Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Kate89 είπε:

      Καλημέρα κορίτσια και καλή Κυριακή να έχουμε ♥️ 

      7η μέρα εμβρυομεταφορας 2 εμβρύων τριών ημερών και από εχθές έχω πόνους περιόδου και ημικρανίες σάν αυτές λίγο πριν έρθει η περίοδος.

      Χάθηκαν όλα;

      Καλημέρα καλή Κυριακή 🩷 

      μην σε ανησυχεί μπορεί να είναι από τα φάρμακα και μπορεί αν είναι επειδή είσαι έγκυος !!! Να σκεφτεσαι θετικά!!!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! Καλημερα Νικο!

Παιδια αυτο που ζουμε εδω μεσα δεν υπαρχει. Με εβγαλαν εμενα και 4 ατομα υποκινητες στη δουλεια, ποια εμενα? που ολα τα χρονια εχω ανεχτει τα παντα εδω μεσα και ημουν η τελευταια που αντεδρασε. Ξερουμε πια οτι υπαρχει ρουφιανος εδω μεσα αλλα τα λεει οπως θελει. Μας ειπαν οτι αν κανουμε επισχεση απλως θα μας συρουν στα δικαστηρια και μεχρι και τα προσωοικα μας facebook παρακολουθουν κι εχουν κρατησει φωτο που εχουμε βγαλει στη δουλεια. Δεν υπαρχει αυτο, ειναι αρρωστοι

Ιωάννα ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πίάνεται! Βλέπουν ότι βουλιάζουν και προσπαθούν να σώσουν ότι μπορούν απειλώντας σας! Βρείτε έναν καλό εργατολόγο και συμβουλευτείτε τον. Η τράπεζα τι ρόλο παίζει?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ιωάννα ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πίάνεται! Βλέπουν ότι βουλιάζουν και προσπαθούν να σώσουν ότι μπορούν απειλώντας σας! Βρείτε έναν καλό εργατολόγο και συμβουλευτείτε τον. Η τράπεζα τι ρόλο παίζει?

Αγγελικη πραγματικα δεν ξερω, δεν ξερω αν ειναι αληθεια, τι ειναι αληθεια εδω μεσα ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν. Εμεις λεφτα δεν βλεπουμε αρα μαλλον εχουν πει ψεματα για την τραπεζα. Μα ειναι δυνατον να κρατανε φωτογραφιες μας? ποσο πια θα ξεπεσουν?

Link to comment
Share on other sites

Άντε και τις κρατάνε, τι έγινε? Απαγορεύεται να βγάλεις φωτογραφία στον εργασιακό χώρο? Που δουλεύετε, σε στρατόπεδο???????

και καλα τους προσβαλλουμε. Εγω δεν καταλαβαινω γιατι ασχολειται με την προσωπικη μας ζωη αντι να μαθει ο καθενας απο δω μεσα τι δουλεια κανει που δεν ξερει ουτε τα ονοματα μας ουτε αν μας δει στο δρομο θα ξερει αν ειμαστε υπαλληλοι της. Δεν εχει δικαιωμα να ασχολειται με προσωπικα facebook

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποιόν προσβάλετε????? Ας ήταν εντάξει απέναντι σας να μην σχολιάζατε κι εσείς αρνητικά! Κατιναριά!!!!!!!!

Εχω βγει εξω απο τα ρουχα μου, να με εχουν στοχοποιησει για πραγματα που δεν εχω κανει και να ασχολουνται με μπουρδες, εδω βουλιαζουμε κι αυτη κοιταει αν τη σχολιαζει κανεις

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι δυνατον;;; να σου πω κατι, δεν εχεις πει ψεματα ουτε εβγαλες πραγματα απο το μυαλο σου! την πραγματικοτητα κ τους προβληματισμους σου μεταφερεις!! τωρα αυτη αν θελει να με αυτο το πραγμα να σας απειλησει ειναι γελασμενη. Δεν φτανει που σας εκμεταλευεται, δουλευεται για την εταιρεια τσαμπα θελει να μιλησει κ απο πανω.Ουτε συκοφαντεις, ουτε ψεματ αλες οποτε μην σκας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Καλά Ιωαννα μην μασάς! Προσπαθει να σας εκφοβισει. Με την πρώτη ευκαιρία πηγαινε σε καλό εργατολόγο να ξέρεις τα δικαιώματά σου! Μήπως χρειαστει να κινηθεις πριν την πτώχευση. Οι ρουφιανοι δυστυχώς υπαρχουν παντού. Βεβαια το να παρακολουθει προσωπικά στοιχεία στο ιντερνετ δεν ξέρω κατά ποσο μπορει να το χρησιμοποιησει εναντιον σας. Ας προσεχε να ηταν ενταξει μαζι σας. Αλλά ειπαμε εχουν βρει και τα κάνουν έτσι οπως ειναι η κατάσταση. Παρεμπιπτοντως ζηλεψα χτες το μουσακά σου. Πως ειστε κατα τα άλλα;

Καλλιοπάκι τι ωραια που σε ξαναδιαβάσαμε! Τρεχεις κι εσύ; Οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νέα σου!

Κρινακι αφου το φαγατε και δεν ειχατε θεμα ολα καλά!

Εδω εχει κακοκαιρία και απαγορευτικο! Σημερα εχουμε περισσευματα απο τις προηγουμενες μερες! Έχετε δικιο για οσα λετε για τη μικρη κι εγω προσπαθω κι ας ακουγομαι γκρινιαρα αλλά καπου πρεπει να τα λέω μηπως βαδιζω στραβα. Σημερα ξεκινησα την κλάψα στον ανωτερο για την οικογενειακη κατασταση ωστε να του πασαρω την αιτηση μεταθεσης αλλά δυστυχως δεν μασησε.

Φιλια και καλό ΣΚ


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα είναι δύσκολο, το ξέρω, αλλά προσπάθησε να την αγνοήσεις. Στην τελική το δίκιο το έχεις εσύ και άσε αυτήν να κουρεύεται!

Μωρε την αγνοω αλλα με πειραζει καποιες φορες που εχω προσπαθησει τοσο πολυ να βγαινω και δακτυλοδεικτουμενη

καλα ειναι δυνατον;;; να σου πω κατι, δεν εχεις πει ψεματα ουτε εβγαλες πραγματα απο το μυαλο σου! την πραγματικοτητα κ τους προβληματισμους σου μεταφερεις!! τωρα αυτη αν θελει να με αυτο το πραγμα να σας απειλησει ειναι γελασμενη. Δεν φτανει που σας εκμεταλευεται, δουλευεται για την εταιρεια τσαμπα θελει να μιλησει κ απο πανω.Ουτε συκοφαντεις, ουτε ψεματ αλες οποτε μην σκας.

το θεμα ειναι οτι εγω δεν αναρτω πραγματα για την εταιρια. Μου τη δινουν οι ρουφιανοι. Αχ σαν τον γκρινιαρη το στρουμφακι ακουστηκα τωρα

Καλησπέρα!

Καλά Ιωαννα μην μασάς! Προσπαθει να σας εκφοβισει. Με την πρώτη ευκαιρία πηγαινε σε καλό εργατολόγο να ξέρεις τα δικαιώματά σου! Μήπως χρειαστει να κινηθεις πριν την πτώχευση. Οι ρουφιανοι δυστυχώς υπαρχουν παντού. Βεβαια το να παρακολουθει προσωπικά στοιχεία στο ιντερνετ δεν ξέρω κατά ποσο μπορει να το χρησιμοποιησει εναντιον σας. Ας προσεχε να ηταν ενταξει μαζι σας. Αλλά ειπαμε εχουν βρει και τα κάνουν έτσι οπως ειναι η κατάσταση. Παρεμπιπτοντως ζηλεψα χτες το μουσακά σου. Πως ειστε κατα τα άλλα;

Φωτεινη μου για την ωρα καλα ειμαστε αν εξαιρεσεις εμενα που μαλλον εχω πυρετο γιατι εχω φοβερα ριγη και ποναει ο λαιμος μου αλλα θα μου περασει. Ηπια ενα παυσιπονο και μου περασαν τα ριγη και τωρα που εφυγε η δραση μου με ξαναπιασε αλλα γενικα δεν νιωθω ρακος. Εχω γεννεθλια να ετοιμασω δεν προλαβαινω ν αρρωστησω τωρα

Καλλιοπάκι τι ωραια που σε ξαναδιαβάσαμε! Τρεχεις κι εσύ; Οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νέα σου!

Κρινακι αφου το φαγατε και δεν ειχατε θεμα ολα καλά!

Εδω εχει κακοκαιρία και απαγορευτικο! Σημερα εχουμε περισσευματα απο τις προηγουμενες μερες! Έχετε δικιο για οσα λετε για τη μικρη κι εγω προσπαθω κι ας ακουγομαι γκρινιαρα αλλά καπου πρεπει να τα λέω μηπως βαδιζω στραβα. Σημερα ξεκινησα την κλάψα στον ανωτερο για την οικογενειακη κατασταση ωστε να του πασαρω την αιτηση μεταθεσης αλλά δυστυχως δεν μασησε.

πωπω τοσο χαλια καιρο εχετε? εδω για την ωρα εχει λιγο ηλιο και συννεφα ταυτοχρονα, να δουμε πως θα εξελιχθει

Φιλια και καλό ΣΚ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σημερα ξεκινησα την κλάψα στον ανωτερο για την οικογενειακη κατασταση ωστε να του πασαρω την αιτηση μεταθεσης αλλά δυστυχως δεν μασησε.

Φιλια και καλό ΣΚ

Συνέχισε την γκρίνια συστηματικά. Μπορεί να σε βαρεθεί και να το ξανασκεφτει!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κούκλες κοίταξα τα μηνύματα σας και βλέπω ότι όλες αναρωτιέστε τι απέγινε εκείνο το βράδυ το μερεντόψωμο...δεν θα σας πω...θα αφήσω το μυστήριο αυτό να το λύσετε μόνες σας! Στην τελική συγγραφέας/εικονογράφος είμαι! αυτή είναι η δουλειά μου! Να φτιάχνω μυστήρια χιχι πολλα αγκάθα κρίστι το μερεντόψωμο :D χιχι

ΦΩΤΕΙΝΗ μη μασάς πίεσε και άλλο! Σου αξίζουν τα καλύτερα είσαι μια τρυφερή μαμά που δικαιούσαι να είσαι κοντά και μαζί με την οικογένεια σου!

ΙΩΑΝΝΑ μου καλό κουράγιο κορίτσι μου! Δεν έχεις άδικο...οι άνθρωποι είναι κακοί και κομπλεξικοί...

Νινα ΕΓΙΝΕ ΘΕΙΚΟ και όντως η ζύμη με παίδεψε αλλά άξιζε το αποτέλεσμα σουπερ!

Παίδες θέλω να σας γράψω και άλλα ετοιμάζομαι για την αυριανή συνέντευξη στο ραδιόφωνο γιατί στην πρώτη μου ήμουν τόσο αγχωμένος που ίσα που ακουγόμουν άσε που γελούσα νευρικά κάθε δύο λεπτά σαν Γιαπωνέζος τουρίστας στην ακρόπολη! Θέλω αυτή την φορά να είμαι λίγοοοο πιο ψύχραιμος :D

ΕΒΙΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ που είσαι καλέ νοικοκυρά;;; Και ψάχνω ανάμεσσα στις σελίδες να βρω νέα σου;

ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ, ΤΖΕΝΗ, VGI όλα τα κορίτσια την αγάπη μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα και καλό μήνα!

Τι σκόνη ήταν αυτή που φάγαμε 2 μέρες? Όλο το Σαββατοκύριακο το πέρασα με πονοκέφαλο και χτες κοκκίνισαν και τα δύο μου μάτια από την σκόνη! Ευτυχώς σήμερα καθάρισε η ατμόσφαιρα κι ελπίζω κι εγώ να έρθω στα ίσια μου!

Στα μαγειρικά μας τώρα: Το Σάββατο το μεσημέρι φάγαμε μπακαλιαράκια τηγανιτά με σαλατούλα λάχανο. Το βράδυ είχαν έρθει οι κουμπάροι μου και είχα φτιάξει κοντοσουβλάκια στον φούρνο, ρύζι με κάρυ και σταφίδες, σαλατούλα λάχανο και σαλάτα με βίδες, καρότο, τόνο και μαγιονέζα. Την οποία μαγιονέζα είχε φτιάξει η κόρη μου!

Την Κυριακή το μεσημέρι φάγαμε στην μαμά μου θεικούς λαχανοντολμάδες και πανσετούλες στο φούρνο με πατάτες.

Για σήμερα έχει παστίτσιο που έχει μείνει από την Παρασκευή.

Νίκο πολύ μυστήριο η τύχη το μερεντόψωμου αλλά τον έλυσα τον γρίφο!

Αυτά τα ολίγα για την ώρα. Πάω να δουλέψω κι επανέρχομαι!

Πολλά φιλιά σε όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Καλό μήνα και καλή εβδομάδα!

Πως τα περασατε το ΣΚ;

Καλέ τι σκόνη ειχε η Αττική χτες; Το έβλεπα στην τηλέοραση. Εμεις εδω ακριβώς το αντίθετο. Εχει ριξει τοοοοσο νερο που εχουν ξεπλυθει τα παντα. Τωρα που σας γραφω ρίχνει χαλαζακι.

Νικο οταν σε λίγα χρονια θα δινεις τηλεοπτικές συνεντεύξεις θα θυμομαστε το τρακ σου τωρα και θα γελάμε με νοσταλγία! Παντα τετοια. Κολαση τελικά το μερεντοψωμο ε;

Ιωαννα περαστικά σου. Εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να αρρωστησεις οπότε προσεχε!

Το Σαββατο ειχαμε σπανακορυζο, σπανακοπιτα. Εφτιαξα κι ενα κέικ και μια πιτσα για το βραδυ που ειχα φωνάξει φιλη της κορης για παιχνίδι. Ωραια περασαμε κι η μικρη το ευχαριστηθηκε ιδιαιτερως (κι ο μικρος μαζι τους). Χτες ειχαμε σουπα μοσχαρι και μια τυροπιτα γιατι περισσεψε λίγο φυλλο. Ετσι για σημερα εχουμε φαγητο από χτες.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...