Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΘΥΜΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΙΟ SITE?ΤΟ SITE ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΣΤΕΛΛΕΙ ΚΥΠΡΟ.

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΕΧΤ ΕΧΕΙ 20%

αννιτα μου απο το νεχτ μου πηρε ο αδερφος μου απο αγγλια αυτα που ηθελα και αρκετα πιο λιγα αρα οκ....

αλλα για σενα που δεν εχεις καποιο να στα φερει απο αγγλια καλη ευκαιρια ειναι...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΘΥΜΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΙΟ SITE?ΤΟ SITE ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΣΤΕΛΛΕΙ ΚΥΠΡΟ.

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΕΧΤ ΕΧΕΙ 20%

εντομεταξυ τωρα που κοιταξα τις ωρες, στις 12 πηρα το γιουτοπαρ και στις 1 παρα εφαγα.... (αφου ετρωγα και ειχα ταχυπαλμια!!) επαιξε και αυτο ρολο!

ενω εχθες το ειχα ρυθμισει καλα, και με τα χαπια και ειχα 3 μετρησεις τελειες!!! θα δω μπορει να μην την παρω τηλ αυριο, αν το ξανα δω ανεβασμενο θα την παρω...


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι θα παρω να της το πω! να σου πω ρε ποπη μου εμενα μου τυπωσε κατι φυλαδια αλλα απαγορευοντε ολαα σχεδον!!!!! εκτος απο λαχανικα και απο αυτα οχι ολα!!! ενταξει με κολοκυθακι βραστο θα ζησουμε??? και οσο περναει ο καιρος η πεινα θεριζει!!!!

δλδ οσο περνανε οι βδομαδες οι αναγκες μας για φαγητο αυξανονται??δλδ θα ειναι πιο ζορικα απο οτι ειναι τωρα σε μενα??δλδ ειναι πολλα αυτα που απαγορευονται??

η μαμα με εφερε απο φουρνο κουλουρακια για διαβητικους να φαω???


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

δλδ οσο περνανε οι βδομαδες οι αναγκες μας για φαγητο αυξανονται??δλδ θα ειναι πιο ζορικα απο οτι ειναι τωρα σε μενα??δλδ ειναι πολλα αυτα που απαγορευονται??

η μαμα με εφερε απο φουρνο κουλουρακια για διαβητικους να φαω???

ε αφου ειναι για διαβητικους γιατι να μη φας??? :rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

δλδ οσο περνανε οι βδομαδες οι αναγκες μας για φαγητο αυξανονται??δλδ θα ειναι πιο ζορικα απο οτι ειναι τωρα σε μενα??δλδ ειναι πολλα αυτα που απαγορευονται??

η μαμα με εφερε απο φουρνο κουλουρακια για διαβητικους να φαω???

εγω παντως ποπη μου πειναω περισσοτερο απο πριν και πιο συχνα, λογικο πιστευω εφοσον μεγαλωνει και το μωρο!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εντομεταξυ τωρα που κοιταξα τις ωρες, στις 12 πηρα το γιουτοπαρ και στις 1 παρα εφαγα.... (αφου ετρωγα και ειχα ταχυπαλμια!!) επαιξε και αυτο ρολο!

ενω εχθες το ειχα ρυθμισει καλα, και με τα χαπια και ειχα 3 μετρησεις τελειες!!! θα δω μπορει να μην την παρω τηλ αυριο, αν το ξανα δω ανεβασμενο θα την παρω...

α να μια καλη ερωτηση..το γιουτοπαρ πρεπει να το παιρνουμε μετα το φαγητο η πριν??γιατι και αυτο επηρεαζει την μετρηση..εμενα επειδη ειναι στανταρ οι ωρες του γιουτοπαρ δλδ 9.30 και 3.30 ανα 6 ωρες το παιρνω... το πρωι το παιρνω πριν φαω το μεσημερι μετα το φαγητο αλλα πριν την μετρηση..και το βραδυ παλι παιρνω το γιουτοπαρ πριν φαω ....μηπως δεν ρυθμιζουμε καλα και τα χαπια μας και για αυτο εχουμε ανωμαλιες????θελω να ερθει ενας γιατρος και να μου πει θα τρως αυτα τα συγκεκριμενα με λιστα...και να μου πει και συγκεκριμενα ποιες ωρες να παιρνω ολα τα χαπια μου (σιδηρο,μαγνησιο,φυλικο οξυ,γιουτοπαρ)

γιατι νομιζω τα εχω κανει τουρλου ολα...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

α να μια καλη ερωτηση..το γιουτοπαρ πρεπει να το παιρνουμε μετα το φαγητο η πριν??γιατι και αυτο επηρεαζει την μετρηση..εμενα επειδη ειναι στανταρ οι ωρες του γιουτοπαρ δλδ 9.30 και 3.30 ανα 6 ωρες το παιρνω... το πρωι το παιρνω πριν φαω το μεσημερι μετα το φαγητο αλλα πριν την μετρηση..και το βραδυ παλι παιρνω το γιουτοπαρ πριν φαω ....μηπως δεν ρυθμιζουμε καλα και τα χαπια μας και για αυτο εχουμε ανωμαλιες????θελω να ερθει ενας γιατρος και να μου πει θα τρως αυτα τα συγκεκριμενα με λιστα...και να μου πει και συγκεκριμενα ποιες ωρες να παιρνω ολα τα χαπια μου (σιδηρο,μαγνησιο,φυλικο οξυ,γιουτοπαρ)

γιατι νομιζω τα εχω κανει τουρλου ολα...

τα αλλα δεν επηρεαζουν το ζαχαρο. μονο το γιουτοπαρ.

εγω παρατηρησα (που το παιρνω ανα 4ωρο και ειναι πιο δυσκολο..) πως αν το παρω π.χ. στις 12 και φαω στις 14.00 θα μετρηθω στις 16.00 και ετσι δεν εχω προβλημα απο το χαπι, καταλαβες?? σημερα το έ@@@@σα λίγο το θεμα!!!

να δω το βραδυ τι θα φαω!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εντομεταξυ αλλο εν αμειονεκτημα που εχουμε εμεις ποπη ειναι οτι δεν κινουμαστε!!! εχουμε που εχουμε το προβλημα με το ζαχαρο, εχουμε και την ακηνησια που δεν δεν βοηθαει καθολου να καψουμε εστω λιγη γλυκοζη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

τα αλλα δεν επηρεαζουν το ζαχαρο. μονο το γιουτοπαρ.

εγω παρατηρησα (που το παιρνω ανα 4ωρο και ειναι πιο δυσκολο..) πως αν το παρω π.χ. στις 12 και φαω στις 14.00 θα μετρηθω στις 16.00 και ετσι δεν εχω προβλημα απο το χαπι, καταλαβες?? σημερα το έ@@@@σα λίγο το θεμα!!!

να δω το βραδυ τι θα φαω!

αρα καλο ειναι να παιρνουμε το γιουτοπαρ και μετα απο ωρα να τρωμε...εγω κ το πρωι και το βραδυ τρωω μετα...και το μεσημερι τρωω στις 3 παιρνω το γιουτοπαρ στις 3.30 και στις 4 μετριεμαι...αρα δεν ειναι καθολου καλο αυτο...μαλλον πρεπει να αλλαξω τα ωραρια και να δω πως θα παει...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

τωρα εχω τσατιστει,,,θα ερθουν τα πεθερικα μου το απογευμα και ο αντρας μου φαγωθηκε να παει να παρει γλυκα...και τον λεω μην τυχον φερεις γλυκο στο σπιτι ....και πηγε....δεν μπορει με τπτ να νιωσει αυτο που τραβαω...καλα αν τυχον εχουν το θρασσος να φανε μπροστα μου θα τους πω να βγουν στο μπαλκονι να το φανε...δεν θα ντραπω καθολου...κλεινω 3 βδομαδα χωρις γλυκο...

ακομα δεν τα πηρα ta sweet balance...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εντομεταξυ αλλο εν αμειονεκτημα που εχουμε εμεις ποπη ειναι οτι δεν κινουμαστε!!! εχουμε που εχουμε το προβλημα με το ζαχαρο, εχουμε και την ακηνησια που δεν δεν βοηθαει καθολου να καψουμε εστω λιγη γλυκοζη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι ρε γ@@@το ολα αρνητικα και κατά μας ειναι...και εχω και τον αντρα να μην με νιωθει...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

αρα καλο ειναι να παιρνουμε το γιουτοπαρ και μετα απο ωρα να τρωμε...εγω κ το πρωι και το βραδυ τρωω μετα...και το μεσημερι τρωω στις 3 παιρνω το γιουτοπαρ στις 3.30 και στις 4 μετριεμαι...αρα δεν ειναι καθολου καλο αυτο...μαλλον πρεπει να αλλαξω τα ωραρια και να δω πως θα παει...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

τωρα εχω τσατιστει,,,θα ερθουν τα πεθερικα μου το απογευμα και ο αντρας μου φαγωθηκε να παει να παρει γλυκα...και τον λεω μην τυχον φερεις γλυκο στο σπιτι ....και πηγε....δεν μπορει με τπτ να νιωσει αυτο που τραβαω...καλα αν τυχον εχουν το θρασσος να φανε μπροστα μου θα τους πω να βγουν στο μπαλκονι να το φανε...δεν θα ντραπω καθολου...κλεινω 3 βδομαδα χωρις γλυκο...

ακομα δεν τα πηρα ta sweet balance...

αμαν και αυυτος!! δεν μπορει να καταλαβει????? εμενα πηγε και μου πηρε τα sweet and balance και μου εστειλε και ο μπαμπακας μου:tongue:

εγω το δηλωσα, εδω μεσα γλυκο δεν θα μπει! και η πεθερα μου προχθες εστειλε και κατι κριτσινια που ξερει πως μ'αρεσουν, που ειναι τιγκα στη ζαχαρη.... ετσι οπως ηρθαν ετσι φυγαν κατευθειαν τα εδωσα στον αντρα μου να τα παει στη δουλεια να τα φανε!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε γ@@@το ολα αρνητικα και κατά μας ειναι...και εχω και τον αντρα να μην με νιωθει...

γ@@@@@τα !!!!!!!! και απο πανω να φοβαμαι μηπως κανω κακο στο μωρο!!! αλλα μετα σκευτομαι πιο λογικα, και λεω : (ακου προσεχτηκα ποπη!!!) αν υπηρχε σοβαρο προβλημα, θα μας αφηναν ετσι?? μονο με μετρησεις??? θα μας εδιναν και ινσουλινη.... και δευτερον θα φαινοταν και στις μετρησεις στους υπερηχους αν κατι δεν πηγαινε καλα.... εγω που εκανα και το doppler ολες οι τιμες δοξα το θεο φυσιολογικες ηταν! και το βαρος! (ασχετο να το κανεις και εσυ!)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εντομεταξυ ο αντρας μου πηγε απο τη μαμα του να τη δει. και οταν ερθει μου ειπε θα βγαλουμε απο τα κουτια αυτα που πηρα για το μωρο να δουμε πως λειτουργουν, μην ψαχνουμε τελευταια στιγμη.. (αποστειρωτης, υγραντηρας, θηλαστρο..) να ασχοληθουμε και με κατι:tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αμαν και αυυτος!! δεν μπορει να καταλαβει????? εμενα πηγε και μου πηρε τα sweet and balance και μου εστειλε και ο μπαμπακας μου:tongue:

εγω το δηλωσα, εδω μεσα γλυκο δεν θα μπει! και η πεθερα μου προχθες εστειλε και κατι κριτσινια που ξερει πως μ'αρεσουν, που ειναι τιγκα στη ζαχαρη.... ετσι οπως ηρθαν ετσι φυγαν κατευθειαν τα εδωσα στον αντρα μου να τα παει στη δουλεια να τα φανε!

εμενα ο δικος μου ειναι λιγο χοντροπετσος δεν νιωθει..και με τσατιζει πολυ...ενταξει ειναι τα γενεθλια του αλλα δεν θα ερθει και κανα ξενος οι γονεις του ειναι δλδ δεν μπορει να καταλαβει τι ψυχολογικο τραυμα περναω??θα μου φερει τωρα το κουτι με τα γλυκα θα το βαλει στο ψυγειο και εγω δεν θα μπορω ουτε το ψυγειο να ανοιξω..εν τω μεταξυ ψιλιαζομαι οτι οι δικοι του θα τον φερουν τουρτα...εεεε ρε εχει να γινει χαμος αν συμβει κατι τετοιο...πως θα αντεξω να κρατησω το στομα μου κλειστο???


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...