Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 45 λεπτά , Faith22 είπε:

      Καλημέρα!Εγώ ένα βράδυ κάπου στην 11η εβδομάδα είχα αίμα ποτάμι, κόκκινο κόκκινο χωρίς πήγματα, με ήπια πονακια,πήγα αμέσως για υπέρηχο κ είχα μια μικρή αποκόλληση.Δεν έμεινα καν κρεβάτι φαντάσου.Ο εξωσωματικος κ ο γυναικολόγος που πήγα μου είπαν ότι αφού δεν συνοδεύεται από δυνατό πόνο δεν χρειαζόταν να ανησυχήσω τόσο.Λες κ είναι εύκολο να βλέπεις αίμα κ να μένεις ψύχραιμη.Τεσπα!Θα πας για υπέρηχο σήμερα τελικά?

      Καλημέρα !!! Μα ναι πως γίνετε να μένεις ψύχραιμη απορώ …

      πηγα για υπέρηχο εκεί είναι ο σάκος δόξα το θεό έχει μεγαλώσει αρκετά σε σχέση με πριν 4μερες αλλά ακόμη δεν φαίνεται κάτι παραπάνω !!!! Το αίμα έγινε τώρα καφέ βλέννα άρα μου είπαν με λίγη ξεκούραση θα περάσει δεν μ ανέφερε βέβαια αποκόλληση αλλά θα ξανά πάω λογικά Δευτέρα για να δούμε τι γίνετε !!! Λείπει και ο γιατρός μου σε συνέδριο και γυρνάει από βδομάδα και εκείνος μου τα αναλύει παρά πολύ 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!

Αστερακι να χαιρεσαι το παιδακι σου, γερο κι ευτυχισμενο να ειναι παντα!

Φωτεινη εμεις πριν 2 χρονια ειχαμε παει Φοινικουντα και ηταν πολυ ωραια, μερος για οικογενειακες διακοπες και ωραιες θαλασσες

Σημερα τρωμε ψαρακι με χορτα

Θα τα πουμε μετα γιατι εχω λιγη δουλιτσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου έχουμε πυρετό σήμερα δυστυχώς πρώτη φορά το αστερακι μου τώρα κοιμάται αγκαλιτσα.

Σήμερα τρώμε πέστροφα με σαλάτα κ γλυκοπατάτα το αστερακι.

Έχω ακούσει τα καλύτερα για Συβοτα κ Πηλιο Συμφωνώ με την Ιωάννα Φοινικουντα απλά υπέροχα βέβαια τσούχτρες τιμές σε ενοικιαζόμενα εμείς είχαμε πάει Ιουνιο ήταν καλύτερα από θέμα τιμών.

Θα τα πούμε μετά ελπιζω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Αστεράκι να χαίρεσαι το αστεράκι σου! Τι γιορτή ήταν χτες αλήθεια?

Φωτεινή ωραία είναι προς Κυπαρρισία, Πήλο, Μεθώνη. Έχω πάει κι έχει πολύ ωραίες θάλασσες. Επίσης ένας συνάδελφος μου είπε πως πολύ ωραία είναι και μία περιοχή που λέγεται Κακόβατος και είναι στα όρια Ηλείας - Μεσσηνίας.

Ιωαννάκι καλημέρες!

Σήμερα τρώμε τηγανιτά αυγουλάκια που φέραμε από το Πευκί, με πατατούλες τηγανιτές.

Φιλάκια σε όλο το υπόλοιπο μαγειροπαρεάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε;

εμεις αυτες τις μερες λογω αλλαγω ΦΠΑ ειμαστε τρεχατε ποδαρακια μου .. οχι οτι κ πριν η μετα απο αυτο ειμαστε χαλαρα αλλα τωρα ακομα περισσοτερο.Οπως καταλαβαινετε πολυ πιεση ,αγχος κ ολα τα καλα ...

Εχουμε κ το παρτυ του μικρουλη μας το Σαββατο σπιτι μας κ εχω κ πολυ τρεξιμο στο σπίτι !

Ολα θα γινουν ομως δεν αγχωνομαι !!

Στα μαγειρικα δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να γραψω,το Σαββατο φαγαμε ψαροσουπα κ την Κυριακη σουτζουκακια με ρυζι με λαχανικα που εμεινε κ για χτες Δευτέρα . Σημερα τρωμε αρακα με πατατες κ καροτα.

Δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα, ελπιζω καποια στιγμη να αναπληρωσω το κενο ,σας φιλω ολες σας !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

Επισήμως μπαίνει το καλοκαιράκι! Η κόρη μου ειναι ενθουσιασμένη.

Τζενη πολύ τρεξιμο αυτή η εβδομάδα για εσένα. Ευτυχώς εισαι πολύ οργανωτική οπότε δεν σε φοβάμαι. Από την άλλη πρόσεξε λίγο και τον εαυτό σου μην πάθεις κάτι.

Ιωαννα κι εγω για Φοινικούντα σκεφτόμουν. Αν μπορείς στείλε μου περισσοτερες πληροφορίες (δωμάτια κλπ).

Αστερακι περαστικά στο αστερακι σου! Πως ειστε σήμερα; Συβοτα και Πηλιο εχουμε παει και γιαυτο σκεφτόμασταν κατι διαφορετικό.

Αγγελική τον Κακοβατο τον είχα ακουσει αλλά δεν το θυμόμουν. Θα κοιταξω κι εκει. Σε ευχαριστώ. Για τα αλλα μερη που γραφεις εχεις να μου προτεινεις κατι;

Στο θεμα μας τωρα: για σημερα έχουμε γιγαντες με λουκάνικα.

Φιλάκια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Για σήμερα μόνο είμαι στην έδρα της εταιρίας και αντικαθιστώ την γραμματέα διοίκησης. Το έιχα ξανακάνει για 7 μήνες πριν 5 χρόνια και τώρα θα μπει και αυτό στην ζωή μου ξανά, όποτε χρειάζεται!

Σήμερα το μενού μας έχει γεμιστα.

Φωτεινή στην περιοχή που σου είπα έχω να πάω πολλά χρόνια και η αλήθεια έιναι ότι ρώτησα έναν συνάδελφο που είναι από τα μέρη και μου είπε. Αν θέλεις, αύριο που επιστρέφω στο γραφείο μου τον ρωτάω για λεπτομέρειες.

Τζενάκι κι εμάς ένα κομμάτι της εταιρίας τρέχει με τις αλλαγές που έχουν γίνει. Ευτυχώς δεν επηρεάζει την δική μου δουλειά!

Επισρέφω......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα παρεούλα!!!

Έχω μέρες να μπω και να σας διαβάσω. Ελπίζω το απογευματάκι να τα καταφέρω.

Αυτό που θυμάμαι από μια γρήγορη ανάγνωση είναι ότι η Τζένη έχει πάρτυ του μικρού το Σάββατο, οπότε Τζένη μου καλό κουράγιο! Είσαι όμως τρομερά οργανωτική οπότε όλα καλά θα πάνε

Επίσης Φωτεινή κι εγώ προτείνω νότια Μεσσηνία, όχι μόνο γιατί είναι τα μέρη μου (Φοινικούντα-Πύλος), αλλά έχει όντως πολύ ωραία μέρη, αρκετές επιλογές και μπορείς να κάνεις και εκδρομούλες κοντινές, έχει ωραίες θάλασσες κλπ.

Αγγελική αφού το έχεις ξανακάνει ξέρεις πως είναι. Καλή αρχή λοιπόν και καλή δύναμη!

Μαγειρικά για 2 μέρες είχαμε γίγαντες στον φούρνο και για σήμερα και λογικά και αύριο γιουβέτσι στη γάστρα. Για εμένα βραστά λαχανικά με ψητό κοτόπουλο.

Έχω πάρα πολύ δουλειά και πρέπει να συνεχίσω.


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι να έχουμε...επίσημα πλέον!:D

Από φαγητά δεν θυμάμαι από πότε έχω να γράψω, οπότε σας λέω για παστίτσιο χθεσινό με πένες, από το οποίο θα φάμε και σήμερα, φασολάκια με πατάτες, πίτσα με πίτα από σουβλάκι (μεγάλη όμως)και κάπου εδώ ξέχασα τα υπόλοιπα;)... το προηγούμενο Σάββατο πήγαμε παραλία... είχε καταπληκτική θάλασσα, φοβερή παραλία, αλλά δεν μπήκα μέσα, γιατί μου φάνηκε λίγο κρύα.. περιμένω να αδιαθετήσω κιόλας, οπότε το απέφυγα. Ίσως πάμε σήμερα το απόγευμα πάλι, αν και βλέπω τον ουρανό συννεφιασμένο:mad:

Καλή εβδομάδα στην μαγειροπαρέα!

Τι κάνετε? Μειωμένη κίνηση βλέπω...

Εμείς λείπαμε το Σαββατοκύριακο, είχαμε πάει Εύβοια. Από εδώ και στο εξής ξεκινάνε τα εβομαδιαία δρομολόγια προς τας εξοχάς! Οπότε μαγειρικά δεν έχω να σας πω για το ΣΚ γιατί τρώγαμε έξω. Άντε.. καλή αρχή!:D

Για σήμερα έχω φτιάξει μοσχαράκι κοκκινιστό με ρυζάκι.

Φωτεινούλα περαστικά στον μικρούλη σου! Αρχίσατε παγωτάκια και τον έπιασε ο λαιμός? Ελπίζω να του περάσει πολύ σύντομα και το επόμενο Σαββατοκύριακο να το κάνετε το μαπνάκι σας!

Ιωαννάκι χαίρομαι που πέρασες τόσο ωραία το Σαββατοκύριακο! Γεμίζεις μπαταρίες έτσι!

Έχετε δίκιο, το Εβιράκι μας χάθηκε λίγο! Μάλλον έχει μπλέξει για τα καλά με το μπλογκ της αλλά και με τα εκκλησιαστικά που έχει αναλάβει. Αυτό φαντάζομαι και εγώ;)

Φιλάκια πολλά σε όλο το υπόλοιπο παρεάκι... τα ξαναλέμε....

Καλησπέρα καλή βδομάδα σας ευχαριστώ για τς ευχές για τον Αντρουλη μου αν κ σημερα έχουμε μεγαλύτερη γιορτή γιατί γιορτάζει το αστερακι μου:tongue::tongue::tongue:Πολύχρονοι και οι δύο! :PΝα τους χαίρεσαι:tongue:

Σ ευχαριστώ Αγγελική για τς ιδέες τελικά εψαξα κ λίγο στο ίντερνετ κ πήρα έναν καμβά νερομπογιές έβαλα μέσα το ποδαράκι του αστεριού από την μία κ Απ την άλλη κ φτιάξανε μία πεταλούδα κ τα χεράκια τς έγιναν λουλούδια απλά υπέροχο τι να σας λέω έχω ήδη πολλες παραγγελίες χαχαχαχαχα. Πω πω πρέπει να είναι πολύ όμορφο! Ωραία ιδέα:D

Επιτέλους έφτιαξε ο καιρός κ μεις κάνουμε τς αποδράσεις μας στο εξοχικό Αγγελική γεμίζουν οι μπαταρίες μας κ το χρειαζόμαστε αυτό.

Το σαββατοκύριακο γεμάτο πάρτυ το αστερακι πέρασε υπέροχα κ εμεις βέβαια οπότε φαγαμε εκεί πολλά κ νόστιμα πραγματακια ή μικρή έφαγε τρία αγγούρια μικρά βέβαια που τα έκοψαν από τον κήπο τς άρεσαν πολύ φαίνεται :P

Ευχαριστώ Ιωάννα μου να χαίρεσαι κ συ το παιδάκι σου κ μεις φαγαμε χθες πρωτη φορά παγωτό κ έλεγε κι αλλο μαμακα κι άλλο :P

Φωτεινή περαστικα κ γρήγορα στο αστερακι σου ευχαριστώ για τς ευχές σου

Ετοιμαζομαστε σιγά σιγά για βολτουλα φιλιά πολλα

Καλημέρα!

Αστερακι να χαιρεσαι το μικρο σου αστερακι και να το δεις όπως επιθυμεις! Το δωρο που φτιαξατε πρεπει να ηταν καταπληκτικό! Και μονο που το φανταζομαι ξετρελαινομαι.

Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας για τον μικρο μου. Δεν ηταν κατι σοβαρο, ιωσουλα που κυκλοφορουσε στον παιδικο. Απο χτες πηγε κανονικα σχολειο. Η αϋπνια ομως συνεχιζεται γιατι ο νεαρος κανει πολυ ανησυχο υπνο.

Αγγελικη αρχισαν οι εκδρομουλες ε; Τι καλά, θα γεμιζετε τις μπαταριες σας. Εμεις τα παγωτα δεν τα εχουμε ξεκινησει ακομη γιατι κατα τη γνωμη μου ο καιρος δεν εχει βοηθησει και πολυ. Δεν τρελαινομαστε κιολας για παγωτο οπότε δεν μας πειραζει.

Ιωαννα χαιρομαι πολυ που περασες ωραια το ΣΚ. Σου φτιαχνει τη διαθεση για την εβδομαδα που ακολουθει.

Στο θεμα μας τωρα: χτες εφτιαξα τυροψωμο για τη μικρη που το ζητησε και μακαρονια κοχυλια για σημερα να παρει μαζι της.

Θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας σε κατι. Σκεφτομαστε για κανενα 4ημερο διακοπων τον Αυγουστο (μετα τον 15αυγουστο) οικογενειακα οι τεσσερις μας. Δεν θα θελαμε σε νησι. Κοιταζουμε για νοτια Πελοποννησο ή προς Πλαταμώνα. Εχετε κατι να προτεινετε;

Εμείς πήγαμε πέρσι Φοινικούντα και στα γύρω περίχωρα... ήταν πολύ ωραία, παρόλο που μας τα χάλασε η βροχή... στην Φοινικούντα είδαμε πολλές οικογένειες και πραγματικά είναι ιδανικά... μπορείτε να κάνετε βόλτες στα γύρω μέρη, όπως Βοιδοκοιλιά, που είναι καταπληκτική, Μεθώνη με ωραία παραλία για παιδιά, Πύλο... εμείς μείναμε Μεθώνη τελικά, γιατί δεν βρήκαμε δωμάτια στη Φοινικούντα, αλλά είναι τόσο κοντά, που δε μας πείραξε καθόλου. Επίσης είναι ωραία και στο άλλο πόδι της Πελοποννήσου, στην Νεάπολη, με καταπληκτικές παραλίες, όπου μπορείτε να περάσετε και στην Ελαφόνησο.

Φιλια

καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε;

εμεις αυτες τις μερες λογω αλλαγω ΦΠΑ ειμαστε τρεχατε ποδαρακια μου .. οχι οτι κ πριν η μετα απο αυτο ειμαστε χαλαρα αλλα τωρα ακομα περισσοτερο.Οπως καταλαβαινετε πολυ πιεση ,αγχος κ ολα τα καλα ... Κουράγιο Τζένη, αλλά να προσέχεις με την υγεία σου... το σίδηρο το παίρνεις? (σαν μαμά ακούγομαι:eek:)

Εχουμε κ το παρτυ του μικρουλη μας το Σαββατο σπιτι μας κ εχω κ πολυ τρεξιμο στο σπίτι !

Ολα θα γινουν ομως δεν αγχωνομαι !! Είμαι σίγουρη... εσύ βρίσκεις πάντα τον τρόπο, να γίνουν όλα όπως πρέπει!

Στα μαγειρικα δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να γραψω,το Σαββατο φαγαμε ψαροσουπα κ την Κυριακη σουτζουκακια με ρυζι με λαχανικα που εμεινε κ για χτες Δευτέρα . Σημερα τρωμε αρακα με πατατες κ καροτα.

Δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα, ελπιζω καποια στιγμη να αναπληρωσω το κενο ,σας φιλω ολες σας !!!

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Για σήμερα μόνο είμαι στην έδρα της εταιρίας και αντικαθιστώ την γραμματέα διοίκησης. Το έιχα ξανακάνει για 7 μήνες πριν 5 χρόνια και τώρα θα μπει και αυτό στην ζωή μου ξανά, όποτε χρειάζεται! Τι σημαίνει όμως αυτό? θα έχεις κάποιες αλλαγές στο ωράριο ή στον μισθό?

Σήμερα το μενού μας έχει γεμιστα.

Φωτεινή στην περιοχή που σου είπα έχω να πάω πολλά χρόνια και η αλήθεια έιναι ότι ρώτησα έναν συνάδελφο που είναι από τα μέρη και μου είπε. Αν θέλεις, αύριο που επιστρέφω στο γραφείο μου τον ρωτάω για λεπτομέρειες.

Τζενάκι κι εμάς ένα κομμάτι της εταιρίας τρέχει με τις αλλαγές που έχουν γίνει. Ευτυχώς δεν επηρεάζει την δική μου δουλειά!

Επισρέφω......

Καλημέρα και καλό μήνα παρεούλα!!! Καλώς την!:D

Έχω μέρες να μπω και να σας διαβάσω. Ελπίζω το απογευματάκι να τα καταφέρω.

Αυτό που θυμάμαι από μια γρήγορη ανάγνωση είναι ότι η Τζένη έχει πάρτυ του μικρού το Σάββατο, οπότε Τζένη μου καλό κουράγιο! Είσαι όμως τρομερά οργανωτική οπότε όλα καλά θα πάνε

Επίσης Φωτεινή κι εγώ προτείνω νότια Μεσσηνία, όχι μόνο γιατί είναι τα μέρη μου (Φοινικούντα-Πύλος), αλλά έχει όντως πολύ ωραία μέρη, αρκετές επιλογές και μπορείς να κάνεις και εκδρομούλες κοντινές, έχει ωραίες θάλασσες κλπ. Αυτό είπα και εγώ.... εσύ θα ξέρεις αρκετά παραπάνω να της πεις!

Αγγελική αφού το έχεις ξανακάνει ξέρεις πως είναι. Καλή αρχή λοιπόν και καλή δύναμη!

Μαγειρικά για 2 μέρες είχαμε γίγαντες στον φούρνο και για σήμερα και λογικά και αύριο γιουβέτσι στη γάστρα. Για εμένα βραστά λαχανικά με ψητό κοτόπουλο. Ακόμα στην δίαιτα?:mad:

Έχω πάρα πολύ δουλειά και πρέπει να συνεχίσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αγγελική καλό κουράγιο! Ειναι μακρια απο την κανονική σου δουλεια; Τουλάχιστον εκει βλέπεις ήλιο και φως της ημέρας σε σχέση με το κάτεργο;

Νινα σε σκεφτόμουν χτες επειδη ειχες καιρο να φανεις. Έλεγα οτι θα ασχολεισαι με τον κήπο σου.

Σμουρφιτα είχαμε ταυτιση χτες.

Κορίτσια σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφορίες. Αν δεν σας κουραζει αν ξερετε καποιο καταλυμα θα με βοηθουσε για να μην πηγαινω στα τυφλά. Κι εγω τη Φοινικουντα για να ειμαι ειλικρινής σκεφτόμουν.

Για σημερα θα φαμε ο,τι βρει ο καθενας. Χτες φτιαξαμε και κατι προχειρες τυροπιτουλες και περισσεψαν.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και καλο μηνα και απο μενα!

Φωτεινη μεναμε στο panorama resort ηταν ξενοδοχειο αλλα με δωματια σαν διαμερισματα, ειχαν κουζινα, σαλονι και μεγαλο δωματιο. Ειχε πρωινο κι αν ηθελες εκλεινες και φαγητο. Αν θυμαμαι πληρωναμε καπου στα 90 ?. Ωραια πισινα και παιδικη και μεγαλη, καθαρο. Ειχαμε μεινει πολυ ικανοποιημενοι και φαντασου οτι εγω ειμαι και λιγο μιζερη

Εχτες ετρεχα για να καταθεσω αιτησεις σε σχολεια και μην πω τιποτα για τη δημοσια παιδεια, τα ειχα παρει ασχημα

Σημερα τρωμε μακαρονια με κιμα

Εχω λιγη δουλιτσα τα λεμε μετα

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι στην μαγειροπαρέα!

Σήμερα είμαι και πάλι στην βάση μου καθώς αντικατέστησα την συνάδελφο για μία μέρα αρχικά.

Μαγειρικά έχουμε διάφορα φαγητάκια που έχουν μείνει από τις προηγούμενες μέρες + φακές που έστειλα στο σχολείο του μικρού.

Στρουμφιτούλα συνεχίζεις με την δίαιτα ε? Τουλάχιστον την έχεις εμπλουτίσει λιγάκι...

Φωτεινή ρώτησα τον συνάδελφο να μου πει καταλύματα στον Κακόβατο και όταν έχω νεότερα θα σε ενημερώσω...

Νινάκι αλλαγή στον μισθό μου δεν προβλέπεται φυσικά! Το ωράριο μου θα μετατοπίζεται κατά μισή ώρα όταν θα είμαι στο άλλο πόστο.

Ιωαννάκι γραφτήκατε νηπιαγωγείο? Ξεμπέρδεψες?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη δεν παει νηπιο του χρονου, εκανα αιτηση στο προνηπιο του νηπιου που μαλλον δεν θα τον παρουν ουτε και περσι πηραν προνηπια κι εκανα αιτηση και σε 2 δημοσιους παιδικους στο δημο μας, κατεθεσε 16 χαρτια :mad:. Περιμενω να κανω αιτηση και στο εσπα οταν βγει για καποιους ιδιωτικους. Το θεμα ειναι πως θα προετοιμασω το παιδι για αλλαγη σχολειου αφου δεν ξερω που θα παει και θα το μαθουμε τελευταια στιγμη, υπαρχει και μικρη πιθανοτητα να παει στο ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννάκι το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να του πεις πως υπάρχει η πιθανότητα να αλλάξει σχολείο για να μην του έρθει απότομα η αλλαγή.

Καλά για την χαρτούρα δεν θα το σχολιάσω......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...