Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2588.jpg

εχω αυτο το ολοσωμο μπουφανακι για τη μπλουμπλου μου.Σας αρεσει?

Μια γλύκα!!!πολύ βολικό φαίνεται και κόκκινο το χρώμα μου!Τέλειο κι εγω μπλουμπλού τη λέω χιχι:tongue:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία οι τιμές είναι μαρκέ σε τέτοια επώνυμα παιχνίδια όντως αλλά ίσως πετύχεις πουθενά καμιά προσφορά. Στο σάιτ αυτό σου δίνουν -10% και δωρεάν μεταφορικά για αγορές άνω των 30 Ευρώ, στο Τζάμπο δεν το έχεις αυτό.

Επίσης το άμαζον έχει πολύ καλές τιμές και πολύ καλά παιχνίδια και φίσερ πράις αλλά δυστυχώς σε παιχνίδια που χρησιμοποιείται η Ελληνική γλώσσα,οι επιλογές είναι περιορισμένες!

ναι τωρα ειδα οτι εχει και δωρεαν μεταφορικα! αυτο το συγκεκριμενο νομιζω δεν εχει επιπλεον 10% ετσι δεν ειναι??? εχεις ξανα παρει αποαυτο το σαιτ???

θα το παραγγειλω!!!

καμια ιδεα για παιδι 13 χρονων????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι αλλά να σου πω την εμπειρία μου. Πρώτον είναι πολύ ακριβά για το υλικό τους. Είναι όλα πλαστικούρες (χοντρό και καλό πλαστικό, αλλά πλαστικό)!

Δεύτερον αυτό που είπα πριν. Επαναλαμβάνουν τους ίδιους ήχους και τα ίδια λόγια και τραγούδια στα παιχνίδια. Έχω εδώ μέσα πάνω από 30 παιχνίδια της φίσερ πράις, από βρεφικές κουδουνίστρες, μουσικά βρεφικά παιχνίδια, για ηλικία 6-12 μηνών και πιο βαριά παιχνίδια όπως αυτά τα 2 που έβαλα πριν και όλα πάνω κάτω τα ίδια λένε!

Α! ναι, αυτο το ξερω!!

2-3 φτανουν για να τα εχεις! εγω τους ειχα μια καρεκλιτσα, που καθονταν επανω και τα ελεγε ολα, δλδ αλφαβητο, αριθμους τραγουδια...

Ειχαμε και ενα σκυλακι λουτρινο, που και αυτο τα ιδια ελεγε και δε θυμαμαι τι αλλο, ειχαμε πολλα κ διαφορα μικρα κ μεγαλα παιχνιδια με την ιδια κασετουλα μεσα!!:tongue:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο παιχνίδια είναι και αυτό

http://www.perfecttoys.gr/showprod.php?id=16298

Ο γιος μου το έπαιξε και το παίζει πολύ απλά του πήρα και μια τσάντα έξτρα τουβλάκια να έχει πολλά. Για δώρο όμως είναι μια χαρά και έτσι!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ ελευθερια μου ειναι πολυ ωραιο! και σε καλη τιμη!! λεω να το παρω και εγω για την ανηψια-βαφτηστικια μου ειναι 2,5 χρονων, λες να ειναι καλό??? εχει και σκαμπουδακι αυτο????

εγω πηρα αυτη. Abc-1.jpg

γυρω στα 260 αν θυμαμαι καλα αρχικη τιμη. μαζι με κουνουπιερα

καλημερα σοφακι!! οντως πολυ γελιο!!! φανταζομαι την σκηνη!!!!!!!!!:tongue:

Πολύ καλό Αναστασία μου λιλά και η τιμή super.To χρώμα δε διακρίνω καλά τι είναι?Έχει site να το δω?


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι τωρα ειδα οτι εχει και δωρεαν μεταφορικα! αυτο το συγκεκριμενο νομιζω δεν εχει επιπλεον 10% ετσι δεν ειναι??? εχεις ξανα παρει αποαυτο το σαιτ???

θα το παραγγειλω!!!

καμια ιδεα για παιδι 13 χρονων????

Όχι εγώ προσωπικά δεν έχω ξαναπαραγγείλει αλλά έχουν παραγγείλει πολλές γνωστές μου. Στο συγκεκριμένο 1ο θρανίο δεν έχει επιπλέον -10% γιατί είναι ήδη σε προσφορά και πρέπει να πληρώσεις με πιστωτική. Μίλησα στο τηλ μαζί τους πριν το παραγγείλω αλλά δεν σε χρεώνουν μεταφορικά. Το αναφέρω γιατι βγάζει ένα μήνυμα πως είναι ογκώδες και βαρύ και πρέπει να μιλήσεις μαζί τους για μεταφορικά.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιοοοοοοο!!!!!!! για ποσο μηνων ειναι αυτο?????

Αυτο γραφει επανω για 62π. υψος.Δλδ για μεχρι 3 μηνων περιπου.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ καλό Αναστασία μου λιλά και η τιμή super.To χρώμα δε διακρίνω καλά τι είναι?Έχει site να το δω?

γκρι ειναι http://www.oneira.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=515


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία για τον βαφτιστήρα μου που είναι 8 χρονών έχω πάρει αυτό

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0007YR4A8

αλλά νομίζω άνετα το χρησιμοποιεί και ένα παιδί 13 χρονών, αγόρι όμως:)


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελευθερία μου πολύ καλές οι ιδέες σου θα τις συζητήσω και με τον Βασίλη μου και καπου θα καταλήξουμε ουφ με έβγαλες από πολύ κόπο γιατι και ο δικός σου είναι σα το δικό μου που δε στέκεται πουθενά αφού τα έπαιξε ο δικός σου έχω ελπίδες!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα μου ευχαριστώ που κάνεις ειδικό κόπο για μένα!!!!

Το πρώτο είναι φόρμα εξόδου ε? Πολύ καλό, θα το ευχαριστηθείς. Αργότερα θα πάρω και εγώ μία 3-6 μηνών γιατί αυτή που κέρδισα στο e-bay είναι 0-3 μηνών.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...