Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Γεωργια εγω ειχα φαγωθει να σταματησω απο τη δουλεια κ τωρα ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!! μια βδομαδα εχω σπιτι κ θα κοψω τις φλεβες μου!! δε λεω, κ στη δουλεια χαλια ηταν αλλα κ σπιτι βρε κοριτσια δεν παλευεται!! τι κανετε ολο το πρωι??


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ και εγω Γεωργια μου ετσι νιωθω...Τελευταια φορα ειδαμε τον μπεμπη 15 Νοεμβρη και θα περιμενουμε μεχρι την επομενη Δευτερα 12 Δεκεμβρη για να παμε για το ντοπλερ...Επειτα μετα απο 10 μερες (22 /12) θα παω στην δικια μου γιατρο...Ποιος περιμενει μεχρι τοτε???

αχ τελικα ολες το ίδιο νιώθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

καλημερα Γωγω!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΣΤΕ?ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΗ ΩΡΑ.

Καλη σου μερα Αννιτα!!Τι κανεις?Πως πας ?Προετοιμαζεσαι?Θα εισαι η πρωτη που θα γεννησει εδω ...Με το καλο κοπελα μου!!!

Το μωρακι πως παει?Μεγαλωσε ?


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

ελα 2 βδομαδουλες ειναι!υπομονη!ποτε σταματας δουλεια;αλλα τι καιγεσαι να σταματησεις;για να σε χασουμε;ειδες η Αντωνια;εκατσε σπιτι κ εξαφανιστηκε!που εισαι βρε Αντωνια;;;

Πες το ψέμματα και τα ΣΚ που κάθομαι σπίτι δύσκολα μπαίνω:tongue:Μια λέω να σταματήσω να κάνω καμιά δουλειά να δω και τίποτα για την μπέμπα που με έχει φάει το eshopping από την άλλη στο σπίτι με ένα παιδί κουράζομαι παραπάνω ούτε εγω δε ξέρω τι θέλω παρααααλογοοοο?12/12 Τελευταία μέρα.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια εγω ειχα φαγωθει να σταματησω απο τη δουλεια κ τωρα ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!! μια βδομαδα εχω σπιτι κ θα κοψω τις φλεβες μου!! δε λεω, κ στη δουλεια χαλια ηταν αλλα κ σπιτι βρε κοριτσια δεν παλευεται!! τι κανετε ολο το πρωι??

χαχαχααχα!θεμα συνηθειας ειναι!ολο κ κατι βρισκεις να κανεις!χαζευεις κ λιγο στο νετ,περασε η ωρα!

καλημερα Ποπη!!!γιορταζει ο αντρας σου διαβασα η κανω λαθος;;να τον χαιρεσαι!!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!

αργησα να ξυπνησω σημερα γιατι αλλαξα τα ωραρια με τα χαπια μου και οταν ξυπναω τα ξημερωματα για να παρω χαπι αργει μετα να με ξαναπαρει υπνο..και δεν το ευχαριστιεμαι...

Αναστασια μου μεγεια η προικουλα κοριτσι μου καλοριζικη να την χαρειτε με τον μπεμπουλη σας!!!και προσοχη σημερα το περπατημα ευχομαι να βρεις ευκολα ταπετσαρια!!

καλημερα!!!!!!!!!!!!! τι κανεις??? σε ευχαριστω πολυ! σε ενα μαγαζι θα παω μην νομιζεις! και αν δεν βρω θα το αφησω για το καλοκαιρι!!! αχαχχαχαχχαχα

Γεωργια εγω ειχα φαγωθει να σταματησω απο τη δουλεια κ τωρα ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!! μια βδομαδα εχω σπιτι κ θα κοψω τις φλεβες μου!! δε λεω, κ στη δουλεια χαλια ηταν αλλα κ σπιτι βρε κοριτσια δεν παλευεται!! τι κανετε ολο το πρωι??

θα σου ελεγα τωρα τι κανουμε!!! χαχχαχαχαχ:tongue::tongue::tongue::tongue:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΣΤΕ?ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΗ ΩΡΑ.

καλημερα αννιτα!!!!

ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!! ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝ ΘΕΛΩ ΟΛΙΚΗ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΕΦΤΙΚΗ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ Η ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΠΗΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πες το ψέμματα και τα ΣΚ που κάθομαι σπίτι δύσκολα μπαίνω:tongue:Μια λέω να σταματήσω να κάνω καμιά δουλειά να δω και τίποτα για την μπέμπα που με έχει φάει το eshopping από την άλλη στο σπίτι με ένα παιδί κουράζομαι παραπάνω ούτε εγω δε ξέρω τι θέλω παρααααλογοοοο?12/12 Τελευταία μέρα.

αντε κοντευεις!και θα δεις τη γλυκα!χαχαχαχα

ελα μωρε,γιορτες με τα αγορια σου!!λιγη κουραση,αλλα ευχαριστη!!μετα εφτασε ο καιρος της μπουμπουκας μανι μανι!!;)


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Πες το ψέμματα και τα ΣΚ που κάθομαι σπίτι δύσκολα μπαίνω:tongue:Μια λέω να σταματήσω να κάνω καμιά δουλειά να δω και τίποτα για την μπέμπα που με έχει φάει το eshopping από την άλλη στο σπίτι με ένα παιδί κουράζομαι παραπάνω ούτε εγω δε ξέρω τι θέλω παρααααλογοοοο?12/12 Τελευταία μέρα.

ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΕΙΝΕ!!!!!!!!!! :D


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ποπη καλημερα!!Να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!Δεν νομιζω να σου κραταει μουτρα απο χθες?

Καλη η μετρηση χθες βραδυ?Ειδες την φωτο που ειχα βαλει με την αδελφη μου που ειναι στα κυβικα σας(εσενα κ τη Νικη εννοω )?


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Αναστασια !!

καλημερα Ποπη να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!

αφηστε, οσο χαρηκα την πρωτη βδομαδα που δεν δουλευα, τοσο βαριεμαι τωρα! κ τελικα για τα επιπλα θα παμε το απογευμα!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εκτος απροοπτου γενναω τελος Φλεβαρη, αρα θα σαραντησω αρχες Απριλιου. δεν εχει κρυο στη Λαρισα τοτε, χαμενη θα παει! καλυτερα να παρω τον επομενο χειμωνα να μαστε καλα!!

και εγω ετσι θα κανω Γωγω μου θα παρω μονο κανα δυο εξοδου γιατι θα βγουμε εξω αρχες Απριλη οποτε δεν νομιζω να χρειαστουν και πολλα για φετος...αλλα εχω μπερρδευτει γενικως εγω με τα ρουχακια ποσα χρειαζομαστε κτλ..πρεπει να κανω λιστα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝ ΘΕΛΩ ΟΛΙΚΗ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΕΦΤΙΚΗ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ Η ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΠΗΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

πω πωωωω!!! κοντευεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p με το καλο!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝ ΘΕΛΩ ΟΛΙΚΗ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΕΦΤΙΚΗ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ Η ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΠΗΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

πω πω εισαι μια ανασα μακρια πραγματικα!!με το καλο!!μη στεναχωριεσαι για τον αντρα σου.να πανε ολα καλα εχει σημασια κ μετα εχετε μια ζωη ολοκληρη μπροστα σας να χαρειτε παρεα το παιδακι σας!εγω παντως,ψηφιζω επισκληριδιο,κ αν χρειαστει να κανω καισαρικη,αυτην θα προτιμησω.


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Αναστασια !!

καλημερα Ποπη να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!

αφηστε, οσο χαρηκα την πρωτη βδομαδα που δεν δουλευα, τοσο βαριεμαι τωρα! κ τελικα για τα επιπλα θα παμε το απογευμα!

ελα μωρε, μετα να δεις που δεν θα θελεις να γυρισεις πισω!!!! θα κανεις και τις αγορες σου πλησιαζουν και οι γιορτες!!! μια χαρα!!!! κοιτα και εμας που δεν μπορουμε να ξεμυτισουμε!!!!

και εγω ετσι θα κανω Γωγω μου θα παρω μονο κανα δυο εξοδου γιατι θα βγουμε εξω αρχες Απριλη οποτε δεν νομιζω να χρειαστουν και πολλα για φετος...αλλα εχω μπερρδευτει γενικως εγω με τα ρουχακια ποσα χρειαζομαστε κτλ..πρεπει να κανω λιστα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αχ εσυ με τις λιστες σου!!!! χεχεεχεχεεχεχε αα και να χαιρεσαι και παλι τον αντρα σου!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...