Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Amalia! είπε:

Περαστικά εύχομαι! Να μην κολλήσεις! 

Κορίτσια πως είστε? Εγώ την τελευταία εβδομάδα έχω πολλούς πονοκεφάλους.. 

Καλησπέραα... Σε νιώθω...εγώ γενικά έχω πονοκέφαλους και πριν την εγκυμοσύνη... Στην εγκυμοσύνη έχουν επιδεινωθεί δραματικά και έχω τόσους μήνες σε καθημερινή βάση σχεδόν.... σχεδόν κάθε μέρα θα πάρω ένα Ντεπόν....αν δεν πάρω δεν αποδίδω στη δουλειά....δε μπορώ να δουλέψω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια.. τι κάνετε? Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημενη,ένα μήνα περίμενα να πάω για έλεγχο στη γυναικολογο κ με πήραν σήμερα να μου το ακυρώσουν γιατί αρρώστησε! Είμαι να σκάσω! Ήθελα να δω τη μπέμπα σαν τρελή.. ευτυχώς την αλλη βδομάδα έχω τη Β επιπεδου τουλάχιστον.. εσείς πως τα πατε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Περαστικά εύχομαι! Να μην κολλήσεις! 

Κορίτσια πως είστε? Εγώ την τελευταία εβδομάδα έχω πολλούς πονοκεφάλους.. 

Από πονοκεφάλους άλλο καλό κι εγώ.Νομιζω μετά την δέκατη έκτη βδομάδα άρχισαν . Μπορεί και μέρα παρά μέρα.Κατα τις έντεκα μισή δώδεκα ξεκινάει.Ελεος! Πολλές φορές έχω πάρει ντεπον..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Marla@ είπε:

Από πονοκεφάλους άλλο καλό κι εγώ.Νομιζω μετά την δέκατη έκτη βδομάδα άρχισαν . Μπορεί και μέρα παρά μέρα.Κατα τις έντεκα μισή δώδεκα ξεκινάει.Ελεος! Πολλές φορές έχω πάρει ντεπον..

 

12 το βράδυ?? Κι εμένα εκείνη την ώρα με πιάνουν. Θα ρωτησω τον γιατρό..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Jiji είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. τι κάνετε? Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημενη,ένα μήνα περίμενα να πάω για έλεγχο στη γυναικολογο κ με πήραν σήμερα να μου το ακυρώσουν γιατί αρρώστησε! Είμαι να σκάσω! Ήθελα να δω τη μπέμπα σαν τρελή.. ευτυχώς την αλλη βδομάδα έχω τη Β επιπεδου τουλάχιστον.. εσείς πως τα πατε?

Καλημέρα κοριτσια!!Πωω καταλαβαίνω την στεναχώρια σου κανε υπομονή για την Β επιπέδου.Εγω είμαι μια χαρα πολλές φορές ξεχνάω ότι είμαι εγγυος μου το θυμίζει η κοιλιά μου που έχει φουσκώσει κ τα ελαφριά χτυπήματακια που νιώθω από το μπεμπακι.:D

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Jiji είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. τι κάνετε? Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημενη,ένα μήνα περίμενα να πάω για έλεγχο στη γυναικολογο κ με πήραν σήμερα να μου το ακυρώσουν γιατί αρρώστησε! Είμαι να σκάσω! Ήθελα να δω τη μπέμπα σαν τρελή.. ευτυχώς την αλλη βδομάδα έχω τη Β επιπεδου τουλάχιστον.. εσείς πως τα πατε?

Δίκιο έχεις, πολύ κρίμα που ακυρώθηκε το ραντεβού σου..καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου να τη δεις. Τουλάχιστον είναι κοντά η β-επιπεδου, που εκεί θα την απολαύσεις!!!

@Amalia! Κ εγώ έχω πονοκεφαλους, ευτυχώς ήπιους.. Εμένα αυτό που μου έχει μείνει ακόμα είναι η πρωινή αναγουλα..

Επεξεργάστηκαν by Arden
Συμπληρωματική απάντηση
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!! Πώς πάτε;;

Υπομονή μέχρι να κάνουμε τη β επιπέδου. Θα περάσουν οι μέρες!!!! Κι εγώ ανυπομονώ κάθε φορά για το ραντεβού και πάντα το προηγούμενο βράδυ δεν κοιμάμαι από την αγωνία μου. Νομίζω ότι μέρα με τη μέρα νιώθω όλο και πιο έντονα τα χτυπήματα της μπεμπούλας μου. Είναι πολύ περίεργη αίσθηση!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Efaki είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!Πωω καταλαβαίνω την στεναχώρια σου κανε υπομονή για την Β επιπέδου.Εγω είμαι μια χαρα πολλές φορές ξεχνάω ότι είμαι εγγυος μου το θυμίζει η κοιλιά μου που έχει φουσκώσει κ τα ελαφριά χτυπήματακια που νιώθω από το μπεμπακι.:D

Κι εγώ μια από τα ίδια...ούτε πονοκεφάλους ούτε τίποτα τόσο που ξεχνάω ότι είμαι έγκυος! Είμαστε από τις τυχερές!

πρίν από 49 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Πώς πάτε;;

Υπομονή μέχρι να κάνουμε τη β επιπέδου. Θα περάσουν οι μέρες!!!! Κι εγώ ανυπομονώ κάθε φορά για το ραντεβού και πάντα το προηγούμενο βράδυ δεν κοιμάμαι από την αγωνία μου. Νομίζω ότι μέρα με τη μέρα νιώθω όλο και πιο έντονα τα χτυπήματα της μπεμπούλας μου. Είναι πολύ περίεργη αίσθηση!!!

Κι εγω δεν κοιμηθηκα χθες κ στεναχωρηθηκα τοσο πολυ που δεν πηγα σημερα αλλα υπομονη τι να κανω!Κι εγώ ξαφνικά εδώ κ λίγες μέρες νιώθω ότι δυνάμωσε η μπέμπα,πολύ πιο έντονες οι κλωτσιές κ πολύ πιο συχνά! Τι ωραία αίσθηση!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Marla@ είπε:

Αχ, κορίτσια, αγχώθηκα πολύ...Με πήρε η μαία και μου είπε ότι πρέπει οπωσδήποτε να πάω στην Αθήνα για περίδεση.. Φοβάμαι πολύ.

Πόσο είναι ο τράχηλος? Είχα κάνει κ εγώ στα δίδυμα. Μην αγχώνεσαι, σαν διαδικασία δεν είναι κάτι. Γίνεται με μέθη και μετά είχα μείνει μια μέρα στο νοσοκομείο για παρακολούθηση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Arden είπε:

Πόσο είναι ο τράχηλος? Είχα κάνει κ εγώ στα δίδυμα. Μην αγχώνεσαι, σαν διαδικασία δεν είναι κάτι. Γίνεται με μέθη και μετά είχα μείνει μια μέρα στο νοσοκομείο για παρακολούθηση.

Ο τράχηλος είναι πολύ καλός αλλά εσωτερικά ανοίγει σαν χωνί για αυτό θα το κάνει.Σ"ευχαριστώ πολύ Arden,με ανακούφισες.. Στο Ιασώ θα την κάνω.Φιλια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Marla@ είπε:

Ο τράχηλος είναι πολύ καλός αλλά εσωτερικά ανοίγει σαν χωνί για αυτό θα το κάνει.Σ"ευχαριστώ πολύ Arden,με ανακούφισες.. Στο Ιασώ θα την κάνω.Φιλια!

Κατάλαβα.. Όλα καλά θα πάνε, με την περίδεση θα είσαι ασφαλής!!! Γράψε μας όταν μπορέσεις. Φιλιά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marla@ είπε:

Αχ, κορίτσια, αγχώθηκα πολύ...Με πήρε η μαία και μου είπε ότι πρέπει οπωσδήποτε να πάω στην Αθήνα για περίδεση.. Φοβάμαι πολύ.

Καλησπέρα!!! Όλα καλά θα πάνε. Από ότι έχω ακούσει είναι ρουτίνα αυτή η διαδικασία. Να ακολουθήσεις πιστά τις οδηγίες του γιατρού και όλα θα πάνε μία χαρά!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Αχ, κορίτσια, αγχώθηκα πολύ...Με πήρε η μαία και μου είπε ότι πρέπει οπωσδήποτε να πάω στην Αθήνα για περίδεση.. Φοβάμαι πολύ.

Υπομονή κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!

Βρε κορίτσια πιάστηκε η πλάτη μου σαν να έπαθα ψύξη,ξέρετε αν μπορώ να βάλω θερμοφόρα εκεί που πονάω? Ρωτάω γιατί έχω διαβάσει διαφορά για τη θερμότητα κ έχω μπερδευτεί...

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας και απο εμένα κορίτσια

Σας διαβάζω συχνά ...όμως η αλήθεια ειναι πως με δυο παιδια δεν υπαρχει ελεύθερος χρόνος!!

Με την πρώτη ευκαιρία λοιπον σας έγραψα:)

Βρίσκομαι στην 20ή εβδομάδα και εχω την β επιπέδου για την επομενη εβδομάδα. Δεν σας κρύβω πως εχω αρκετό αγχος .

Εύχομαι να πανε ολα καλα για όλες μας . 

Καλές τελειομηνες εγκυμοσύνες !!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...