Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κανε και μενα μηρικαστικο να ξεφυγω απο την στερηση....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οκ!!!!!!!!!!! χαχχαχαχχαχαχα

σοφακι τελειο το δεντρακι !!! και του χρονου με υγεια και με την καλυτερη παρεα του κοσμου!!!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ποπη μου οι αλλοι δεν καταλαμβαινουν τι περνας και ειναι λογικό, ακομα κι εγω που ειμαι επισης εγκυος μπορουσε να εκανα κατι που εσενα να μην σου αρεσε.....τι ψυχολογικό πολοεμο δηλαδη Ποπη μου;;;

να τρωνε ολοι γλυκο μπροστα μου...τι το χειροτερο???:lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

και η κοιλιτσα τελεια σοφακι φτου!!!!!

κοριτσια εγω μονο του αντρα μου τις πυτζαμες φοραω.. οι δικες μου με ενοχλουν κατω απο την κοιλια οταν καθομαι!:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου το στολισαμε το δεντρακι μας...

scaled.php?server=812&filename=dsc00735pj.jpg&res=medium

Οριστε και μια πιο μακρινη φωτο...

scaled.php?server=832&filename=dsc00732fo.jpg&res=medium

σοφακη και το δεντρο αλλα και οι κοιλιτσα σου ειναι υπεροχα!!!!!!!!!!!!και του χρονου κοπελα μου να το χαρειτε με το καινουργιο μελος της οικογενειας!!!!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

να τρωνε ολοι γλυκο μπροστα μου...τι το χειροτερο???:lol::lol::lol::lol:

ουτε να το ακουω δεν θελω!!! εδω ο μικρος μου αδερφος που ειναι 13 χρονων το γιαβρι μου ηθελε να φαει μερεντα και δεν ετρωγε μπροστα μου για να μην ζηλεψω!!!!! και του ειπα να φαει του παιδιου!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

βρηκα το χαρτι απο τη διανητολογο λοιπον.

επιτρεπονται ελευθερα:

ΛΑΧΑΝΙΚΑ:χορτα, μαρουλια, ντοματα, αγγουρι,

ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΚΑ: μπαμιες, φασολακια, πρασα, κολοκυθακια, μελιτζανες,(με λιγο λαδι και οχι τηγανιτα)

ΠΟΤΑ: τσαι, καφες, ανψυκτικα light

ΚΑΡΥΚΕΥΜΑΤΑ: μουσταρδα, ξυδι, σκορδο κτλ

ΓΛΥΚΑΝΤΙΚΑ: σακχαρινη ή σουκραλόζη (sweet and balance) ή ασπαρταμη (canderel) ή κυκλαιμικα γλυκαντικα (netreen). η φρουκτοζη και η σορβιτολη πρεπει να αποφευγονται[/quote

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΚΕΙΚ ΜΕ ΦΡΟΥΚΤΟΖΗ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΙΚΡΟ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΥΓΕΙΙΝΟ.

ΕΓΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

να τρωνε ολοι γλυκο μπροστα μου...τι το χειροτερο???:lol::lol::lol::lol:

εμενα να σου πω δεν με πειραζουνε να τρωνε γλυκα και να μην τρω εγω αλλα ετσι κι αλλιος δεν ειμαι και πολύ ο γλυκο..... πες να φερουν γλυκα για διαβιτικους...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


378152_2440193196857_1012617723_32174501_1926800581_n.jpg

να την.... τεραστια δεν ειναι;;;;

μια χαρα ειναι!!!! και εμενα τετοιο σχημα εχει και μου ειπαν ειναι χαμηλα (σχετικα) και εχει γυρισει και ο μπεμπης! αντε στο ευχομαι!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα να σου πω δεν με πειραζουνε να τρωνε γλυκα και να μην τρω εγω αλλα ετσι κι αλλιος δεν ειμαι και πολύ ο γλυκο..... πες να φερουν γλυκα για διαβιτικους...

ετσι ελεγα και εγω, αλλα απο τοτε που μου τα απαγορευσαν (συν τα φαγητα) με ενοχλει και πολυ μαλιστα!! μα ειμαι λες θα λυποθημησω... χωρις πλακα.. απο μονο του προκαλειται!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

βρηκα το χαρτι απο τη διανητολογο λοιπον.

επιτρεπονται ελευθερα:

ΛΑΧΑΝΙΚΑ:χορτα, μαρουλια, ντοματα, αγγουρι,

ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΚΑ: μπαμιες, φασολακια, πρασα, κολοκυθακια, μελιτζανες,(με λιγο λαδι και οχι τηγανιτα)

ΠΟΤΑ: τσαι, καφες, ανψυκτικα light

ΚΑΡΥΚΕΥΜΑΤΑ: μουσταρδα, ξυδι, σκορδο κτλ

ΓΛΥΚΑΝΤΙΚΑ: σακχαρινη ή σουκραλόζη (sweet and balance) ή ασπαρταμη (canderel) ή κυκλαιμικα γλυκαντικα (netreen). η φρουκτοζη και η σορβιτολη πρεπει να αποφευγονται[/quote

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΚΕΙΚ ΜΕ ΦΡΟΥΚΤΟΖΗ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΙΚΡΟ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΥΓΕΙΙΝΟ.

ΕΓΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.

αννιτα μου μηπως ειναι φυσιολογικο??? ρωτησες το γιατρο σου??? στον τελευταιο υπερηχο πως ηταν το μωρο?? χαμηλα??


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι ελεγα και εγω, αλλα απο τοτε που μου τα απαγορευσαν (συν τα φαγητα) με ενοχλει και πολυ μαλιστα!! μα ειμαι λες θα λυποθημησω... χωρις πλακα.. απο μονο του προκαλειται!!!!

ααα σε ευχαριστω.....

δεν ειμαι στη θεση σας κοριτσκια μου.....και ισως εχετε δικαιο.... καντε υπομονη τι αλλο να πω γλυκες μου..


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

378152_2440193196857_1012617723_32174501_1926800581_n.jpg

να την.... τεραστια δεν ειναι;;;;

Νικη μου τι αδυνατα ποδαρακια ειναι αυτα??καλε αδυνατη εισαι εσυ!!!!!!!!εγω παλι δεν την βλεπω για μεγαλη βρε Νικη μου ισα ισα γλυκουλια ειναι!!!!!!!το νυχι βλεπω παντως σουπερ ειναι!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...