Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες στη Μ.Βρετανια


fairymummy

Recommended Posts

οπως τα λες :) αυτο λενε κ εκεινοι...περιμενανε μια πολυ καλη συνταξη κ ετσι που πανε τα πραγματα λενε ευτυχως που πηρανε κ αυτην...βοηθαω βεβαια κ εγω, προσεξε οχι οσο μπορω!!!! οσο δεχοντε!!!! πφφφ η περηφανεια μας λειπει σε τετοιους καιρους!!! οταν δεν ειχαν ρουχα να φορεσουν κ φαι να φανε για να με σπουδασουν..... (με επιασε αχαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

bravo sou pou voithas!

xereis pos aisthanomai pou tosa xronia oti ekana ta ekana moni mou (doulevo apo 18 xronon) kai tora anagkazomai na pairno voitheia apo mana k pethera pou i mia exei ena mistho tou pisinou kai enoikio (mias kai xorise prin apo 4-5 xronia) kai i alli exoun mia suntaxi 600? alla toulaxiston diko tous spiti?

ena tha sou po : sk@t@

elpizo na ftiaxoun apo septemvri ta pragmata kai na mporeso me kapoio tropo na "epistrepso" osa elava.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω ετσι νιωθω οπως λες...κ οσο ημουν φοιτητρια δουλευα κ εδω κ τα καλοκαιρια που κατεβαινα ελλαδα...τωρα ομως που εγινα κ μαμα καταλαβαινω καλυτερα αυτο που μου λεγανε κ λενε...οτι εκεινοι ειναι γονεις κ επρεπε να κανουν αυτα που εκαναν...ετσι νιωθω κ εγω τωρα που εγινα μαμα, οτι θα δουλεψω κ θα προσφερω στο παιδι μου τα παντα ακομα κ αν εγω δεν εχω να φαω :)

μην στεναχωριεσαι κ μην αχωνεσαι να επιστρεψεις αυτα που σου εδωσαν. πιστευω για αυτους η μεγαλυτερη χαρα ειναι η επιτυχια μας, κ τα λεφτα που εδωσαν να γινουν κατι καλο για εμας...εγω κερδισα ενα βραβειο την περασμενη εβδομαδα, εγινα nominated απο μαθητες, εγω δεν ειχα καμια σχεση με την επιλογη νικητων κλπ...οι γονεις μου εκλαιγαν κ κλαιουν ακομα κ θυμουντε οχι τις εποχες που δεν ειχαν να φορεσουν ενα ρουχο επειδη με στειλανε Αγγλια, αλλα θυμουντε τις εποχες που με στειλανε Αγγλια κ εγω δεν ειχα να φαω!!! μου εκανε τοση εντυπωση!! δεν ειπαν ποτε ενα παραπονο οτι δεν ειχαν να πανε δωρο σε γαμο, δεν ειχαν ενα ευρω για κατι εκτακτο βρε παιδι!!! η χαρα τους τωρα ειναι να μας βλεπουν να πηγαινουμε μπροστα κ οχι να τους δινουμε λεφτα...κ μαλιστα ο μπαμπας μου ειπε "εχω περασει κ με λιγοτερα κ πιο παλια, ειμαι μαθημενος κ θα περασω κ τωρα"....

Link to comment
Share on other sites

bravo sou pou voithas!

xereis pos aisthanomai pou tosa xronia oti ekana ta ekana moni mou (doulevo apo 18 xronon) kai tora anagkazomai na pairno voitheia apo mana k pethera pou i mia exei ena mistho tou pisinou kai enoikio (mias kai xorise prin apo 4-5 xronia) kai i alli exoun mia suntaxi 600? alla toulaxiston diko tous spiti?

ena tha sou po : sk@t@

elpizo na ftiaxoun apo septemvri ta pragmata kai na mporeso me kapoio tropo na "epistrepso" osa elava.

Νατασα ευχομαι να φτιαξουν τα πραγματα!

Αλλαξε κατι στη δουλεια σου και αναγκαστηκες να ζητησεις βοηθεια? ο αντρας σου δουλευει?

Εγω απο 25 χρονων δουλευω και συντηρουμαι, και μακαρι να μπορουσα να προσφερω στους γονεις μου αλλα δυστυχως στην παρουσα φαση ειναι αδυνατο. Αυτοι μπορουν να δωσουν πολυ περισσοτερα αλλα δε θελω να δεχομαι τιποτα..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω γραφω γραφω κ δεν πρεπει να βγαζω νοημα :)

απλα θελω να σου πω οτι ολα θα γινουν στον καιρο τους...τωρα κανετε ενα μεγαλο βημα προς μια καινουρια ζωη :)

(ισως επειδη ερχοντε την Μ. Τεταρτη με εχει πιασει τοσο συναισθημα χεχε)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

fairy to xero auto pou les kai auto mou lene (goneis kai petherika) theloun na pianoun topo kai xairontai otan proodeuome. parepimtontos sugxaritiria gia to vraveio. kati eida sto fb alla den eixa katalavei idiaitera ti paizei ...etrexa ki'olas me ti metakomisi

eleni 3 meres prin gennithei o gios mas edioxan ton andra mou apo ti douleia tou. apo tote olo kai kati kanei small projects alla apofasisame na fugei prota ekeinos phd kai na vlepame pos tha ginotan na fugoume gia exo. stin athina exoume ena polu megalo daneio kai tora pou noikiasame ekeino to spiti exoume kai to spiti sto Bradfod tou opoiou to sumvolaio teleionei to Septemvri. opote mulos!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

den exo polu katalavei ti einai

mallon delivery omou kreatos?

pantos fainonte teleia ta kommatia auta. auto mou sumvainei kai sto souper market. ola moiazoun teleia alla ego ta mageirevo xalia!

pou tha paei tha tous paro to kolai!

popo pinao trela kiolas!

exthes irthan oi andres mou kai eimai polu xaroumeni.

exoume k 4 meres off opote akoma kalutera! tha tous xortaso!

avrio prepei na pao gia psonia giati den exo polla rouxa (ta teleutaia 3 xronia douleva home based kai de xreiazomoun arketa)

filakia!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι νατασα ωμα κρεατα delivery σπιτι σου :)

εχει κ ενα groupon αν σε ενδιαφερει να δοκιμασεις..

καλως τους δεχτηκες!!!! καλα να περασετε...ποσο θα κατσουν?

ο μικρος πως ειναι? τρελλαθηκε που σε ειδε φανταζομαι ε

Link to comment
Share on other sites

apo to aerodromio leei o andras mou elege pou einai i mama?

xarike polu kai to proi den ithele na fugo. den fainetai na exei pligothei pou ton afisa. de mou kratise katholou kakia! oute moutra oute tpt.

feugoun 18 kai den exoume apofasisei gia meta.

simera ematha gia tin argia 4-5 iouniou kai xarika polu an kai ta eisitiria gia na katevo einai polla!

tora to pasxa tha apofasisoume ti tha kanoume an kai panta paizei i pithanotita na allaxoun ta plana mas.

erotisi: to pasxa eseis pote to giortazete? ego leo na giortasoume tora. den exei noima na perimenoume. kala oxi oti tha kanoume kai tpt fetos alla na xero


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παντα στο ελληνικο γιορταζω... :)

δεν υπαρχει περιπτωση νατασα μου το παιδακι σου να σου κρατησει κακια!!!! μην σε απασχολουν τετοια πραγματα!!!!

καλα να περασετε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...