Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Καλοριζικα Αναστασια μου!! με το καλο να τα χαρειτε!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΝΝΑ ΜΟΟΥ!

φιλια πολλα!

κ εσενα σε πιανει οποιαδηποτε ωρα ε;αχ κουραγιο βρε κοριτσι.κ εγω δεν εχω βρει κατι που να με ανακουφιζει ακομη.απλα οταν εχω υπερβολικα ενοχλητικη καουρα σε σημειο να μου ερχεται εμετος,τρωω φρυγανιτσες και ηρεμω καπως.

μεγεια και την προικουλα σας!με το καλο να την χαρει το μπεμπεκι σας!

ναι Αννα μου.το διαβασα.σ'ευχαριστω πολυ!

αχ ναι αυτες οι καουρες μου εχουν σπασει τα νευρα!!!!! σε ευχαριστουμε πολυ!!!! με το καλο να δειτε σημερα το μπεμπουλινι!!!

κοριτσια εγω παω να ντυθω γιατι θα κατεβω να παω να δω για ταπετσαρια!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ ναι αυτες οι καουρες μου εχουν σπασει τα νευρα!!!!! σε ευχαριστουμε πολυ!!!! με το καλο να δειτε σημερα το μπεμπουλινι!!!

κοριτσια εγω παω να ντυθω γιατι θα κατεβω να παω να δω για ταπετσαρια!

φιλακια πολλα Αναστασια!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω γεωργια μου!

εγω περιμενω να περασουν οι ωρες να παμε γιατρο..εσυ ολα καλα;

Με το καλό να το δεις περιμένουμε τα ευχάριστα!Εγω στη δουλειά υπομονή κάνω μέχρι να σταματήσω αχ έχω 20/12 ραντεβού για ντόπλερ τι θα κάνω μέχρι τότε θέλω κι εγω να τη δω.Μήπως να πάω από μόνη μου γεια σας ήρθα?:tongue:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

τελειες οι φορμιτσες Αννα, καλοφορετες! εγω δεν θα αγορασω τελικα, δε νομιζω οτι θα μου χρειαστει!

καλημερα Γωγω!το βλεπεις κ στην πραξη αν ειναι κ παιρνεις μετα.


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!

τελειες οι φορμιτσες Αννα, καλοφορετες! εγω δεν θα αγορασω τελικα, δε νομιζω οτι θα μου χρειαστει!

Καλημερα Γωγω μου!!Ουτε εγω θα αγορασω φορμα εξοδου.Εχω μια του ανηψιου μου, περιπου αφορετη και θα δω τι θα μου φερουν και απο δωρα...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το δεις περιμένουμε τα ευχάριστα!Εγω στη δουλειά υπομονή κάνω μέχρι να σταματήσω αχ έχω 20/12 ραντεβού για ντόπλερ τι θα κάνω μέχρι τότε θέλω κι εγω να τη δω.Μήπως να πάω από μόνη μου γεια σας ήρθα?:tongue:

ελα 2 βδομαδουλες ειναι!υπομονη!ποτε σταματας δουλεια;αλλα τι καιγεσαι να σταματησεις;για να σε χασουμε;ειδες η Αντωνια;εκατσε σπιτι κ εξαφανιστηκε!που εισαι βρε Αντωνια;;;


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το δεις περιμένουμε τα ευχάριστα!Εγω στη δουλειά υπομονή κάνω μέχρι να σταματήσω αχ έχω 20/12 ραντεβού για ντόπλερ τι θα κάνω μέχρι τότε θέλω κι εγω να τη δω.Μήπως να πάω από μόνη μου γεια σας ήρθα?:tongue:

Αχ και εγω Γεωργια μου ετσι νιωθω...Τελευταια φορα ειδαμε τον μπεμπη 15 Νοεμβρη και θα περιμενουμε μεχρι την επομενη Δευτερα 12 Δεκεμβρη για να παμε για το ντοπλερ...Επειτα μετα απο 10 μερες (22 /12) θα παω στην δικια μου γιατρο...Ποιος περιμενει μεχρι τοτε???


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Γωγω!το βλεπεις κ στην πραξη αν ειναι κ παιρνεις μετα.
Καλημερα Γωγω μου!!Ουτε εγω θα αγορασω φορμα εξοδου.Εχω μια του ανηψιου μου, περιπου αφορετη και θα δω τι θα μου φερουν και απο δωρα...

εγω εκτος απροοπτου γενναω τελος Φλεβαρη, αρα θα σαραντησω αρχες Απριλιου. δεν εχει κρυο στη Λαρισα τοτε, χαμενη θα παει! καλυτερα να παρω τον επομενο χειμωνα να μαστε καλα!!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Γωγω μου!!Ουτε εγω θα αγορασω φορμα εξοδου.Εχω μια του ανηψιου μου, περιπου αφορετη και θα δω τι θα μου φερουν και απο δωρα...

κ εμεις ετσι Σοφη.κ εμας η ξαδερφουλα μας μας εδωσε μια,καινουργια σχεδον!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!

αργησα να ξυπνησω σημερα γιατι αλλαξα τα ωραρια με τα χαπια μου και οταν ξυπναω τα ξημερωματα για να παρω χαπι αργει μετα να με ξαναπαρει υπνο..και δεν το ευχαριστιεμαι...

Αναστασια μου μεγεια η προικουλα κοριτσι μου καλοριζικη να την χαρειτε με τον μπεμπουλη σας!!!και προσοχη σημερα το περπατημα ευχομαι να βρεις ευκολα ταπετσαρια!!


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...