Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      πρίν από 13 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

Τιμές χοριακης που διπλασιάστηκε το πρώτο 48ωρο αλλα μετά ανέβηκε αργά ..


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ανοίγω αυτό το θέμα για να μου πουν κοπελες που το έχουν περάσει και αν πήγε καλά !!!

9η μέρα έμβρυο μεταφοράς χοριακη 91,3

11η μέρα χοριακη 215,2

16η μέρα ετ χοριακη 726,2

 

Ανησυχω πολύ…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , Bluee19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ανοίγω αυτό το θέμα για να μου πουν κοπελες που το έχουν περάσει και αν πήγε καλά !!!

9η μέρα έμβρυο μεταφοράς χοριακη 91,3

11η μέρα χοριακη 215,2

16η μέρα ετ χοριακη 726,2

 

Ανησυχω πολύ…

Μια χαρα τη βλεπω.. θελουμε σχεδον διπλασιασμο σε διαστημα 72 ωρων. Αλλες διπλασιαζονται στο 24ωρο αλλες στο 48ωρο αλλες πιο μετα.. 

Επαναληψη σε λιγες μερες για επιβεβαιωση κ μετα τις 1500 υπερηχο.. με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Elle12 είπε:

Μια χαρα τη βλεπω.. θελουμε σχεδον διπλασιασμο σε διαστημα 72 ωρων. Αλλες διπλασιαζονται στο 24ωρο αλλες στο 48ωρο αλλες πιο μετα.. 

Επαναληψη σε λιγες μερες για επιβεβαιωση κ μετα τις 1500 υπερηχο.. με το καλο!

Έχω επανάληψη αύριο μου είπαν θέλουν γύρω στις 1400 αλλιώς δεν πάμε καλά ☹️☹️

Just now, Bluee19 είπε:

Έχω επανάληψη αύριο μου είπαν θέλουν γύρω στις 1400 αλλιώς δεν πάμε καλά ☹️☹️

Απλώς την πρώτη φορά διπλασιάστηκε στο 48ωρο και τώρα πάει αργά αργά και φοβάμαι 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...