Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Χάθηκα λιγάκι αλλά λόγω Brexit έγινε ένας ψιλοπανικός στην δουλειά. Ευτυχώς σήμερα δείχνει να είναι πιο ήρεμη η μέρα!

Τα νεά της κόρης μου είναι καλά! 18,9 έβγαλε μέσο όρο μαζί με τα γραπτά. Η φιλολογός της ενθουσιάστηκε με το γραπτό της στην λογοτεχνία και μου είπε ότι της έχει προτείνει να δώσει για Στρατιωτικές σχολές, επειδή θεωρεί ότι έχει τις δυνατότητες, και ειδικότερα για Νομική του στρατιωτικού σώματος. Ίδωμεν...

Στα μαγειρικά των ημερών τώρα... Βλήτα με πατάτες τηγανιτές, μοσχαράκι κοκκινιστό με τηγανιτές πατάτες, γεμιστά και μπιφτέκια στον φούρνο με πατάτες ήταν κάποια από τα φαγάκια που είχε το μενού μας.

Ευελπιστώ να σχολιάσω τα νεά σας πιο μετά....

Φιλάκια σε όλο το μαγειροπαρεάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερα σας! Ειχα γραψει ενα κατεβατο τη Πεμπτη και δυστυχως χαθηκε.

Την Παρασκευη ειχα παρει αδεια και πηγαμε για μπανιο με το παιδι και μετα εφυγε σ/κ κι εμεινα μονη και ξεκουραστηκαααααα. Ειχα χρονια να χαλαρωσω τοσο! Απο φαγητα οτι θυμαμαι ειναι σολωμος με πατατουλες, αυγα με λουκανικα, κοκκινιστο με κολοκυθακια και πατατες και για σημερα φασολακια!

Ευτυχως εδω δεν εβρεξε! Χαιρομαι που ειστε ολες καλα αν και βλεπω οτι χαθηκαμε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Έχουμε όντως ψιλοχαθεί, αλλά έχουμε τα τρεξίματα μας ο καθένας.... είναι και η ζέστη που βαράει κόκκινο... πού όρεξη να κάτσεις στο υπολογιστή?;)

Εγώ κουράστηκα πολύ αυτές τις μέρες, αν και πέρασα όμορφα:D. Την Παρασκευή είχα όλη μέρα τις ανιψιές και πήγαμε για μπάνιο, καφέ, φαί, βόλτα... τα κάναμε όλα σε μία μέρα, αλλά το ευχαριστηθήκαμε πολύ όλες:P... το βράδυ βγήκαμε έξω για φαγητό όλοι μαζί, οπότε δεν είχα μαγείρεμα. Το Σ/Κ είμασταν με το σύζυγο σε κάποιες υποχρεώσεις, οπότε δεν μπορέσαμε ούτε για μπάνιο να πάμε... από φαγητό έκανα από το κοτόπουλο που είχε μείνει, λίγο κοκκινιστό με πατάτες και την Κυριακή φάγαμε έξω.

Καλημέρα!

Χτες εκανα το πρωτο μπανακι! Ήταν πολύ ωραία! Καλή αρχή!:tongue:

Νινα ξέχασα να σου πω συγχαρητήρια για την ανιψιά σου! Ανταμείφθηκαν οι κοποι της. Ευχαριστώ πολύ Φωτεινή μου... εύχομαι και στα παιδιά σου ότι καλύτερο!:P

Τελικά χτες ειχαμε μπιφτεκια με πατατες στο φούρνο.

Φιλια και καλό ΣΚ!

Αγγελική συγχαρητήρια για την κόρη... είπαμε δεν περιμέναμε τίποτα λιγότερο:P... με το καλό να περάσει όπου θέλει, όταν έρθει η ώρα!

Ιωάννα ωραίο πράγμα η χαλάρωση, ειδικά όταν την χρειάζεσαι τόσο πολύ!

Εβίρι ευχαριστώ για την ανιψιά! Και στα κοριτσάκια σου ότι καλύτερο! Όσο για τα κρητικά έθιμα, δεν το βλέπω να μαθαίνω τίποτα... ήταν λίγο έξω από τέτοια τα κορίτσια... ευτυχώς που τόσα χρόνια στην Κρήτη από πιτσιρίκι, έμαθα αρκετά εγώ και τα έχω απολαύσει!

Για σήμερα από φαί σκέφτομαι σε ομελέτα φούρνου με κολοκύθια, που τα έχω ψιλοξεχάσει από την προηγούμενη βδομάδα στο ψυγείο... ελπίζω να είναι σε καλή κατάσταση.

Φιλιά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κάνετε;

εγω εδω στα γνωστα στο τρεξιμο ...

Τωρα που εχει φυγει κ ο μεγαλος μου ο γιος μαγειρευω καθε δευτερη μερα κ δεν εχω κ πολλα να γραψω σχετικα με τα μαγειρικα,στην ουσια 2 μαγειρεματα την εβδομαδα κανω γιατι τις υπολοιπες μερες τρωμε στην μαμα.

Χτες κ σημερα τρωμε κολοκυθακια γεμιστα με κιμα κ αυγολεμονο κ τα βραδυα βλητα με τυρακι κ γαλοπουλα.Για τις επομενες δυο μερες θα κανω ζυμαρικα σουφλε στο φουρνο.

κακαο εγω την λεμοναδα την κανω πηχτη κ την αραιωνω με νερο κ κραταει πολυ καιρο στο ψυγειο.

Στυβω τα λεμονια κ μετα τα ζυγιζω.Οσο βαρος εχουν τα λεμονια θα χρειαστω κ την αναλογη ζαχαρη κ το μισο απο αυτο το βαρος σε νερο.

Πχ αν ο χυμος λεμονι που εστυψα ειναι 500 γρ,τοτε θελω 500 γρ ζαχαρη & 250 νερο.

Βραζω το νερο με την ζαχαρη μαζι με την φλουδα απο 1-2 λεμονια να γινει σιροπακι γυρω στα 7 λεπτα.Οταν βρασει αποσυρω απο την φωτια κ ανακαταευω με τον χυμο λεμονι.Οταν κρυωσει το σουρωνω κ το βαζω σε μπουκαλι στο ψυγειο.Οταν το χρειαστω βαζω στο ποτηρι η στην κανατα ενα μερος λεμοναδα 3 νερο η αναλογα ποσο δυνατο το θελουμε κ παγακια κ ετοιμο.Ειναι πολυ ωραια λεμοναδα.

Εγω στα γεννεθλια του γιου μου την ειχα κανει 2-3 μερες πιο πριν.

Την γεμιση φραουλα στην τουρτα πως την κανεις? με το καλο να γιορτασετε την μικρουλα φραουλιτσα σας!

Αγγελικη μου συγχαρητηρια κ παλι για την κορακλα !! Κ εις ανωτερα !!

Ιωαννακι μου πολυ χαρηκα που χαλαρωσες κ ξεκουραστηκες!! Χρειαζεται πολυ κ αυτο !!

Φωτεινη μου ελπιζω αυτο που σε ταλαιπωρει να ειναιαπλα τα προβληματα της καθημερινοτητας κ να διορθωθει το συντομοτερο δυνατον.

Νινακι οντως με το που καλοκαιριασε χαθηκαμε, εγω σας εγραψα κ πριν εχω λαλησει με την δουλεια απελπισια !!! Εσυ πολυ ωραια φαγακι κανεις μπραβοοο !!!

Εβιρακι μου ξενιτεμενο πως πατε εκει πανω? Ποτε λετε να ερθετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ είμαι κι εγώ....

Σήμερα τρώμε φακές και για αύριο μάλλον δεν θα φτιάξω κάτι καθώς έχει κάτι υπόλοιπα στο ψυγείο.

Ιωάννα οι στιγμές που περνάμε με τον εαυτό μας είναι πολύτιμες! Ειδικά όταν είναι ελάχιστες! Χαίρομαι που τις απόλαυσες!

Φωτεινούλα καλή αρχή με τα μπάνια! Εγώ ίσως το επιχειρήσω αυτό το Σαββατοκύριακο. Πήρα και καινούριο μαγιό...

Νινάκι πως πήγατε με την χθεσινή καταιγίδα? Έριξε πολύ νερό στα βόρεια προάστεια! Στον Πειραιά μόνο σκοτείνιασε και έβαλε πολύ δυνατό αέρα. Αλλά δεν έριξε σταγόνα!

Τζενάκι μιά χαρά σε βρίσκω με 2 μαγειρέματα την εβδομάδα! Εγώ θα μπω σε αυτό το mood τον Αύγουστο!

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας σχετικά με τις επιδόσεις της κόρης μου! Και στα δικά σας τα παιδάκια εύχομαι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρεακι.

Σήμερα γυρισαμε απ τς διακοπές μας περάσαμε υπέροχα ξεκουραστηκαμε γεμισαμε μπαταρίες πραγματικά, το ξενοδοχείο ήταν πανω στη θάλασσα οπότε δεν κάναμε διαδρομές μιας κ ή θάλασσα ηταν από κάτω.

Οπότε μαγειρικά ψαράκια σαρδέλα γαυρο χταποδακι καλαμάρια τς περισσότερες μέρες φαγαμε κ μαγειρευτά μουσακά κ κόκορα κρασατο να δω πως θα προσαρμοστουμε τωρα:rolleyes:

Μπραβο Αγγελική για το κορίτσι σου συγχαρητήρια :P

Συγχαρητήρια Νινα κ για την ανηψιά σου:P

Μπραβο Ιωάννα που χαλαρωσες το έχουμε όλες ανάγκη

Για σήμερα σπανακοριζο μας είχε έτοιμο ή γιαγιά

Φιλία σε όλο το παρεακι:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μια ερώτηση....

Έχω φρέσκα μανιτάρια portobello που δεν μπορώ να τα μαγειρέψω όλα....Μπορώ να τα καταψύξω ή να τα φυλάξω με κάποιον τρόπο για μελλοντική χρήση;

:):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια. Χρόνια πολλά αν έχετε σήμερα και αύριο εορταζόμενους.

Σήμερα έφτιαξα τηγανητό μπακαλιάρο με πράσινη κρούστα και πατάτες ροδέλες τηγανητές.

Φέτος σκέφτομαι να δοκιμάσω πρώτη φορά να φτιάξω ροζ λεμονάδα που γίνεται και με φράουλες.Δε ξέρω πως θα βγει ελπίζω καλή.Θα φτιάξω και τα cake pops με φραουλα και τη τούρτα οπότε θα είναι όλα φραουλενια σε γευση :-)

Πολύ ωραίες οι ιδέες σου. Όταν τα φτιάξεις βάλε συνταγή και εντυπώσεις.

Για σημερα πατατοσαλάτα. Κατι ελαφρυ που να ταιριαζει και με τον καιρο.

Τα κεφια πολυ πεσμένα - δεν παλευονται αυτο το διαστημα αλλά που θα παει θα επανελθουμε.

Το καλοκαίρι τα κέφια δεν επιτρέπεται να πέφτουν.

Χάθηκα λιγάκι αλλά λόγω Brexit έγινε ένας ψιλοπανικός στην δουλειά.

Τρεχάτε ποδαράκια μου. Σε λίγο έτσι θα λένε κι άλλοι στην Ευρώπη.

Τα νεά της κόρης μου είναι καλά! 18,9 έβγαλε μέσο όρο μαζί με τα γραπτά.

Μπράβο στο κορίτσι μας, συγχαρητήρια στο αστέρι μας. Να είναι πάντα στα υψηλά επίπεδα της βαθμολογίας και να λιώνετε από υπερηφάνια.

Η φιλολογός της ενθουσιάστηκε με το γραπτό της στην λογοτεχνία και μου είπε ότι της έχει προτείνει να δώσει για Στρατιωτικές σχολές, επειδή θεωρεί ότι έχει τις δυνατότητες, και ειδικότερα για Νομική του στρατιωτικού σώματος. Ίδωμεν...

Πολύ καλή η σκέψη της.

Την Παρασκευη ειχα παρει αδεια και πηγαμε για μπανιο με το παιδι και μετα εφυγε σ/κ κι εμεινα μονη και ξεκουραστηκαααααα. Ειχα χρονια να χαλαρωσω τοσο!

Είναι πολύ ωραίο και αναζωογονητικό να ξεφεύγουμε πού και πού, ειδικά όταν το έχουμε ανάγκη.

Την Παρασκευή είχα όλη μέρα τις ανιψιές και πήγαμε για μπάνιο, καφέ, φαί, βόλτα... τα κάναμε όλα σε μία μέρα, αλλά το ευχαριστηθήκαμε πολύ όλες:-P... το βράδυ βγήκαμε έξω για φαγητό όλοι μαζί, οπότε δεν είχα μαγείρεμα.

Ωραίο πράμα αυτό να είσαι μια ωραία παρέα με συγγενείς και να περνάτε τέλεια.

Νινακι οντως με το που καλοκαιριασε χαθηκαμε, εγω σας εγραψα κ πριν εχω λαλησει με την δουλεια απελπισια !!!

Τουλάχιστον να έρθουν γρήγορα οι διακοπές και να ξεκουραστείς

Εβιρακι μου ξενιτεμενο πως πατε εκει πανω? Ποτε λετε να ερθετε?

Σε γενικές γραμμές καλά και με αρκετές ενασχολήσεις. Υπάρχει βέβαια πάντα η σκέψη γύρω από τα τρομοκρατικά.

Θα έρθουμε στις 27/07 που είναι η τελευταία μέρα του σχολείου. Ταξιδεύουμε βράδυ οπότε θα είμαστε μετά τα μεσάνυχτα στην Ελλάδα.

Καλησπέρα παρεακι.

Σήμερα γυρισαμε απ τς διακοπές μας περάσαμε υπέροχα ξεκουραστηκαμε γεμισαμε μπαταρίες πραγματικά, το ξενοδοχείο ήταν πανω στη θάλασσα οπότε δεν κάναμε διαδρομές μιας κ ή θάλασσα ηταν από κάτω.

Πωπω τι ωραία όλα!!!!!!! Εύχομαι και του χρόνου να ξαναζήσετε όμορφες διακοπές.

Μια ερώτηση....

Έχω φρέσκα μανιτάρια portobello που δεν μπορώ να τα μαγειρέψω όλα....Μπορώ να τα καταψύξω ή να τα φυλάξω με κάποιον τρόπο για μελλοντική χρήση;

Και βέβαια μπορείς Αφροδιτάκι Έχω καταψύξει κι εγώ και ολόκληρα και κομμένα σε φέτες μέσα σε σακουλάκια, γιατί τα είχα βρει σε προσφορά και είχα πάρει δύο πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

κακαο εγω την λεμοναδα την κανω πηχτη κ την αραιωνω με νερο κ κραταει πολυ καιρο στο ψυγειο.

Στυβω τα λεμονια κ μετα τα ζυγιζω.Οσο βαρος εχουν τα λεμονια θα χρειαστω κ την αναλογη ζαχαρη κ το μισο απο αυτο το βαρος σε νερο.

Πχ αν ο χυμος λεμονι που εστυψα ειναι 500 γρ,τοτε θελω 500 γρ ζαχαρη & 250 νερο.

Βραζω το νερο με την ζαχαρη μαζι με την φλουδα απο 1-2 λεμονια να γινει σιροπακι γυρω στα 7 λεπτα.Οταν βρασει αποσυρω απο την φωτια κ ανακαταευω με τον χυμο λεμονι.Οταν κρυωσει το σουρωνω κ το βαζω σε μπουκαλι στο ψυγειο.Οταν το χρειαστω βαζω στο ποτηρι η στην κανατα ενα μερος λεμοναδα 3 νερο η αναλογα ποσο δυνατο το θελουμε κ παγακια κ ετοιμο.Ειναι πολυ ωραια λεμοναδα.

Εγω στα γεννεθλια του γιου μου την ειχα κανει 2-3 μερες πιο πριν.

Την γεμιση φραουλα στην τουρτα πως την κανεις? με το καλο να γιορτασετε την μικρουλα φραουλιτσα σας!

Σ ευχαριστω! !Κι εγώ την αραιωνω με.νερο.Βασικα δε βάζω καθόλου νερό στο βράσιμο μόνο ζάχαρη και χυμό λεμονιού.Τωρα όμως θα πρέπει να βάλω γτ θα βάλω και φραουλες (αν βρω).Γτ νομίζω σήμερα δεν είδα στο σούπερ μάρκετ που πήγα. Θα κοιτάξω και αύριο αλλού γτ δε θέλω να βάλω χρώμα δεν υπάρχει λόγος. Αν δε βρω θα τη κάνω όπως συνήθως.

Τη γέμιση για τη τούρτα θα τη κάνω με κρέμα πατισσερι και σάλτσα φράουλας. Οπότε αν δε βρω τελικά αυριο :roll:(γκρρρ) θα βάλω μάλλον ή σιρόπι ή τοπινγκ φραουλα σαν αυτό που βάζουν πάνω από τη τούρτα. Έχεις καμιά άλλη ιδέα για γέμιση με φραουλα;Παντεσπάνι θα κάνω το δοκιμασμένο από τις συνταγές της παρέας.Λεω να το κάνω με κακάο αλλά σκέφτομαι ότι θα φαίνεται πολύ ανοιχτή η γέμιση μετά.Θα το αποφασίσω τελευταία στιγμή μάλλον άλλωστε η συνταγή είναι η ίδια και κακαο έχω στο σπίτι έτσι κι αλλιώς. Σήμερα πήγα και ψώνισα.Το μισό σούπερ μάρκετ πήρα και πάλι ξέχασα να πάρω βούτυρο για τη βουτυροκρεμα και κρέμα γάλακτος για να ανακατεψω λίγη σαντιγί με την πατισσερι:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ειδα λιγη κινησουλα τι ωραια!

Αγγελικη μου συγχαρητηρια ακομα μια φορα για την κορουλα σου! Παντα τετοια! Ενδιαφερουσα η προταση της φιλολογου αν και δεν γνωριζω πολλά για τον συγκεκριμένο κλαδο. Είχατε μια αναστατωση λογω brexit ε;

Ιωαννα μου τι ωραια που ξεκουραστηκες! Χρειαζονται κι αυτες οι στιγμές για εμας.

Νινα χαρηκα που κι εσυ περνας ωραια με τις ανηψιες! Επισης σε θαυμαζω με την ποικιλια φαγητων που μαγειρευεις αν και καλοκαιρι που μας ξελογιαζει κανονικα.

Αστερακι μπραβο που περασατε υπεροχα και το ευχαριστηθηκατε! Σας εκανε καλό καιρο τουλάχιστον; Μας περιγραφεις ιδανικες εικονες.

Εβιρι με το καλό να ερθεις στα πατρια εδαφη!

Cacao εγω για γεμιση φραουλα κανω μια κρεμα με σαντιγυ και γιαουρτι φραουλα. Δεν νομιζω ομως το γιαουρτι να ταιριαζει γευστικά στην κρεμα ζαχαροπλαστικής.

Τζενη με τετοιο τρεξιμο στη δουλεια τουλάχιστον δεν εχεις να μαγειρευεις καθε μερα - κατι ειναι κι αυτο. Καλό κουραγιο! Αδεια θα παρεις τον Αυγουστο ή πιο νωρίς;

Αφροδιτη τι κανεις; Για τα μανιταρια σου απαντησε η Εβιρι, εγω ετσι κι αλλιως δεν ξερω.

Χτες ειχαμε φασολακια. Η κορη δεν δοκιμασε καν (μην ζηταμε και τεραστιες αλλαγες). Παντως ζητησε απο τη γιαγια παστιτσιο!!!!!!!!

Τα κεφια ειναι πεσμενα λογω θεματων ρουτινας κι ευτυχως οχι υγειας! Εδω και καιρο εχουν συσσωρευτεί πολλά θεματα τα οποία λόγω συνθηκών δεν μπορουν να λυθουν και με πιεζουν. Που θα παει ομως θα τα καταφερουμε!

Φιλια σε ολο το παρεακι!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Σήμερα πήζουμε λ'ίγο παραπάνω στην δουλειά λόγο κλεισίματος 6μήνου. Έχω κι έναν ελαφρύ πονοκέφαλο...

Το μενού μας σήμερα έχει μακαρονάκια με τυράκι καθώς είχα ξεχάσει να βγάλω από την κατάψυξη το μοσχάρι που θα τα συνόδευε! ¨Ετσι θα το μαγειρέψω σήμερα και θα το φάμε αύριο μάλλον με πουρέ.

Θα σχολιάσω αργότερα τα νέα σας καθώς έχω κάμποση δουλίτσα....

Φιλιά!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα όμορφα κοριτσια!!!

Ευχαριστώ Αγγελική δύσκολη ή προσαρμογή με το που ξυπνάει θέλει μαγιό :)

Όντως Φωτεινή ήταν ιδανικά, μικρό το νησί οπότε πραγματικά ξεκουραστηκαμε χωρίς διαδρομες .

Μμμμ Εβιρακι ωραίος ακούγεται ο μπακαλιάρος με πράσινη κρούστα.Μακαρι να είμαστε καλά κ του χρόνου να ξανά πάμε :tongue:

Φιλάκια πάω να φτιαξω λαχανοντολμάδες για σήμερα κ αύριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...