάζω γάλα και περνάει η μερα με αυτό γιατί είναι πολύ χρονοβόρο. Πήγα είδα τη μικρή και σοκαρίστηκα η αλήθεια είναι γιατί είναι πολύ πιο μικρή από ο, τι την είδα στις φωτογραφίες χθες. Είναι πολύ πολύ μικρή και στεναχωρηθηκα η αλήθεια είναι έτσι που την είδα. Έκλαψε κιόλας και ήταν σαν νιαουρισμα νεογεννητου γατιου. Έπαθε ίκτερο και την έχουν με φωτοθεραπεια αλλά δεν τους ανησυχεί ο ικτερος. Της έδωσαν και 1 ml γάλα και φαίνεται να ανταποκρίνεται καλά στη σίτιση.  Είναι πολύ θετικό ότι δεν έχει πάρει οξυγόνο,  οι εξετάσεις της είναι ικανοποιητικες αλλά όπως μας είπε και η γιατρος είναι ένα πολύ μικρό μωρό που έχει να αντιμετωπίσει ένα εχθρικό περιβάλλον με ενδονοσοκομειακες λοιμώξεις κτλ.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Little star είπε:

Καλύτερα είμαι,  ευχαριστώ! Πονάω αλλά περπατάω. Είμαι στη φάση σήμερα που μαθαίνω θήλαστρα, αποστειρωτες κτλ και προσπαθώ να βγάζω γάλα και περνάει η μερα με αυτό γιατί είναι πολύ χρονοβόρο. Πήγα είδα τη μικρή και σοκαρίστηκα η αλήθεια είναι γιατί είναι πολύ πιο μικρή από ο, τι την είδα στις φωτογραφίες χθες. Είναι πολύ πολύ μικρή και στεναχωρηθηκα η αλήθεια είναι έτσι που την είδα. Έκλαψε κιόλας και ήταν σαν νιαουρισμα νεογεννητου γατιου. Έπαθε ίκτερο και την έχουν με φωτοθεραπεια αλλά δεν τους ανησυχεί ο ικτερος. Της έδωσαν και 1 ml γάλα και φαίνεται να ανταποκρίνεται καλά στη σίτιση.  Είναι πολύ θετικό ότι δεν έχει πάρει οξυγόνο,  οι εξετάσεις της είναι ικανοποιητικες αλλά όπως μας είπε και η γιατρος είναι ένα πολύ μικρό μωρό που έχει να αντιμετωπίσει ένα εχθρικό περιβάλλον με ενδονοσοκομειακες λοιμώξεις κτλ.

Μπράβο καλά κάνεις με το θήλαστρο. Οκ στην αρχή μην περιμένεις τρέλα πράγματα σταγόνες αλλά και αυτές θα της δώσουν στην μικρή σου. Πολύ καλό το ότι πίνει γάλα πίστεψε με!!! Εμάς αυτό ήταν το βασικό μας πρόβλημα δεν μπορούσε να πιάσει ούτε μπιμπερό ούτε σύριγγα μόνο με σωληνάκι ένα μήνα. Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου θα το δεις. Ο ίκτερο δεν είναι τίποτα. Άσε οι φωτογραφίες σε ξεγελάνε πολύ. Να σου πω να γελάσεις εγώ γέννησα μόνη μου ο άντρας μου ήταν Αμερική λόγο της δουλειάς του έφαγα ολη την μενν μόνη μου. Του έστελνα φωτογραφίες και βίντεο λοιπόν κάθε μέρα και μου έλεγε ότι τον βλέπει μια χαρά. Δεν του έλεγα τίποτα. Βγήκαμε από την μενν πήγαμε σπίτι και ήρθε μια βδομάδα μετά. Όταν είδε το παιδί έπαθε σοκ. Μου λέει τι είναι αυτό;  πλάκα κάνεις;  εγώ έβλεπα ένα κανονικό μωρό δύο μήνες τώρα κάθε μέρα. Νομίζω ότι η θερμοκοιτιδες έχουν μεγενθητικο φακό δεν εξηγείται αλλιώς. Μη σε τρομάζει το μέγεθος λοιπόν θα γίνει αυτή μια κοπέλα που θα την κοιτάνε όλοι σε λίγο καιρό. Τα φιλιά μου και την σκέψη μου έχεις. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...