Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Μανουλες στη Μ.Βρετανια


fairymummy

Recommended Posts

giati oxi fairy ennoeis den einai nostimes?

καλα κουτσουρο ειναι αχαχαχα αλλα δεν συμφερει καθολου!!!! η ντοματα κακα τα ψεμματα εδω μονο ντοματα δεν ειναι...κ αν βρεις καλες εχεις πληρωσει σχεδον μια λιρα για μια ντοματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

pantos i alitheia einai pos mallon ola einai ligo sunitheia.

thumamai kapoia epoxi prin xronia pou eimoun paidi (oxi moro) i mana mou psonize katepsigmeno kima mias kai den eixe xrimata gia fresko. ena kalokairi eimai sti giagia mou kai exei ftiaxei mpiftekia i keftedakia kati tetoio. mou vromagan apisteuta. mou leei i giagiaka mou, giati paidaki mou oraios freskos kimas klp.

mallon loipon eixa sunithisei ton katepsigmeno. meta otan arxisame kai emeis to fresko (eftiaxan kapos ta oikonomika tis oikogeneias) den mou murize.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

ακριβως νατασα!!! εγω ειχα καιρο να φαω φρεσκο λαδι κ μου πικριζε τωρα!!! μα συγκρινεται το συσκευασμενο με το φρεσκο|???? κ ομως αρχικα ανακατευομουν κ μου μυριζε το φαι μου...ολα συνηθειο ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

ακριβως νατασα!!! εγω ειχα καιρο να φαω φρεσκο λαδι κ μου πικριζε τωρα!!! μα συγκρινεται το συσκευασμενο με το φρεσκο|???? κ ομως αρχικα ανακατευομουν κ μου μυριζε το φαι μου...ολα συνηθειο ειναι :)

th me trelaneis simera filenada

ti diafora exei to fresko. ti fresko dld den katalavaino

gia ladi de les?


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

th me trelaneis simera filenada

ti diafora exei to fresko. ti fresko dld den katalavaino

gia ladi de les?

ναι βρε :) φρεσκο λαδι που βγηκε τωρα, φετινη σοδεια πχ...η ακομα κ περσυνη....το ιδιο ειναι το λαδι απο τις ελιες στα χωραφια των γονιων μου το ιδιο ειναι το μπουκαλι απο το σουπερ? αυτο εννοω :)

Link to comment
Share on other sites

ναι νατασα στην πριζα κ φευγω

ελενη το ιδιο ειναι το ντοματακι εδω το ιδιο στην ελλαδα?? στην ελλαδα μπορεις να βαλεις φρεσκια ντοματα στο φαι σου, εδω οχι, οποτε θα εχει αλλη γευση

η μελιτζανα ειναι το ιδιο εδω το ιδιο στην ελλαδα? οχι, οποτε το αλατι κ ολα τα υπολοιπα μπαινουν σε αλλες δοσολογιες

κ το πιο απλο παραδειγμα, τα γεμιστα!!!! γεμιζεις ντοματες εδω???

Ναι σιγουρα τα υλικα ειναι αλλα. Αλλα η μυρωδια ειναι το δεδομενο καταλαβες?Εδω το κρεας μου μυριζει και παντα βαζω δυνατα μυρωδικα για να το καλυψω, η' μπαχαρικα...

Γεμιστα εδω φτιαχνω αλλα οχι με ντοματα γιατι οι ντοματες ειναι χαλια δεν εχουν γευση..

Στην ελλαδα δεν παιρναμε ποτε κρεας απο σουπερ μαρκετ αρα δε ξερω...κοιτα ισως ειναι οτι συσκευασμενα και ετοιμα προιοντα δεν παιρναμε και πολυ γιατι εχουμε πολλα δικης μας παραγωγης οποτε η γευση δεν μπορει να ειναι η ιδια με τ τυποποιημενο...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

pou ton exei futemeno se glastra?

to suskevasmeno pias xronias einai?

οποιας χρονιας κ να ειναι εχει μεσα συντηριτικα :D:D

Ελενη αν για ολα εχετε δικη σας παραγωγη τοτε ναι δεν ξερεις πως ειναι να ψωνιζεις απο σουπερ...εμεις που δεν εχουμε, μονο λαδι κανουμε, 2 λεμονιες εχουμε, 2 αχλαδιες, μια πορτοκαλια κ 1 μυγδαλια (κ η συκια του θειου που του κλεβω συκα γιατι μονο εγω δεν σιχαινομαι να σκαρφαλωσω στην συκια χαχαχα) μπορω να σου πω οτι η ψωνιζεις απο εδω σε σουπερ η στην ελαλδα ειναι τα ιδια ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φερυ για το αγγουρολαδο δε λες?

Το πρωτο λαδι της χρονιας που ειναι ελαφρως πικρο και εχει εντονο πρασινο χρωμα...Μα αυτο δεν το χρησιμοποιουμε για μαγειρεμα κοπελια! Κανει μονο για σαλατα επειδη εχει εντονο αρωμα και γευση!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

m'auta pou lete thumithika mia istoria pou mou leei i pethera mou gia mia fili tous pou ekthiaze to kreas pou eperne apo ton xaderfo (i koumparo de thumamai) pou einai apo tin hpiro, kai ti kalo kreas, kai ntopio kai mpourou mpourou kai tin piasan telika gia eisagogi lathreou kreatos apo Alvania!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Φερυ για το αγγουρολαδο δε λες?

Το πρωτο λαδι της χρονιας που ειναι ελαφρως πικρο και εχει εντονο πρασινο χρωμα...Μα αυτο δεν το χρησιμοποιουμε για μαγειρεμα κοπελια! Κανει μονο για σαλατα επειδη εχει εντονο αρωμα και γευση!

πρωτον ειναι αγουρολαδο αχαχαχαχαχα κ δευτερον δεν ειναι ολα τα λαδια αγουρολαδα...η καθε περιοχη μαζευει τις ελιες σε διαφορετικες περιοδους. επισης η καθε ελια ειναι κ αλλη ρατσα. οταν κανεις αγουρολαδο μαλλον εχεις μαζεψει νωρις. εμεις πικρο λαδι δεν εχουμε κ μαγειρευουμε κανονικα με αυτο :) ασε ξερω απο λαδακι ;);) τουλαχιστον το δικο μας
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...