Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

στη τουρλα του σαββατου ανακαλυπτω πως τα πιστ., οικογενειακης καταστασης μαλλον τα χω δωσει αλλου και δεν εχω:P παω να ζητησω απο το ερμις το συστημα ωστε αυριο να μου το βγαλουν στο κεπ της επιλογης μου και η πατατα ειναι πως γραφει "επιλεξτε ποιο κεπ σας βολευει να σταλει"...και απο κατω εχει κατι κωδικους 0007 κεπ ηρακλειου, 0006 κεπ ηρακλειου. κλπ κλπ. εγω να μυρισω τα νυχια μου να δω ποιο ειναι εκει που με βολευει>??? μια διευθυνση κατι? ξερει κανεις πως μπορω να βρω σε ποια διευθυνση αντιστοιχει ο ταδε κωδικος κεπ??????

http://www.kep.gov.gr/portal/page/portal/kep/kepfind?p_nomos=74

Ορίστε :) Πατάς πάνω στον κωδικο΄του ΚΕΠ που εμφανίζεται κάτω από τον ΄χαρτη , και σου βγάζει απευθείας την διεύθυνση ;)

btw το 0007 είναι Χερσόνησος , οπότε μάλλον δεν βολεύει ;)

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λευτερη ευχαριστω παρα πολυ που ασχοληθηκεσ!!! το βρηκα πριν δεκα λεπτακια αλλα κολλησα εδω κ ωρα γιατι πρεπει να κανω αιτηση με τα στοιχεια του συζυγου ο οποιος λειπει κ δεν εχει σημα και δε ξερω τον αρ ταυτοτητας του!!!! Τοση ωρα εψαχνα που μπορω να το βρω αλλα τζιφοσ.. Το πολυ πολυ να παω παλι αυριο άπο κει.... Μα που στο καλο εδωσα τοσα πιστ. Οικογενειακης καταστασης αναρωτιεμαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

καταρχην ευχαριστω για τη διευκρινηση προχτες για το εκκαθαριστικο:tongue::tongue::tongue:

κατα δευτερον για την ελενκ λεω ερωτηση ,,

φου η κοπελ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΘΕΙ 31/05 και αναμενει το επιδομα δεν εμπιπτει στην κατηγορια των ανεργων???για να κανει σαν εργαζομενη πρεπει συμφωνα με τη προκυρηξη να

ü Εάν η ενδιαφερόμενη είναι μισθωτή, απαιτείται:

§ Βεβαίωση εργοδότη, από την οποία να προκύπτει η συνέχιση της απασχόλησης, καθώς και το είδος απασχόλησης (πλήρης ή μερική απασχόληση, αορίστου ή ορισμένου χρόνου) στη θέση εξαρτημένης εργασίας που η ενδιαφερόμενη κατέχει, μέχρι την καταληκτική ημερομηνία υποβολής Αιτήσεων συμμετοχής της παρούσας Πρόσκλησης, και

§ αντίγραφο μηχανογραφημένων ενσήμων του δευτέρου ή τουλάχιστον του πρώτου τριμήνου του 2011 ή σχετική βεβαίωση ασφαλιστικού φορέα ή αντίγραφο της αναγγελίας πρόσληψής της ή αντίγραφο σύμβασης με τον εργοδότη.

οποτε πως θα κανει αιτηση σαν εργαζομενη??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Θα ηθελα την βοηθεια σας εαν ειναι ευκολο.Θελω να καταθεσω κι εγω τα χαρτια για τους παιδικους απλα εχω μια απορια.Ειμαι καθηγητρια και η συμβαση μου εχει ληξει στις 31/5 δηλαδη κατεθεσα τα χαρτια στο ταμειο ανεργιας και περιμενω την πρωτη δοση .Επομενως καταθετω δικαιολογητικα ως ανεργη τωρα?Ασχετο που τον Σεπτεμβριο παλι θα εργαστω κανονικα?Ευχαριστω πολυ

να για την κοπελα λιγο πιο πανω που ρωταει ρωταω,,,την εφερα απο εκει και μαλλον εγω της ειπα βλακει οτι σαν ανεργη της ειπα απο εκει και βλεπω απο εδω οτι της ειπατε σαν ργαζομενη,,,,και λεω λοιπον που εκανα λαθος???:oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να για την κοπελα λιγο πιο πανω που ρωταει ρωταω,,,την εφερα απο εκει και μαλλον εγω της ειπα βλακει οτι σαν ανεργη της ειπα απο εκει και βλεπω απο εδω οτι της ειπατε σαν ργαζομενη,,,,και λεω λοιπον που εκανα λαθος???:oops::oops::oops::oops:

δεν νομιζω οτι απαντηθηκε το ερωτημα της απο καποιον

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι απαντηθηκε το ερωτημα της απο καποιον

η χριμαρια της απαντησε και εγω απο το παρεντς που την εστειλα και εδω ,,,και της ειπαμε δυο αλλα πραγματα χα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας αλλα εχω μπερδευτει αρκετα και μαλλον θα προσπαθησω να παρω τηλ. αυριο μηπως και καποιος μπορει να με βοηθησει

στις 19/06 που βγήκε η πρόσκληση ήσουν άνεργη σωστά άρα σα άνεργη θα κανεις τα χαρτιά σου μην μπερδεύεσαι, η βεβαίωση εργοδότη που ζητάνε υποτίθεται οτι αναφέρει οτι θα είσαι εργαζόμενη τουλάχιστον μέχρι τη λήξη των αιτήσεων. αν εσύ ζητήσεις βεβαίωση εργοδότη θα αναφέρει οτι δούλεψες απο το ταδε μεχρι το ταδε διάστημα στην όποια επιχείρηση άρα θα φαίνεται η ημερομηνία απόλυσης.

Link to comment
Share on other sites

αππππ παπαπαπα έχεις δίκιο :|

Απλά συγχρόνως χοροπηδούσα γιατί ανακάλυψα πως θα κάνω ως εργαζόμενη την αίτηση μου αντί άνεργης που πίστευα κ τα ματάκια μου βλέπουν αστεράκια

Ταπεινά συγνώμη για την βιασύνη μου, κρίση μου κ ημιμάθεια μου!!:D

μαλλον η απαντηση σου βρισκεται εδω!!!!! αν το δει το καλαμαρακι θα σου λυσει μαλλον την απορια!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νομιζω βρηκα την απαντηση

ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ: ΟΙ ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ, ΤΩΝ Ν.Π.Δ.Δ. ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΩΝ Ο.Τ.Α. (αʼ και βʼ βαθμού).

Όπου ανακύπτει ερώτημα για την υπαγωγή των υπαλλήλων σʼ αυτές τις κατηγορίες, απαιτείται η σχετική βεβαίωση του εργοδότη για την νομική υπόσταση του φορέα του.

Link to comment
Share on other sites

και ΝΑΙΙΙΙΙΙ η χαζη ξανθια λαλημενη βρηκε που ειχαν παει τα οικογενειακης καταστασης που εψαχνε!!!!! ειναι απο τις 20 μαρτιου λετε να πειραζει? 6μηνου μου χανε πει παλιοτερα ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

αρα η κοπελα θα κανει σαν ανεργη γιατι δουλευει σε φροντιστηριο και οχι σε οτα η παρεμφερες οπως το καλαμαριον σωστα τα καταλαβα,,,

β& α π που ειχανε παει τα ατιμα οεο??

Link to comment
Share on other sites

στις 19/06 που βγήκε η πρόσκληση ήσουν άνεργη σωστά άρα σα άνεργη θα κανεις τα χαρτιά σου μην μπερδεύεσαι, η βεβαίωση εργοδότη που ζητάνε υποτίθεται οτι αναφέρει οτι θα είσαι εργαζόμενη τουλάχιστον μέχρι τη λήξη των αιτήσεων. αν εσύ ζητήσεις βεβαίωση εργοδότη θα αναφέρει οτι δούλεψες απο το ταδε μεχρι το ταδε διάστημα στην όποια επιχείρηση άρα θα φαίνεται η ημερομηνία απόλυσης.

και εμενα αυτο μου φαινεται το πιο λογικο αλλα στη χωρα που ζουμε δεν ξερεις ποτε τι γινεται ,ειναι και η πρωτη φορα που φτιαχνω τα χαρτια και ειμαι λιγο διστακτικη .Ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites

αρα η κοπελα θα κανει σαν ανεργη γιατι δουλευει σε φροντιστηριο και οχι σε οτα η παρεμφερες οπως το καλαμαριον σωστα τα καταλαβα,

σωστα!!!! νομιζα ηταν δημοσιο για αυτο κοτσαρα το κομματι της προκυρυξης!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...