Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Εχω και συνεχεια, γιατι ειχα πολλα να γραψω.

Στη δημοσια τραπεζα δεν θα πληρωσεις τπτ, με αυτες τις συνθηκες που εγραψα πριν.Αν ομως θελεις κατι να κρατησουν και για εσενα, ειδικα, πληρωνεις ενα ποσο.Μαλιστα αυτο μας το ειχε αναφερει και καποια κοπελα εδω μεσα, το θυμαμαι που ειχε μιλησει για ενα ποσο 1200 ευρω, περιπου? Και μαλιστα εγω της ειχα απαντησει, αφου πληρωνεις τι νοημα εχει?

Στις ιδιωτικες τραπεζες εντωμεταξυ, εχουν πεσει οι τιμες πολυ.Εγω πηρα και ρωτησα στην future health, στην οποια εχουμε δωσει του 2ου γιου μου, και μου ειπαν οτι με την εκπτωση που εχω επειδη ειναι το 2ο παιδι μου, και με τις τιμες που εχουν κατεβει, θα μου παει 1240 ευρω.Τωρα αν δεν εισαι πελατισσα και ειναι το 1ο σου παιδι ειναι γυρω στα 1500.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ααα λες δλδ να μην ειναι καλα για το δερματακι του??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:μμμμ παλι θα βγω εκτος προυπολογισμου...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κ στα μαγαζια εξω μπορεις να βρεις ανετα οικονομικα....


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ξερω γω, δεν τα πολυεμπιστευομαι να σου πω την αληθεια!!

παλι καλα εχουμε κ τους μπαμπαδες με τα βιολογικα τους!!!:lol:

ελα μου ντε!!! κ αυγουλακια φρεσκια παρακαλω!!:lol::lol::lol:

και εμεις αποφασισαμε κοριτσια να τα φυλαξουμε σε ιδιωτικη τραπεζα. οταν θα παω στη γιατρο θα το συζητησουμε , ακομα δεν το εχω αναφερει.


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε!!! κ αυγουλακια φρεσκια παρακαλω!!:lol::lol::lol:

και εμεις αποφασισαμε κοριτσια να τα φυλαξουμε σε ιδιωτικη τραπεζα. οταν θα παω στη γιατρο θα το συζητησουμε , ακομα δεν το εχω αναφερει.

αυγουλακια+κοτοπουλακια εχω απο το αλλο το χωριο, απο τη γιαγια! εχω δυο χωρια εγω χιχι


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

ξερω γω, δεν τα πολυεμπιστευομαι να σου πω την αληθεια!!

παλι καλα εχουμε κ τους μπαμπαδες με τα βιολογικα τους!!!:lol:

αυγουλακια+κοτοπουλακια εχω απο το αλλο το χωριο, απο τη γιαγια! εχω δυο χωρια εγω χιχι

τυχερη!!!!:lol::lol::lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τον ρωτησα, και μου ειπε ασυζητιτι σε ιδιωτικη εταιρεια.Και δεν εχει και κανενα οφελος ο συγκεκριμενος, απο εμενα, γιατι δεν θα γεννησω σε αυτον.(Για να πεις δλδ, οτι θα παρει ποσοστα η κατι τετοιο).

Μου ειπε λοιπον οτι στο Ολυμπιο στην Πατρα που ξεγενναει, οταν μια μαμα εχει συννενοηθει με ιδιωτικη εταιρεια , ερχονται αμεσως μετα τη γεννα και τα παιρνουν, οτι μερα και να ειναι, σ\κ, αργιες κλπ.Αυτο το ξερω και εγω απο τη 2η γεννα μου που ηρθαν αμεσως.Οταν ειναι απο τη δημοσια τραπεζα, αν εσυ γεννησεις παρασκευη θα ερθουν δευτερα να τα παρουν.Αυτο λεει που το βλεπει δεν του αρεσει.

Το αλλο θεμα ειναι, το εξης: αν ο'μη γεννητω χρειαστεις αργοτερα κατι απο αυτα, στη δημοσια τραπεζα θα εχουν παει αλλου τα δικα σου, και θα σε εχουν στο περιμενε, οτι και καλα ψαχνουν να βρουν συμβατα για εσενα.Ψαχνουν ομως?

κοριτσια με τα βλαστοκυταρρα ειναι μεγαλο κεφαλαιο συζητησεως..εγω αυτο που ξερω και απο το σεμιναριο που ειχα παει και μας ειπαν οι μαιες ειναι οτι συγκεκριμενα οταν τα δινουμε σε Δημοσια Τραπεζα (στην περιπτωση μας στο Παπανικολαου Δωρα) πρεπει να τα παμε εμεις οι ιδιοι την ιδια μερα..ενω στο ιδιωτικο ερχονται και τα περνουν..τωρα η διαφορα ειναι οτι οταν τα δινεις σε Δημοσιο αν ποτε χρειαστεις μπαινεις σε λιστα αναμονης ενω στο ιδιωτικο σου δινουν βλαστοκυταρρα εντος 24ωρου αλλα αυτο δεν σημαινει οτι και στο ιδιωτικο χρησιμοποιουν τα βαλστοκυταρρα για να τα δωσουν αλλου...αλλα το θεμα των χρηματων ειναι ξεφτιλιστικο ειναι πανακριβες οι ιδιωτικες εταιρειες δλδ κατω απο 1500 δεν νομιζω να υπαρχει...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης τον ρωτησα για αυτο που λενε, και καλα οτι αν αρρωστησει το παιδι αυτο, οτι το υλικο που κρατηθηκε εχει και αυτο προβλημα.

Και μου ειπε, οτι σιγουρα το υλικο αυτο ειναι συμβατο με την υπολοιπη οικογενεια 100%, και με το ιδιο το παιδι ειναι σε λιγοτερο ποσοστο.Αυτο ομως δε σημαινει οτι δεν κανουν για το ιδιο το παιδι, γιατι τη στιγμη που δωθηκαν μετα τη γεννα , τα υλικα αυτα ηταν υγιη.

Επισης τον ρωτησα σε περιπτωση που χρεωκοπησει η τραπεζα τι γινεται, και μου ειπε οτι ουτε για τη δημοσια εισαι σιγουρο αν θα εξακολουθησει να υπαρχει, και οτι οι ιδιωτικες συνεργαζονται και με αλλες.

Η ουσια ειναι μια.Στην ιδιωτικη τα κρατας καθαρα για εσενα και την οικογενεια σου.Εγω αυτη θα προτιμησω.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια θα σας καληνυχτησω!! Να καθησω λιγο με τον αντρα μου να τσιμπησουμε κ κατι και να ξεκουραστω...

Φαλιά!!!! Τα λέμε το πρωί!!!

καλη ξεκουραση και σε σενα Δωρακι!!!!!!!!!φιλια


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

φευγω κοριτσια, θα βαλουμε ταινια να δουμε! καληνυχτα!!!

ααα ολες μαζι μου φευγετε σημερα παλι μονη θα μεινω??καληνυχτα Γωγουλινι!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με τα βλαστοκυταρρα ειναι μεγαλο κεφαλαιο συζητησεως..εγω αυτο που ξερω και απο το σεμιναριο που ειχα παει και μας ειπαν οι μαιες ειναι οτι συγκεκριμενα οταν τα δινουμε σε Δημοσια Τραπεζα (στην περιπτωση μας στο Παπανικολαου Δωρα) πρεπει να τα παμε εμεις οι ιδιοι την ιδια μερα..ενω στο ιδιωτικο ερχονται και τα περνουν..τωρα η διαφορα ειναι οτι οταν τα δινεις σε Δημοσιο αν ποτε χρειαστεις μπαινεις σε λιστα αναμονης ενω στο ιδιωτικο σου δινουν βλαστοκυταρρα εντος 24ωρου αλλα αυτο δεν σημαινει οτι και στο ιδιωτικο χρησιμοποιουν τα βαλστοκυταρρα για να τα δωσουν αλλου...αλλα το θεμα των χρηματων ειναι ξεφτιλιστικο ειναι πανακριβες οι ιδιωτικες εταιρειες δλδ κατω απο 1500 δεν νομιζω να υπαρχει...

Στο ιδιωτικο, ειναι μονο για εσενα, τα φυλανε με κωδικο δικο σου σε θυριδα και ειναι μονο δικα σου.Αυτο το νοημα εχει.

Οι τιμες εχουν πεσει, εγω το 2005 ειχα δωσει για ολο το πακετο γυρω στα 2200 ευρω, και τωρα ειναι 1500 ευρω περιπου.

Υπαρχουν ομως 2-3 ιδιωτικες , μπορεις να μαθεις τιμες.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...