Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Αναστασια μου κ εσυ δεν βγαινεις καθολου απο το σπιτι???

εγω απο την βαρεμαρα μου δεν μιλιεμαι....εχω κατι μουτρα πιο κατω και απο το πατωμα...πως θα την παλεψω το απογευμα,,,δεν εχω καθολου ορεξη να δω κανεναν...

ποπακι μου ειλικρινα προσπαθω να βρω ιδεες να σου πω να κανεις να περνας καπως καλυτερα,,, γιατι δεν λέτε σε μια καλη παρεα να ερθει να παίξετε επιτρεπέζιο ή κανενα χαρτάκι..... εσυ στο καναπε και εκεικοι εκει διπλα σου....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αναστασια μου κ εσυ δεν βγαινεις καθολου απο το σπιτι???

εγω απο την βαρεμαρα μου δεν μιλιεμαι....εχω κατι μουτρα πιο κατω και απο το πατωμα...πως θα την παλεψω το απογευμα,,,δεν εχω καθολου ορεξη να δω κανεναν...

δεν βγαινω ποπη μου,αν και η γιατρος δεν μου ειπε τελειως ξαπλα προσεχω πολυυ!!!!! γιατι καταλαβαινω οτι δεν μπορω!!!!!! μονο για τα πραγματα του μπεμπη βγηκα 2 φορες αλλα με αυτοκινητο και στην γιατρο που παω αλλα ειναι διπλα ! αυριο πρωτα ο θεος θα παω εδω 2 στενα ειναι να δω για ταπετσαρια, αλλιως θα μου τα φερουν να τα δω εδω... αλλα θελω να παω!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε Νικη με το καλο και καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω Ποπη μου... Ελπιζω να μπορεις και εσυ να βγεις να πας καπου να μην καθισεις σπιτι τωρα στις γιορτες....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστασια μου κ εσυ δεν βγαινεις καθολου απο το σπιτι???

εγω απο την βαρεμαρα μου δεν μιλιεμαι....εχω κατι μουτρα πιο κατω και απο το πατωμα...πως θα την παλεψω το απογευμα,,,δεν εχω καθολου ορεξη να δω κανεναν...

και εγω την ησυχια μου θελω!! ασε σε καταλαβαινω!! αλλα επειδη οι δικοι μου ειναι μακρια και δεν του βλέπω συχνα μου λειπουν!!!

σε καταλαβαινω απόλυτα παντως!! όλο το καλοκαιρι ετσι ημουν μονη μου ο αντρας μου εφευγε στις 06.00 και ερχοταν στης 22.00!!!! αλλα σου ειπα ευτυχως ειχα το ιντερνετ!!! ξερεις τα πρωτα φορμακια του μικρου απο το ιντερνετ τα ειχα παραγγειλει!!!!! και ολο εψαχνα διαφορα που να εχουν σχεση με το παιδικο δωματιο και τα σχετικα!!!!!! ελααααα θα σκευτεσαι το μπουμπουκι σου!!!!:P


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω θελω εκδρομουλα αλλα εμεις εχουμε αλλο προβλημα, το οικονομικο! οποτε, σπιτι!!

ευτυχως εκει που θα παμε ειναι πολυ λίγα που θα δωσουμε όπτε ειπαμε να το σκασουμε για λίγο....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

ποπακι μου ειλικρινα προσπαθω να βρω ιδεες να σου πω να κανεις να περνας καπως καλυτερα,,, γιατι δεν λέτε σε μια καλη παρεα να ερθει να παίξετε επιτρεπέζιο ή κανενα χαρτάκι..... εσυ στο καναπε και εκεικοι εκει διπλα σου....

καμια παρεα μας δεν ερχεται και εχω πει ποσες φορες οτι θελω παρεα..ετσι χαλαρα...ο δικος μου ολη μερα δουλευει στο γραφειο του και εχω για συντροφια εσας...μου εχετε γινει πλεον πιο απαραιτητες και απο πολλους αλλους...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαινω ποπη μου,αν και η γιατρος δεν μου ειπε τελειως ξαπλα προσεχω πολυυ!!!!! γιατι καταλαβαινω οτι δεν μπορω!!!!!! μονο για τα πραγματα του μπεμπη βγηκα 2 φορες αλλα με αυτοκινητο και στην γιατρο που παω αλλα ειναι διπλα ! αυριο πρωτα ο θεος θα παω εδω 2 στενα ειναι να δω για ταπετσαρια, αλλιως θα μου τα φερουν να τα δω εδω... αλλα θελω να παω!

δλδ αν θα πας σε ενα καφε για μια ωριτσα δεν μπορεις να κατσεις σε καρεκλα??η να πας στο σπιτι φιλων??εμενα αν με αφηνε να καθομαι και οχι να ειμαι ξαπλα θα εβγαινα ετσι για λιγο...μακαρι να μην κανεις συσπαση και να καταφερεις να πας βρε κουκλα μου...πωπω τι ειναι αυτο που περναμε???


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως εκει που θα παμε ειναι πολυ λίγα που θα δωσουμε όπτε ειπαμε να το σκασουμε για λίγο....

ε τοτε μια χαρα θα ειναι;)

εγω που το κοιταξα λιγο για κανενα διημερο θελει πολλα λεφτα! δεν πειραζει!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καμια παρεα μας δεν ερχεται και εχω πει ποσες φορες οτι θελω παρεα..ετσι χαλαρα...ο δικος μου ολη μερα δουλευει στο γραφειο του και εχω για συντροφια εσας...μου εχετε γινει πλεον πιο απαραιτητες και απο πολλους αλλους...

αααα πολύ γουρουνια ειναι αυτοι..... οκ μιλαω κι εγω που ουτε εγω εχω παρεα τωρα αλλα τι να κανουμε,,,, δεν παρακαλουμε κανενα ετσι.....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω Ποπη μου... Ελπιζω να μπορεις και εσυ να βγεις να πας καπου να μην καθισεις σπιτι τωρα στις γιορτες....

ελπιζω το τελευταιο δεκαημερο του Δεκεμβριου να με αφησει να κανω γιορτες και να με αφησουν να φαω κιολας....:lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε μια χαρα θα ειναι;)

εγω που το κοιταξα λιγο για κανενα διημερο θελει πολλα λεφτα! δεν πειραζει!

με συντεχνια θα παμε δεν ειναι σε ξενοδοχειο γιαυτό ειναι λίγα τα χρηματα....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

δλδ αν θα πας σε ενα καφε για μια ωριτσα δεν μπορεις να κατσεις σε καρεκλα??η να πας στο σπιτι φιλων??εμενα αν με αφηνε να καθομαι και οχι να ειμαι ξαπλα θα εβγαινα ετσι για λιγο...μακαρι να μην κανεις συσπαση και να καταφερεις να πας βρε κουκλα μου...πωπω τι ειναι αυτο που περναμε???

μπορω να κατσω (αν και κανω συσπασεις) απλα δεν μπορω το περπατημα, πετρωνει η κοιλια μου και τη νιωθω 100 κιλα και να πεφτει προς τα κατω το βαρος...... γι'αυτο δεν το διακινδυνευω......

ασε μετρηθηκα πριν και εδειξε 146! εγω φταιω εφαγα 2 γεμιστες ντοματες (τις εστειλε η πεθερα και με κολασε) αλλα μικρες ηταν ρε γαμωτο... και μαγειρευει πολυ ελαφρια χωρις πολλα πολλα λαδια... τι να πω... δεν πηραζει θα προσεξω περισσοτερο!! αλλα αγχωθηκα οσο να πεις!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω την ησυχια μου θελω!! ασε σε καταλαβαινω!! αλλα επειδη οι δικοι μου ειναι μακρια και δεν του βλέπω συχνα μου λειπουν!!!

σε καταλαβαινω απόλυτα παντως!! όλο το καλοκαιρι ετσι ημουν μονη μου ο αντρας μου εφευγε στις 06.00 και ερχοταν στης 22.00!!!! αλλα σου ειπα ευτυχως ειχα το ιντερνετ!!! ξερεις τα πρωτα φορμακια του μικρου απο το ιντερνετ τα ειχα παραγγειλει!!!!! και ολο εψαχνα διαφορα που να εχουν σχεση με το παιδικο δωματιο και τα σχετικα!!!!!! ελααααα θα σκευτεσαι το μπουμπουκι σου!!!!:P

αυτο σκεφτομαι Αναστασια μου,,,και εγω τον μπαμπα μου δεν τον βλεπω συχνα ζουνε σε χωριο αλλα η μαμα τωρα ειναι εδω λογω εμου..και τον εχει αφησει και μονο τον καημενο τον μπαμπα μου και τον λυπαμαι...οσο για το ιντερνετ εμενα το λαπτοπ ειναι παλιο και χαλασμενο και ισα που μπορω και ειμαι στο φορουμ και αντε κανα λινκ που ανοιγω...οποτε και με αυτο ειμαι περιορισμενων δυνατοτητων...:lol::lol::lol::lol: χα χα χα ολα στραβα...αλλα ειλικρινα δεν εχω καθολου ορεξη να ερχονται συγγενεις σπιτι κυριως θελω νεανικη παρεα ετσι λιγο να γελασουμε,,ξεχασα και το γελιο...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...