Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερααα ναιιιι τα λεγαμε!! Απο εκεινη τη μερα σκεφτηκα πως λπορει να είσαι η @Bluee19 απο 2 πραγματα π ειπες! Χαχαχαχαχα!

      Ελα ρε μιση ωρα?? αυτα ειναι! Εμενα 11 μ ειπε και πηγα 7.10!! Μπορεί να σ φανει παραξενο αλλα εχω φουλ αγχος κ ας ξερω οτι ειναι θετικο! Φοβαμαι μη δεν είναι καλη η τιμη ή μετα οι αυξησεις..

      Χαχαχαχα με είχες καταλάβει !!!! Και εγώ τώρα κατάλαβα ποια είσαι !!!! Εσύ που είπες πήγαινε εσυ έχω μάθει να κρατιέμαι σωστά ;;; 
      μονη μου σε δικό μου πλανήτη μου χάλασαν το όνειρο εκείνες 😂 μου είπαν 12:30 τώρα πήγα εγώ αλλά τους είπα κάντε πιο γρήγορα και μου είπαν να τους πάρω στις 11 για να δούμε !!! Και εγώ έχω άγχος για τον ίδιο λόγοοοο!!!! Επίσης βλέπω στον ύπνο μου εδώ και δυο μέρες το 140 λες να είναι συμβολικό ;😂

      • Μου αρέσει 1

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts

Λοιπόν άλλαξα γνώμη!Τι,πιο έξυπνες είναι δηλαδή αυτές? Του κάνει τα χατήρια αυτή? Κάνε τα κι εσύ!Το παίζει καλός άνθρωπος εκείνη? Τα ίδια κι εσύ!Πονηρή αυτή?Πονηρή κι εσύ!!Κι εσύ μπροστά του να λες τα καλύτερα όπως κάνει και αυτή!! Ε δεν το κατάλαβα πια, μα.....κες είμαστε εμείς???!!!!!

Αγαπη μου γλυκεια, το θεμα στην δικη μου περιπτωση ειναι οτι δεν εχω σχεσεις με την πεθερα καθολου.Οσο καλα και αν φερομαι και οσα χατηρια κι αν κανω.......ειμαι η κακια η νυφη που δεν τους μιλαει.....οποτε δεν γινετε τιποτα.....και δεν παιζει να κανω πισω και να παω να τους μιλησω.

Αυτη το εχει κανει συστημα και θυμωνει και ξεθυμωνει μονη της χωρις να ξερω ποτε γιατι.Ε....συγνωμη εγω αυτο δεν το ανεχομαι πια.Απο την μια να μου μιλαει και ολα μελι γαλα και απο την αλλη ξαφνικα να μη μου μιλαει.Ειμαστε σοβαροι?Τι νομιζει οτι ειναι?...............μανα σου λεει μετα!!!!!!


19Zup2.png

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να,τα ίδια κι εμένα!Εδώ κ πολύ καιρό έχουμε χαθεί τελείως,παίρνει μόνο όταν θέλει το γιο της και ζητάει πάντα το γιο της λέγοντάς μου ένα ξερό "τι κάνεις".Να σου πώ? Μια χαρά μου έκατσε,ησύχασα να μην ανακατεύεται πια σε όλα,αλλά,πώς να σου πω,δεν μ'αρέσει να είμαι έτσι με την οικογένεια,'έχω μάθει αλλιώς!Καφεδάκια,χαρτάκι,παιχνίδια,αλλά ο καθένας στο σπίτι του κουμάντο! (Τα έχω ξαναπεί εδώ) κι επιπλέον,ξέρω τι θα πουν,οτι τον κρατάω μακριά απο την οικογένεια κατάλαβες? Ενώ δεν είναι έτσι!

Απο τότε που δεν πολυπάμε όμως,νιώθω οτι είμαστε πιο ανεξάρτητοι,δύο παντρεμένοι ενήλικες κι όχι δυο παιδάκια που τα προσέχουν μην πάθουν κ τίποτα!!Είχα βαρεθεί να συζητάω απο το τι θα φάω μέχρι ποιον παιδίατρο θα διαλέξω ρε γμτ πια!!!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

10 MONO? Κατσε αυτο θελει πολυ σκεψη......τι να αφησω απ'έξω?

Μου την σπαει που :

1. Μιλαει ολη μερα για χλωρινες και δουλειες και το σπιτι της εχει γλιτζα

απο την βρομα.

2. Ειναι διπροσωπη

3. Ειναι κακια

4. Ειναι κουτσομπολα

5. Κανει μεγαλους σταυρους , μετανοιες και εξομολογησεις αλλα και τις

αμαρτιες 100 την ημερα

6. Δε λεει να καταλαβει οτι ο γιος της εχει κανει δικη του οικογενεια.

7. Μιλαει ασταματητα και πολυ δυνατα

8. Το παιζει αγια

9. Θεωρει τον εαυτο της πολυ εξυπνο.

10 . Ειναι η μεγαλυτερη ψευτρα που εχω γνωρισει ποτε στη ζωη μου.

Εχω κι αλλα .............μονο 10 να πω?????? :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια καλησπερα

να συμπληρωσω κι εγω στην πεθερα της ρενας?(ειναι ολοιδιες με την δικη μου)

11.ταιζει "κρυφα" απο τα χρηματα του αντρα μου τις κουνιαδες μου(ο αντρας μου ακομη της δινει τα χρηματα της εταιριας τιμης ενεκεν λεει...μα γιατι να ειναι τοσο χαζοι!!)

12.με εχει καταθαψει στις φιλες τις λεγοντας παντα οτι αυτη εκανε τα παντα να ειμαστε καλα κι εγω η κακια δεν θελω

13.ολη μερα βλεπει τουρκικα και παλιοτερα βραζιλιανικα

14.δυο φορες που ζητησα να με βοηθησει με τα παιδια αρρωστησε ξαφνικα ενα 12ωρο πριν την χρειαστω

15.ολη μερα ασχολειται μαζι μου και με ριχνει καταρες...

16.ζηταει απο γνωστους να μην με κανουνε παρεα(φανταστειτε ερχονται κιαι μου τα λενε)

17.στον γαμο μου κανε δωρο ενα τσιγκινο πραμα ψευτικο σαν αυτην

18.ειναι ψευτρα δεν ξερω αν ειπωθηκε

19.μια φορα που τελικα κρατησε το παιδι μου το σφαλιαρισε επειδη της πεταξε ενα αυτοκινητακι και μου ειπε θα το στρωσω εγω....δεν μας ξαναδε φυσικα

20.ο αντρας μου γιατι δεν τα βλεπει ολα αυτα???ε???

21.μου ειπε πως την χωρισα απο τον γιο της απο τοτε που παντρευτηκαμε και επειδη απανταω της ειπα ειχατε σοβαρο δεσμο????


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα

να συμπληρωσω κι εγω στην πεθερα της ρενας?(ειναι ολοιδιες με την δικη μου)

11.ταιζει "κρυφα" απο τα χρηματα του αντρα μου τις κουνιαδες μου(ο αντρας μου ακομη της δινει τα χρηματα της εταιριας τιμης ενεκεν λεει...μα γιατι να ειναι τοσο χαζοι!!)

12.με εχει καταθαψει στις φιλες τις λεγοντας παντα οτι αυτη εκανε τα παντα να ειμαστε καλα κι εγω η κακια δεν θελω

13.ολη μερα βλεπει τουρκικα και παλιοτερα βραζιλιανικα

14.δυο φορες που ζητησα να με βοηθησει με τα παιδια αρρωστησε ξαφνικα ενα 12ωρο πριν την χρειαστω

15.ολη μερα ασχολειται μαζι μου και με ριχνει καταρες...

16.ζηταει απο γνωστους να μην με κανουνε παρεα(φανταστειτε ερχονται κιαι μου τα λενε)

17.στον γαμο μου κανε δωρο ενα τσιγκινο πραμα ψευτικο σαν αυτην

18.ειναι ψευτρα δεν ξερω αν ειπωθηκε

19.μια φορα που τελικα κρατησε το παιδι μου το σφαλιαρισε επειδη της πεταξε ενα αυτοκινητακι και μου ειπε θα το στρωσω εγω....δεν μας ξαναδε φυσικα

20.ο αντρας μου γιατι δεν τα βλεπει ολα αυτα???ε???

21.μου ειπε πως την χωρισα απο τον γιο της απο τοτε που παντρευτηκαμε και επειδη απανταω της ειπα ειχατε σοβαρο δεσμο????

χαχαχαχχααχα δαχτυλιδι ειχανε βαλει?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθες ομοιοπαθούσα!!

'Ελα ακούμπησε να πεις τον πόνο σου..!

Κι εμένα με φόρτωσε πάλι η πεθερούμπα!

Εσύ τι τραβάς?Πέστα!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχχχ τι να πρωτοπω!!τωρα η κατασταση μεταξυ μας ειναι ηρεμη γιατι δεν εχουμε καμια επαφη αλλα αν αρχισω δεν θα σταματαω 10 χρονια νυφη της ειμαι...εχω παθει ανοσια πλεον.

λοιπον καταρχας να σας πω λιγα λογια για μας.με τον αντρα μου παντρευτηκαμε μεσα σε ενα χρονο απο την γνωριμια μας!!ερωτευτηκαμε τρελα(αυτος πιο πολυ ομολογω)οι οικογενειες λογω του οτι ειμαστε στην ιδια γειτονια γνωριζονταν οχι πολυ καλα αλλα μια καλημερα την ειχαμε.εγω τον αντρα μου δεν τον ηξερα ολους τους αλλους ναι.οποτε με την πεθερα ψιλογνωριζομασταν.ημουν η κορη με την καλη προικα ολιγομιλητη ποτε δεν εδωσα δικαιωμα και σχεσεις που ειχα κανεις δεν το ξερε...(η γειτονια παρολο που ειναι θεσσαλονικη εχει κατι απο χωριο)

την πρωτη φορα που πηγα σπιτι τους και πριν τα φτιαξουμε (καναμε παρεα με την μια αδερφη του)η πεθερα με κοιταξε απο πανω εως κατω (ειμαι και ψηλη)και εκανε μια γκιματσα θαρρεις και το ξερε πως θα μαι αυτη η εκλεκτη του γιου της...

μεχρι τον γαμο ηταν ας πουμε καλη αλλα εχω ενα απιστευτο ενστικτο με τους ανθρωπους και ποτε ως τωρα δεν επεσα εξω..."ενιωθα" πως κατι δεν παει καλα...

κανω μια παυση και συνεχιζω...

πριν το γαμο η αδερφη του αυτη που καναμε παρεα μου ειπε να τον παρω και να φυγω απο την πολη γιατι η μανα τους εχει ψυχωση με τον γιο...τοτε γελασα.και δεν την ακουσα...

αλλωστε ο μπαμπας μου μας εδωσε σπιτι κοντα σε ολους και στην επιχειρηση μας οποτε ...

στον γαμο ηθελε να γινουν ολα οπως τα ηθελε αυτη.της χαλασα πολλα χατηρια ..καποια της τα κανα ειπα μανα ειναι τεσπα..μου ειπε εσυ βαλε τον φωτογραφο εγω θα βαλω το βιντεο (θελει να χαλιναγωγει γενικως τους ανθρωπους γυρω της)της ειπα ενταξει ...σε ολο το βιντεο δεν τραβηξε πουθενα τους γονεις μου ..αλλα οπως ποειπα απανταω της ειπα δεν πειραζει εσυ να μεινεις με το βιντεο η μαμα μου το βιντεο θα τοχει λαιβ καθε μερα

4 χρονια ακουγα την νυφη της την αδερφη της και την κουνιαδα μου να μου την κατηγορουν εγω μουγκα(εχετε δει ανθρωπο να ειναι μαλλωμενος με ολες τις γυναικες του σογιου?η πεθερα μου ναι)

κατηγορουσε τον πεθερο μου (ανθρωπακι τελειως)για τα παντα για το βρωμικο σπιτι της για την βρωμικη ψυχη της για τα ασχημα που της εκανε(την κερατωνε ασυστολως)

τα εγραφε ολα οτι περναν που δεν ειχε και τιποτα αυτα τα 2-3 ακινητα στο ονομα της και τον απειλουσε για ολα...τα παιδια της δεν ξερει πως μεγαλωσαν τα μεγαλωνε η γιαγια γιατι αυτη δουλευε στο μαγαζι(ειχε προσλαβει και γυναικα για να καθαριζει το μαγαζι και να πλενει τα ποτηρια απο τους καφεδες

στον γαμο λοιπον εκτος απο το τσιγκινο που προειπα που μου κρεμασε για τον κοσμο παντα καποια στιγμη μου ειπε πως τα σοχρεψε η νυφη της (ποντιακα μου το πε μιας και εγω ειμαι ποντια)και δεν περιμενει και πολλα απο αυτην....την εβρισα το παραδεχομαι την ημερα του γαμου μου...σηκωθηκα να χορεψω ενα χορο και για να τραβηξει τα φωτα απο πανω μου ανεβηκε στο τραπεζι ξυπολητη (ηταν τοτε και τοφαλος)

την ημερα που θα εφερναν το νυφικο υποχρεωσε την μαμα μου να κανει σε ολο το σοι της τραπεζι γιατι λεει κουβαληθηκαν απο την αλλη ακρη(ακομη απορω γιατι τα καναμε αυτα που ζητουσε)

με πηγε βουλγαρια(πριν το γαμο)για να ψωνισουμε και ξοδεψε 500 ευρω σε ρουχα για μενα (χωρις να το θελω)τα πηρα τελικα αλλα απο τοτε ποτε ξανα και τιποτα η γυναικα ειναι αρρωστη θελει να σε πληρωνει για να την γλυφεις...και εχω πολυ καλυτερη οικονομικη κατασταση απο αυτην(ειχα τουλαχιστον χαχαχχα)

ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΠΠΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ) Ο ΓΙΟΣ ΤΗς ΤΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΠΩς ΚΙ ΟΛΟΙ(ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ)

ΑΛΛΑΞΕ.....................ΕΓΙΝΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ

σε οληη την εκγυμοσυνη με ειχε χ@σμενη μονο το φυλο τους ενδιεφερε να μαθουν πως θα λενε τον γονο τους

ο γιατρος με εβαλε σε καραντινα απο τον 5ο εως τον 7ο και δεν με πηρε ουτε τηλεφωνο!!!!!!!!!!!

μια βδομαδα πριν γεννησω με ρωτησε αν θελω κατι και επειδη ξερω πως ειναι πααααρα πολυ τεμπελα

της ειπα θελω να μου κανεις γενικη για το εγγονι(χοχοχο)

εφερε γυναικα και δεν εκανε τιποτα...οταν γεννησα ο αντρας μου επεμενε να ερθουν του ειπα οτι να παει να τους ενημερωσει πως ΤΩΡΑ δεν τους χρειαζομαι μπορω και μονη μου...εεε μετα εγινα εγω σε ολα η κακια.θελετε κι αλλα?


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Πωπω Νουνού απίστευτο!!

Τελικά όλες έχουμε μια ιστορία!

Δεν ξέρω τελικά αν είναι καλύτερο να παρα-ασχολούνται ή να μην ασχολούνται!

Κι εμένα γενικά η δικιά μου είναι πολύ εγωκεντρική κ θέλει όλα να περνάνε όλα απο το χέρι της κ τον έλεγχό της.Με το μωρό κ γενικά την εγκυμοσύνη ασχολήθηκε πολύ (αυτό ήταν κ είναι το μήλον της έριδος!) αλλά ώρες ώρες έχω την εντύπωση οτι ό,τι κάνει το κάνει για να νιώθει οτι είναι καλή,κι όχι απο καθαρό ενδιαφέρον και διάθεση προσφοράς..

Πάντως ζηλεύω μερικές που καταλαβαίνουν τι είναι ο άλλος κ τον πουλάνε κ τον αγοράζουν..εγώ η χαζή καθόμουν κ την έπαιρνα στα σοβαρά κ συζητούσα μαζί της και να η κατάληξη..μόλις την βλέπω μου σηκώνονται οι τρίχες!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαα την φανταζομαι να της ανακοινωνετε πως πρεπει να πατε σε αλλη πολη με το μωρο...παει τελειωσε αυτη αν της πεις δε οτι δεν θα βαλεις το ονομα της εγινες παρα πολυ κακια ετσι απλα

τι σε εκανε σημερα και φορτωσες?

και κατι αλλο η γιαγια μου στην εγκυμοσυνη μου ελεγε δεν θα ακους τιποτα και κανεναν θα σε νοιαζει μονο η κοιλια σου και ετσι ειναι.


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μου έκανε κήρυγμα περι θρησκείας,μου είπε να πάω να εξομολογηθώ για να μπορέσω να μεταλάβω κ να πάρει το μωρό ευλογία..:? Αυτό που με νευριάζει είναι οτι ξέρω οτι δεν την ενδιάφέρει ούτε στο ελάχιστο η ψυχή μου,απλά έχει ψύχωση με το μωρό μου..γκρρρρ

Μετά μου πέταξε οτι αυτή ξέρει το γιο της ενώ εγώ όχι..

Μετά συζητούσε πάλι για τα κιλά μου κ έλεγε οτι άνοιξε το στομάχι μου..

ε τι άλλα??!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλωσας βρηκα...ειναι μιση ποντια αλλα "μισει" τους ποντιους κι ετσι δεν το λεει πουθενα!!!!(η γυναικα ειναι του γιατρου)

Α είναι γκάου μπίου σαν τη δική μου.Εμένα νομίζει οτι είναι κ καλή χριστιανή.


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλωσας βρηκα...ειναι μιση ποντια αλλα "μισει" τους ποντιους κι ετσι δεν το λεει πουθενα!!!!(η γυναικα ειναι του γιατρου)

Α καλα περιπτωσαρα κ η δικη σου!κ εμενα ποντια ειναι

η δικια μου ολοκληρη ομως αλλα δυστυχως ειναι απο τις κακες...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε κήρυγμα περι θρησκείας,μου είπε να πάω να εξομολογηθώ για να μπορέσω να μεταλάβω κ να πάρει το μωρό ευλογία..:? Αυτό που με νευριάζει είναι οτι ξέρω οτι δεν την ενδιάφέρει ούτε στο ελάχιστο η ψυχή μου,απλά έχει ψύχωση με το μωρό μου..γκρρρρ

Μετά μου πέταξε οτι αυτή ξέρει το γιο της ενώ εγώ όχι..

Μετά συζητούσε πάλι για τα κιλά μου κ έλεγε οτι άνοιξε το στομάχι μου..

ε τι άλλα??!!

Α καποτε μου χε πει πανω σε κατι που συζηταγαμε κ καλα με υφος οτι ξερει το παιδι της πολυ καλα(ασχετα που δεν τον ξερειχαχαχαχα)κ της ειπα "εσεις τον ξερετε σαν γιο σας αλλα εγω τον ξερω σαν συζυγο μου κ εμεις οι δυο ειμαστε ενα."ετσι να της πεις κ εδυ αλλη φορα...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αγνοειστε τες σημασια μη δινετε και φυσικα δεν θα εξομολογηθεις θα το κανεις οποτε και αν το θες εσυ

κι εμενα η γλυκια μου της εκκλησιας ειναι απο αυτες με τους μεγαλους σταυρους...


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...