Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αναστασια πρεπει να ηρθαν θα σε απαντησω μετα στειλε εσυ αν θελεις θα το δω εγω...

λαθος ο αντρας μου ηταν ...μεσα ειμαι ακομα!!!!!!!εφερε τα γλυκα και με κραταει και μουτρα απο πανω ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςς


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Νικη μου εσυ εισαι πιο αδυνατη απο εμενα..Ισως γι'αυτο εχεις μεγαλυτερη κοιλιτσα..Μια χαρα ειναι βρε η δικη σου ..Εμενα μου φαινεται γενικως μικρη...Και εχθες ειχαμε παει σε κατι γενεθλια και κανενας δεν πιστευε οτι μπηκα στον 8ο!!!

Ποπη μου υπομονη με την διατροφη αλλα εχεις δικιο για τα γλυκα..Δεν πρεπι να τα τρωνε μπροστα σου..Γαιδουρια!!!

Να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου και μη του κανεις μουτρα αυτες τις μερες μωρε που εχει την τιμητικη του...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

ααα σε ευχαριστω.....

δεν ειμαι στη θεση σας κοριτσκια μου.....και ισως εχετε δικαιο.... καντε υπομονη τι αλλο να πω γλυκες μου..

υπομονη νικη μου!! τι αλλο να κανουμε???? ουφφφφφφφφφ


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

λαθος ο αντρας μου ηταν ...μεσα ειμαι ακομα!!!!!!!εφερε τα γλυκα και με κραταει και μουτρα απο πανω ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςς

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! ε κανε του καμια πλακα να σπασει ο παγος... κριμα ειναι τετοια μερα!!!;);)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νικη μου εσυ εισαι πιο αδυνατη απο εμενα..Ισως γι'αυτο εχεις μεγαλυτερη κοιλιτσα..Μια χαρα ειναι βρε η δικη σου ..Εμενα μου φαινεται γενικως μικρη...Και εχθες ειχαμε παει σε κατι γενεθλια και κανενας δεν πιστευε οτι μπηκα στον 8ο!!!

Ποπη μου υπομονη με την διατροφη αλλα εχεις δικιο για τα γλυκα..Δεν πρεπι να τα τρωνε μπροστα σου..Γαιδουρια!!!

Να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου και μη του κανεις μουτρα αυτες τις μερες μωρε που εχει την τιμητικη του...

αντε με ψησατε φιλεναδιτσες!!!αλλα η φαση ειναι οτι εγω ειμαι ξαπλα στον καναπε μου και με κραταει αυτος μουτρα...χα χα χα χα χα τι να πω...θα σπασω εγω τον παγο για ακομη μια φορα....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! ε κανε του καμια πλακα να σπασει ο παγος... κριμα ειναι τετοια μερα!!!;);)

αυτο θα κανω αλλα πηγε στο γραφειο του τωρα δεν ξεκολαει απο το pc του...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αντε με ψησατε φιλεναδιτσες!!!αλλα η φαση ειναι οτι εγω ειμαι ξαπλα στον καναπε μου και με κραταει αυτος μουτρα...χα χα χα χα χα τι να πω...θα σπασω εγω τον παγο για ακομη μια φορα....

αντε μπραβο!!! και εγω θα βγω λίγο!!! φιλακια! αν μπορεσω θα μπω πιο μετα!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε μπραβο!!! και εγω θα βγω λίγο!!! φιλακια! αν μπορεσω θα μπω πιο μετα!!!!!!!!

Φιλακια Αναστασια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αννιτα μου μηπως ειναι φυσιολογικο??? ρωτησες το γιατρο σου??? στον τελευταιο υπερηχο πως ηταν το μωρο?? χαμηλα??

στον τελευταιο υπερηχο το μωρο ηταν κατω,φανταζομαι εμπεδωθηκε για αυτο.μπηκα ειδη στην 37 εβδομαδα ισως για αυτο.την πεμπτη που θα παω θα ρωτησω απλα εχει φορες που δεν μπορω να περπατησω.τωρα να δουμε.


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νικη μου τι αδυνατα ποδαρακια ειναι αυτα??καλε αδυνατη εισαι εσυ!!!!!!!!εγω παλι δεν την βλεπω για μεγαλη βρε Νικη μου ισα ισα γλυκουλια ειναι!!!!!!!το νυχι βλεπω παντως σουπερ ειναι!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

ναι ειμαι λεπτουλα η αληθεια... αφου ειμαι 1.60 και πριν την εγκυμοσυνη 45 κιλα....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Νικη μου εσυ εισαι πιο αδυνατη απο εμενα..Ισως γι'αυτο εχεις μεγαλυτερη κοιλιτσα..Μια χαρα ειναι βρε η δικη σου ..Εμενα μου φαινεται γενικως μικρη...Και εχθες ειχαμε παει σε κατι γενεθλια και κανενας δεν πιστευε οτι μπηκα στον 8ο!!!

Ποπη μου υπομονη με την διατροφη αλλα εχεις δικιο για τα γλυκα..Δεν πρεπι να τα τρωνε μπροστα σου..Γαιδουρια!!!

Να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου και μη του κανεις μουτρα αυτες τις μερες μωρε που εχει την τιμητικη του...

ναι ισως εχει δικαιο Σοφακι μου.... σοβαρα;;;; μας πως να φαινεται αφου ειναι μικρουλα χεχεχε!!!!


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

καμια δεν πετυχα μεσα? πηγα για περπατημα με την αδερφη μου αλλα δεν ντυθηκα καλα κ ψιλοκρυωσα!

Ποπη μου σε καταλαβαινω με τα γλυκα αλλα τι να κανουμε, κ ο αντρας μου εχει φαγωθει να φαει γυρο. τοσες μερες δεν τρωει για να μη ζηλεψω αλλα σημερα του ειπα να παρει, δε με νοιαζει να σου πω την αληθεια. κ στο ψυγειο εχω ενα κουτι σοκολατακια απο το προηγουμενο Σαββατο αλλα φοβαμαι να φαω. ισως τελικα ο φοβος νικαει την ορεξη μου! παρε παντως τη σοκολατα sweet&balance. εμενα με εσωσε, ειναι σαν να τρως γλυκο κ σου περναει η ορεξη!;)

Σοφια τελειο το δεντρακι σου κ η κοιλιτσα σου μικρη ειναι , εχεις δικιο!

Νικη η δικη σου ισως ειναι λιγο μεγαλυτερη αλλα εισαι πολυ αδυνατουλα! κ το νυχι τελειο!!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...