Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα παιδια τι κανετε?

Εγω εδω, το πηξιμο στο γραφειο συνεχιζει κ δεν βλεπω βελτιωση αμεσα....

Καλως τον Νικο μας! μπραβο για τα κιλα,συγχαρητηρια!!! χαλαλι ο κοπος σου κ οι στερησεις!!!

Δημητρη περαστικα κ αγυριστα!!

Ιωαννακι πολυ ωραιο φαγακι τα μπιφτεκια!! Εγω οπως εχω πει τα ζυμωνω με ψωμακι κ βαζω κ λιγο ξυδι μεσα κ γινονται αφρατα κ ζουμερα .Επισης ο κιμας δεν πρπ να ειναι εντελως απαχος.

Αγγελικη τελεια τα νεα! κ χαλαρωση στην δουλεια κ νωρις σπιτι !!!

Εβιρακι βρε τι οικογενεια θησαυρος εισαστε εσεις!!! μπραβο σας!! Σου εχω ξαναπει ποσο πολυ ζηλευω που μαγειρευει κ ο συζυγος ε?

Ρικολακι πως παει η αποχη? η αρχη ειδικα ειναι πολυ δυσκολη , υπομονη....

Κανα νεο απο την στρουμφιτα μας?

Φωτεινη μου κ εγω την σπανακοπιτα την ζηλεψα!!! αχ αυτες οι μανουλες/πεθερουλες με τις πιτες τους τι μας κανουν !!!

Νινακι μου τι κανεις? πως παει το χερι?

Στα μαγειρικα μας εμεις σημερα τρωμε μπριαμ με τα πρωτα κολοκυθακια απο την παραγωγη του μπαμπα. Εγω βεβαια απο την βιασυνη μου το πρωι ξεχασα το τσντακι με το φαγητο μου πανω στον παγκο της κουζινας κ ετσι δεν ξερω τι θα φαω πφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αγγελική θες να μας πεις πως τα φτιάχνεις για να δούμε μηπως καταλάβουμε τι κανεις λάθος?

Δεν τα φτιάχνω με έναν μόνο τρόπο. Ακολουθώ διάφορες συνταγές αλλά βγαίνουν σφιχτά! Θα τσεκάρω την τελευταία που έφτιαξα και θα σας πω.

καλημερα παιδια τι κανετε?

Γειά σου Τζενάκι!

Εγω εδω, το πηξιμο στο γραφειο συνεχιζει κ δεν βλεπω βελτιωση αμεσα....

Υπομονή βρε κορίτσι!

Ιωαννακι πολυ ωραιο φαγακι τα μπιφτεκια!! Εγω οπως εχω πει τα ζυμωνω με ψωμακι κ βαζω κ λιγο ξυδι μεσα κ γινονται αφρατα κ ζουμερα .Επισης ο κιμας δεν πρπ να ειναι εντελως απαχος.

Ξύδι ε? Θα το δοκιμάσω!

Αγγελικη τελεια τα νεα! κ χαλαρωση στην δουλεια κ νωρις σπιτι !!!

Περιμένω πως και πως να την κάνω...

Στα μαγειρικα μας εμεις σημερα τρωμε μπριαμ με τα πρωτα κολοκυθακια απο την παραγωγη του μπαμπα.

Σπιτικά κολοκυθάκια ε? Τι καλύτερο!

Εγω βεβαια απο την βιασυνη μου το πρωι ξεχασα το τσντακι με το φαγητο μου πανω στον παγκο της κουζινας κ ετσι δεν ξερω τι θα φαω πφφφ

Τουλάχιστον έχεις την δυνατότητα να πάρεις κάτι πρόχειρο εκεί?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα:tongue:

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη! δεν θα σας πω ακόμα γιατί... λίαν συντόμως!:tongue:

Σήμερα έχουμε μακαρονάδα με σάλτσα με λουκάνικα.

Εβιράκι ωραία κουζίνα η λιβανέζικη... έχω φίλη από κει και μου αρέσουν πολύ τα φαγητά τους... αλλά και η τοπική ταβέρνα του συζύγου είναι εξαιρετική! εξάλλου αν δεν ταιριάζατε, που λέει και ο απλό λαός!:P το χέρι του συζύγου είναι λίγο καλύτερα... τελικά μάλλον το έκαψε από ποτάσα που είχε μέσα σε σωλήνα που έβαλε το χέρι του:-(

Γεια σας και απο μένα.

Ιωάννα πες μας πως το κανεις το κέικ αλμυρό να κάνω καμια παραλλαγή. Εγώ βάζω ελιές και γραβιέρα και την τελευταία φόρα έβαλα μισή μίση με φέτα.

Νίνα απο όλα έχουμε, ντομάτες φασολάκια μελιτζάνες, πιπεριές, κρεμμύδια, πατάτες. τυχεροί!! το ξαναλέω! με αυτά που υπάρχουν στην αγορά, είσαστε ευλογημένοι που μπορείτε να έχετε τα δικά σας!

Εγώ σήμερα εκανα μοσχαράκι κοκκινιστό στο φούρνο με πατάτες κολοκυθάκια και μελιτζάνες. εγώ χτες έκανα παρόμοιο: κοτόπουλο στη χύτρα με πατάτες και μελιτζάνες!

Καλημερα και καλη βδομαδα! Βαρεθηκα εχτες ν ακουω για εκλογες

Λοιπον το αλμυρο κεικ εχεις τα εξης υλικα:

500gr αλευρι για ολες τις χρησεις

1/2 φλυτζανι λαδι

150 ml γαλα

200gr τυρι gouda

200gr φετα

1 κ.γ baking powder

1 πιπερια κομμενη σε κυβακια

4 αυγα

Βαζουμε σ ενα λεκανακι το αλευρι και το baking και ανοιγω λακουβιτσα και ριχνουμε ολα τα υλικα (τα αυγα να ειναι χτυπημενα), ζυμωνουμε και το τοποθετουμε σε μακροστενη φορμα και ψηνουμε στους 170 βαθμους. Στο τελος εγω εβαλα και λιγο αερα να ροδοκοκκινισει. πολύ εύκολο και νόστιμο ακούγεται! ευχαριστούμε Ιωάννα!

Εχτες φαγαμε αρνακι στο φουρνο με πατατες και για σημερα μαγειρεψα τουρλου (μ εφαγε το τηγανι απαπαπα)

Για να μαζευομαστε κοριτσια κι αγορια!!!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα μαγειροπαρεάκι!

Άλλη μία μέρα πηξίματος στην δουλειά! Ελπίζω από αύριο τα πράγματα να είναι καλύτερα...

Στα μαγειρικά μας τώρα...

Το Σάββατο το μεσημέρι φάγαμε κουτσομούρες τηγανιτές με χόρτα.

Την Κυριακή το μενού είχε ρολό κοτόπουλο στον φούρνο με πατατούλες.

Σήμερα τρώμε γεμιστά.

Το Σαββατοκύριακό μου ήταν γεμάτο δουλειές! Σίδερο, πλυντήρια, σκούπισμα, ξεσκόνισμα. ΄Εβγαλα και μία δόση από καλοκαιρινά και πλύναμε κι ένα χαλί με τον άντρα μου. βλέπω έπεσες στα βαριά κατευθείαν:P μπράβο Αγγελική! και χαλί με το ξεκίνημα! αυτά είναι τα μεγάλα ζόρια... να δω εμείς πότε θα τα κάνουμε!

Πάω να διαβάσω τα νέα σας...

Ιωαννακι παρουσα!!!!!

Καλημερα Αγγελικουλα!!Κουραγιο για τη δουλεια!!!

Νινακι εγω ψηφιζω στο πατρικο μου(Λυκοβρυση)(τωρα μενω Αγια Παρασκευη) οποτε πηγαμε χθες και απο τους δικους μου και πηγαμε και σε κατι φιλους για καφε. έχω γνωστούς στην Λυκόβρυση! μικρός ο κόσμος!

καλημερα παιδια τι κανετε?

εμεις γυρισαμε χτες απογευματακι απο το χωριο.Ισα που εφτιαξα τα πραγματα κ εβαλα μια φακη να γινεται κ φυγαμε στο παρκο μεχρι της 9:30.μετα γυρνοντας βρηκα κ επισκεψεις σπιτι που φυγανε περασμενες 11+ κ μεχρι να κανουμε μπανια κλπ αργησαμε να κοιμηθουμε.

Στο ενδιαμεσο εβαλα κ 4 πλυντηρια κ σημερα εχω το σιδερωμα .. αχ βρε Τζένη! δεν τελειώνουν ποτέ οι δουλειές!

Καλησπέρα κοριτσάρες!

Μου λείψατε πολύ. Μετά από πολλά πέρα δώθε και ραντεβού επιτέλους στο γραφείο μου πάλι οπότε είπα να σας έρθω στην παρέα πάλι. Η δίαιτα κάλα πάει έχω χάσει κοντά στα 10 κιλά :-D Πάλι καλά επειδή παλιά γυμναζόμουν έχω καλό μεταβολισμό. Οπότε την κάνω πιο εύκολα τώρα που βλέπω αποτέλεσμα.

Πάμε στα δικά σας

τζενη δεν πρόλαβες να έρθεις δηλαδή έπεσαν ένα σωρό δουλειές!! Καλό κουράγιο. Ακόμα ονειρεύομαι το εκμέκ σου που χα κάνει παλιότερα με τα τσουρέκια...αχχχχ

ρικόλα μου ελπίζω να πάνε όλα κατ ευχήν με την γιαγιά. πφ σιγά την γκρίνια πες τα παιδί μου να ξαλαφρώσεις!!

αααααααα ΙΩΑΝΝΑ ωραία συνταγή ακούγεται!! Θα την σημειώσω για μελοντική χρήση βλέπεις τώρα έχω πολύ συγκεκριμένο διαιτολόγιο που μου έχει εκτός τα γλυκά πέρα από παστέλι. Και αυτό μην νομίζεις. Το τραγανό ούτε καν το άλλο το μελάτο. Αν και το τραγανό είναι πιο νόστιμο χιχι :cool:

kasteraki μου μην το ψάχνεις. Χρειάζομαι πολλά να χάσω :D. είμαι 120. ή μάλλον ήμουν. τώρα είμαι 110. Και δεν είμαι ιδιαίτερα ψηλός (1.77) οπότε πρέπει να χάσωωωω πολύυυυυυ πράγμα ακόμα

ΕΒΙΡΙ σήμερα νιώθω δυνατός οπότε το βράδυ θα επιστρέψω στους θησαυρούς της κουζίνας που μου χουν λείψει!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ από ότι κατάλαβα πήξιμο μέρος 2. Το sequel. Επέστρεψαν τουλάχιστον οι συνάδελφοι που έλειπαν; Υπομονή :(

ΝΙΝΑ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ...και αυτό μου λείπει πολύ :(

κόπιασε!! δεν έμεινε τίποτα, αλλά θα σου κάνω ένα πιάτο μόνο για σένα:tongue: και γιατί παρακαλώ δεν τρώς? βραστή πατάτα είναι ουσιαστικά... δεν έχει τίποτα παχυντικό!

Να δείτε που το Στρουμφάκι μας γεννάει για αυτό δεν έχουμε νέα της. Όλα να πάνε καλά!!

Καλησπέρα σε όλες, δεν έχω γράψει αυτες τις μέρες για φαγητά γιατι ειμαι σε φάση αναρρωσης, θέλω 3-4 μέτρου λες ακόμα και μετα θα επανέλθω :)περαστικά! με το καλό να γίνεις καλά:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεακιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

Εδω το ξεκουραστο Ρικολακι σαςςςςςςς!!!!!!

Ο μικρος εδω και τρεις μερες κοιμαται απο τις 21:00 και κατι μεχρι τις 8:20 το πρωι!!!!(ξυπνητηρι)!!!!!!Για να δουμε ποσο θα κρατησει????Και κοιμαται και μεσα στη μερα περιπου 3 ωρες σπαστες....μου φαινεται τοοοσσσοοο περιεργο...μη σας πω οτι ανησυχω και λιγακι...!!!

Το μενου για σημερα εχει ρεβυθια με κριθαρακι!!!

Παω να σας διαβασω λοιπον και επιστρεφω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νικο καλημερα!!Σε ευχαριστω!Μια χαρουλα η διαιτα σου κιολας 10κιλα???ζηλευω!!!

Εβιρακι τι τελεια τα φαγητακια σας!!!Και η ταβερνα του Εβιρου σουπερ..να τον χαιρεσαι!!!!

Δημητρη περαστικααααα!!!!Εδω θα ειμαστε εμεις!!!

Καστερακι ειναι δυσκολη η φαση με τις αλλεργιες να παρει....αντε να βρουμε τι φταιει να ηρεμησουμε!Εχεις προσωπικη εμπειρια?Απο πεινα δε το συζητω...τα παντα σχεδον εχουν κατι γαλακτο.....αφοβα λαχανικα,φρουτα,ζυμαρικα και οσπρια γι ατην ωρα!!!τελικα στο ζυμαρακι της πιτσας εβαλες σοδα η σπραιτ?

Τζενακι μου...δυσκολη οντως η συγκεκριμενη αποχη...οτι και να δεις λεει οτι μπορει να εχει ιχνη.....οποτε τιποτα απο εξω.....αλλα τι στα λεω....αν θυμαμαι καλα και εσυ τα εχεις περασει!!!Ζηλευω τα κολοκυθακια του μπαμπα!!!!!!

Νινακι θα περιμενουμε τα ευχαριστα να χαρουμε μαζι σου!!!!!!!!!Λες να γνωριζομαστε κιολας???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα χμ προσπαθώ να μπαίνω όσο μπορώ..Ευτυχώς που δεν με ξεχάσατε,όντως πολύ τρέξιμο και από χτες ξεκίνησα εντατικά γυμναστήριο :confused::rolleyes::roll::lol:

Με το σχολείο τα πάμε ευτυχώς πάρα πολύ καλά:-D:grin: η δασκάλα λέει τα καλύτερα (κουκουβα κουκουβα)

Εμείς σήμερα τρώμε ανάμεικτα λαχανικά (αρακά,φασολάκια,καρότο,πατάτες,καλαμπόκι κλπ)


:-D

Link to comment
Share on other sites

παρεακι sos...θυμαστε τα ρεβυθια που σας ελεγα..νομιζα οτι ειχα κλεισει το ματι...αλλα δεν....αποτελεσμα δεν καηκαν...αλλα αρπαξε ασχημα ο πατος...τι κανω????πως καθαριζω???

Βάλε μπόλικο ξύδι και ζεστή σαπουνάδα

άφησε το να μουλιάσει για λίγη ώρα και μετά τρίψιμο με το συρματάκι


:-D

Link to comment
Share on other sites

παρεακι sos...θυμαστε τα ρεβυθια που σας ελεγα..νομιζα οτι ειχα κλεισει το ματι...αλλα δεν....αποτελεσμα δεν καηκαν...αλλα αρπαξε ασχημα ο πατος...τι κανω????πως καθαριζω???

Βάλε 1-2 κουτάκια coca colla, να σκεπάζει καλα τον πάτο. Βάλτο για κανά 5 λεπτό στο μάτι να πάρει μια βράση. Ενα κουταλάκι του γλυκού (γεμάτο) σόδα μαγειρική. Ριξτη μεσα, ανακατεψε, Ασε την κατσαρόλα να κρυώσει μονής της κ μετα τριψε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια και αγόρια!

Εγώ πεινάω τρομερά σήμερα! Και σήμερα η δίαιτα έχει λίγα πράγματα.

Σήμερα είχα τρέξιμο με συνεργεία αφού το αυτοκίνητο δεν έπερνε μπρος. Τελικά ήταν μπαταρία :rolleyes:

ρικολακι τρίψιμο με σύρμα και σαπουνάδα και ζεστό νερό. Εγώ έτσι κάνω με την φασολάδα κάθε φορά (γιατί μου καίγεται συνέχεια σπάνια την βγάζω πέρα 100%:cool:)

αααααααα μπράβο ΝΙΝΑ δεν ξέρω τι είναι αλλά ότι και να είναι δεν έχει σημασία. Σημασία έχει που μας γέμισες με θετική ενέργεια σήμερα! χαίρομαι για σένα :P

Τζενάκι Ελπίζω να βρήκες κάτι πρόχειρο τουλάχτιστον

ΘΕΕ μου ΕΒΙΡΙ! Αυτά είναι. Να μαγειρεύουν και οι δύο γονείς ειναι ΤΕΛΕΙΟ! Έτσι αν λείπει η μαμά ποτέ τα παιδιά δεν τρώνε καμμένες πατάτες που τρώγαμε εμείς χιχι. Το βλέπω και από εμένα που παλιότερα που η Χριστίνα έκανε την διπλωματική της είχα αναλάβει 100% την κουζίνα και τα πήγαινα υπέροχα. Και αν δεν ήταν η δίαιτα θα το συνέχιζα. Ακόμα το κάνω καμιά φορά απλά με παρασύρει και δεν θέλω. τις προάλλες έκανα ενα γιουβέτσι μμμμμμμμ. Τώρα μπήκα θησαυρούς κουζίνας και έχω φάει κόλλημα με τον μπεκρή τον μεζέ και περιμένω πως και πως να χάσω τα κιλά που θέλω και μετα να τον αναλάβω.

ΙΩΑΝΝΑ φαγητό μαμάς ε; Μπράβο στους δικούς σου από ότι βλέπω σε στηρίζουν πολύ. Έτσι πρέπει να κάνουμε όλοι οι γονείς και πρέπει και εμείς να το κάνουμε με τα δικά μας. Πάντα το λέω τα παιδιά δεν έχουν ημερομηνία λήξης. Έχω τους χρειαζόμουν σαν παιδί, τους χρειάζομαι πολλές φορές και τώρα (πόσες φορές που τρέχουμε και μας κρατάνε τα μωρά) και πάλι καλά είναι εδώ όταν τους πω.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ εγώ τα μπιφτέκια δεν τα κατέχω ΌΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ. Τα τελευταία που έκανα έμοιαζαν σαν κεφάλια ζόμπι με τα μυαλά απ έξω..ναι είχα βάλει τυρί μέσα (ακριβής περιγραφή)...ήταν πικάντικα όμως τουλάχιστον :cool:

Έχω και άλλα να γράψω αλλά η μικρή γκρινιάζει και θέλει αγκαλειά. Τις τελευταίες μέρες κάνει μαραθώνιο ΓΚΡΙΝΙΑΣ το τέρας!

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια μπιφτέκια δεν έχω καταφέρει να φτιάξω ακόμη! Πάντα μου βγαίνουν σφιχτα :rolleyes:

ουτε εγω:rolleyes: γι αυτο δινω τον κιμα στη μαμα και μου τα φτιαχνει. Θα ειχα χτισει πολλα σπιτια αν κραταγα τα μπιφτεκια μου:P

καλημερα παιδια τι κανετε?

Εγω εδω, το πηξιμο στο γραφειο συνεχιζει κ δεν βλεπω βελτιωση αμεσα....

Ιωαννακι πολυ ωραιο φαγακι τα μπιφτεκια!! Εγω οπως εχω πει τα ζυμωνω με ψωμακι κ βαζω κ λιγο ξυδι μεσα κ γινονται αφρατα κ ζουμερα .Επισης ο κιμας δεν πρπ να ειναι εντελως απαχος.

Στα μαγειρικα μας εμεις σημερα τρωμε μπριαμ με τα πρωτα κολοκυθακια απο την παραγωγη του μπαμπα. Εγω βεβαια απο την βιασυνη μου το πρωι ξεχασα το τσντακι με το φαγητο μου πανω στον παγκο της κουζινας κ ετσι δεν ξερω τι θα φαω πφφφ

Τζενη εχω δοκιμασει τα παντα για τα μπιφτεκια αλλα δεν τα πετυχαινω. Παραιτηθηκα λοιπον ας τα κανει η μαμα

Ωραια τα κολοκυθακια παραγωγης. Τι αλλο εχει βαλει?

Καλημερα παρεακιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

Εδω το ξεκουραστο Ρικολακι σαςςςςςςς!!!!!!

Ο μικρος εδω και τρεις μερες κοιμαται απο τις 21:00 και κατι μεχρι τις 8:20 το πρωι!!!!(ξυπνητηρι)!!!!!!Για να δουμε ποσο θα κρατησει????Και κοιμαται και μεσα στη μερα περιπου 3 ωρες σπαστες....μου φαινεται τοοοσσσοοο περιεργο...μη σας πω οτι ανησυχω και λιγακι...!!!

Το μενου για σημερα εχει ρεβυθια με κριθαρακι!!!

Παω να σας διαβασω λοιπον και επιστρεφω!!!

Να μην ανησυχεις καθολου, μακαρι να κοιμοτανε κι εμενα ετσι μικρος. Φτυστο μη το ματιασεις

παρεακι sos...θυμαστε τα ρεβυθια που σας ελεγα..νομιζα οτι ειχα κλεισει το ματι...αλλα δεν....αποτελεσμα δεν καηκαν...αλλα αρπαξε ασχημα ο πατος...τι κανω????πως καθαριζω???

μουλιασμα και τριψιμο. Βαλε και μαγειρικη σοδα

Link to comment
Share on other sites

Ninaki μου πολυ χαιρομαι για σενα! ειναι ωραια τα ευχαριστα νεα!!!

Ιωαννα μου εχει βαλει απ'ολα ο μπαμπας. να ειναι καλα ολο το καλοκαιρι μας προμηθευει με ολα τα λαχανικα.Κ το χειμωνα βαζει σαλατικα κλπ απλα το καλοκαιρι εχει τα παντα.εχει κ πολλα δεντρα με φρουτα στον κηπο κ ετσι εχουμε σχεδον τα παντα.μονο καρπουζι κ πεπονι αγοραζουμε κ πατατες.Εβαζε κ πατατες παλιοτερα αλλα του πιαναν πολυ χωρο κ δεν εβγαιναν κ πολυ μεγαλες κ ετσι δεν ξαναεβαλε.

Ρικολακι , μπραβο στον μπεμπη που κοιμαται κ αφηνει κ εσενα να ξεκουραστεις!! να ευχεσαι να το κρατησει !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...