Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

Χαθηκα γιατι ετρεχα ...αρρωστησαν τα μικρα...η κορη μου πρωτι κολλησε απο τον παιδικο και μετα κολλησε τον μικρο και αυτος εμενα και δεν ξερω πως αλλα μου γυρισε σε γαστεβτεριτιδα και 5 μερες εκανα μονο εμετουσ και φυσικα οπως καταλαβατε τρομαξαμε για την εγκυμοσυνη αλλα τελος καο ολα καλα!!αυρι μπαινω στην 8η εβδομαδα...στα παιδακια μας ποτε να το πουμε????λεμε να αργησουμε λιγο τι λετε???


mOhLp2.pngWqAfp2.png0S35p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαθηκα γιατι ετρεχα ...αρρωστησαν τα μικρα...η κορη μου πρωτι κολλησε απο τον παιδικο και μετα κολλησε τον μικρο και αυτος εμενα και δεν ξερω πως αλλα μου γυρισε σε γαστεβτεριτιδα και 5 μερες εκανα μονο εμετουσ και φυσικα οπως καταλαβατε τρομαξαμε για την εγκυμοσυνη αλλα τελος καο ολα καλα!!αυρι μπαινω στην 8η εβδομαδα...στα παιδακια μας ποτε να το πουμε????λεμε να αργησουμε λιγο τι λετε???

περαστικα σου κοριτσακι μου.συμφωνω μαζι σου ,εγω στην μικρη το ειπα στα παιδια μου και σε ολους τους υπολοιπους οταν εκανα και την αμνιο και ο γιατρος μου ειπε οτι ολα ειναι ενταξει.βλεπεις οταν ειχα την πρωτη παλινδρομη το ειχαμε πει και μετα το εχασα και επρεπε να εξηγουμε σε ολους και ηταν δυσκολο.ετσι στη μικρη οταν εφτασα σχεδον πεντε μηνων το ειπαμε.θελαμε να ειμαστε σιγουροι οτι ολα ειναι οκ.εσεις οταν κλεισετε τους τρεις τεσσερις μηνες νομιζω οτι μια χαρα θα ειναι να τους το πειτε να χαρουν και τα μικρα σου!!φιλακια και να προσεχεις πολυ!!!:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα σας!

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!

χαθηκαμε αλλα εγω ειχα σοβαρο προβλημα.ο μεγαλος μου γιος μπηκε στο νοσοκομειο στις 31 μαρτιου το βραδυ με λοιμωδη μονοπυρηνωση.δεν ειναι κατι επικινδυνο αλλα εκανε πυρετο και πρησμενους λεμφαδενες ,σαν βατραχακι ηταν.αστε ειχαμε περιπετειες και στο νοσοκομειο.τι να πω? επιτελους την μεγαλη παρασκευη μας εβγαλαν και ηρθαμε σπιτι.και εχω και την μικρη αρρωστη με αντιβιωση παλι.αχ κοριτσια τα χαλια μου εχω.σαν τον βεγγο τρεχαμε με τον αντρα μου.αλλαγες βαρδιας καναμε!

ελπιζω να ειστε ολες καλα και να περασετε τελεια το πασχα σας!!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!καλως σας βρηκα!!!

ειμαι η λενα και ειμαι η κουνιδια της κατερινασ η αλλος ταζ34!!!

εχω δυο παιδακια αγορια!!!ειμαι αγορομανα!!!τον χρηστο σε δυο μηνες κλεινει τα 15 και τον αλεξανδρο 3 ετων!!!θα γινω μελος της παρεας σας γιατι μου ειπε πολλα η κατερινα και με επεισε!!!!φιλια!!1


dev350pb___.png

eNortjKzUjI0szA0t1CyBlwwFa4C3A,,40.png

XRHCTOS 14/06/1997

MATARES MOY OMORFES

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα!!!καλως σας βρηκα!!!

ειμαι η λενα και ειμαι η κουνιδια της κατερινασ η αλλος ταζ34!!!

εχω δυο παιδακια αγορια!!!ειμαι αγορομανα!!!τον χρηστο σε δυο μηνες κλεινει τα 15 και τον αλεξανδρο 3 ετων!!!θα γινω μελος της παρεας σας γιατι μου ειπε πολλα η κατερινα και με επεισε!!!!φιλια!!1

Καλωσορισες Λένα.

Για να μπηκες στο τοπικ αυτό να υποθέτω πως η ΤΑΖ σε έπεισε να γίνεις πολυτεκνη;;;:tongue:

Και γω αγορομανα είμαι και ελπίζω να κάνω κάποια στιγμή και τρίτο!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

ωχ βρε συμπεθερα περαστικα!!!αντε με το καλο να ειστε ολοι καλα να μιλαμε συχνοτερα γιατι χαθηκαμε και μου ελει4εσ!!!
καλησπερα!!!καλως σας βρηκα!!!

ειμαι η λενα και ειμαι η κουνιδια της κατερινασ η αλλος ταζ34!!!

εχω δυο παιδακια αγορια!!!ειμαι αγορομανα!!!τον χρηστο σε δυο μηνες κλεινει τα 15 και τον αλεξανδρο 3 ετων!!!θα γινω μελος της παρεας σας γιατι μου ειπε πολλα η κατερινα και με επεισε!!!!φιλια!!1

καλως ηρθες κουνιαδα της κατερινας!!εγω ειμαι συμπεθερα εχουμε κλεισει την κορη για τον μεγαλο μου και την τσαουσα την μικρη μου για τον μικρο αλλα εγω επιμενω οτι πολυ λυπαμαι το μικρο γιατι θα του βαλει τα δυο ποδια σε ενα παππουτσι.εχω τρια και πολυν θα ηθελα αλλο ενα αλλα εχω αντιρρησεις απο τον αντρα μου.συμφωνω με την κατερινα κανε τωρα γιατι θα σε πιασει πιο μετα και δεν θα μπορεις.εγω ειμαι 41 και εχω 16 ,13.5 και μια μικρη 2 χρονωνκαι 10 μηνων .λογω ηλικιας βιαζομαι αλλα ο αντρουλης δεν θελει.σου λεει κριση,εχουμε δυο γιους καναμε και την κορη αρα μια χαρουλα.συμφωνω αλλα δεν με χαλαει αλλο ενα.

δικιο δεν εχω κοριτσια?

φιλακια πολλα σε ολες πολυτεκνες,τριτεκνες και με δυο και με ενα και τις εγκυουλες μας.που χαθηκατε καλε?

φιλακια πολλα:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε κατερινα ποτε περασε ο καιρος και πηγαν 2μισι μηνων τα διδυμακια μας!!!!!δεν το πιστευω!!

η δημητρουλα τι εγινε και χαθηκε τελειως?

και εγω τρεχω σαν τον βεγγο εχω γινει,αστε τα κοριτσια ολα μαζι εχουν πεσει στο κεφαλι μου,που να προλαβω να σκεφτω και τεταρτο?το εχω αφησει ατην ακρη και μπαινω στα 42 τον ιουλιο.δεν νομιζω οτι προλαβαινω ασε που ετσι που τα εχουν κανει με τις περικοπες τα ζευγαρια στο ενα θα μενουν....

τα αλλα κοριτσια τι κανετε?ελπιζω ολες να ειστε καλα!

ΚΑΛΟΟΟΟ ΜΗΝΑΑΑΑ να εχουμε και ελπιζω με πολλα ευχαριστα νεα!!!!

φιλακια σε ολες


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

καλως την δημητρουλα!!!!επιτελους,ευτυχως γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω.τι κανουν τα τεσσερα παιδακια σου? ελπιζω να ειστε ολοι καλα!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ που εισαι?τι κανετε?

αχ!βρε κοριτσια ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!πολλα φιλακια σε ολες!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...