Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Τζενάκι καλημέρα!

Την σάλτσα την ρίχνω πάνω από τις μελιτζάνες σε κάθε στρώση. Όχι πολλή υπολόγισε 1 κουταλάκι του γλυκού για κάθε φέτα. Την κρέμα γάλακτος την ρίχνω πάνω από τα τυριά στην τελευταία στρώση.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας και απο μενα. Εχω λιγη δουλιτσα σημερα!

Σημερα θα φαμε μοσχαρακι λεμονατο με ρυζι!

Ελπιζω να ειστε ολοι καλα, δεν μπορω να σχολιασω πολλα τωρα, θα τα πουμε!

Σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παρεακι! Τι μου κανετε;

Στρουμφιτακι γλυκο σιγα σιγα θα βρειτε τους ρυθμους σας με τη μελενια. Ειναι πολύ νωρις ακομα. Φροντιζε να ξεκουραζεσαι οσο γινεται και το στομαχι χορταινει και με πιο απλά φαγητα.

Ρικολα πως παει με την αποχη; Αντεχεις;

Τζενη καλό κουραγιο με τη δουλεια. Γιατι τετοια πιεση; Λογω εποχης;

Αγγελικη ωραια η ιδεα σου με το σουφλε. Το θυμαμαι που το ειχες ξαναγραψει.

Μομμι χαιρομαι που σου αρεσε το μπλογκ της Εβιρι μας. Ειναι καταπληκτικη μαγειρισσα οπως και η υπολοιπη παρεα (εγω εξαιρουμαι αλλα παιρνω πολυ καλές ιδεες απο εδω-χιχιχ). Το φαγητο σου ειναι πολύ καλό κι εδω καιρο να το φτιαξω.

Ιωαννα και το δικο σου πολύ ωραιο φαγητακι. Δυστυχως δεν μπορω να το φτιαξω συντομα-δεν το πολυθελουν οι παππουδες. Φοινικουντα δεν εχω παει αλλα απο τις φωτογραφιες που εχω δει πρεπει να ειναι υπεροχα.

Νικο καλή επιτυχια στη δουλεια σου! Κουραγιο με τη διαιτα μην το βαζεις κατω. Ετσι συμβαινει συνηθως. Εγω θα ημουν ενθουσιασμενη αν εχανα 10 κιλά με τη μια.

Σημερα εφτιαξα τρικολορε βιδες (μακαρονια) σουφλε. Εφτιαξα και γεμιστα για αυριο και μεθαυριο ωστε να μην εχω μαγειρεμα το βραδυ.

Φιλακια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.

Αγγελική στο Βασιλικό μένουν οι μελλοντικοί κουμπάροι μας. Δεν ξέρω όμως που θα μείνουμε εμεις.

Μομμι αυτή την εβδομάδα θα το φτιάξω και εγώ αυτό το φαγητό, απο τα αγαπημένα μας!

Τζένι ωραίο ακούγεται το γλυκάκι σου, θα μας πεις πως το κάνεις;

Εμείς σήμερα φάγαμε χοιρινο με πατατούλες στη γάστρα, μαζεύω χαλιά και έπρεπε να κάνω κάτι γρήγορο και εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

όχι θα μας προτείνουν και θα δούμε, εμεις ψαχνουμε ενα ξενοδοχείο που να τα παρέχει σχεδόν όλα γιατί θα έχω και το βρέφος μαζί μου.

Δεν έχω πάει στο Βασιλικό μόνο ο άντρας μου πήγε λόγω δουλειάς αρκετές φορές και λέει είναι πολύ ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεακι!!!!!!

Το μενου για σημερα ειχε φασολια μαυροματικα για μενα και μακαρονακια με σαλτσα,τυρι και μπεσαμελ στο φουρνο για τον καλο μου!!

Αυτες τις τρεις γραμμες παλευω απο τις 11 περιπου να τις γραψω...καλοοοοο????

Μικρακι με δοντακια(ναι δεν προλαβαμε να ανασανουμε απο τους κολικους τσουπ....φουσκωμενα ουλα)...μαλλον περναει αλματακι...μαγειρεμα...δουλιτσες....

Τουλαχιστον προλαβαινω και σας διαβαζω στα πεταχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Σήμερα έφτιαξα μόνο ένα ψάρι και πατάτες, χτες είχαμε αποφάγια και την Κυριακή μοσχαράκι στιφάδο. Είχα φτιάξει και φέτα τυλιχτή σε φύλλο κρούστας με μέλι και σουσάμι.

Γειά σου Εβιράκι! Δεν το έχω ξαναακούσει αυτό το ψάρι!

Μεταξύ μας ούτε κι εγώ το έχω ξανακούσει, εδώ το έμαθα. Είναι ένα ψάρι του Νείλου ενώ εγώ νόμιζα ότι είναι από τις Βόρειες θάλασσες. Ήρθαμε στη Γερμανία να φάμε Αιγυπτιακά ψάρια, πώς σου φαίνεται αυτό;

ΝΙΝΑΚΙ δεν έχω σκεφτεί ποτέ να κάνω κοκκινιστό χοιρινό, γίνεται μαλακό; Μπράβο για την νέα σου υπογραφή, μαρεσει τρελά.

Καστεράκι, μην το φοβάσαι, φτιάξτο άφοβα. Είναι κι έτσι νόστιμο. Εγώ είχα αναγκαστεί να φτιάχνω χοιρινό με τέτοιους τρόπους όπως το φαγητό της Νίνας όταν μωρό η Εβιρίνα και είχαν ακουστεί τότε οι τρελές αγελάδες, η παιδίατρος μας έβαλε χοιρινό αντί για μοσχάρι.

Κορίτσια και αγόρια θέλω να φτιαξω πιροσκί μιας και τα τρώει ο μικρος μου, εκανα μια φόρα πριν χρονία αλλά δεν θυμάμαι πως, υπάρχει καμια συνταγή δοκιμασμένη;

Αχ δεν είμαι σίγουρη από ποια συνταγή είχα φτιάξει, όχι πρόσφατα έχω αρκετά χρόνια, αλλά μάλλον πρέπει να ήταν καλή του Τσελεμεντέ. Δεν την έχω μαζί μου στη Γερμανία όμως.

Εβίρι τί ψάρι είναι αυτό; εν το έχω ξανακούσει.

Κι εγώ όταν το πρωτοαγόρασα νόμιζα ότι ήταν ένα από τα γνωστά ελληνικά αλλά δεν πήγαινε το μυαλό μου ποιο είναι. Μοιάζει λίγο σαν μικρή πέρκα.

Γειά σας κορίτσια κι από μενα..........

Γεια σου κι εσένα Μόμμι, καλώς ήρθες στη μαγειροπαρέα. Σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Χάρηκα πάρα πολύ.

Αλλο ενα σ/κ μεγαλης αποχης.

Έλα ντε, στο μαγειροκαφέ θα μπαίναμε όχι στο παραβάν για ψήφο.:-D:grin::-D

Κορίτσια είμαι στην φρικτή φάση της δίαιτας που ξέρετε, αφού χάσεις τα πρώτα κιλά γρήγορα γρήγορα μετά στοπ. Και αυτό με ρίχνει πολύ γιατί μου λείπει η κουζίνα μου, πολύ, μου λείπουν τα γλυκά, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,

Τώρα είναι που πρέπει να πιέσεις τον εαυτό σου να μην τα παρατήσει. Σκέψου ότι έχεις απέναντί σου εσένα και παίζεται ένα μπρα ντε φερ. Μην τον αφήσεις να σε νικήσει και να σε ρίξει στα γλυκά και στις λιχουδιές και στο επιπλέον φαγητό. Σπάστου τα δάχτυλα και κάρφωσέ του το χέρι κάτω.

το βιβλίο τώρα είναι στο τυπογραφείο και το άλλο δεν το χω ακόμα ξεκινήσει για διαδικαστικούς λόγους

Μπράβο βρε Νίκο, χαίρομαι πολύ με την εξέλιξη.

και έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και σκέφτομαι το φαί...και όσο εν κατεβαίνει παιδιά τόσο αποθαρρύνομαι :-(

Στον ελεύθερο χρόνο σου σου δίνω δύο επιλογές: η μία είναι να βγεις με τα παιδιά στις κούνιες, στο πάρκο ή κάπου για παιχνίδι. Η δεύτερη είναι να ζωγραφίσεις τις σκέψεις σου και τη φάση που περνάς και να την κάνεις κινούμενο σχέδιο.

Μομμι καλώς ηρθες! Θα τις βρεις εδω:

Φωτεινή μου σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια.

.............. Το λίνκ είναι

Νίκο σ' ευχαριστώ πολύ και για τη βοήθεια και για όσα λες και για όσα κάνεις για την προώθηση του μπλογκ.

μπορείς να κοιτάς και εδώ σε παλαιότερες σελίδες για πολλούς θησαυρούς από τα παιδιά εδώ. Τις παλιές μέρες πχ έκανα συνέχεια ένα υπέροχο σουφλέ της ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ή το τσουρέκι /εκμεκ της Τζενης, και πολλές συνταγές (κάθε κορίτσι έχει ανεβάσει πολλές συνταγές). Γενικά η μαγειροπαρέα σου εγγυάται νοστιμιές :-P

Η αλήθεια είναι ότι στο μαγειροκαφέ έχουν καταγραφεί πολλές και πολύ ωραίες συνταγές.

Η πιό ταξιδεμένη από όλες νομίζω μετά την Έβιρι!!!

χαχαχα

Tηγανίζω τις μελιτζάνες και τις βάζω σε χαρτί κουζίνας για να απορροφηθεί το λάδι.

Άστες κάμποσες ωρίτσες να στραγγίξουν όσο γίνεται γιατί αμολάνε το λαδάκι μετά!

Ετοιμάζω μία απλή σάλτσα ντομάτας.

Στρώνω μία στρώση μελιτζάνες σε πυρέξ, αλείφω σαλτσούλα από πάνω τους και βάζω από πάνω τυρί που να λιώνει.

Επαναλαμβάνω σε άλλη 1 ή δύο στρώσεις ανάλογα πόσα υλικά έχω. Συνήθως δύο στρώσεις αρκούν!

Στο τέλος περιχύνω με κρέμα γάλακτος και ψήνω στον φούρνο μέχρι να λιώσει και ροδίσει το τυρί και η κρέμα.

Απίθανη συνταγή Αγγελική.

σας ευχαριστώ πολύ για το ζεστό καλοσώρισμα και βλέπω ότι είστε μια φανταστική παρέα...........:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

Της οποίας μέλος τώρα είσαι κι εσύ.

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το blog, ........Μπράβο !!!!!

Μόμμι σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.

κοριτσάρες εγώ ξεκινάω μόλις για Αθήνα αύριο έχω ραντεβού με τον εκδότη μου για κάποια διαδικαστικά οπότε ίσα που πρόλαβα να μπω να σας καλησπερίσω!

Εύχομαι όλα να πάνε όπως τα περιμένεις.

Σταδιακά όμως θα μπούμε σε ένα πρόγραμμα και θα επανέλθω! Υπόσχομαι!!!

Στρουμφίτα μου, εσύ δικιολογείσαι περισσότερο απ' όλους με το τόσο μικρό μωρό. Να μπαίνεις όταν θα έχεις πραγματικά ελεύθερο χρόνο.

Σήμερα τρώμε μελιτζάνες στον φούρνο σαν ιμάμ. Αυτοσχεδίασα εντελώς κι επειδή δεν τις δοκίμασα ακόμη δεν ξέρω πως βγήκαν!

Καλέ εμείς δεν έχουμε αμφιβολία, σίγουρα πολύ νόστιμες θα βγήκαν.

Ιωαννακι εδω ειμαι αλλα το τρεξιμο στη δουλεια δεν παλευεται .....

Αχ βρε Τζένη μου φαίνεται πως είσαι γεννημένη για να τρέχεις παντού και στη δουλειά και στο σπίτι.

Εγω για σημερα εφτιαξα αρακα λαδερο με πατατες κ καροτα κ ενα γρηγορο γλυκο ψυγειου με μπισκοτα κ ανθος αραβοσιτου βανιλια κ μια στρωση με πορτοκαλαδα.

Να βλέπεις τι σου έλεγα; Η οικογένειά σου όμως εεεε :-D δεν πρέπει να έχει κανένα παράπονο. Εργασία, δουλειές στο σπίτι, φαγητά, γλυκά όλα στην εντέλεια.

Μομμι χαιρομαι που σου αρεσε το μπλογκ της Εβιρι μας. Ειναι καταπληκτικη μαγειρισσα οπως και η υπολοιπη παρεα

Μ' έκανες χαλί να με πατήσεις.

(εγω εξαιρουμαι αλλα παιρνω πολυ καλές ιδεες απο εδω-χιχιχ).

Καλέ τι λες; Μια χαρά μαγειρεύεις κι εσύ.

Αυτες τις τρεις γραμμες παλευω απο τις 11 περιπου να τις γραψω...καλοοοοο????

Τέλειο!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα παρεουλα!! Σημερα νιωθω σαν να μ εχει πατησει τρενο απο την κουραση και οχι οτι κανω και κατι τραγικο αυτη τη βδομαδα!

Απλα σχολωντας πλεον απο το ατιμο 8ωρο πηγαινω στο πατρικο μου, κανω κατι δουλειες που ουτως η αλλως επρεπε να κατεβω εκει οποτε τα εχω συνδυασει παιδι και δουλειες μαζι και γυρναμε σπιτι κατα τις 8-8:30 το βραδυ, μεχρι να φαει ο μικρος να κανει μπανιο να κοιμηθει εχει παει 10 και, μετα ειμαι κομματια! Σημερα εχω και πονοκεφαλο και ο λαιμος μου μ ενοχλει.

Εβιρι η φετα που εκανες μου αρεσε παρα πολυ, την ειδα στο blog και κατα καιρους εχω φαει. Πιστευω ειναι κατι που ειτε θα σου αρεσει πολυ ειτε καθολου, εμενα ο συνδυασμος γλυκου-αλμυρου μου αρεσει πολυ!

Ρικολα υπομονη, τα δοντακια δεν τελειωνουν γρηγορα οπως οι κολικοι. Εσυ να κανεις οτι προλαβαινεις!

Φωτεινη μια χαρα το οργανωσες το φαγητο, το καθημερινο μαγειρεμα ειναι βασανο. Εχετε παει για κανα μπανακι?

Καλημερα Αγγελικη, πως πηγε ο αυτοσχεδιασμος?

Η Νινα που ειναι? Τζενακι οι δουλειες πολλες αλλα το γλυκο γλυκο, εγω δεν θα ηθελα ουτε εξω απο την κουζινα να περασω. Ευγε και ξανα ευγε!!

Καστερακι , mommi θα μαθετε πολλα απο τις κοπελες εδω μεσα, απο μενα μην περιμενετε θαυματα!!

Νικο ολα καλα να πανε σημερα, προσπαθησε να βαλεις ξανα στη ζωη σου την ασκηση!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Σήμερα τρώμε μελιτζάνες που έμειναν από χτες. Τελικά καλές βγήκαν οπότε θα σας πω πως τις έφτιαξα. Άδειασα τις μελιτζάνες και την ψύχα τους την πέρασα λίγο από το μούλτι. Δεν την πολτοποίησα όμως. Έριξα την μελιτζανόψυχα στο τηγάνι με λίγο λαδάκι, ψιλοκομμένο κρεμμύδι, ψιλικομμένη πιπεριά. αλάτι και πιπέρι και τα σωτάρισα. Έβγαλα το τηγάνι από την φωτιά και έριξα μέσα ψιλοκομμένο μαιντανό και 2 ντομάτες που τις είχα τρίψει στον χοντρό τρίφτη. Με αυτήν την γέμιση γέμισα 6 μελιτζάνες που είχα και συμπλήρωσα στο ταψί και 3 πιπεριές τις οποίες γέμισα κι αυτές. Ά! Πριν γεμίσω μελιτζάνες και πιπεριές έριξα στην βάση τους εσωτερικά τυρί για μακαρόνια και μετά τις γέμισα. Έκοψα και 2-3 πατάτες, συμπλήρωσα λαδάκι και νερό, αλάτισα εξωτερικά το φαγητό και το έβαλα στον φούρνο. Τα άφησα να ψηθούν μέχρι να μαλακώσουν οι πατάτες και έκοψα σε κυβάκια κασέρι και το έβαλα από πάνω στα τελευταία 15- 20 λεπτά πριν κλείσω τα φούρνο.

Αυτό ήταν! Την μόνο αλλάγή που θα κάνω την επόμενη φορά είναι ότι από πάνω θα βάλω ένα τυρί που να έχει εντονότερη γεύση γιατί το κασέρι ήταν πολύ διακριτικό!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

όχι θα μας προτείνουν και θα δούμε, εμεις ψαχνουμε ενα ξενοδοχείο που να τα παρέχει σχεδόν όλα γιατί θα έχω και το βρέφος μαζί μου.

Δεν έχω πάει στο Βασιλικό μόνο ο άντρας μου πήγε λόγω δουλειάς αρκετές φορές και λέει είναι πολύ ωραία.

Είναι όντως ωραία και νομίζω πως υπάρχουν ξενοδοχεία στο στυλ που θέλεις στην περιοχή.

Καλημερα παρεακι!!!!!!

καλημέρα κορίτσι!

Αυτες τις τρεις γραμμες παλευω απο τις 11 περιπου να τις γραψω...καλοοοοο????

Μικρακι με δοντακια(ναι δεν προλαβαμε να ανασανουμε απο τους κολικους τσουπ....φουσκωμενα ουλα)...μαλλον περναει αλματακι...μαγειρεμα...δουλιτσες....

Τουλαχιστον προλαβαινω και σας διαβαζω στα πεταχτα!!!

Είναι λογικό να μην σου μένει και πολύς ελεύθερος χρόνος. Μωρό και δουλειές του σπιτιού είναι φουλ time απασχόληση, τα έχω περάσει δύο φορές και σε καταλαβαίνω ;)

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Γειά σου εβιράκι!

Σήμερα έφτιαξα μόνο ένα ψάρι και πατάτες, χτες είχαμε αποφάγια και την Κυριακή μοσχαράκι στιφάδο. Είχα φτιάξει και φέτα τυλιχτή σε φύλλο κρούστας με μέλι και σουσάμι.

την είδα την συνταγή και στο blog σου, πού ωραία είναι!

Καλημερα παρεουλα!! Σημερα νιωθω σαν να μ εχει πατησει τρενο απο την κουραση και οχι οτι κανω και κατι τραγικο αυτη τη βδομαδα!

Η αλλάγή της θερμοκρασίας μας επηρεάζει είναι η αλήθεια. Θα προσαρμοστείς με την ζέστη και θα ξαναβρείς τους ρυθμούς σου!

Απλα σχολωντας πλεον απο το ατιμο 8ωρο πηγαινω στο πατρικο μου, κανω κατι δουλειες που ουτως η αλλως επρεπε να κατεβω εκει οποτε τα εχω συνδυασει παιδι και δουλειες μαζι και γυρναμε σπιτι κατα τις 8-8:30 το βραδυ, μεχρι να φαει ο μικρος να κανει μπανιο να κοιμηθει εχει παει 10 και, μετα ειμαι κομματια! Σημερα εχω και πονοκεφαλο και ο λαιμος μου μ ενοχλει.

Ωχ κάπου την άρπαξες μάλλον! Περαστικά!

Καλημερα Αγγελικη, πως πηγε ο αυτοσχεδιασμος?

καλά πήγε! Όπως θα δεις και στο προηγούμενο ποστ μου σας γράφω πως έκανα τις μελιτζάνες.

Καλημέρα σε όλους και όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεακι!!!!!!

Τι θα φαμε σημερα????ΠΠΠπφφφφφ δεν ξερω αρακα?μπαμιες?εχω και πολλα αυγα μηπως να εκανα κατι με αυτα για τον αντρα μου(ναι γιατι εγω εχω κοψει και το αυγο)...

Φωτεινη η αποχη ειναι ζορικη γιατι εκοψα μαχαιρι πολλα αγαπημενα(γαλακτοκομικα καταναλωνα μεγαλες ποσοτητες καθε μερα)...τα οποια βρισκονται παντου!!!Στο σουπερ μαρκετ τρωω διπλασιο χρονο γιατι πριν παρω κατι μελεταω τα συστατικα πρωτα....ασε που δεν μπορω να φαω και γλυκα...τα μισα εχουν γαλακτοκομικα...και τα αλλα αυγο η ξηρους καρπους...και το χειροτερο μου το μπορει να περιεχουν ιχνη....

οποτε φρουτα και αποξηραμενα φρουτα!Αλλα για μενα ειναι τωρα πια πιο σημαντικονα ειναι ο μικρος καλα και να τον θηλαζω..οποτε....!!!

Αγγελικουλα τελεια συνταγη!!!!Μιαμ μιαμ μιαμ!!!ΘΑ μπει στο προγραμα χωρις τυρακι ομως!

Εβιρακι μπορει να μη σχολιαζω τις συνταγες σου αλλα μπαινω καθημερινα και τσεκαρω τι καλο εφτιαξες...και φυσικα κλεβω ιδεες!!!Εκανα και το ψωμακι σου...τελειο!!!

Ιωαννακι ζορικο το νεο σας προγραμμα!!Κουραγιο!!Αχχχ ναι το ξερω πως αργουν τα δοντακια!!

Σμουρφιτακι θα περιμενουμε νεα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεακι!!!!!!

Καλημέρα κορίτσι!

Φωτεινη η αποχη ειναι ζορικη γιατι εκοψα μαχαιρι πολλα αγαπημενα(γαλακτοκομικα καταναλωνα μεγαλες ποσοτητες καθε μερα)...τα οποια βρισκονται παντου!!!Στο σουπερ μαρκετ τρωω διπλασιο χρονο γιατι πριν παρω κατι μελεταω τα συστατικα πρωτα....ασε που δεν μπορω να φαω και γλυκα...τα μισα εχουν γαλακτοκομικα...και τα αλλα αυγο η ξηρους καρπους...και το χειροτερο μου το μπορει να περιεχουν ιχνη....

οποτε φρουτα και αποξηραμενα φρουτα!Αλλα για μενα ειναι τωρα πια πιο σημαντικονα ειναι ο μικρος καλα και να τον θηλαζω..οποτε....!!!

Ο γιατρός σου είπε μέχρι πότε δεν θα τρως αυτά που έχεις κόψει? Μήπως πρέπει να αρχίσεις σιγά σιγά να επανέρχεσαι σε ότι έτρωγες? Μία τροφή την φορά δηλαδή γιατί οι αλλεργίες στην ηλικία του μικρούλη δεν επιμένουν για πολύ καιρό.

Αγγελικουλα τελεια συνταγη!!!!Μιαμ μιαμ μιαμ!!!ΘΑ μπει στο προγραμα χωρις τυρακι ομως!

Δεν ξέρω αν θα είναι νόστιμες χωρίς τυράκι. Νομίζω ότι αυτό δίνει την περισσότερη γεύση.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...