Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι η γιατρός δίνει στην γυναίκα μου σαλοσπιρ 100 mg η κουμπάρα μου μου λέει ότι σε μια από τις εγκυμοσύνες είχε θρομβοφιλια και το βρήκε από εξετάσεις. Το είπα στην γιατρό και μου λέει όχι όχι δεν υπάρχει λόγος και απλά της έγραψε εξετάσεις αίματος τα συχνά γενική αίματος ούρων και κάτι άλλα . Κα μετά από τόσα χρόνια ήρθε ένα μωρό δεν θα έπρεπε να κάνει ξανά και για θρομβοφιλια είχε κάνει αλλά πριν 2 χρόνια. Διαβάζω για την αποκόλληση και λέει ότι μπορεί να γίνει από μικρόβια από θρομβοφιλια. Δεν ξέρω αλήθεια. Της είπε την άλλη φορά να κάνει και τέστ Παπ μπορεί να κάνει έγκυος τέστ Παπ;;; Υπάρχει κίνδυνος;;;

      Κάτι δε. Μου πάει καλά με την αποκόλληση γιατί να γίνει αφού δύο εβδομάδες δεν είχαμε σχολείο την έβγαλε στο κρεβάτι όλα εγώ τα κάνω μέχρι και φαγητό στο κρεβάτι αποκόλληση δεν ξέρω φοβάμαι μην υπάρχει κάτι άλλο συγνώμη κορίτσια απλά το συζητάμε και έχουμε λίγο άγχος μέχρι τς 30 Μαίου που έχουμε ραντεβού 

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

On 9/5/2023 at 10:47 ΠΜ, Annasdg είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πώς είστε; Εμείς χθες είχαμε ραντεβού με την γιατρό μας. Με εξέτασε κολπικά (δεν πόνεσα καθόλου) είδε ότι έχω διαστολή 1 και μαλακό τράχηλο και γενικότερα ότι είμαστε σε καλό δρόμο. Αποφασίσαμε να μπούμε με πρόκληση την Παρασκευή το πρωί. Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα. Η αλήθεια είναι πως δεν ήθελα να πάω με πρόκληση αλλά όταν μου το πρότεινε ένιωσα μια ανακούφιση (περίεργο) κι έτσι συμφώνησα. Χθες το βράδυ είχα πάλι ακανόνιστες συσπάσεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα για κάποιες ώρες αλλά σταμάτησαν κάποια στιγμή. Λέτε να μας προλάβει και να βγει νωρίτερα από το προγραμματισμένο; 

Με το καλό! Με πρόκληση έκανα την πρώτη μου κόρη και όλα πήγαν καλά! Είσαι συνεχώς υπό παρακολούθηση στοκ καρδιοτοκογράφο, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!

 

16 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Καλησπέρα σε όλες… πήγαμε κι εμεισ σήμερα στον γιατρό (38 + 3 ) για να κάνουμε και γυναικολογική εξέταση και να εχουμε καλύτερη εικόνα για το πως να προχωρήσουμε και τελικα δε χρειαστηκε καθότι με το που είδαμε το μωρό είδαμε οτι είναι σε ισχιακή θέση!!!!! 😓

από την 24η εβδομάδα μέχρι και την 38η λίγες μέρες πριν ηταν με το κεφαλάκι κάτω και τωρα που μπήκα στην 39η γύρισε!!!;;;;

συμβαινει σε ενα 3 διαβάζω… τι να πω… στεναχωρέθηκα..

ορίσαμε καισαρική τελικά για την Παρασκευή … είδα όμως κάποια βιντεάκια δυστυχως τα οποία εν τέλει με άγχωσαν και με στεναχώρησαν…. Ενώ ήμουν πολύ καλά… «έπεσα» ψυχολογικά και ανησυχώ για την έκβαση του όλου θέματος….

 

αυτά από εμένα…   Ελπίζω όλες σας να έχετε πολύ πολύ καλη και όμορφη έκβαση της εγκυμοσύνης… 

Με το καλό και σε εσένα! Από όσες γνωρίζω που γύρισαν τελευταία στιγμή τα μωράκια τους σε ισχιακά, οι πιθανότητες λένε ότι έτσι θα παραμείνουν. Σε κάθε περίπτωση εμπιστευόμαστε τους γιατρούς μας που τους έχουμε επιλέξει εξαρχής για την καλή υγεία του μωρού μας και τη δική μας. Όλα να πάνε κατευχήν και να θυμάσαι ότι η επιστήμη προχωράει υπέρ μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Κορίτσια θα έχετε μαζί σας κεράσματα? Για γιατρούς και μαίες εννοώ γιατί επισκεπτήριο δεν έχουμε πλέον 

Αα δεν το σκέφτηκα! Καλά ας γεννήσουμε με το καλό και βλέπουμε λέω… κάπως μου φαίνεται υπερβολή να τα κουβαλάω κ αυτά μέσα στον πανικο😅

κοριτσια πήγα σήμερα στο Ιασώ και πέρασα κ από κει που έκανα την εξωσωματική και συγκινηθήκαμε κ εγω κ ο άντρας μου. Ήθελα να φωνάξω στα κοριτσια ότι όλα θα πάνε καλα!

εκανα κ εγω καρδιοτοκογραφο σήμερα, όλα καλα! Έχει μαλακώσει μου είπε ο τράχηλος κ έχει κ άλλη εξάλειψη. Το πολύ μέχρι τις 20 λογικά. 10 μέρες μεινανε, δεν το πιστευω🤗 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Κορίτσια θα έχετε μαζί σας κεράσματα? Για γιατρούς και μαίες εννοώ γιατί επισκεπτήριο δεν έχουμε πλέον 

Μπα, δεν το νομίζω! Απλά θα δώσουμε πάλι φιλοδώρημα σε αυτούς που θέλουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω δε τη καταλαβαινω αυτη τη μαλακια με τα κερασματα και τα φιλοδωρηματα σορυ!:lol: και το λεω γιατι εδω κανουν κ κατι υπερπαραγωγες με προσωποιημενα μπισκοτα, μπομπονιερες κτλ! 

Για το 1ο δεν εχω χρονο κ ορεξη να ασχοληθω για το 2ο δε το συζητω καν εφοσον ειμαι σε ιδιωτικο κ θα τα σκασω και με το παραπανω... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Εγω δε τη καταλαβαινω αυτη τη μαλακια με τα κερασματα και τα φιλοδωρηματα σορυ!:lol: και το λεω γιατι εδω κανουν κ κατι υπερπαραγωγες με προσωποιημενα μπισκοτα, μπομπονιερες κτλ! 

Για το 1ο δεν εχω χρονο κ ορεξη να ασχοληθω για το 2ο δε το συζητω καν εφοσον ειμαι σε ιδιωτικο κ θα τα σκασω και με το παραπανω... 

Κι εγώ στο Ιασώ θα γεννήσω πάλι αλλά αυτό δεν έχει σημασία για μένα προσωπικά. Εντάξει τα κεράσματα επειδή είναι ξένοι άνθρωποι δεν τα σκέφτομαι καν. Όμως όταν ένας - δύο εργαζόμενοι είναι πολύ βοηθητικοί μαζί μου, μου αρέσει να τους ευχαριστήσω με ένα φιλοδώρημα. Και τον γιατρό τον πληρώσαμε την προηγούμενη φορά με τη μαία μέσα στην τιμή, αλλά της δώσαμε και πόσα χρήματα έξτρα μέσα από την καρδιά μας γιατί ήταν δίπλα μου και πριν και στο μαιευτήριο και μετά μέσω τηλεφώνου και μηνυμάτων! Και φυσικά στο σαράντισμα πήραμε δώρο και για τους δύο και μάλιστα ακριβό. Νιώθω ευγνωμοσύνη για τους ανθρώπους αυτούς γιατί με βοήθησαν να αποκτήσω την κόρη μου και τώρα άλλη μία με το καλό!

Όμως ο καθένας κάνει όπως νιώθει! Δεν είμαστε αναγκασμένοι εννοείται να κάνουμε δώρα ή να δίνουμε έξτρα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Εύχομαι να είστε καλά!!!

Να ρωτήσω όσες κάνατε καισαρική πονάτε ακόμα;;; Έχουν περάσει 15 μέρες και ακόμα όταν γυρίζω πλάι έχω κάψιμο στην τομη και τσούζει ..και ένα μούδιασμα ανυπόφορο στα πλαϊνά μου που δεν αντέχεται!!!!!! Είναι φυσιολογικό άραγε;;;; 

Το μωρό είναι καλά Δόξα το Θεό!!! Κάνω άντληση και της δίνω (τρώει 60-70 μλ) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elenst είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Εύχομαι να είστε καλά!!!

Να ρωτήσω όσες κάνατε καισαρική πονάτε ακόμα;;; Έχουν περάσει 15 μέρες και ακόμα όταν γυρίζω πλάι έχω κάψιμο στην τομη και τσούζει ..και ένα μούδιασμα ανυπόφορο στα πλαϊνά μου που δεν αντέχεται!!!!!! Είναι φυσιολογικό άραγε;;;; 

Το μωρό είναι καλά Δόξα το Θεό!!! Κάνω άντληση και της δίνω (τρώει 60-70 μλ) 

Καλημέρα και να σας ζήσουν τα μωράκια σας κορίτσια και με το καλό όσες τα περιμένετε. Γέννησα πριν τρείς μήνες δυστυχώς με καισαρική. Εννοείται ότι ακόμα με πονάει,με τσούζει,με τραβάει,με ενοχλεί. Μέχρι και χρόνο μετά από καισαρική τομή θα έχουμε ενοχλήσεις. Είναι απολύτως φυσιολογικό. Είναι ένα χειρουργείο.... Εύχομαι καλή ανάρρωση 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! 
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις απαντησεις σας, με κάνατε να νιώσω πολύ όμορφα και ήρεμα…

έχω συμφιλιωθεί με αυτο που προέκυψε και νιώθω όμορφα…. Η «ανησυχία» δεν είχε να κάνει τόσο με την καισαρική (που απο μόνη της ειναι «βαριά») όσο για το οτι ειναι με ισχιακή προβολή και επομενως ελαφρώς πιο «περίπλοκο» ας το πω  για τη μητέρα και το παιδι.. ας πανε όλα καλά και χαλάλι όλη η επιπλέον ταλαιπώρια… το αποτέλεσμα με νοιάζει να είναι το ευτυχές…

σήμερα μου ζήτησαν να πάω στις 11:00 για να με δει και να με εξετάσει ο αναισθησιολόγος μου και αυριο με το καλό και η γέννα…

και πάλι σας ευχαριστω πολύ πολύ για τις απαντησεις σας η κάθε μια είχε και μια παραπάνω επίδραση στην ψυχολογία μου ώστε να το «αποδεχτώ» πλήρως… για κάποιο λόγο έτσι πρέπει να γίνει επομένως πάμε για το καλύτερο αποτέλεσμα δυσμενών των συνθηκών.

Ευχομαι πολύ πολύ καλή συνέχεια σε όλες….

ΥΓ. Αλήθεια όταν λέμε φιλοδώρημα στις μαίες για τι ποσό μιλάμε; Δεν έχω ιδέα…! 😅

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Καλημέρα και να σας ζήσουν τα μωράκια σας κορίτσια και με το καλό όσες τα περιμένετε. Γέννησα πριν τρείς μήνες δυστυχώς με καισαρική. Εννοείται ότι ακόμα με πονάει,με τσούζει,με τραβάει,με ενοχλεί. Μέχρι και χρόνο μετά από καισαρική τομή θα έχουμε ενοχλήσεις. Είναι απολύτως φυσιολογικό. Είναι ένα χειρουργείο.... Εύχομαι καλή ανάρρωση 

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!🤗🐳 να είναι πάντα καλότυχο και υγιές! περαστικά σε σένα και ευχομαι να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ! Να μας στελνεις νέα σου και πως κυλάνε οι πρώτες μέρες…

2 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Καλημέρα σε όλες! 
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις απαντησεις σας, με κάνατε να νιώσω πολύ όμορφα και ήρεμα…

έχω συμφιλιωθεί με αυτο που προέκυψε και νιώθω όμορφα…. Η «ανησυχία» δεν είχε να κάνει τόσο με την καισαρική (που απο μόνη της ειναι «βαριά») όσο για το οτι ειναι με ισχιακή προβολή και επομενως ελαφρώς πιο «περίπλοκο» ας το πω  για τη μητέρα και το παιδι.. ας πανε όλα καλά και χαλάλι όλη η επιπλέον ταλαιπώρια… το αποτέλεσμα με νοιάζει να είναι το ευτυχές…

σήμερα μου ζήτησαν να πάω στις 11:00 για να με δει και να με εξετάσει ο αναισθησιολόγος μου και αυριο με το καλό και η γέννα…

και πάλι σας ευχαριστω πολύ πολύ για τις απαντησεις σας η κάθε μια είχε και μια παραπάνω επίδραση στην ψυχολογία μου ώστε να το «αποδεχτώ» πλήρως… για κάποιο λόγο έτσι πρέπει να γίνει επομένως πάμε για το καλύτερο αποτέλεσμα δυσμενών των συνθηκών.

Ευχομαι πολύ πολύ καλή συνέχεια σε όλες….

ΥΓ. Αλήθεια όταν λέμε φιλοδώρημα στις μαίες για τι ποσό μιλάμε; Δεν έχω ιδέα…! 😅

Καλή επιτυχια για αυριο!! 🙏🎉 να πανε όλα καλα και εύκολα! Να μας στείλεις πως πήγε όταν μπορεσεις…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, μάφιν είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!🤗🐳 να είναι πάντα καλότυχο και υγιές! περαστικά σε σένα και ευχομαι να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ! Να μας στελνεις νέα σου και πως κυλάνε οι πρώτες μέρες…

Καλή επιτυχια για αυριο!! 🙏🎉 να πανε όλα καλα και εύκολα! Να μας στείλεις πως πήγε όταν μπορεσεις…

Σε ευχαριστώ πολύ. Τώρα πάνε τρεις μήνες βρε οπότε είναι όλα σε μια σειρά. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Elenst είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Εύχομαι να είστε καλά!!!

Να ρωτήσω όσες κάνατε καισαρική πονάτε ακόμα;;; Έχουν περάσει 15 μέρες και ακόμα όταν γυρίζω πλάι έχω κάψιμο στην τομη και τσούζει ..και ένα μούδιασμα ανυπόφορο στα πλαϊνά μου που δεν αντέχεται!!!!!! Είναι φυσιολογικό άραγε;;;; 

Το μωρό είναι καλά Δόξα το Θεό!!! Κάνω άντληση και της δίνω (τρώει 60-70 μλ) 

Μπράβο που είναι όλα καλά με το μωράκι σου! Να σου ζήσει και πάλι και να τα χαίρεσαι και τα δύο τα παιδάκια σου! Δεν έχω εμπειρία από καισαρική αλλά σου εύχομαι μία σύντομη, πλήρη ανάρρωση! Αν δεν κάνω λάθος κάποτε είχες αναφέρει ότι είσαι δασκάλα, είμαστε συναδέλφισσες λοιπόν!

 

5 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Καλημέρα σε όλες! 
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις απαντησεις σας, με κάνατε να νιώσω πολύ όμορφα και ήρεμα…

έχω συμφιλιωθεί με αυτο που προέκυψε και νιώθω όμορφα…. Η «ανησυχία» δεν είχε να κάνει τόσο με την καισαρική (που απο μόνη της ειναι «βαριά») όσο για το οτι ειναι με ισχιακή προβολή και επομενως ελαφρώς πιο «περίπλοκο» ας το πω  για τη μητέρα και το παιδι.. ας πανε όλα καλά και χαλάλι όλη η επιπλέον ταλαιπώρια… το αποτέλεσμα με νοιάζει να είναι το ευτυχές…

σήμερα μου ζήτησαν να πάω στις 11:00 για να με δει και να με εξετάσει ο αναισθησιολόγος μου και αυριο με το καλό και η γέννα…

και πάλι σας ευχαριστω πολύ πολύ για τις απαντησεις σας η κάθε μια είχε και μια παραπάνω επίδραση στην ψυχολογία μου ώστε να το «αποδεχτώ» πλήρως… για κάποιο λόγο έτσι πρέπει να γίνει επομένως πάμε για το καλύτερο αποτέλεσμα δυσμενών των συνθηκών.

Ευχομαι πολύ πολύ καλή συνέχεια σε όλες….

ΥΓ. Αλήθεια όταν λέμε φιλοδώρημα στις μαίες για τι ποσό μιλάμε; Δεν έχω ιδέα…! 😅

Με το καλό λοιπόν και όλα να πάνε κατ'ευχήν! Εμείς δεν είχαμε δώσει σε όλες, είχαμε δώσει στη δικιά μας ένα καλό ποσό (150) και σε δύο ακόμα εκεί (μία μαία και τον τραυματιοφορέα που με πήρε από το χειρουργείο και μετά με ανέβασε στο δωμάτιο, από 20). Αλλά νομίζω και 10 να δώσεις, αν θες να δώσεις φυσικά, είναι μια χαρά στις εποχές που είμαστε!

20 ώρες πρίν, μάφιν είπε:

Αα δεν το σκέφτηκα! Καλά ας γεννήσουμε με το καλό και βλέπουμε λέω… κάπως μου φαίνεται υπερβολή να τα κουβαλάω κ αυτά μέσα στον πανικο😅

κοριτσια πήγα σήμερα στο Ιασώ και πέρασα κ από κει που έκανα την εξωσωματική και συγκινηθήκαμε κ εγω κ ο άντρας μου. Ήθελα να φωνάξω στα κοριτσια ότι όλα θα πάνε καλα!

εκανα κ εγω καρδιοτοκογραφο σήμερα, όλα καλα! Έχει μαλακώσει μου είπε ο τράχηλος κ έχει κ άλλη εξάλειψη. Το πολύ μέχρι τις 20 λογικά. 10 μέρες μεινανε, δεν το πιστευω🤗 

 

Στο Ιασώ θα γεννήσεις; Γιατί κι εγώ εκεί θα είμαι, μέχρι τις 19 του μήνα το αργότερο έχουμε πει με τον γιατρό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Viik είπε:

Μπράβο που είναι όλα καλά με το μωράκι σου! Να σου ζήσει και πάλι και να τα χαίρεσαι και τα δύο τα παιδάκια σου! Δεν έχω εμπειρία από καισαρική αλλά σου εύχομαι μία σύντομη, πλήρη ανάρρωση! Αν δεν κάνω λάθος κάποτε είχες αναφέρει ότι είσαι δασκάλα, είμαστε συναδέλφισσες λοιπόν!

 

Με το καλό λοιπόν και όλα να πάνε κατ'ευχήν! Εμείς δεν είχαμε δώσει σε όλες, είχαμε δώσει στη δικιά μας ένα καλό ποσό (150) και σε δύο ακόμα εκεί (μία μαία και τον τραυματιοφορέα που με πήρε από το χειρουργείο και μετά με ανέβασε στο δωμάτιο, από 20). Αλλά νομίζω και 10 να δώσεις, αν θες να δώσεις φυσικά, είναι μια χαρά στις εποχές που είμαστε!

Στο Ιασώ θα γεννήσεις; Γιατί κι εγώ εκεί θα είμαι, μέχρι τις 19 του μήνα το αργότερο έχουμε πει με τον γιατρό!

Ναιιιιι🤗 Ιασώ! Φαντάζεσαι να συμπέσουμε; Ίδιες ημερομηνίες έχουμε… εγω βέβαια έχω ΠΗΤ 27/5 αλλά ο γιατρος μουυ είπε το πολύ μέχρι 20. Χθες που πήγα πήρα και 2 έντυπα που λένε τα πακέτα με τα δωμάτια και τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας από χαρτιά…. Πες μου αν θες να στα στείλω με φωτο σε πμ

 

2 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Τώρα πάνε τρεις μήνες βρε οπότε είναι όλα σε μια σειρά. 

🤣να κοριτσια εμένα αυτό ειναι το πρόβλημα μου, ειναι λίγο άλλου γενικά… παρά πολύ αφηρημένη! Ελπιζω να επανέλθω μετά…

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , μάφιν είπε:

Ναιιιιι🤗 Ιασώ! Φαντάζεσαι να συμπέσουμε; Ίδιες ημερομηνίες έχουμε… εγω βέβαια έχω ΠΗΤ 27/5 αλλά ο γιατρος μουυ είπε το πολύ μέχρι 20. Χθες που πήγα πήρα και 2 έντυπα που λένε τα πακέτα με τα δωμάτια και τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας από χαρτιά…. Πες μου αν θες να στα στείλω με φωτο σε πμ

 

🤣να κοριτσια εμένα αυτό ειναι το πρόβλημα μου, ειναι λίγο άλλου γενικά… παρά πολύ αφηρημένη! Ελπιζω να επανέλθω μετά…

Κι εγώ 24/5 έχω ημερομηνία κανονικά αλλά είπαμε μέχρι 19 θα φτάσουμε! Τα έχω έτοιμα τα χαρτιά, τους είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν στείλει και όλα τα έντυπα σε mail! Ευχαριστώ πολύ πάντως!!

Άντε με το καλό και ποιος ξέρει; Μπορεί να τα πουν και από κοντά εκεί τα κορίτσια ❣️

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , μάφιν είπε:

Ναιιιιι🤗 Ιασώ! Φαντάζεσαι να συμπέσουμε; Ίδιες ημερομηνίες έχουμε… εγω βέβαια έχω ΠΗΤ 27/5 αλλά ο γιατρος μουυ είπε το πολύ μέχρι 20. Χθες που πήγα πήρα και 2 έντυπα που λένε τα πακέτα με τα δωμάτια και τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας από χαρτιά…. Πες μου αν θες να στα στείλω με φωτο σε πμ

 

🤣να κοριτσια εμένα αυτό ειναι το πρόβλημα μου, ειναι λίγο άλλου γενικά… παρά πολύ αφηρημένη! Ελπιζω να επανέλθω μετά…

Χαχαχα μην αγχώνεσαι. Με το καλό το μωράκι σας 🥰

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...