Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Just now, kateriiina25 είπε:

Συγχαρητήρια! Το μετα μας νοιάζει, αν θα διπλασιαστεί. Κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική! Ευχομαι ολα να πάνε καλά 🤞🏻

Ναι ναι έχεις δίκιο Κατερινα μου απλα οταν είδα το νουμερο φρικαρα!!!

Αχ τωρα ανυπομονω για την Τεταρτη να δω πως θα εχει παει!!!

πρίν από 40 λεπτά , Σποράκι είπε:

Από χάπια άλλο τίποτα! Πρέπει να ανεβεί η προγεστερονη σου, λογικό να σου αυξήσουν τα φάρμακα, εγώ συνήθως με την ε2 έχω θέμα και φτάνω ένα κουτί την ημέρα 😏

Καλα ναι δε το συζητώ!! Με τις χουφτες!!!

Απλα ζήτησα απο τη δουλεια να κανω work from home γτ τι θα κανω με τα υποθετα??δεν πρέπει να μενουμε λιγο ξαπλα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

Ναι ναι έχεις δίκιο Κατερινα μου απλα οταν είδα το νουμερο φρικαρα!!!

Αχ τωρα ανυπομονω για την Τεταρτη να δω πως θα εχει παει!!!

Καλα ναι δε το συζητώ!! Με τις χουφτες!!!

Απλα ζήτησα απο τη δουλεια να κανω work from home γτ τι θα κανω με τα υποθετα??δεν πρέπει να μενουμε λιγο ξαπλα???

Εγώ πρωί - βράδυ μπορώ να τα υπολογίσω ώστε να είμαι σπίτι. Το μεσημεριανό δεν γίνεται αλλά οκ, δεν με επηρεάζει. Τη δουλειά του την κάνει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Σποράκι είπε:

Εγώ πρωί - βράδυ μπορώ να τα υπολογίσω ώστε να είμαι σπίτι. Το μεσημεριανό δεν γίνεται αλλά οκ, δεν με επηρεάζει. Τη δουλειά του την κάνει!

Ναι τα πρωι βραδυ ειναι ευκολα..τα υπολογιζεις.. θα ρωτησω κ τη μαια αυριο τι θα μου πει..κ ενεση παντως ευκολα θα εκανα στην δουλεια..οι κοντινοι μ συνάδελφοι το γνωρίζουν..πιο δυσκολο μ φαινεται το υποθετο!!χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Troia είπε:

Δεν έχει φακελάκι σε εμένα πια...

Καλημέρα! Σου έχουν απενεργοποιήσει για κάποιο λόγο τα προσωπικά σου μηνύματα...Μπήκα τώρα και κοίταξα αν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα και λέει ότι είναι απενεργοποιημένα...

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Terry1986 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα και παλι!

Βγηκε η χοριακη αλλα δεν μ φαινεται ιδιατερα καλη...ειναι 92,10 μονο..στην πρωτη ΕΤ που ειχα κανει στις 11 μερες ηταν πεντακοσια κατι...στις 10 μερες δεν ειναι λιγο το 92.10???

Είναι θετική και καλή θα έλεγα εγώ, τώρα αυτό που θέλεις είναι να διπλασιάζεται κάθε 2 24ωρα και πραγματικά σου το εύχομαι!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Troia είπε:

Δεν έχει φακελάκι σε εμένα πια...

Σου έστειλα το δέχτηκε για δες 

Δες και αυτό, 

Σε έκανα ταγκ στα θέματα λογισμικού όταν άλλαξε το φόρουμ και σε μας δεν εμφανιζόταν τα μηνύματα και οι ειδοποιήσεις αλλάξαμε το χρώμα θα σου δείξει πως 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, EvgeniaCher είπε:

Είναι θετική και καλή θα έλεγα εγώ, τώρα αυτό που θέλεις είναι να διπλασιάζεται κάθε 2 24ωρα και πραγματικά σου το εύχομαι!!

Μακάρι να διπλασιαστει αυριο!!! Κ η βλακεια είναι πως το μικροβιολογικο που πηγα αργει παρα πολυ τα αποτελεσματα (8μμ τα ελαβα απο 8πμ που πηγα το πρωι) και αυριο πραγματικα θα μου βγει η ψυχη μεχρι να μ το στείλουν...

Σας ευχαριστώ όλες!!!!! ❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Terry1986 είπε:

Μακάρι να διπλασιαστει αυριο!!! Κ η βλακεια είναι πως το μικροβιολογικο που πηγα αργει παρα πολυ τα αποτελεσματα και αυριο πραγματικα θα μου βγει η ψυχη μεχρι να μ στείλουν το αποτέλεσμα..

Σας ευχαριστώ όλες!!!!! ❤️

Μακάρι να διπλασιαστεί !!στο εύχομαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Κορίτσια τελειώσαμε γυρνάμε τώρα . Βάλαμε 2 εμβρυακια 5ΑΑ.  Την άλλη Τετάρτη χοριακή 🙂🙂🙂

την ίδια μέρα κάναμε μεταφορά!!!!!εμένα μ είπε μεγάλη Πέμπτη να κάνω χοριακη....αργά δεν είναι?να πάω λες κ εγω Τετάρτη????καλή επιτυχία σου εύχομαι κοριτσι μου!!!!!

  • Καλή τύχη! 4
  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Terry1986 είπε:

Μακάρι να διπλασιαστει αυριο!!! Κ η βλακεια είναι πως το μικροβιολογικο που πηγα αργει παρα πολυ τα αποτελεσματα (8μμ τα ελαβα απο 8πμ που πηγα το πρωι) και αυριο πραγματικα θα μου βγει η ψυχη μεχρι να μ το στείλουν...

Σας ευχαριστώ όλες!!!!! ❤️

Είναι δυνατόν να καθυστερεί τόσο πολύ, συνήθως μέσα σε 3-4 ώρες το αποτέλεσμα βγαίνει, εάν τους πεις ότι επείγει μπορεί να κάνουν κάτι καλύτερο;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EvgeniaCher είπε:

Είναι δυνατόν να καθυστερεί τόσο πολύ, συνήθως μέσα σε 3-4 ώρες το αποτέλεσμα βγαίνει, εάν τους πεις ότι επείγει μπορεί να κάνουν κάτι καλύτερο;

Τους το ειπα χτες αλλα μου ειπαν πως δυστυχώς δεν μπορουν-ρωτησα αφου ειχα δωσει αιμα! Η βλακεια ειναι πως δεν πηγα καπακι να την κανω και αλλου ρωτωντας ποση ωρα κανουν για το αποτελεσμα..γτ τωρα το βασανο μου θα ειναι το αυριανο..θα το ξαναπω και αυριο μηπως κ μου τα δωσουν εστω λιγο νωριτερα αλλα δεν ελπιζω..

Link to comment
Share on other sites

On 4/4/2023 at 10:19 ΠΜ, λουκουμαδακι είπε:

Σου έστειλα το δέχτηκε για δες 

Δες και αυτό, 

Σε έκανα ταγκ στα θέματα λογισμικού όταν άλλαξε το φόρουμ και σε μας δεν εμφανιζόταν τα μηνύματα και οι ειδοποιήσεις αλλάξαμε το χρώμα θα σου δείξει πως 

δε βλέπω άλλο ταγκ εκτός από αυτό εδώ...

@Rose7είσαι η κοπέλα που ζούσες στο εξωτερικό και μιλούσαμε παλιά με π.μ.; Δε μπορώ να δω τα μηνύματά μου και να βρω το username της κοπέλας...

Αν έφτασαν σε σημείο μετά την παρατήρηση από το διαχειριστή που ξεκίνησε από αναφορά μέλους να μου απενεργοποίησαν τα μηνύματα τι να πω...Θέλω πάντως να πιστεύω ότι πρόκειται για πρόβλημα του συστήματος μετά τη μετάπτωση και ότι δεν έγινε κάτι σκόπιμα σε εμένα, γιατί πλέον θα αρχίσω να πιστεύω ότι το φόρουμ δεν είναι ανεξάρτητο...

Και ο λόγος για τον οποίο μπήκα είναι για να σας παραπέμψω να διαβάσετε ένα άρθρο που ανάρτησε ο καθηγητής Δημήτρης Κουρέτας στον τοίχο του σχετικά με τη διαλειμματική νηστεία και την ποιότητα των ωαρίων. Θεωρώ ότι ίσως αφορά περισσότερο γυναίκες με αντίσταση στην ινσουλίνη, αλλά καλύτερα διαβάστε το άρθρο για να καταλάβετε. Δεν έχω χρόνο να το διαβάσω, διότι δεν με απασχολεί την παρούσα στιγμή. Θυμάμαι η Τσεκούρα να αναφέρει τη διαλειματική νηστεία πάντως...Δυστυχώς δε μπορώ να προσθέσω link στο ποστ μου...Μπείτε στο προφίλ του Δημήτρη Κουρέτα στο facebook και θα το βρείτε.

 

edit admin  προσθέτουμε εδώ τον σύνδεσμο βίντεο όπου μπορούν οι αναγνώστριες  πληροφορίες για το θέμα .  

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Troia είπε:

δε βλέπω άλλο ταγκ εκτός από αυτό εδώ...

@Rose7είσαι η κοπέλα που ζούσες στο εξωτερικό και μιλούσαμε παλιά με π.μ.; Δε μπορώ να δω τα μηνύματά μου και να βρω το username της κοπέλας...

Αν έφτασαν σε σημείο μετά την παρατήρηση από το διαχειριστή που ξεκίνησε από αναφορά μέλους να μου απενεργοποίησαν τα μηνύματα τι να πω...Θέλω πάντως να πιστεύω ότι πρόκειται για πρόβλημα του συστήματος μετά τη μετάπτωση και ότι δεν έγινε κάτι σκόπιμα σε εμένα, γιατί πλέον θα αρχίσω να πιστεύω ότι το φόρουμ δεν είναι ανεξάρτητο...

Και ο λόγος για τον οποίο μπήκα είναι για να σας παραπέμψω να διαβάσετε ένα άρθρο που ανάρτησε ο καθηγητής Δημήτρης Κουρέτας στον τοίχο του σχετικά με τη διαλειμματική νηστεία και την ποιότητα των ωαρίων. Θεωρώ ότι ίσως αφορά περισσότερο γυναίκες με αντίσταση στην ινσουλίνη, αλλά καλύτερα διαβάστε το άρθρο για να καταλάβετε. Δεν έχω χρόνο να το διαβάσω, διότι δεν με απασχολεί την παρούσα στιγμή. Θυμάμαι η Τσεκούρα να αναφέρει τη διαλειματική νηστεία πάντως...Δυστυχώς δε μπορώ να προσθέσω link στο ποστ μου...Μπείτε στο προφίλ του Δημήτρη Κουρέτα στο facebook και θα το βρείτε.

Ναι μιλούσαμε παλιά απο εξωτερικό! Ελπίζω να στα ξαναενεργοποιήσουν...σου έγινε αναφορά από μέλος; κρίμα...τι να πω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...