Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Konvat22 είπε:

Μα είναι φυσιολογικά απλά εμείς έχουμε συνδέσει τον πόνο με κάτι κακό για αυτό και αγχωνόμαστε!!! Και εμένα που είναι η τρίτη μου το ίδιο αγχώνομαι παρόλο που τα έχω ξανά περάσει!!!

Υπομονή και εγώ 5/10 έχω ραντεβού θα είμαι 6 και 2!

Αθήνα μένεις??

Θα μας συντροφεύει το άγχος από ότι βλέπω χαχα! 

Εγώ είμαι 5 και 4 αλλά θα το δούμε και με σιγουριά αργότερα... 

Όχι, από Κέρκυρα είμαι!! Του τρελού γενικά εμείς εδώ... :P

Να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 34 λεπτά , Marianne είπε:

Θα μας συντροφεύει το άγχος από ότι βλέπω χαχα! 

Εγώ είμαι 5 και 4 αλλά θα το δούμε και με σιγουριά αργότερα... 

Όχι, από Κέρκυρα είμαι!! Του τρελού γενικά εμείς εδώ... :P

Να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!

 

Ναι αστα συζητάς!!!

Αχαχαχαχα

Κέρκυρα??? Σούπερ!! Όποτε θα γεννήσεις εκεί με το καλό εε??

Σε ευχαριστώ πολύ!! Η αλήθεια είναι πως μόνο το ένα παιδάκι μας έχουμε τώρα!!

Ο γιός μου το πρώτο μου παιδάκι δεν ζεί πια έχουμε μόνο την κορούλα μας τώρα και ελπίζουμε να καταφέρουμε να φτάσουμε ως το τέλος και να της χαρίσουμε ένα αδελφακι ακόμα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Konvat22 είπε:

Ναι αστα συζητάς!!!

Αχαχαχαχα

Κέρκυρα??? Σούπερ!! Όποτε θα γεννήσεις εκεί με το καλό εε??

Σε ευχαριστώ πολύ!! Η αλήθεια είναι πως μόνο το ένα παιδάκι μας έχουμε τώρα!!

Ο γιός μου το πρώτο μου παιδάκι δεν ζεί πια έχουμε μόνο την κορούλα μας τώρα και ελπίζουμε να καταφέρουμε να φτάσουμε ως το τέλος και να της χαρίσουμε ένα αδελφακι ακόμα!!

Αχχχ λυπάμαι.. Γιατί αν επιτρέπεται;; Να σκέφτεστε αισιόδοξα και όλα θα πάνε καλά !!!

Εσύ από Αθήνα ;;;

Με το καλό ναι, εδώ. Ο γιατρός μου έρχεται από Αθήνα κάθε σκ, είναι στο Ρέα, αλλιώς σε κλινικη εδώ μας είπε. Κλείσαμε και ένα ραντεβού με μια γυναικολογο στο νοσοκομείο εδώ η αλήθεια είναι, από τώρα γιατί η αναμονή είναι κοντά στον ένα μήνα... 

Θέλω να νιώθω σιγουριά. Αν τύχει κάτι και αυτός είναι Αθήνα εγώ τι θα κάνω;; Έτσι θα πάμε και στο νοσοκομείο 13/10..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Marianne είπε:

Αχχχ λυπάμαι.. Γιατί αν επιτρέπεται;; Να σκέφτεστε αισιόδοξα και όλα θα πάνε καλά !!!

Εσύ από Αθήνα ;;;

Με το καλό ναι, εδώ. Ο γιατρός μου έρχεται από Αθήνα κάθε σκ, είναι στο Ρέα, αλλιώς σε κλινικη εδώ μας είπε. Κλείσαμε και ένα ραντεβού με μια γυναικολογο στο νοσοκομείο εδώ η αλήθεια είναι, από τώρα γιατί η αναμονή είναι κοντά στον ένα μήνα... 

Θέλω να νιώθω σιγουριά. Αν τύχει κάτι και αυτός είναι Αθήνα εγώ τι θα κάνω;; Έτσι θα πάμε και στο νοσοκομείο 13/10..

Να είσαι καλά!!! Γεννήθηκε με μια σπάνια ασθένεια που είμαστε φορείς εγώ και άντρας μου φυσικά δεν το ξέραμε δεν φαίνεται στον προγγενητικο έλεγχο!! Βαριά συνδυασμένη ανοσοανεπάρκεια λέγεται!!!

Καλά κάνατε δεν είναι και δίπλα η Αθήνα να είστε σίγουροι για παν ενδεχόμενο!!!

Εγώ Αθήνα ζω ναι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Konvat22 είπε:

Να είσαι καλά!!! Γεννήθηκε με μια σπάνια ασθένεια που είμαστε φορείς εγώ και άντρας μου φυσικά δεν το ξέραμε δεν φαίνεται στον προγγενητικο έλεγχο!! Βαριά συνδυασμένη ανοσοανεπάρκεια λέγεται!!!

Καλά κάνατε δεν είναι και δίπλα η Αθήνα να είστε σίγουροι για παν ενδεχόμενο!!!

Εγώ Αθήνα ζω ναι!!

Αχ βρε κορίτσι μου... Τι έχετε περάσει... Αυτά είναι τα στενάχωρα!

Εσείς για που σκέφτεστε ;; Ιδιωτικό ή δημόσιο;; Νωρίς να τα συζητάμε αυτά, αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται !!

Έχουμε ακούσει καλά λόγια για την συγκεκριμένη γυναικολόγο του νοσοκομείου, εξάλλου οι κλινικές εδώ δεν είναι και πολύ της προκοπής... Ότι και να συμβεί σε στέλνουν στο νοσοκομείο... Οποοοτε! Άσε που θέλω να έχω ανάπτυξη μια σχέση με την γυναίκα. Να υπάρχει εμπιστοσύνη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Marianne είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου... Τι έχετε περάσει... Αυτά είναι τα στενάχωρα!

Εσείς για που σκέφτεστε ;; Ιδιωτικό ή δημόσιο;; Νωρίς να τα συζητάμε αυτά, αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται !!

Έχουμε ακούσει καλά λόγια για την συγκεκριμένη γυναικολόγο του νοσοκομείου, εξάλλου οι κλινικές εδώ δεν είναι και πολύ της προκοπής... Ότι και να συμβεί σε στέλνουν στο νοσοκομείο... Οποοοτε! Άσε που θέλω να έχω ανάπτυξη μια σχέση με την γυναίκα. Να υπάρχει εμπιστοσύνη...

Άστα να πάνε δεν υπάρχουν λόγια να σου περιγράψω!!! Δεν υπάρχει χειρότερο να φεύγει το παιδί πριν τον γονιό!!!

Τεσπά!!!

Εμείς σε ιδιωτικό γιατί και η γυναικολόγος μου είναι ιδιώτης λογικά στο μητέρα εκεί ήταν όταν γέννησα την κόρη μου!!

Καλά κάνεις και εγώ πιο άνετα νιώθω με γυναίκα!!!την δίκια μου την θεωρώ λαχείο πραγματικά! Τρομερός άνθρωπος και γιατρός!!!Μας στήριξε τρομερά!!

Εγώ τα δημόσια τα φοβάμαι λίγο όχι γιατί δεν έχουν γνώση οι γιατροί αλλά γιατί στο δημόσιο σύστημα υγείας όπως είναι πια δεν έχω εμπιστοσύνη!!! Προτιμώ να πληρώνω για να ξέρω πως θα μας προσέξουν!!! Που κατάντησαμε θεέ μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και γω για δημόσιο....οποία έχει να προτείνει κάποιον γυναικολόγο με λογικη αμοιβη(!!) θα μου ήταν πολύ χρήσιμο....και αν ξέρετε μήπως γίνονται στο νοσοκομείο (πχ Έλενα) οι υπέρηχοι αυχενική κτλ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konvat22 είπε:

Άστα να πάνε δεν υπάρχουν λόγια να σου περιγράψω!!! Δεν υπάρχει χειρότερο να φεύγει το παιδί πριν τον γονιό!!!

Τεσπά!!!

Εμείς σε ιδιωτικό γιατί και η γυναικολόγος μου είναι ιδιώτης λογικά στο μητέρα εκεί ήταν όταν γέννησα την κόρη μου!!

Καλά κάνεις και εγώ πιο άνετα νιώθω με γυναίκα!!!την δίκια μου την θεωρώ λαχείο πραγματικά! Τρομερός άνθρωπος και γιατρός!!!Μας στήριξε τρομερά!!

Εγώ τα δημόσια τα φοβάμαι λίγο όχι γιατί δεν έχουν γνώση οι γιατροί αλλά γιατί στο δημόσιο σύστημα υγείας όπως είναι πια δεν έχω εμπιστοσύνη!!! Προτιμώ να πληρώνω για να ξέρω πως θα μας προσέξουν!!! Που κατάντησαμε θεέ μου!

@Konvat22λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου. Ο,τι και να πω,θα είναι λίγο. Αισιοδοξία και σου εύχομαι ειλικρινά μόνο υγεία και χαρές από εδώ και πέρα. Όπως και σε κάθε κοπέλα εδώ μέσα και έξω. 

Δυστυχώς ο σταυρός που σηκώνει ο κάθε άνθρωπος είναι βαρύς.

Μένουμε στα θετικά...

 

@Marianneκι εγώ από Κέρκυρα είμαι.

 

Να πω καλώς ήρθατε και σε κάθε νέο μέλος. Με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας. 

  • Μου αρέσει 3

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , agapi27 είπε:

@Konvat22λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου. Ο,τι και να πω,θα είναι λίγο. Αισιοδοξία και σου εύχομαι ειλικρινά μόνο υγεία και χαρές από εδώ και πέρα. Όπως και σε κάθε κοπέλα εδώ μέσα και έξω. 

Δυστυχώς ο σταυρός που σηκώνει ο κάθε άνθρωπος είναι βαρύς.

Μένουμε στα θετικά...

 

@Marianneκι εγώ από Κέρκυρα είμαι.

 

Να πω καλώς ήρθατε και σε κάθε νέο μέλος. Με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας. 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι και το νέο μέλος της οικογένειας μας να είναι γερό όπως και τα δικά σας μωράκια να έρθουν με το καλό και να είναι γεμάτα υγεία!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Konvat22 είπε:

Άστα να πάνε δεν υπάρχουν λόγια να σου περιγράψω!!! Δεν υπάρχει χειρότερο να φεύγει το παιδί πριν τον γονιό!!!

Τεσπά!!!

Εμείς σε ιδιωτικό γιατί και η γυναικολόγος μου είναι ιδιώτης λογικά στο μητέρα εκεί ήταν όταν γέννησα την κόρη μου!!

Καλά κάνεις και εγώ πιο άνετα νιώθω με γυναίκα!!!την δίκια μου την θεωρώ λαχείο πραγματικά! Τρομερός άνθρωπος και γιατρός!!!Μας στήριξε τρομερά!!

Εγώ τα δημόσια τα φοβάμαι λίγο όχι γιατί δεν έχουν γνώση οι γιατροί αλλά γιατί στο δημόσιο σύστημα υγείας όπως είναι πια δεν έχω εμπιστοσύνη!!! Προτιμώ να πληρώνω για να ξέρω πως θα μας προσέξουν!!! Που κατάντησαμε θεέ μου!

Και πολύ καλα θα κάνεις! Εμείς έτσι σκεφτόμασταν να πάμε ιδιωτικά. Μας πρότεινε αν μπορούσαμε οικονομικά να πάμε Αθήνα! Πρακτικά δεν γίνεται αυτό.

Τώρα αν δούμε ότι δεν μας εμπνέει εμπιστοσύνη το δημόσιο τι να πω... θα δούμε πως θα προχωρήσουμε με τον σύζυγό.. 

Όλα αυτά είναι τόσο αγχωτικά, είμαστε στο μηδέν, βλέποντας και κάνοντας..

πρίν από 57 λεπτά , agapi27 είπε:

@Konvat22λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου. Ο,τι και να πω,θα είναι λίγο. Αισιοδοξία και σου εύχομαι ειλικρινά μόνο υγεία και χαρές από εδώ και πέρα. Όπως και σε κάθε κοπέλα εδώ μέσα και έξω. 

Δυστυχώς ο σταυρός που σηκώνει ο κάθε άνθρωπος είναι βαρύς.

Μένουμε στα θετικά...

 

@Marianneκι εγώ από Κέρκυρα είμαι.

 

Να πω καλώς ήρθατε και σε κάθε νέο μέλος. Με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας. 

Ααα τέλεια!!!

Ότι θα έβρισκα Κερκυραία εδώ δεν το περίμενα!!!

Εσύ τι λες; Ιδιωτικό ή δημόσιο;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , Marianne είπε:

Και πολύ καλα θα κάνεις! Εμείς έτσι σκεφτόμασταν να πάμε ιδιωτικά. Μας πρότεινε αν μπορούσαμε οικονομικά να πάμε Αθήνα! Πρακτικά δεν γίνεται αυτό.

Τώρα αν δούμε ότι δεν μας εμπνέει εμπιστοσύνη το δημόσιο τι να πω... θα δούμε πως θα προχωρήσουμε με τον σύζυγό.. 

Όλα αυτά είναι τόσο αγχωτικά, είμαστε στο μηδέν, βλέποντας και κάνοντας..

Ααα τέλεια!!!

Ότι θα έβρισκα Κερκυραία εδώ δεν το περίμενα!!!

Εσύ τι λες; Ιδιωτικό ή δημόσιο;;; 

Βασικά πιστεύω πως είναι και θέμα γιατρού όχι μόνο νοσοκομείου,!!

Εκεί έχετε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο  δεν γνωρίζω καθόλου,!!

Για να έρθετε Αθήνα είναι λίγο ταλαιπωρία.θα πρέπει να έχετε κάποιον να σας φιλοξενήσει αφού μπεις στον μήνα σου ώστε να είστε κοντά στο μαιευτήριο αλλιώς λίγο δύσκολο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Και πολύ καλα θα κάνεις! Εμείς έτσι σκεφτόμασταν να πάμε ιδιωτικά. Μας πρότεινε αν μπορούσαμε οικονομικά να πάμε Αθήνα! Πρακτικά δεν γίνεται αυτό.

Τώρα αν δούμε ότι δεν μας εμπνέει εμπιστοσύνη το δημόσιο τι να πω... θα δούμε πως θα προχωρήσουμε με τον σύζυγό.. 

Όλα αυτά είναι τόσο αγχωτικά, είμαστε στο μηδέν, βλέποντας και κάνοντας..

Ααα τέλεια!!!

Ότι θα έβρισκα Κερκυραία εδώ δεν το περίμενα!!!

Εσύ τι λες; Ιδιωτικό ή δημόσιο;;; 

Λοιπόν. Τον γιο μου ,ενώ ήθελα να γεννήσω στο νοσοκομείο,έτυχα σε έναν απαράδεκτο γιατρό ο οποίος με προέτρεπε να γεννήσω στα Γιάννενα λόγω διαβήτη κύησης. Ρυθμισμένος,όλα καλά ο διαβήτης αλλά αυτός εκεί. Όταν αποφάσισα ότι θα γεννήσω στην κλινική γιατί δεν ήθελα να πάω στα Γιάννενα (εφόσον δεν υπήρχε κάποιο θέμα),με επαιρνε τηλ να πάω στο νοσοκομείο. (Μου είχε κάνει πολύ κακό και τρομερό άγχος όλο αυτο.) Τέλος πάντων,γέννησα στην κλινική με τον ιδιώτη γιατρό που με παρακολουθούσε κ έμεινα ευχαριστημένη. Απ' την κλινική βέβαια δεν έχω καθόλου καλή εντύπωση,αλλά... Τώρα επειδή έχω ξανά διαβήτη κύησης και μου εμφανίστηκε απ' την αρχή της εγκυμοσύνης κ όχι απ' την καμπύλη ζαχάρου στον 6ο,δεν ξέρω τι θα γίνει κ τι θα κάνω. Θα προσπαθήσω ξανά για το νοσοκομείο,αλλά αυτό που προέχει για μένα,μετά την ασφάλεια και των 2 μας,είναι η ηρεμία μου. 

 

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , agapi27 είπε:

Λοιπόν. Τον γιο μου ,ενώ ήθελα να γεννήσω στο νοσοκομείο,έτυχα σε έναν απαράδεκτο γιατρό ο οποίος με προέτρεπε να γεννήσω στα Γιάννενα λόγω διαβήτη κύησης. Ρυθμισμένος,όλα καλά ο διαβήτης αλλά αυτός εκεί. Όταν αποφάσισα ότι θα γεννήσω στην κλινική γιατί δεν ήθελα να πάω στα Γιάννενα (εφόσον δεν υπήρχε κάποιο θέμα),με επαιρνε τηλ να πάω στο νοσοκομείο. (Μου είχε κάνει πολύ κακό και τρομερό άγχος όλο αυτο.) Τέλος πάντων,γέννησα στην κλινική με τον ιδιώτη γιατρό που με παρακολουθούσε κ έμεινα ευχαριστημένη. Απ' την κλινική βέβαια δεν έχω καθόλου καλή εντύπωση,αλλά... Τώρα επειδή έχω ξανά διαβήτη κύησης και μου εμφανίστηκε απ' την αρχή της εγκυμοσύνης κ όχι απ' την καμπύλη ζαχάρου στον 6ο,δεν ξέρω τι θα γίνει κ τι θα κάνω. Θα προσπαθήσω ξανά για το νοσοκομείο,αλλά αυτό που προέχει για μένα,μετά την ασφάλεια και των 2 μας,είναι η ηρεμία μου. 

 

Καλημέρα κορίτσι μου! Άρα καλά είπα ότι και η κλινικη του νησιού δεεεν! Εγώ έκλεισα με την γνωστή γυναικολόγο. Την προτείνουν και θέλω να δω πως είναι... (Για όνομα σε μήνυμα).  Συμφωνω απόλυτα. Η ασφάλεια και η ηρεμία μας προέχει!!! 

Υπομονή και θα βρούμε μια λύση! Λες να είμαστε μαζί;;; Χαχα τρομερό!!! 

9 ώρες πρίν, Konvat22 είπε:

Βασικά πιστεύω πως είναι και θέμα γιατρού όχι μόνο νοσοκομείου,!!

Εκεί έχετε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο  δεν γνωρίζω καθόλου,!!

Για να έρθετε Αθήνα είναι λίγο ταλαιπωρία.θα πρέπει να έχετε κάποιον να σας φιλοξενήσει αφού μπεις στον μήνα σου ώστε να είστε κοντά στο μαιευτήριο αλλιώς λίγο δύσκολο!!

Καλημεραααα!!!! Μωρέ νοσοκομείο έχουμε αλλα είναι περίεργα τα πράγματα... 

Τέλος πάντων, θα δούμε. Προς το παρόν ανυπομονώ να ακούσω καρδούλα. Δεν περνάνε οι μέρες!!! 

Σιγά σιγά θα τα βρούμε όλα μωρέ κορίτσια!! Απλά όλη αυτή η κατάσταση είναι αγχωτική! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Άρα καλά είπα ότι και η κλινικη του νησιού δεεεν! Εγώ έκλεισα με την γνωστή γυναικολόγο. Την προτείνουν και θέλω να δω πως είναι... (Για όνομα σε μήνυμα).  Συμφωνω απόλυτα. Η ασφάλεια και η ηρεμία μας προέχει!!! 

Υπομονή και θα βρούμε μια λύση! Λες να είμαστε μαζί;;; Χαχα τρομερό!!! 

Καλημεραααα!!!! Μωρέ νοσοκομείο έχουμε αλλα είναι περίεργα τα πράγματα... 

Τέλος πάντων, θα δούμε. Προς το παρόν ανυπομονώ να ακούσω καρδούλα. Δεν περνάνε οι μέρες!!! 

Σιγά σιγά θα τα βρούμε όλα μωρέ κορίτσια!! Απλά όλη αυτή η κατάσταση είναι αγχωτική! 

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!!

Ακριβως αυτό είναι από μόνη της αγχωτική η κατάσταση!!!εγώ θεωρώ πως το παν είναι να πέσεις σε καλό γιατρό να πάει καλά δλδ η όλη διαδικασία και το Νοσοκομείο έρχεται δεύτερο ούτως η άλλως για 2_3 μέρες θα μείνουμε!!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Konvat22 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!!

Ακριβως αυτό είναι από μόνη της αγχωτική η κατάσταση!!!εγώ θεωρώ πως το παν είναι να πέσεις σε καλό γιατρό να πάει καλά δλδ η όλη διαδικασία και το Νοσοκομείο έρχεται δεύτερο ούτως η άλλως για 2_3 μέρες θα μείνουμε!!!

 

Σίγουρα έχει μεγάλη σημασία ο γιατρός!!!

Πώς είσαι σήμερα ;;;

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα πέρα από κάτι ελαφριά πονακια που και πού και το στήθος φυσικά που μεγαλώνει επικίνδυνα!!:D

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...