Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Όχι εγώ προσωπικά δεν έχω ξαναπαραγγείλει αλλά έχουν παραγγείλει πολλές γνωστές μου. Στο συγκεκριμένο 1ο θρανίο δεν έχει επιπλέον -10% γιατί είναι ήδη σε προσφορά και πρέπει να πληρώσεις με πιστωτική. Μίλησα στο τηλ μαζί τους πριν το παραγγείλω αλλά δεν σε χρεώνουν μεταφορικά. Το αναφέρω γιατι βγάζει ένα μήνυμα πως είναι ογκώδες και βαρύ και πρέπει να μιλήσεις μαζί τους για μεταφορικά.

ααα δυστυχως δεν εχω καρτα! με αντικαταβολη δεν γινεται?:(:(


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι απλά Γεωργία έχει να κάνει και με τα ενδιαφέροντα του κάθε παιδιού. Εμένα πχ. έχει κόλλημα με τις μπάλες, δεν είναι των αυτοκινήτων ας πούμε όπως άλλα αγοράκια της ηλικίας του. Επειδή όμως είναι μικρός ακόμη, προτιμώ παιχνίδια ουδέτερα, εκπαιδευτικά που αναπτύσσουν τις ικανότητες και τις δεξιότητές του και αργότερα αν δείχνει προτιμήσεις το συζητάμε. Τώρα ας πούμε έχει κολλήσει με τα παζλ. Φτιάχνει 20 και 24 κομμάτια παζλ μόνος του, εννοείται πως τα φτιάξαμε 10 φορές μαζί αρχικά για να τα μάθει αλλά μόλις μπει στο σπίτι τα ζητάει και γενικώς απασχολείται πολύ με αυτά!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!καλη εβδομαδα σε ολες!!

τι κανετε;εμεις βολταραμε για τα καλα το σκ!το καταευχαριστηθηκα!

σημερα εχουμε ραντεβου να δουμε την κουκλιτσα μας και ανυπομονω να περασουν οι ωρες!

ειδα λεγατε για τα βλαστοκυτταρα..μεγαλη ιστορια.κ εμεις δεν εχουμε αποφασισει ακομη αλλα παμε προς δημοσια μαλλον.θα το συζητησω κ με το γυναικολογο και βλεπουμε..Γεωργια μου για ενημερωση στη δημοσια πρεπει να κλεισω ραντεβου;

!

Καλημέρα Λίτσα!Τι κάνεις κοπέλα μου ναι ραντεβού κλείνεις δες εδω πληροφορίες

http://hcbb.bioacademy.gr/


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααα δυστυχως δεν εχω καρτα! με αντικαταβολη δεν γινεται?:(:(

Δεν ξέρω. Εμένα μου είπε στο τηλ μόνο με πιστωτική ή κατάθεση στον λογαριασμό. Με αντικαταβολή ρώτα να σου πουν!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελεια η προικα σας Αναστασακι μου!!Καλοριζικη να ειναι και να χαιρεται το μωρακι σου...Ποσο ειπες οτι εκανε?


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λίτσα!Τι κάνεις κοπέλα μου ναι ραντεβού κλείνεις δες εδω πληροφορίες

http://hcbb.bioacademy.gr/

ευχαριστω γεωργια μου!

εγω περιμενω να περασουν οι ωρες να παμε γιατρο..εσυ ολα καλα;


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία Αννούλα! Φόρμες εξόδου και τα δυο ε? Να φανταστώ πως από μέσα τα ντύνουμε κανονικά ε? Πωπω σαν εσκιμωάκια θα είναι:)

Ναι, ειδικα η κοκκινη, παραπεμπει σε εσκιμωο!!:tongue:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία Αννούλα! Φόρμες εξόδου και τα δυο ε? Να φανταστώ πως από μέσα τα ντύνουμε κανονικά ε? Πωπω σαν εσκιμωάκια θα είναι:)

ναι κανονικα τα ντυνεις!ασε ειναι γλυκα!χανονται εκει μεσα κ μενει ενα μικροσκοπικο προσωπακι μονο!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελεια η προικα σας Αναστασακι μου!!Καλοριζικη να ειναι και να χαιρεται το μωρακι σου...Ποσο ειπες οτι εκανε?

γυρω στα 260 νομιζω πως ειχε αλλα μου εκαναν καλυτερη τιμη δεν θυμαμαι ακριβως γιατι τα πηραμε ολα μαζι.. σε ευχαριστω πολύ!!!

καλημερα Λίτσα!!

κοριτσια εχω φοβερεςςςς καουρες!!!! αφου μου ερχεται να κανω εμμετο!! (συγνωμη κιολας)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω γεωργια μου!

εγω περιμενω να περασουν οι ωρες να παμε γιατρο..εσυ ολα καλα;

Λιτσα, με το καλο να δεις το ζουζουνι σου!!

Τωρα που ειδα τον Μαζανη στο ΙΑΣΩ, θυμηθηκα που ειχες ρωτησει για το θεμα του παιδιατρου.Την απαντηση μου την ειχες δει?


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

γυρω στα 260 νομιζω πως ειχε αλλα μου εκαναν καλυτερη τιμη δεν θυμαμαι ακριβως γιατι τα πηραμε ολα μαζι.. σε ευχαριστω πολύ!!!

καλημερα Λίτσα!!

κοριτσια εχω φοβερεςςςς καουρες!!!! αφου μου ερχεται να κανω εμμετο!! (συγνωμη κιολας)

Καλοριζικα Αναστασια μου!! με το καλο να τα χαρειτε!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας αφήνω να πάω σούπερ μάρκετ!

Τα λέμε πιο μετά, φιλάκια σε όλες!

φιλια πολλα!

γυρω στα 260 νομιζω πως ειχε αλλα μου εκαναν καλυτερη τιμη δεν θυμαμαι ακριβως γιατι τα πηραμε ολα μαζι.. σε ευχαριστω πολύ!!!

καλημερα Λίτσα!!

κοριτσια εχω φοβερεςςςς καουρες!!!! αφου μου ερχεται να κανω εμμετο!! (συγνωμη κιολας)

κ εσενα σε πιανει οποιαδηποτε ωρα ε;αχ κουραγιο βρε κοριτσι.κ εγω δεν εχω βρει κατι που να με ανακουφιζει ακομη.απλα οταν εχω υπερβολικα ενοχλητικη καουρα σε σημειο να μου ερχεται εμετος,τρωω φρυγανιτσες και ηρεμω καπως.

μεγεια και την προικουλα σας!με το καλο να την χαρει το μπεμπεκι σας!

Λιτσα, με το καλο να δεις το ζουζουνι σου!!

Τωρα που ειδα τον Μαζανη στο ΙΑΣΩ, θυμηθηκα που ειχες ρωτησει για το θεμα του παιδιατρου.Την απαντηση μου την ειχες δει?

ναι Αννα μου.το διαβασα.σ'ευχαριστω πολυ!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...