Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

Μανουλες στη Μ.Βρετανια


fairymummy

Recommended Posts

Φερυ προσφατα γιναμε ...self sufficient!

Παντα βεβαια κρεας απο χασαπη ποτε απο σουπερ...αλλα ουτε και λαχανικα και φρουτα! Δηλαδη και αυτα απο λαικη αγορα η' απο ντοπιους παραγωγους. Και πιο φτηνα, γιατι λειπει ο μεσαζοντας, και πιο γευστικα!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φερυ προσφατα γιναμε ...self sufficient!

Παντα βεβαια κρεας απο χασαπη ποτε απο σουπερ...αλλα ουτε και λαχανικα και φρουτα! Δηλαδη και αυτα απο λαικη αγορα η' απο ντοπιους παραγωγους. Και πιο φτηνα, γιατι λειπει ο μεσαζοντας, και πιο γευστικα!

μπραβο σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

kapote pigainame kai emeis laiki alla tin kopsame.

pantos xoris na se prosvalo eleni enas filos geoponos mas eipe na min empistevomaste ta kritika proionta giati leei lene stous kritikous na valoun p.x 50 ml apo ena futofarmako kai ekeinoi vazoun 500!

tha mou peis kai sti viotia exei asopo, stin ilia oi paragogoi fraoulas varane tous pakistanous pou tous exoun sxedon sa doulous klp.

giauto suskevasmena pou toulaxiston mporoun na elegthoun mporei na einai ligotera geustika alla xereis ti exoun (i sxedon xereis :))


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

mi varesete alla to agourolado den einai gia to kantuli kai legete anama?

Νατασα στο καντηλι βαζεις απο το καλυτερο λαδι σου, ειτε αγουρολαδο ειτε κανονικο..η φιλοσοφια ειναι οτι οταν δεν τσιγκουνευεσαι να βαλεις καλο λαδι, ο Θεος σε ανταμοιβει...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kapote pigainame kai emeis laiki alla tin kopsame.

pantos xoris na se prosvalo eleni enas filos geoponos mas eipe na min empistevomaste ta kritika proionta giati leei lene stous kritikous na valoun p.x 50 ml apo ena futofarmako kai ekeinoi vazoun 500!

tha mou peis kai sti viotia exei asopo, stin ilia oi paragogoi fraoulas varane tous pakistanous pou tous exoun sxedon sa doulous klp.

giauto suskevasmena pou toulaxiston mporoun na elegthoun mporei na einai ligotera geustika alla xereis ti exoun (i sxedon xereis :))

Νατασσα μου εγω "ψωνιζω" απο συγκεκριμενο παραγωγο πλεον (το μπαμπα μου), ο οποιος την ειδε αγροτης οικολογος και εχει βαλει στο χωραφι οτι μπορεις να φανταστεις..μονο πατατες και κρεμμυδια ξερα αγοραζουμε πλεον!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασα στο καντηλι βαζεις απο το καλυτερο λαδι σου, ειτε αγουρολαδο ειτε κανονικο..η φιλοσοφια ειναι οτι οταν δεν τσιγκουνευεσαι να βαλεις καλο λαδι, ο Θεος σε ανταμοιβει...

ελπιζω φερνοντας σου πιο πολλες ελιες για να βγαλεις πιο πολυ λαδι την επομενη χρονια χιχιχιχχιχι:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πρωτον ειναι αγουρολαδο αχαχαχαχαχα κ δευτερον δεν ειναι ολα τα λαδια αγουρολαδα...η καθε περιοχη μαζευει τις ελιες σε διαφορετικες περιοδους. επισης η καθε ελια ειναι κ αλλη ρατσα. οταν κανεις αγουρολαδο μαλλον εχεις μαζεψει νωρις. εμεις πικρο λαδι δεν εχουμε κ μαγειρευουμε κανονικα με αυτο :) ασε ξερω απο λαδακι ;);) τουλαχιστον το δικο μας

εεεε αγουρολαδο εννοουσα και οχι αΓΓουρολαδο χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαα

Ατιμο παρκινσον:lol:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

εεεε αγουρολαδο εννοουσα και οχι αΓΓουρολαδο χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαα

Ατιμο παρκινσον:lol:

ε εγω αλτσχαιμερ εσυ παρκινσον...καλα παμε χαχαχαχαχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελπιζω φερνοντας σου πιο πολλες ελιες για να βγαλεις πιο πολυ λαδι την επομενη χρονια χιχιχιχχιχι:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ναι, η θεωρια ειναι οτι σε ανταμοιβει με υλικα αγαθα:P δηλαδη φροντιζει να μη σου λειψουν..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

κ εμενα νατασα ο μπαμπας δεν βαζει τιποτα....αλλα οτι βγαζει ειναι δικο μας...κ μαλιστα επειδη παιρνει εργατες πλεον, το κανει μισο μισο το λαδι κ ετσι χανει λαδι μεν αλλα δεν δινει λεφτα στους εεργατες...

Link to comment
Share on other sites

κ εμενα νατασα ο μπαμπας δεν βαζει τιποτα....αλλα οτι βγαζει ειναι δικο μας...κ μαλιστα επειδη παιρνει εργατες πλεον, το κανει μισο μισο το λαδι κ ετσι χανει λαδι μεν αλλα δεν δινει λεφτα στους εεργατες...

pes tou na dosei xrimata giati to ladi mallon einai poio polutimo. ektos kai an sas ftanei


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

pes tou na dosei xrimata giati to ladi mallon einai poio polutimo. ektos kai an sas ftanei

ναι ναι φτανει...αφου δινει κ στον αδερφο του κ στην γιαγια μου....αλλα δυστυχως δεν παιζει χρημα :) δεν επαιζε που δεν επαιζε, τωρα ειμαστε τρις χειροτερα :cool::cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...