Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 53 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

      Οκ άρα δε μπορείς να συγκρίνεις. Δε σημαίνει βέβαια ότι πάντα είναι το ίδιο. Καλούς διπλασιασμούς!

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , Mar-micky είπε:

@Katerinaaa όχι κανονική είμαι. Πολύ νωρίς βρε παιδί μου . Αν συνεχίσει έτσι σε 10 μέρες θα με παίρνουν χαμπάρι όλοι! Χαχαχαχα

 

τι να πω! Έχω έχω στρογγυλή κοιλίτσα από μόνη μου οπότε δεν έχω τέτοιο θέμα χαχαχα 

πρίν από 45 λεπτά , Konvat22 είπε:

Κοντά είμαστε εγώ είμαι 4 και 2 με Πητ 26/5!!

Και εμένα φάνηκαν αρκετά νωρίς οι κοιλίες μου απο τον τρίτο αλλά είμαι και πάρα πολύ αδύνατη!!!

Καλά είσαι εσύ! Εγώ ξεκιναω 8 κιλά συν σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη , δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Εμείς ακούσαμε καρδούλα σήμερα όλα πηγαίνουν πολύ καλά!! Υπέροχο συναίσθημα συγκινηθήκαμε πολύ! Εσείς τι κάνετε;; ΟΙ περισσότερες βλέπω είστε σε πιο μικρή εβδομάδα, με το καλό να ακούσετε τον πολυπόθητο ήχο λοιπόν! :wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Spring_girl είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Εμείς ακούσαμε καρδούλα σήμερα όλα πηγαίνουν πολύ καλά!! Υπέροχο συναίσθημα συγκινηθήκαμε πολύ! Εσείς τι κάνετε;; ΟΙ περισσότερες βλέπω είστε σε πιο μικρή εβδομάδα, με το καλό να ακούσετε τον πολυπόθητο ήχο λοιπόν! :wub:

Μα τι όμορφο νέο!!! Ποσο είσαι ακριβως??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι με το καλό σε όλες!! 

Είμαι και εγώ μανούλα και περιμένω το 2ο θαύματακι μου πρώτα ο Θεός! 

Σήμερα βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα ακριβώς με ΠΗΤ 16 μαϊου, άλλα λόγο πρώτης καισαρικής θα πάω σίγουρα 2 εβδομάδες νωρίτερα! 

Έχω την Παρασκευή γιατρό που θα είμαι 6+3 να πάμε να δούμε το μικρό σπορακι και να ακούσουμε καρδούλα! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ελενη1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι με το καλό σε όλες!! 

Είμαι και εγώ μανούλα και περιμένω το 2ο θαύματακι μου πρώτα ο Θεός! 

Σήμερα βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα ακριβώς με ΠΗΤ 16 μαϊου, άλλα λόγο πρώτης καισαρικής θα πάω σίγουρα 2 εβδομάδες νωρίτερα! 

Έχω την Παρασκευή γιατρό που θα είμαι 6+3 να πάμε να δούμε το μικρό σπορακι και να ακούσουμε καρδούλα! 

Καλημέρα ,με το καλό και σε σένα κορίτσι μου! Είμαστε ίδια ηλικία απ' ότι βλέπω! Και γω το δεύτερο περιμένω και επίσης θα πάω για καισαρική ...όλα καλά να πάνε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ελενη1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι με το καλό σε όλες!! 

Είμαι και εγώ μανούλα και περιμένω το 2ο θαύματακι μου πρώτα ο Θεός! 

Σήμερα βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα ακριβώς με ΠΗΤ 16 μαϊου, άλλα λόγο πρώτης καισαρικής θα πάω σίγουρα 2 εβδομάδες νωρίτερα! 

Έχω την Παρασκευή γιατρό που θα είμαι 6+3 να πάμε να δούμε το μικρό σπορακι και να ακούσουμε καρδούλα! 

Με το καλό το μικρακι σου! 

Κ εγω 2η καισαρικη οπότε σίγουρα νωρίτερα από 20/5 που είναι η ΠΗΤ μου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ καισαρικη κορίτσια οπότε νομίζω και εμένα η οι Πητ θα είναι νωρίτερα απο 26/5.Νομιζω μαζευτηκαμε πολλές με καισαρικές πιο πολλές απο ότι με φυσιολογικο τοκετό για να δούμε μέχρι το τέλος!!! αχαχαχαχα!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια @Spring_girl !!! Φαντάζομαι την χαρά σας !:wub:

Τι κάνετε κορίτσια;;; 

Εγω από χθες έχω στεναχωρηθεί πολύ. Νιώθω ότι τα έχω παίξει. Χθες για ασήμαντο λόγο, κυριολεκτικά ασήμαντο έριξα ένα τσακωμό με τον σύζυγό, δηλαδή μόνη μου τσακωνομουν, υστερία με έπιασε και στο τέλος έβαλα τα κλάματα. Με πιάνει ο άνθρωπος γλυκά τρυφερά, να με ρωτάει τι έπαθα, αν συμβαίνει κάτι, κλάμα εγώ, δεν ξέρω να του λέω και να κλαίω περισσότερο. Μετά από καμιά ώρα δεν ήξερα τίποτα χαχα και χουχου ήμουν! Του τρελού τελείως.

Με προσέχει πολύ, δεν έχω κανένα παράπονο, αλλά αυτό το πράγμα δεν το έχω ξανα πάθει!! Σήμερα επίσης τα νεύρα σε έξαλλη κατάσταση χωρίς λόγο πάλι, δεν ξέρω τι να κάνω προσπαθώ να το διαχειριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marianne είπε:

Συγχαρητήρια @Spring_girl !!! Φαντάζομαι την χαρά σας !:wub:

Τι κάνετε κορίτσια;;; 

Εγω από χθες έχω στεναχωρηθεί πολύ. Νιώθω ότι τα έχω παίξει. Χθες για ασήμαντο λόγο, κυριολεκτικά ασήμαντο έριξα ένα τσακωμό με τον σύζυγό, δηλαδή μόνη μου τσακωνομουν, υστερία με έπιασε και στο τέλος έβαλα τα κλάματα. Με πιάνει ο άνθρωπος γλυκά τρυφερά, να με ρωτάει τι έπαθα, αν συμβαίνει κάτι, κλάμα εγώ, δεν ξέρω να του λέω και να κλαίω περισσότερο. Μετά από καμιά ώρα δεν ήξερα τίποτα χαχα και χουχου ήμουν! Του τρελού τελείως.

Με προσέχει πολύ, δεν έχω κανένα παράπονο, αλλά αυτό το πράγμα δεν το έχω ξανα πάθει!! Σήμερα επίσης τα νεύρα σε έξαλλη κατάσταση χωρίς λόγο πάλι, δεν ξέρω τι να κάνω προσπαθώ να το διαχειριστώ. 

 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Καλά και τα δικά μου νεύρα δεν πάνε πίσω, λίγο το άγχος λιγο οι ορμόνες δε θέλει και πολύ.. Και ο δικός μου με τα νερά μου με πάει αυτό τον καιρο, χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Spring_girl είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! Καλά και τα δικά μου νεύρα δεν πάνε πίσω, λίγο το άγχος λιγο οι ορμόνες δε θέλει και πολύ.. Και ο δικός μου με τα νερά μου με πάει αυτό τον καιρο, χαχαχα

Ααα ωραία !! Να είμαστε πολλές να μη νιώθω άσχημα χαχαχα!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Μια απ' τα ίδια.....όλη μέρα έχω εναλλαγές διάθεσης! Από γλυκούλα και ήρεμη γίνομαι θηρίο και φωνάζω υστερικά σε όλους....και με αγένεια....μετά νιώθω άσχημα βέβαια αλλά θα το ξανακάνω!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Katerinaaa είπε:

Μια απ' τα ίδια.....όλη μέρα έχω εναλλαγές διάθεσης! Από γλυκούλα και ήρεμη γίνομαι θηρίο και φωνάζω υστερικά σε όλους....και με αγένεια....μετά νιώθω άσχημα βέβαια αλλά θα το ξανακάνω!

Εντάξει κορίτσια με πείσατε!! :D 

Θα περάσουν τέλεια οι γύρω μας μαζί μας!!! Χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. 

Ακούσαμε κ εμείς καρδούλα σήμερα. Κανονικά είχα ραντεβού την άλλη Δευτέρα,αλλά πήρα το γιατρό κ πήγαμε σήμερα. Όλα καλά σύμφωνα με τον γιατρό. 

Αυτά από εμένα...

  • Μου αρέσει 5

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , agapi27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Ακούσαμε κ εμείς καρδούλα σήμερα. Κανονικά είχα ραντεβού την άλλη Δευτέρα,αλλά πήρα το γιατρό κ πήγαμε σήμερα. Όλα καλά σύμφωνα με τον γιατρό. 

Αυτά από εμένα...

Τι ωραία βρε κορίτσι μου!!! Μπράβο μπράβο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...