Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Σε νιώθω...και ειλικρινά στεναχωρεθηκα πάρα πολύ...ήμουν τόσο σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά...εύχομαι τουλάχιστον να πεσει γρήγορα η χοριακη όσο γίνεται να μπεις ξανά στην κανονικοτητα σου.... μεγάλο βάλσαμο που έχεις το παιδάκι σου! Πάρε όσο χρόνο χρειαστείς και να ξέρεις θα τα καταφέρεις συντομα! 🥰Το σώμα έχει μνήμη..όσες έχουν γίνει ήδη μανούλες συχνά είναι πιο εύκολο.

      2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      Τι πέρασες......😔 Πολλες φορες σκέφτομαι γιατί πρέπει να τα περνάμε όλα αυτά...πόση αναμονή,  πόσα φάρμακα, πόσος πονος, πόση απογοήτευση...μετά σκέφτομαι ότι ο κάθε άνθρωπος έχει κάτι που το περνάει δύσκολα...Θα χαρούμε όλες πολύ στη θετική χοριακη σου!!!

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

μπορω να κατσω (αν και κανω συσπασεις) απλα δεν μπορω το περπατημα, πετρωνει η κοιλια μου και τη νιωθω 100 κιλα και να πεφτει προς τα κατω το βαρος...... γι'αυτο δεν το διακινδυνευω......

ασε μετρηθηκα πριν και εδειξε 146! εγω φταιω εφαγα 2 γεμιστες ντοματες (τις εστειλε η πεθερα και με κολασε) αλλα μικρες ηταν ρε γαμωτο... και μαγειρευει πολυ ελαφρια χωρις πολλα πολλα λαδια... τι να πω... δεν πηραζει θα προσεξω περισσοτερο!! αλλα αγχωθηκα οσο να πεις!

βρε Αναστασια μου σαν και εμενα και εσυ ...καλα εμεις οι δυο πρεπει να βρεθουμε απο κοντα σαν να κυλισε ο ντζετζερις και βρηκε το καπακι νιωθω..χαχαχαχαχχα αφου ξερεις και η ντοματα απαγορευεται αλλα κ το ρυζι..παλι καλα που δεν εκτοξευθηκε στα υψη χα χα χα χα

εσυ λες εμενα και εγω εσενα....

ναι οντως μην το ριψοκινδυνευεις...δεν ειμαστε για τετοια ρισκα τωρα...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αααα πολύ γουρουνια ειναι αυτοι..... οκ μιλαω κι εγω που ουτε εγω εχω παρεα τωρα αλλα τι να κανουμε,,,, δεν παρακαλουμε κανενα ετσι.....

το μονο σιγουρο οχι μονο δεν παρακαλαω αλλα βαζω και Χ και τελος...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

βρε Αναστασια μου σαν και εμενα και εσυ ...καλα εμεις οι δυο πρεπει να βρεθουμε απο κοντα σαν να κυλισε ο ντζετζερις και βρηκε το καπακι νιωθω..χαχαχαχαχχα αφου ξερεις και η ντοματα απαγορευεται αλλα κ το ρυζι..παλι καλα που δεν εκτοξευθηκε στα υψη χα χα χα χα

εσυ λες εμενα και εγω εσενα....

ναι οντως μην το ριψοκινδυνευεις...δεν ειμαστε για τετοια ρισκα τωρα...

η ντοματα απαγορευεται???? δεν το ηξερα αληθεια!! για το ρυζι το ηξερα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: δεν μου στελνεις τη διατροφη που σου εστειλε η γεωργια!

οντως πρεπει να βρεθουμε!!! να δουμε ποτε!!! καλαμαρια μενεις ε??


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

η ντοματα απαγορευεται???? δεν το ηξερα αληθεια!! για το ρυζι το ηξερα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: δεν μου στελνεις τη διατροφη που σου εστειλε η γεωργια!

οντως πρεπει να βρεθουμε!!! να δουμε ποτε!!! καλαμαρια μενεις ε??

νομιζω παρεα με τα μπεμπακια μας με τα καροτσακια στην πλ.αριστοτελους θα μας βολεψει καποια στιγμη!!!!!!!!εκτος και αν Αναστηθουμε Αναστασια μου και βγουμε απο το σπιτι!!!δεν μου την εστειλε ακομα μαλλον θα ειχε δουλειες μολις μου την στειλει θα σου την δωσω!!!εγω θυμαμαι αυτος ο διαβητολογος μου ειπε για την ντοματα....οτι δεν κανει....


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω το τελευταιο δεκαημερο του Δεκεμβριου να με αφησει να κανω γιορτες και να με αφησουν να φαω κιολας....:lol::lol::lol::lol:

aa sto eυχομαι κοριτσακι μου ειλικρινα μεσα απο τη καρδια μου....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζω παρεα με τα μπεμπακια μας με τα καροτσακια στην πλ.αριστοτελους θα μας βολεψει καποια στιγμη!!!!!!!!εκτος και αν Αναστηθουμε Αναστασια μου και βγουμε απο το σπιτι!!!δεν μου την εστειλε ακομα μαλλον θα ειχε δουλειες μολις μου την στειλει θα σου την δωσω!!!εγω θυμαμαι αυτος ο διαβητολογος μου ειπε για την ντοματα....οτι δεν κανει....

εγω εχθες και προχθες που εκανα σαλατα μαρουλι με ντοματα μια χαρα ηταν οι μετρησεις και ντοματα ειχα και στο τουρλου και ηταν οκ!

λες να την παρω αυριο τηλ να την πω εφαγα 2 γεμιστα και πηγε τοσο???

αυτη μου ειχε πει αν δεις ανεβασμενες μετρησεις πανω απο 2 φορες παρε με τηλ.... (αλλα με διατροφη οχι γεμιστα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:) τι να κανω????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΒΡΕ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΟΟΔΟΣ ΣΤΟ JUBILEE ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ.ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΗΜΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ?

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 37 ΒΔΟΜΑΔΩΝ.


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ,ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΗΜΙΚΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΒΑΜΒΑΚΙ ΜΕ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΑΠΟΥΝΙ.

ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΝΕΡΟ.


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχθες και προχθες που εκανα σαλατα μαρουλι με ντοματα μια χαρα ηταν οι μετρησεις και ντοματα ειχα και στο τουρλου και ηταν οκ!

λες να την παρω αυριο τηλ να την πω εφαγα 2 γεμιστα και πηγε τοσο???

αυτη μου ειχε πει αν δεις ανεβασμενες μετρησεις πανω απο 2 φορες παρε με τηλ.... (αλλα με διατροφη οχι γεμιστα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:) τι να κανω????

εγω λεω να την παρεις αυριο ενα τηλ για να σε συμβουλευσει και να την ρωτησεις...δεν ξερω ισως και να κανω λαθος αλλα εγω ετσι νομιζω οτι ακουσα....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:αχ ειδες αν δεν ξερουμε καποια πραγματα αγχωνομαστε...εγω παντως θα ηθελα να μου δωσει μια λιστα με το τι κανει να τρωμε και τι οχι ...οπως τους καρδιολογους.αναλυτικα ομως..οχι ετσι στα τυφλα...

ετσι δεν ειναι??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΒΡΕ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΟΟΔΟΣ ΣΤΟ JUBILEE ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ.ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΗΜΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ?

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 37 ΒΔΟΜΑΔΩΝ.

ωχ περαστικα σου Αννιτακι ..ακομα σε ταλαιπωρει εεε??

πω πω περιμενουμε να μας πεις νεα σου!!!!!!!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω την ησυχια μου θελω!! ασε σε καταλαβαινω!! αλλα επειδη οι δικοι μου ειναι μακρια και δεν του βλέπω συχνα μου λειπουν!!!

σε καταλαβαινω απόλυτα παντως!! όλο το καλοκαιρι ετσι ημουν μονη μου ο αντρας μου εφευγε στις 06.00 και ερχοταν στης 22.00!!!! αλλα σου ειπα ευτυχως ειχα το ιντερνετ!!! ξερεις τα πρωτα φορμακια του μικρου απο το ιντερνετ τα ειχα παραγγειλει!!!!! και ολο εψαχνα διαφορα που να εχουν σχεση με το παιδικο δωματιο και τα σχετικα!!!!!! ελααααα θα σκευτεσαι το μπουμπουκι σου!!!!:P

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΘΥΜΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΙΟ SITE?ΤΟ SITE ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΣΤΕΛΛΕΙ ΚΥΠΡΟ.

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΕΧΤ ΕΧΕΙ 20%


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να την παρεις αυριο ενα τηλ για να σε συμβουλευσει και να την ρωτησεις...δεν ξερω ισως και να κανω λαθος αλλα εγω ετσι νομιζω οτι ακουσα....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:αχ ειδες αν δεν ξερουμε καποια πραγματα αγχωνομαστε...εγω παντως θα ηθελα να μου δωσει μια λιστα με το τι κανει να τρωμε και τι οχι ...οπως τους καρδιολογους.αναλυτικα ομως..οχι ετσι στα τυφλα...

ετσι δεν ειναι??

ναι θα παρω να της το πω! να σου πω ρε ποπη μου εμενα μου τυπωσε κατι φυλαδια αλλα απαγορευοντε ολαα σχεδον!!!!! εκτος απο λαχανικα και απο αυτα οχι ολα!!! ενταξει με κολοκυθακι βραστο θα ζησουμε??? και οσο περναει ο καιρος η πεινα θεριζει!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΘΥΜΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΙΟ SITE?ΤΟ SITE ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΣΤΕΛΛΕΙ ΚΥΠΡΟ.

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΝΕΧΤ ΕΧΕΙ 20%

αννιτα μου περαστικα σου!! εγω τα πηρα απο εδω,

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=22 αυτη τη σειρα με τα οικλογικα.. αλλα δεν ξερω για κυπρο!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΒΡΕ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΟΟΔΟΣ ΣΤΟ JUBILEE ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ.ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΗΜΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ?

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 37 ΒΔΟΜΑΔΩΝ.

ε φυσιολογικο ειναι ΑΝννιτα μου αφου ειστε στις μερες σου.. αληθεια ποτε γεννας περιπου;;;;

ααα για αγγλια ασε το για του χρονου Αννιτα μου,, και εγω λεω του χρονου για χριστουγεννα να παμε αγγλια αλλα θα δουμε με τα οικονομικα μας..


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ,ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΗΜΙΚΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΒΑΜΒΑΚΙ ΜΕ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΑΠΟΥΝΙ.

ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΝΕΡΟ.

εγω να σου πω θα παρω μωρομαντιλα κανονικα τοσες μανουλες τα χρησιμοποιουν και δεν εγεινε τιποτα.....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...