Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

      15 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα παρεάκι:P

Σήμερα φάγαμε ψάρι τηγανιτό με βλήτα και πατάτες.

Καλημέρα στην ομορφη παρέα!

Έχω Κάιρο να γράψω και μάλλον θα δυσκολευτω να σχολιασω όλα όσα γραψατε...για να δουμε. καλώς την! τι ώρες είναι αυτές που γράφεις?! ξενυχτάς για τα καλά.

ΝΙΝΑΚΙ δεν έχω σκεφτεί ποτέ να κάνω κοκκινιστό χοιρινό, γίνεται μαλακό; Μπράβο για την νέα σου υπογραφή, μαρεσει τρελά. χαίρομαι:tongue: και εμένα μου αρέσει πολύ! έμπνευση του άντρα μου!

Εμείς εχθς φαγαμε σπαλομπριζολες με πατατουλες. αύριο θα τις κάνω εγώ... ανυπομονώ γιατί έχω καιρό να φάω... τελικά όσο δεν τρως κάτι, τόσο το αναζητάς... και να φανταστείς δεν συμπαθώ πολύ τα κρέατα;)

Κορίτσια και αγόρια θέλω να φτιαξω πιροσκί μιας και τα τρώει ο μικρος μου, εκανα μια φόρα πριν χρονία αλλά δεν θυμάμαι πως, υπάρχει καμια συνταγή δοκιμασμένη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τωρα μπηκα στους θησαυρους, τι να πω? δεν εχω λογια! Το εχετε οικογενειακως. Εχετε σκεφτει ν ανοιξετε κανα ταβερνακι?

Γειά σας κορίτσια κι από μενα..........να ρωτήσω σαν νέα και το θέμα και στο φόρουμ.........που μπορώ να δώ για τις συνταγές (θυσαυρούς) της ΕΒΙΡΙ, που αναφέρετε πιο πάνω?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα σ/κ μεγαλης αποχης. Ελπιζω να περνατε καλα σε καμμια παραλία. Εμενα ο αντρας μου δουλεύει οποτε τη βγάζουμε στα παρκα. Εχτες φαγαμε ρολο κοτοπουλο με πατατες και σημερα μακαρονια με κοκκινη σαλτσα με μελιτζανα και πιπεριες. Τις επομενες 3 μερες μαγειρευει η μαμα γιατι θα κρατανε το μικρο στο πατρικο μου και θα πηγαινω εκει μετα τη δουλειά. Της πηρα ομως τα φαγητα πιυ θελουμε αλλα τα πηρα μαλλον λαθος και θα φαμε πολυ κοτοπιυλο αυτη τη βδομαδα. Οτι λιγουρευομουνα ηταν με κοτοπουλο. Ελπιζω αυριο να μαζευτουμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια

Εγώ είμαι στα κάτω μου. Σας διαβάζω αυτές τις μέρες αλλά δεν έχω κάνει σχόλιο. Κορίτσια είμαι στην φρικτή φάση της δίαιτας που ξέρετε, αφού χάσεις τα πρώτα κιλά γρήγορα γρήγορα μετά στοπ. Έχει κολλήσει η ζυγαριά και μοιάζει να χει σταματήσει εκεί. Και παιδιά ΠΕΙΝΑΩ και το θέμα είναι ότι δεν ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ η ρουφιάνα με τίποτα! Και αυτό με ρίχνει πολύ γιατί μου λείπει η κουζίνα μου, πολύ, μου λείπουν τα γλυκά, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, το βιβλίο τώρα είναι στο τυπογραφείο και το άλλο δεν το χω ακόμα ξεκινήσει για διαδικαστικούς λόγους και έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και σκέφτομαι το φαί...και όσο εν κατεβαίνει παιδιά τόσο αποθαρρύνομαι :-(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μενα!

Μομμι καλώς ηρθες! Η Εβιρι μας κανει καταπληκτικες συνταγες. Θα τις βρεις εδω: http://thisauroikouzinas-syntages.blogspot.gr/

Ιωαννα μου εβαλες πεδιλάκι ε; Εβαλε ζεστη επιτελους δεν εχεις αδικο. Βεβαια κι εγω σαν την Νινα θελω να βαψω τα νυχακια πρωτα. Αγια Αννα ειχα παει μια μονοημερη μονο οπότε δεν νομιζω οτι εχω την καταλληλοτερη αποψη. Δεν ξερω απο τιμες αλλα all inclusive ξενοδοχεια εχει και στην Πελοποννησο στην Ηλεια (Κυλληνη, Ζαχαρω, Ολυμπια) που κι εκει δεν εχεις εισιτηρια κλπ.

Νινα μου δικιο ειχε ο αντρας σου για την υπογραφη. Χοιρινο κοκκινιστο ουτε κι εγω εχω φτιαξει ποτε. Γινεται καλό;

Καστερακι ολη η Ελλαδα ειναι ωραια. Χαιρομαι φυσικα διπλα που σου αρεσει το Ιονιο (αν δεν παινεψεις το σπιτι σου...). Τι κανουν τα μωρα σου;

Νικο φανταζομαι τη χαρα σου να δεις τη δουλεια σου στα ραφια των βιβλιοπωλειων! Πες μας οταν κυκλοφορησει.

Αγγελικη εχω επιθυμησει κι εγω σπανακορυζο.

Λοιπον πριν απο λιγο γυρισα απο το χωριο του αντρα μου οπου ειχα παει χτες για να ψηφισω. Εκει φαγαμε χτες αρνακι και σημερα τσιπουρες ψητες με σαλατουλα μαρουλακι απο τον κηπο και πατατουλες απο τον κηπο επισης. Για αυριο εχει ετοιμασει η μαμα γιουβετσακι απ'οτι καταλαβα.

Φιλια και καληνυχτα απο την ταξιδιωτισσα της παρεας.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια κι από μενα..........να ρωτήσω σαν νέα και το θέμα και στο φόρουμ.........που μπορώ να δώ για τις συνταγές (θυσαυρούς) της ΕΒΙΡΙ, που αναφέρετε πιο πάνω?

ευχαριστώ

mommi πρόκειται για ένα ΥΠΕΡΟΧΟ blog, κατανοητό, χρωματιστό, και γεμάτο με συνταγές που εμένα (όταν έτρωγα γιατί πλέον λόγω δίαιτας τρώω μόνο μπρόκολα και άλλα παρόμοια:mad:)με βοήθησε πάρα πολύ να κάνω ένα σωρό μαγικά στην κουζίνα. Το λίνκ είναι

http://thisauroikouzinas-syntages.blogspot.gr/

Από μόνο του το blog είναι γεμάτο με τα πάντα αλλά μπορείς να κοιτάς και εδώ σε παλαιότερες σελίδες για πολλούς θησαυρούς από τα παιδιά εδώ. Τις παλιές μέρες πχ έκανα συνέχεια ένα υπέροχο σουφλέ της ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ή το τσουρέκι /εκμεκ της Τζενης, και πολλές συνταγές (κάθε κορίτσι έχει ανεβάσει πολλές συνταγές). Γενικά η μαγειροπαρέα σου εγγυάται νοστιμιές :P Καλωςήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μενα!

Μομμι καλώς ηρθες! Η Εβιρι μας κανει καταπληκτικες συνταγες. Θα τις βρεις εδω: http://thisauroikouzinas-syntages.blogspot.gr/

Ιωαννα μου εβαλες πεδιλάκι ε; Εβαλε ζεστη επιτελους δεν εχεις αδικο. Βεβαια κι εγω σαν την Νινα θελω να βαψω τα νυχακια πρωτα. Αγια Αννα ειχα παει μια μονοημερη μονο οπότε δεν νομιζω οτι εχω την καταλληλοτερη αποψη. Δεν ξερω απο τιμες αλλα all inclusive ξενοδοχεια εχει και στην Πελοποννησο στην Ηλεια (Κυλληνη, Ζαχαρω, Ολυμπια) που κι εκει δεν εχεις εισιτηρια κλπ.

Νινα μου δικιο ειχε ο αντρας σου για την υπογραφη. Χοιρινο κοκκινιστο ουτε κι εγω εχω φτιαξει ποτε. Γινεται καλό;

Καστερακι ολη η Ελλαδα ειναι ωραια. Χαιρομαι φυσικα διπλα που σου αρεσει το Ιονιο (αν δεν παινεψεις το σπιτι σου...). Τι κανουν τα μωρα σου;

Νικο φανταζομαι τη χαρα σου να δεις τη δουλεια σου στα ραφια των βιβλιοπωλειων! Πες μας οταν κυκλοφορησει.

Αγγελικη εχω επιθυμησει κι εγω σπανακορυζο.

Λοιπον πριν απο λιγο γυρισα απο το χωριο του αντρα μου οπου ειχα παει χτες για να ψηφισω. Εκει φαγαμε χτες αρνακι και σημερα τσιπουρες ψητες με σαλατουλα μαρουλακι απο τον κηπο και πατατουλες απο τον κηπο επισης. Για αυριο εχει ετοιμασει η μαμα γιουβετσακι απ'οτι καταλαβα.

Φιλια και καληνυχτα απο την ταξιδιωτισσα της παρεας.

Καλώς την ταξιδιώτισσα μας :P:p:p ααα περάσατε ωραία δηλ στο χωριό του συζύγου. μμμμμμμ τσιπουρίτσες είναι το μοναδικό (το μοναδικό όμως κανένα άλλο) ψάρι που τρώω. ΖΗΛΕΥΥΥΥΩΩΩ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια

Εγώ είμαι στα κάτω μου. Σας διαβάζω αυτές τις μέρες αλλά δεν έχω κάνει σχόλιο. Κορίτσια είμαι στην φρικτή φάση της δίαιτας που ξέρετε, αφού χάσεις τα πρώτα κιλά γρήγορα γρήγορα μετά στοπ. Έχει κολλήσει η ζυγαριά και μοιάζει να χει σταματήσει εκεί. Και παιδιά ΠΕΙΝΑΩ και το θέμα είναι ότι δεν ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ η ρουφιάνα με τίποτα! Και αυτό με ρίχνει πολύ γιατί μου λείπει η κουζίνα μου, πολύ, μου λείπουν τα γλυκά, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, το βιβλίο τώρα είναι στο τυπογραφείο και το άλλο δεν το χω ακόμα ξεκινήσει για διαδικαστικούς λόγους και έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και σκέφτομαι το φαί...και όσο εν κατεβαίνει παιδιά τόσο αποθαρρύνομαι :-(

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Νίκο ετσι γίνεται πάντα τα πρώτα κιλά που χάνονται είναι υγρά γιαυτό φεύγουν γρήγορα, υπομονή θα χαθούν και άλλα.

Για πες για το σουφλέ της Αγγελικής γιατί δεν μπόρεσα να το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινή μου είναι καλά τα αγοράκια μου ευχαριστώ που ρωτάς.

Το Ιόνιο έχει μακράν τις καλύτερες παραλίες της Ελλάδας, με την Κρήτη φυσικά. Θελουμε πολύ να πάμε με τον σύζυγο εστω 2-3 μέρες μόνοι μας στο μεγανήσι κοντα στη Λευκάδα,πολύ μας αρέσουν αυτά τα μικρα νησακια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη βδομαδα να εχουμε!! Σημερα δεν ξερω τι τρωνε αφου μαγειρευει η μαμα!!!!

Φωτεινη εκανα ενα γρηγορο πεντικιουρ κι εβαλα τα πεδιλακια μου που το περιμενα πως και πως. Εσεις θα πατε για κανα μπανιο που εχετε τη θαλασσα διπλα σας? Τελικα αποφασισαμε να παμε φοινικουντα σε νοικιαζομενα δωματια γιατι μας ειπαν στην Αγ. Αννα ειναι λιγο βαθια τα νερα κι αν πιασει αερας θα εχουμε προβλημα κι επειδη μας το ειπαν 2-3 ατομα αλλαξαμε γνωμη.

Νικο θα πρεπει να κανεις υπομονη και θα τα καταφερεις, ειναι ολα θεμα μυαλου!

Κοριτσια γυρισατε? που ειστε οι υπολοιπες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Καλοκαιράκι μπήκε επιτέλους! Το Σαββατοκύριακο πέρασε με κάμποσες δουλίτσες αλλά και επισκέψεις. Πλύναμε μαζί με τον άντρα μου 1 μεγάλο χαλί και 3 μικρότερα. Τώρα στεγνώνουν και θα ακολουθήσουν άλλα το επόμενο Σαββατοκύριακο.

Το Σάββατο το βράδυ ήρθαν η μαμά μου, ο αδερφός μου και η νονά της κόρης μου για να της ευχηθούν για την γιορτή της. Παραγγείλαμε σουβλάκια και φάγαμε γιατί όπως είπα το Σαββατοκύρικαο κάναμε ουκ ολίγες δουλειές.

Το Σάββατο το μεσημέρι τηγανίσαμε γαύρο και φάγαμε μαζί με χόρτα. Την Κυριακή το μεσημέρι έφτιαξα μοσχαράκι κοκκινιστό με μακαρόνια το οποίο έμεινε και για σήμερα. Θα το συνεδέψουμε με πουρέ. Έφτιαξα επίσης μπιφτέκια ακολουθώντας τις οδηγίες του Δημήτρη. Τα έβαλα στην κατάψυξη και θα τα φτιάξω μεσοβδόμαδα.

Αυτά τα νέα μας πάω να διαβάσω τα δικά σας...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική όντως ο καιρός έφτιαξε πια... καλοκαίρι! πώς να μη φτιάξει η διάθεση σου?:P

E μα!!!!

ioanna81 το σηκώνει το πέδιλο πια! ανυπομονώ να βάλω και εγώ... κυκλοφορώ με αθλητικά ακόμα... πρέπει να βάψουμε και κανένα νυχάκι, πριν βάλουμε τα πεδιλάκια μας:tongue:

Αυτό με το βάψιμο στα νύχια δεν το έχω καθόλου! ¨Οποτε κι αν έχω προσπαθήσει να τα βάψω βγαίνουν χάλια!

Καταρχήν Αγγελική να χαίρεσαι την κόρη και την μανούλα σου!

Ευχαριστώ κορίτσι!

Ιωάννα και εμείς θα πάμε Εύβοια φέτος, μιας και απο εκεί είναι ο νονός που θα βαφτίσει το μωρο. Ξαχνουμε και εμείς all inclusive ξενοδοχείο, οτάν βρω θα σου πω.

Από ποιό μέρος?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια κι από μενα..........να ρωτήσω σαν νέα και το θέμα και στο φόρουμ.........που μπορώ να δώ για τις συνταγές (θυσαυρούς) της ΕΒΙΡΙ, που αναφέρετε πιο πάνω?

ευχαριστώ

καλώς ήρθες mommi!

Αλλο ενα σ/κ μεγαλης αποχης. Ελπιζω να περνατε καλα σε καμμια παραλία.

xaxaxaxa! Την παραλία την έβλεπα από την ταράτσα του σπιτιού μου που είχα ανέβει γαι να πλύνω τα χαλιά!!!

Τις επομενες 3 μερες μαγειρευει η μαμα γιατι θα κρατανε το μικρο στο πατρικο μου και θα πηγαινω εκει μετα τη δουλειά. Της πηρα ομως τα φαγητα πιυ θελουμε αλλα τα πηρα μαλλον λαθος και θα φαμε πολυ κοτοπιυλο αυτη τη βδομαδα. Οτι λιγουρευομουνα ηταν με κοτοπουλο. Ελπιζω αυριο να μαζευτουμε!

Μιά χαρά 3 μερούλες αποτοξίνωσης από την κουζίνα!

Καλησπέρα κορίτσια και αγόρια

Εγώ είμαι στα κάτω μου. Σας διαβάζω αυτές τις μέρες αλλά δεν έχω κάνει σχόλιο. Κορίτσια είμαι στην φρικτή φάση της δίαιτας που ξέρετε, αφού χάσεις τα πρώτα κιλά γρήγορα γρήγορα μετά στοπ. Έχει κολλήσει η ζυγαριά και μοιάζει να χει σταματήσει εκεί. Και παιδιά ΠΕΙΝΑΩ και το θέμα είναι ότι δεν ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ η ρουφιάνα με τίποτα! Και αυτό με ρίχνει πολύ γιατί μου λείπει η κουζίνα μου, πολύ, μου λείπουν τα γλυκά, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, το βιβλίο τώρα είναι στο τυπογραφείο και το άλλο δεν το χω ακόμα ξεκινήσει για διαδικαστικούς λόγους και έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και σκέφτομαι το φαί...και όσο εν κατεβαίνει παιδιά τόσο αποθαρρύνομαι :-(

Νίκο έτσι είναι! Τα πρώτα κιλά φεύγουν πολύ γρήγορα και μετά κολλάς! Μίλα με την διαιτολόγο μήπως σου αλλάξει κάτι στην διατροφή και ξεκολλήσεις! Όπως και να έχει υπομονή και επιμονή!

Καλησπέρα κι απο μενα!

Γειά σου Φωτεινούλα!

Φιλια και καληνυχτα απο την ταξιδιωτισσα της παρεας.

Η πιό ταξιδεμένη από όλες νομίζω μετά την Έβιρι!!!

Από μόνο του το blog είναι γεμάτο με τα πάντα αλλά μπορείς να κοιτάς και εδώ σε παλαιότερες σελίδες για πολλούς θησαυρούς από τα παιδιά εδώ. Τις παλιές μέρες πχ έκανα συνέχεια ένα υπέροχο σουφλέ της ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ή το τσουρέκι /εκμεκ της Τζενης, και πολλές συνταγές (κάθε κορίτσι έχει ανεβάσει πολλές συνταγές). Γενικά η μαγειροπαρέα σου εγγυάται νοστιμιές :P Καλωςήρθες!

Εξαιρετική παρουσίαση της παρέας μας έκανες Νίκο!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

kasteraki το σουφλέ το κάνω ως εξής :

Tηγανίζω τις μελιτζάνες και τις βάζω σε χαρτί κουζίνας για να απορροφηθεί το λάδι.

Άστες κάμποσες ωρίτσες να στραγγίξουν όσο γίνεται γιατί αμολάνε το λαδάκι μετά!

Ετοιμάζω μία απλή σάλτσα ντομάτας.

Στρώνω μία στρώση μελιτζάνες σε πυρέξ, αλείφω σαλτσούλα από πάνω τους και βάζω από πάνω τυρί που να λιώνει.

Επαναλαμβάνω σε άλλη 1 ή δύο στρώσεις ανάλογα πόσα υλικά έχω. Συνήθως δύο στρώσεις αρκούν!

Στο τέλος περιχύνω με κρέμα γάλακτος και ψήνω στον φούρνο μέχρι να λιώσει και ροδίσει το τυρί και η κρέμα.

__________________


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη βδομαδα να εχουμε!! Σημερα δεν ξερω τι τρωνε αφου μαγειρευει η μαμα!!!!

Μιά χαρά σε βρίσκω! Μπράβο στην μανούλα!

Τελικα αποφασισαμε να παμε φοινικουντα σε νοικιαζομενα δωματια γιατι μας ειπαν στην Αγ. Αννα ειναι λιγο βαθια τα νερα κι αν πιασει αερας θα εχουμε προβλημα κι επειδη μας το ειπαν 2-3 ατομα αλλαξαμε γνωμη.

Όμορφος προορισμός η Φοινικούντα!

Κοριτσια γυρισατε? που ειστε οι υπολοιπες?

Παρούσα!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...