Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Terry1986 είπε:

 

Καλημέρα & καλη βδομάδα!!

Σήμερα το πρωί πήγα για χοριακή η οποία θα βγει το απόγευμα (!!). Έκανα ΕΤ στις 24/03 σε τεχνητο κυκλο με βλαστοκυστες 5 ημερών (4ΑΑ και 1ΑΑ).. Ενώ ειχα αντέξει τοσες μέρες φεύγοντας απο το μικροβιολογικό πηρα και ενα τεστ το οποιο νομιζω ειναι θετικο (το εχω βαλει cover).. Είναι θετικο ετσι?? Δε χαιρομαι μονη μ... 🤪🙃

@Nora39 ελπίζω να ειναι η τυχερη μας μέρα σήμερα!!!

@Ria_ καλή επιτυχία για σήμερα!!!

 

 

Με το καλό σε όλες σας κορίτσια!!!!! Καλή επιτυχία, καλούς διπλασιασμούς!! Όμορφα μπαίνει ο μήνας!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2 hours ago, Troia said:

όχι, δε βλέπω 3 γραμμούλες. Μπαίνω από υπολογιστή και όχι από κινητό. Ούτε αλλαγή θέματος κάτω κάτω βλέπω...

Στον υπολογιστή δεν έχει τις 3 γραμμές. Έχει πάνω δεξιά ένα φακελάκι 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kateriiina25 είπε:

Καταθετικό!!! Περιμένουμε και την χοριακη 😊

@Ria_ καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

 

πρίν από 5 λεπτά , Nels είπε:

Ξεκαθαρα θετικο! Συγχαρητήρια και καλούς διπλασσιασμους!!

 

πρίν από 8 λεπτά , silvy22 είπε:

Είναι πολυυυυ θετικο!!!! με το καλό!

Αχ ευχαριστώ!!!!! Σκεφτομουν μηπως εχω χαζεψει απο την λαχταρα να το δω θετικο!! Συνηθως επαιρνα τεστ με τις γραμμες!! Χαχαχααχα!

πρίν από 7 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Καταθετικό!!! Περιμένουμε και την χοριακη 😊

@Ria_ καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

Σ ευχαριστώ κοριτσι μ!! Με το καλο τα διδυμακια σου!!! 😀

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Terry1986 είπε:

 

Καλημέρα & καλη βδομάδα!!

Σήμερα το πρωί πήγα για χοριακή η οποία θα βγει το απόγευμα (!!). Έκανα ΕΤ στις 24/03 σε τεχνητο κυκλο με βλαστοκυστες 5 ημερών (4ΑΑ και 1ΑΑ).. Ενώ ειχα αντέξει τοσες μέρες φεύγοντας απο το μικροβιολογικό πηρα και ενα τεστ το οποιο νομιζω ειναι θετικο (το εχω βαλει cover).. Είναι θετικο ετσι?? Δε χαιρομαι μονη μ... 🤪🙃

@Nora39 ελπίζω να ειναι η τυχερη μας μέρα σήμερα!!!

@Ria_ καλή επιτυχία για σήμερα!!!

 

 

Καλημέρα κορίτσι !!!! Κάλε όχι απλά θετικό .. βγάζει ματι !!!! Συγχαρητήρια!!! Τεράστια χοριακη σου εύχομαι και καλούς διπλασιασμούς !!!! 🙏🏼😇🧚🏼‍♂️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! εμένα δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι μου. παρασκευη η χοριακή είχε φτάσει 1500 (με κανονικούς διπλασιασμούς) και σήμερα 3 μετά μόνο 2500! αυριο θα παω για υπερηχο κ ευχομαι τουλαχιστον να ειναι ενδομήτριο να αποφύγουμε τα χειρότερα :(:( καλη επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν χοριακή και στο κορίτσι που κάνει ΕΤ σήμερα!!! ΕΜείς εχουμε άλλες 4 κατάψυξη και αυτό φυσικά με παρηγορεί! 

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 4
  • Δύναμη! 5
  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Terry1986 είπε:

 

Καλημέρα & καλη βδομάδα!!

Σήμερα το πρωί πήγα για χοριακή η οποία θα βγει το απόγευμα (!!). Έκανα ΕΤ στις 24/03 σε τεχνητο κυκλο με βλαστοκυστες 5 ημερών (4ΑΑ και 1ΑΑ).. Ενώ ειχα αντέξει τοσες μέρες φεύγοντας απο το μικροβιολογικό πηρα και ενα τεστ το οποιο νομιζω ειναι θετικο (το εχω βαλει cover).. Είναι θετικο ετσι?? Δε χαιρομαι μονη μ... 🤪🙃

@Nora39 ελπίζω να ειναι η τυχερη μας μέρα σήμερα!!!

@Ria_ καλή επιτυχία για σήμερα!!!

 

 

κάλε είπαμε έχουμε χαζέψει ολες με το να ψάχνουμε γραμμεσ αλλά αυτό κάνει μπαμ! θετικότερο κορίτσι συγχαρητήρια ,να πάνε οοοοοοολα τελεια!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , lizard12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! εμένα δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι μου. παρασκευη η χοριακή είχε φτάσει 1500 (με κανονικούς διπλασιασμούς) και σήμερα 3 μετά μόνο 2500! αυριο θα παω για υπερηχο κ ευχομαι τουλαχιστον να ειναι ενδομήτριο να αποφύγουμε τα χειρότερα :(:( καλη επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν χοριακή και στο κορίτσι που κάνει ΕΤ σήμερα!!! ΕΜείς εχουμε άλλες 4 κατάψυξη και αυτό φυσικά με παρηγορεί! 

Γιατί προεξοφλείς το κακό σενάριο? Από ένα σημείο κι έπειτα η χοριακη δεν διπλασιάζεται. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

κάλε είπαμε έχουμε χαζέψει ολες με το να ψάχνουμε γραμμεσ αλλά αυτό κάνει μπαμ! θετικότερο κορίτσι συγχαρητήρια ,να πάνε οοοοοοολα τελεια!

Έχω χαζέψει κ εγώ τι να πω!!!!

Σου εύχομαι κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου την Πέμπτη να εχεις την ανατροπή!!! 😀

πρίν από 25 λεπτά , Ririii88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι !!!! Κάλε όχι απλά θετικό .. βγάζει ματι !!!! Συγχαρητήρια!!! Τεράστια χοριακη σου εύχομαι και καλούς διπλασιασμούς !!!! 🙏🏼😇🧚🏼‍♂️

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου!!! Με το καλο σου ευχομαι!!!! 😇

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Terry1986 είπε:

Έχω χαζέψει κ εγώ τι να πω!!!!

Σου εύχομαι κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου την Πέμπτη να εχεις την ανατροπή!!! 😀

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου!!! Με το καλο σου ευχομαι!!!! 😇

χαχα εγώ ποντάρω στο να σταματήσουν να πονάνε τα βυζια μου! μόνο αυτή την ελπίδα εχω γιατί δεν αντέχω άλλο 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Angot είπε:

χαχα εγώ ποντάρω στο να σταματήσουν να πονάνε τα βυζια μου! μόνο αυτή την ελπίδα εχω γιατί δεν αντέχω άλλο 

Ειναι και απ ολα αυτα που παιρνουμε η αληθεια ειναι οποτε ποτε δεν εξρεις αν ειναι συμπτωμα η οχι! Αστα! Τρέλα!! Έκανες ξανα καποιο τεστ μπας και???εγω παντως που εκανα την ΕΤ μια μερα μετα απο εσενα αν θυμαμαι καλα τα πρωτα τσιμπηματα στην μητρα τα ενιωσα την Πέμπτη (εαν ηταν εμφυτευσης!!!).. 

1 hour ago, lizard12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! εμένα δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι μου. παρασκευη η χοριακή είχε φτάσει 1500 (με κανονικούς διπλασιασμούς) και σήμερα 3 μετά μόνο 2500! αυριο θα παω για υπερηχο κ ευχομαι τουλαχιστον να ειναι ενδομήτριο να αποφύγουμε τα χειρότερα :(:( καλη επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν χοριακή και στο κορίτσι που κάνει ΕΤ σήμερα!!! ΕΜείς εχουμε άλλες 4 κατάψυξη και αυτό φυσικά με παρηγορεί! 

Νομίζω πως εχω διαβάσει απο τα κοριτσια να λένε πως απο ενα σημειο καο μετα δεν ανεβαινει η χοριακη με τους ιδιους ρυθμους! Επισης την εκανες στο ιδιο εργαστηριο ετσι??γτ εννοειται και αυτο παιζει ρολο!! Με τον γιατρό σου μιλησες?

Να μην το προδικαζεις παντως!!! Πιστευω ολα θα ειναι σουπερ!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Terry1986 είπε:

Ειναι και απ ολα αυτα που παιρνουμε η αληθεια ειναι οποτε ποτε δεν εξρεις αν ειναι συμπτωμα η οχι! Αστα! Τρέλα!! Έκανες ξανα καποιο τεστ μπας και???εγω παντως που εκανα την ΕΤ μια μερα μετα απο εσενα αν θυμαμαι καλα τα πρωτα τσιμπηματα στην μητρα τα ενιωσα την Πέμπτη (εαν ηταν εμφυτευσης!!!).. 

δε δίνω ιδιαίτερη σημασία στα συμπτώματα τύπου πονάκια κλπ! τραβήγματα εχω φουλ ειδικά χαμηλά δεξιά , στήθος ,μέση πλάτη κλπ! ναι οκ όλα θα μπορούσες να τα πεις συμπτώματα αλλά είναι και συμπτώματα προγεστερονης και του μυαλού! οχι δεν εχω κάνει κανένα τεστ από την πέμπτη ! απογοητεύτηκα όποτε δε θεώρησα πιθανό να αλλάξει κάτι! θα έπρεπε να δω την πέμπτη εστω ένα νούμερο τύπου 6-7 για να πούμε ότι έγινε εμφύτευση! εμένα θα ήταν πιο αργά τα συμπτώματα λόγω του ότι εβαλα 3ων ημερών! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Terry1986 είπε:

Ειναι και απ ολα αυτα που παιρνουμε η αληθεια ειναι οποτε ποτε δεν εξρεις αν ειναι συμπτωμα η οχι! Αστα! Τρέλα!! Έκανες ξανα καποιο τεστ μπας και???εγω παντως που εκανα την ΕΤ μια μερα μετα απο εσενα αν θυμαμαι καλα τα πρωτα τσιμπηματα στην μητρα τα ενιωσα την Πέμπτη (εαν ηταν εμφυτευσης!!!).. 

Νομίζω πως εχω διαβάσει απο τα κοριτσια να λένε πως απο ενα σημειο καο μετα δεν ανεβαινει η χοριακη με τους ιδιους ρυθμους! Επισης την εκανες στο ιδιο εργαστηριο ετσι??γτ εννοειται και αυτο παιζει ρολο!! Με τον γιατρό σου μιλησες?

Να μην το προδικαζεις παντως!!! Πιστευω ολα θα ειναι σουπερ!!!!!!

νΑΙ ΑΛΛΑ αυτό το σημείο που παύει να διπλασιάζεται είναι σε πιο υψηλά νούμερα! εντάξει δεν θα σταματήσω και τα φάρμακα αλλά σίγουρα έχω χάσει όλες τις ελπίδες. στο ίδιο εργαστήριο ναι. θα παω για υπέρηχο και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

δε δίνω ιδιαίτερη σημασία στα συμπτώματα τύπου πονάκια κλπ! τραβήγματα εχω φουλ ειδικά χαμηλά δεξιά , στήθος ,μέση πλάτη κλπ! ναι οκ όλα θα μπορούσες να τα πεις συμπτώματα αλλά είναι και συμπτώματα προγεστερονης και του μυαλού! οχι δεν εχω κάνει κανένα τεστ από την πέμπτη ! απογοητεύτηκα όποτε δε θεώρησα πιθανό να αλλάξει κάτι! θα έπρεπε να δω την πέμπτη εστω ένα νούμερο τύπου 6-7 για να πούμε ότι έγινε εμφύτευση! εμένα θα ήταν πιο αργά τα συμπτώματα λόγω του ότι εβαλα 3ων ημερών! 

Θεωρεις απιθανο να ειχες καθυστερημενη εμφυτευση??

Καλα ναι κ εγω δεν εδινα σημασια στα σημαδια γτ την ειχα πατησει στην δευτερη ΕΤ που πηρα την κουλουρα!!!

Υπομονη ρε κοριτσι μου! Παντως εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα κανει υστεροσκοπιση και scratching! Δεν βρεθηκε κατι (εχω και περσι τον απριλιο παλινδρομη με αποξεση) αλλα μου ειπαν να κανω ΕΤ το πολυ το επομενο διμηνο γτ το scratching βοηθαει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Terry1986 είπε:

Θεωρεις απιθανο να ειχες καθυστερημενη εμφυτευση??

Καλα ναι κ εγω δεν εδινα σημασια στα σημαδια γτ την ειχα πατησει στην δευτερη ΕΤ που πηρα την κουλουρα!!!

Υπομονη ρε κοριτσι μου! Παντως εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα κανει υστεροσκοπιση και scratching! Δεν βρεθηκε κατι (εχω και περσι τον απριλιο παλινδρομη με αποξεση) αλλα μου ειπαν να κανω ΕΤ το πολυ το επομενο διμηνο γτ το scratching βοηθαει!

θα δούμε ! αν αλλάξει κάτι θα είναι μια χαρούμενη ανατροπή!εγω θα κάνω υστεροσκοπηση αλλά θα σταματήσω τις προσπάθειες να ξεκουραστώ ! δε θέλω να συνεχίσω άμεσα!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , lizard12 είπε:

νΑΙ ΑΛΛΑ αυτό το σημείο που παύει να διπλασιάζεται είναι σε πιο υψηλά νούμερα! εντάξει δεν θα σταματήσω και τα φάρμακα αλλά σίγουρα έχω χάσει όλες τις ελπίδες. στο ίδιο εργαστήριο ναι. θα παω για υπέρηχο και βλεπουμε.

Είχες βαλει 2??μηπως σταματησε να προχωραει το 1...οπως και να εχει ειχες εμφυτευση το οποιο ειναι σημαντικο!!! Αυτο να κρατήσεις!! Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!! Και να μας ενημερωσεις οταν πας στον γιατρο!!

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

θα δούμε ! αν αλλάξει κάτι θα είναι μια χαρούμενη ανατροπή!εγω θα κάνω υστεροσκοπηση αλλά θα σταματήσω τις προσπάθειες να ξεκουραστώ ! δε θέλω να συνεχίσω άμεσα!

Εγώ εβαλα τα 2 τελευταία που ειχα και σκοπευα αν δεν παει καλα επισης να κανω ενα διάλειμμα.. η ηλικια μονο με αγχωνε για την ποιοτητα κλπ.. εσυ εισαο πιο μικρουλα οποτε εχεις μεγαλυτερα περιθωρια!!! ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...