Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

α θα εχεις επισκεψεις!

εεε παλι βαρεμαρα..εχω βαρεθει ολο με γονεις και τετοια...μου λειπει η νεανικη παρεα..ειτε ερθουν ειτε οχι για μενα το ιδιο ειναι...ισα ισα που δεν εχω ορεξη κιολας...και με την μαμα μου βαριεμαι...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εγω ειμαι!!!! παω να ετοιμασουμε τραπεζι!! πειναω πολυ!!!

ααα παλι νωρις νωρις το μεσημεριανο!!!!!!!!!!πειναλαααααααααααααα χα χα χα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! τι κανετε?

Μινα περαστικα στην κορουλα κ στον πεθερο! με εμφραγμα εχω κ εγω εμπειρια απο τον μπαμπα μου, τιποτα δεν ειναι! κ η κορη μια χαρα θα ειναι, αφου ειναι λες ειναι κ ρουτινας ολα καλα!!

Ποπη καλε μη στενοχωριεσαι, το αγχος πιο πολυ ανεβαζει το ζαχαρο! κ δικια μου υπαρχουν στιγμες που κανει πολυ εντονες κινησεις, δεν σημαινει κατι κακο αυτο! απλα μη μενεις νηστικια, αυτο ειναι σιγουρο οτι δεν κανει!να χαιρεσαι κ τον αντρουλη σου!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποπάκι μου μη στεναχωριέσαι κι εγω στον μικρό Χριστούγεννα ήμουν στο κρεβάτι με αποκόλληση και στόλιζε ο Βασίλης μου μόνος του τι να κάνουμε κουράγιο!

Μη φοβάσαι με το ζάχαρο θα σου σκανάρω την δίαιτά μου και θα στη στείλω με πμ εγω όποτε την ακολουθω έχω νορμάλ μετρήσεις.Α με τα σουβλάκια και καμιά δεκαρια πατατούλες το ζάχαρο 102 super!!!


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! τι κανετε?

Μινα περαστικα στην κορουλα κ στον πεθερο! με εμφραγμα εχω κ εγω εμπειρια απο τον μπαμπα μου, τιποτα δεν ειναι! κ η κορη μια χαρα θα ειναι, αφου ειναι λες ειναι κ ρουτινας ολα καλα!!

Ποπη καλε μη στενοχωριεσαι, το αγχος πιο πολυ ανεβαζει το ζαχαρο! κ δικια μου υπαρχουν στιγμες που κανει πολυ εντονες κινησεις, δεν σημαινει κατι κακο αυτο! απλα μη μενεις νηστικια, αυτο ειναι σιγουρο οτι δεν κανει!να χαιρεσαι κ τον αντρουλη σου!

καλως και την Γωγω μας!!!!!!!τι κανεις??ναι οντως δεν το ηξερα απο το πρωι αυτο μου ελεγαν τα κοριτσια..τωρα χαλαρωσα λιγο!!!σε ευχαριστω κιολας!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως και την Γωγω μας!!!!!!!τι κανεις??ναι οντως δεν το ηξερα απο το πρωι αυτο μου ελεγαν τα κοριτσια..τωρα χαλαρωσα λιγο!!!σε ευχαριστω κιολας!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα ειμαι, εβαλα λιγο μοσχαρι να βραζει κ καθομαι.

ακουστε να δειτε , χθες επαθα μεγαλη πλακα! πηγαμε το βραδυ για ποτο σε ενα μπαρακι-κλαμπακι κ ερχεται διπλα μου κ στεκεται αλλη μια εγκυος με κοιλια σαν τη δικη μου περιπου. κ επειδη το μαγαζι μονο για εγκυους δεν ειναι ( με το ζορι μου βρηκαν ενα σκαμπο να κατσω), ηρθε η κοπελα κ μου μιλησε γιατι της εκανε λεει εντυπωση οτι παει σε τετοιο μαγαζι κ αλλη εγκυος. μου ειπε οτι γενναει απο βδομαδα, ειναι στη 40η βδομαδα!! μιλαμε οτι δεν την πιστευα!! η κοιλια της κοριτσια ηταν σαν τη δικη μου κ πιο μικρη μη σας πω!! την κοιτουσα σα χαζη μετα, ρεζιλι εγινα:tongue:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποπάκι μου μη στεναχωριέσαι κι εγω στον μικρό Χριστούγεννα ήμουν στο κρεβάτι με αποκόλληση και στόλιζε ο Βασίλης μου μόνος του τι να κάνουμε κουράγιο!

Μη φοβάσαι με το ζάχαρο θα σου σκανάρω την δίαιτά μου και θα στη στείλω με πμ εγω όποτε την ακολουθω έχω νορμάλ μετρήσεις.Α με τα σουβλάκια και καμιά δεκαρια πατατούλες το ζάχαρο 102 super!!!

ναι αγχωθηκα ειδικα χθες που ειδα 168...τι ηταν αυτο?? χα χα χα αφου ελεγα καλα ενα αγγουρακι κανει τοση ζημια???

αντε στειλε απο δω την διατροφη και μεσα στην βδομαδα θα παω σε αλλο γιατρο να μπω σε μια σειρα...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι, εβαλα λιγο μοσχαρι να βραζει κ καθομαι.

ακουστε να δειτε , χθες επαθα μεγαλη πλακα! πηγαμε το βραδυ για ποτο σε ενα μπαρακι-κλαμπακι κ ερχεται διπλα μου κ στεκεται αλλη μια εγκυος με κοιλια σαν τη δικη μου περιπου. κ επειδη το μαγαζι μονο για εγκυους δεν ειναι ( με το ζορι μου βρηκαν ενα σκαμπο να κατσω), ηρθε η κοπελα κ μου μιλησε γιατι της εκανε λεει εντυπωση οτι παει σε τετοιο μαγαζι κ αλλη εγκυος. μου ειπε οτι γενναει απο βδομαδα, ειναι στη 40η βδομαδα!! μιλαμε οτι δεν την πιστευα!! η κοιλια της κοριτσια ηταν σαν τη δικη μου κ πιο μικρη μη σας πω!! την κοιτουσα σα χαζη μετα, ρεζιλι εγινα:tongue:

χα χα χα καλα και στην 40 βδομαδα ??απιστευτο και τοσο μικρη κοιλια??και εγω σιγουρα σαν χαζη θα την κοιτουσα!!!!!αλλα με κανει εντυπωση 40 βδομαδα ετοιμη να γεννησει και βγαινει κανονικα σε μαγαζια???εγω απο το αγχος μου θα ειμαι με την βαλιτσα στο χερι και θα περιμενω στην πορτα μπροστα...χα χα χα χα χα:lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα καλα και στην 40 βδομαδα ??απιστευτο και τοσο μικρη κοιλια??και εγω σιγουρα σαν χαζη θα την κοιτουσα!!!!!αλλα με κανει εντυπωση 40 βδομαδα ετοιμη να γεννησει και βγαινει κανονικα σε μαγαζια???εγω απο το αγχος μου θα ειμαι με την βαλιτσα στο χερι και θα περιμενω στην πορτα μπροστα...χα χα χα χα χα:lol::lol::lol::lol:

μου ειπε οτι ειναι το δευτερο παιδακι της κ δεν αγχωνεται!! καλα εκανε παντως, μακαρι να μπορω κ εγω κ σιγουρα θα βγαινω μεχρι να γεννησω!!

κ χθες παντως πολυ το χαρηκα που πηγαμε εκει για ποτο, κ γενικα νιωθω πολυ ελαφρια, δεν εχω κ ιδιατερο θεμα( μη με ματιασω ) κ απλα ενιωθα τη μπεμπα να κουνιεται εντονα με τη μουσικη:lol:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

μου ειπε οτι ειναι το δευτερο παιδακι της κ δεν αγχωνεται!! καλα εκανε παντως, μακαρι να μπορω κ εγω κ σιγουρα θα βγαινω μεχρι να γεννησω!!

κ χθες παντως πολυ το χαρηκα που πηγαμε εκει για ποτο, κ γενικα νιωθω πολυ ελαφρια, δεν εχω κ ιδιατερο θεμα( μη με ματιασω ) κ απλα ενιωθα τη μπεμπα να κουνιεται εντονα με τη μουσικη:lol:

εννοειτε αν μπορεις γιατι να μην βγαινεις???χα χα χα χορευε στους ρυθμους της μουσικης η μπεμπα σου!!!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εννοειτε αν μπορεις γιατι να μην βγαινεις???χα χα χα χορευε στους ρυθμους της μουσικης η μπεμπα σου!!!!!!!!!!

πραγματικα, αφου καποια στιγμη τα χτυπηματα ηταν απανωτα!! αλλου χερια, αλλου ποδια, ηπια κ ενα κρασι, μια χαρα κεφι εκανε!!:lol:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα, αφου καποια στιγμη τα χτυπηματα ηταν απανωτα!! αλλου χερια, αλλου ποδια, ηπια κ ενα κρασι, μια χαρα κεφι εκανε!!:lol:

να ειχες μια καμερα μεσα την κοιλιτσα σου εκεινη την ωρα και να βλεπαμε τι εκανε και πως χορευε η μπουμπου!!!!!

παντως και μενα χθες οι κινησεις της ηταν παρα πολυ εντονες για πρωτη φορα αφου τραβηξαμε καμερα την κοιλια μου που κουνιοταν!!!πρεπει να ειναι η βδομαδα μας τωρα που οι κινησεις ειναι εντονες....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

να ειχες μια καμερα μεσα την κοιλιτσα σου εκεινη την ωρα και να βλεπαμε τι εκανε και πως χορευε η μπουμπου!!!!!

παντως και μενα χθες οι κινησεις της ηταν παρα πολυ εντονες για πρωτη φορα αφου τραβηξαμε καμερα την κοιλια μου που κουνιοταν!!!πρεπει να ειναι η βδομαδα μας τωρα που οι κινησεις ειναι εντονες....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

εμενα παντως με αποζημιωνει για τοσο που με αγχωσε οταν δεν κουνιοταν! αρχες εκτου την καταλαβα!!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως με αποζημιωνει για τοσο που με αγχωσε οταν δεν κουνιοταν! αρχες εκτου την καταλαβα!!

ναι οντως θυμαμαι ειχες τραβηξει γερο αγχος τοτε...ειδες ομως τωρα σε χορευει το μαναρακι σου!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως θυμαμαι ειχες τραβηξει γερο αγχος τοτε...ειδες ομως τωρα σε χορευει το μαναρακι σου!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

καλε ναι αφου σας ειχα πρηξει τοτε!

παω να στρωσω τραπεζι γιατι θελει να παει γηπεδο παλι ο αντρας μου σε λιγο. τα λεμε αργοτερα!!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...