Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΡΙΚ κορίτσι μου να σου ζήσει ο γιόκας! Να τον δεις γερό, ευτυχισμένο και καλότυχο...

Δομνίνα μου, τι βλέπω ; Είσαι έγκυος ;

Τέλεια !!! Θαυμάσια !!! Υπέροχα !!!

Σου εύχομαι μία "ανέφελη" και τελειόμηνη εγκυμοσύνη !

...... Και να μην χανεσαι, να μας γράφεις τα νέα σου !!!!

Link to comment
Share on other sites

ΡΙΚ κορίτσι μου να σου ζήσει ο γιόκας! Να τον δεις γερό, ευτυχισμένο και καλότυχο...

Σε ευχαριστώ πολύ Δομνίνα μου!!

Κι εσύ να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Ο,τι απορία και να έχεις είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε!!

Εχεις κάνει το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό μας;


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pik μου,να σου ζήσει το μωράκι μου!!Καλό θηλασμό εύχομαι!!Αχ,όλες αυτές οι περιγραφές μου φαίνονται σαν όνειρο που θα τα ζήσω σε 3 μήνες...Πολύ συγκινητικό...Νιώθω τόσο σίγουρη που έχουμε γιατρούλη τον Χασιάκο μας!!

Link to comment
Share on other sites

PIK μου να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!! Να είναι καλότυχο και να έχει πάντα την υγεία του!!!

Τα περιέγραψες όλα τόσο όμορφα και μου έδωσες απίστευο κουράγιο με τη διήγηση σου γιατι τις τελευταίες ημέρες περνάω λίγο δύσκολα... Με έχει καταλάβει φόβος και ανασφάλεια ως προς τη διαδικασία του τοκετού και αναρωτιέμαι αν θα τα βγάλω πέρα. Μακαρι να έχουμε κι εμεις ανάλογη εμπειρία με τη δική σου κοπελα μου.

Και πάλι να τον χαίρεστε τον μπέμπη σας!!


dMxip3.png eNortjKzUjI0NjM2sFCyBlwwFXsC0g,,10.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ναι είμαι έγκυος και σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας... Μακάρι όσες κοπέλες δεν έχετε ζήσει αυτή την εμπειρία να τη ζήσετε πολύ σύντομα και όσες την έχετε ζήσει να την ξαναζήσετε άμεσα..

ΡΙΚ μου δεν έχω γιατρό τον κ. Χασιάκο, απλά μπαίνω ενημερωτικά για να μαθαίνω τα νέα των κοριτσιών με τα οποία είχαμε μιλήσει στο παρελθόν μέσω του parents..

Και πάλι να τον δεις όπως επιθυμείς και περιμένουμε να διαβάσουμε την εμπειρία σου εναγωνίως..

Δως του φιλάκια στα μαγουλάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ναι είμαι έγκυος και σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας... Μακάρι όσες κοπέλες δεν έχετε ζήσει αυτή την εμπειρία να τη ζήσετε πολύ σύντομα και όσες την έχετε ζήσει να την ξαναζήσετε άμεσα..

ΡΙΚ μου δεν έχω γιατρό τον κ. Χασιάκο, απλά μπαίνω ενημερωτικά για να μαθαίνω τα νέα των κοριτσιών με τα οποία είχαμε μιλήσει στο παρελθόν μέσω του parents..

Και πάλι να τον δεις όπως επιθυμείς και περιμένουμε να διαβάσουμε την εμπειρία σου εναγωνίως..

Δως του φιλάκια στα μαγουλάκια!

Δομνινα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να εχεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Pik μου,να σου ζήσει το μωράκι μου!!Καλό θηλασμό εύχομαι!!Αχ,όλες αυτές οι περιγραφές μου φαίνονται σαν όνειρο που θα τα ζήσω σε 3 μήνες...Πολύ συγκινητικό...Νιώθω τόσο σίγουρη που έχουμε γιατρούλη τον Χασιάκο μας!!
PIK μου να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!! Να είναι καλότυχο και να έχει πάντα την υγεία του!!!

Τα περιέγραψες όλα τόσο όμορφα και μου έδωσες απίστευο κουράγιο με τη διήγηση σου γιατι τις τελευταίες ημέρες περνάω λίγο δύσκολα... Με έχει καταλάβει φόβος και ανασφάλεια ως προς τη διαδικασία του τοκετού και αναρωτιέμαι αν θα τα βγάλω πέρα. Μακαρι να έχουμε κι εμεις ανάλογη εμπειρία με τη δική σου κοπελα μου.

Και πάλι να τον χαίρεστε τον μπέμπη σας!!

Σας ευχαριστώ πολύ κουκλίτσες μου για τις ευχές σας!

Κοριτσάκια μου ναι είμαι έγκυος και σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας... Μακάρι όσες κοπέλες δεν έχετε ζήσει αυτή την εμπειρία να τη ζήσετε πολύ σύντομα και όσες την έχετε ζήσει να την ξαναζήσετε άμεσα..

ΡΙΚ μου δεν έχω γιατρό τον κ. Χασιάκο, απλά μπαίνω ενημερωτικά για να μαθαίνω τα νέα των κοριτσιών με τα οποία είχαμε μιλήσει στο παρελθόν μέσω του parents..

Και πάλι να τον δεις όπως επιθυμείς και περιμένουμε να διαβάσουμε την εμπειρία σου εναγωνίως..

Δως του φιλάκια στα μαγουλάκια!

Με το καλό και πάλι Δομνίνα μου, και όποια απορία έχεις είμαστε στη διάθεσή σου!!


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

pik να σου ζησει το μπεμπάκι!!!!!

ειδες -μια χαρα στο αρεταιειο!!!

εμενα η μπουμπου μου ειναι πλεον 4,5 μηνών-μια κουκλα γαλανοματα (κουκουβααααααα) και εγω εχω ραντεβου τελος του μηνα με τον γιατρουλη μας για τεστ παπ.

εχω συνεννοηθει και θα ερθει και μια φιλη μαζι μου η οποια εκανε διακοπή στην 24η εβδομαδα λογω γεννητικού συνδρομου...:-(:-(:-(εχει και ινομυωματα και ο ενας γιατρος της λεει να τα βγαλει και ο αλλος να μην τα βγαλει...οποτε χρειαζομαστε απαραιτητως τη γνωμη του γιατρουλη μας.....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

pik να σου ζησει το μπεμπάκι!!!!!

ειδες -μια χαρα στο αρεταιειο!!!

εμενα η μπουμπου μου ειναι πλεον 4,5 μηνών-μια κουκλα γαλανοματα (κουκουβααααααα) και εγω εχω ραντεβου τελος του μηνα με τον γιατρουλη μας για τεστ παπ.

εχω συνεννοηθει και θα ερθει και μια φιλη μαζι μου η οποια εκανε διακοπή στην 24η εβδομαδα λογω γεννητικού συνδρομου...:-(:-(:-(εχει και ινομυωματα και ο ενας γιατρος της λεει να τα βγαλει και ο αλλος να μην τα βγαλει...οποτε χρειαζομαστε απαραιτητως τη γνωμη του γιατρουλη μας.....

Σε ευχαριστώ πολύ Tzia μου! Ναι, όλα χαρά πήγαν τέλεια! Ολοι οι άνθρωποι στο Αρεταίειο είναι καταπληκτικοί. Εμεινα κατευχαριστημένη!

Εγώ στο γιατρό μας θα πάω στα μέσα Μάη, που θα σαραντήσω.

Καλή επιτυχία στη φίλη σου. Πολύ δύσκολο αυτό που πέρασε... Να ακούς το μωρό σου και να αποδεικνύεται τελικά ότι πρέπει να κάνεις διακοπή κύησης.... Κι εγώ πιστεύω οτι ο γιατρός μας θα είναι αυτος που θα της πει τι πρέπει να κάνει. Τον εμπιστευομαι απόλυτα! Οι γνώσεις του και η αγαπη του γι αυτό που κάνει είναι κάτι το ανεπανάληπτο!

Φιλάκια!

ΥΓ: Α, και να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου ..... μαμά κουκουβάγια :tongue: (είμαι κι εγώ κουκουβάγια, χιχι!)


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια κ χρονια πολλα σε ολες μας..χθες γυρισα απο το χωριο κ εχω νεα να σας πω....ειμαι εγκυος παλι μετα απο δυο παλλινδρομες που ειχα τον περασμενο χρονο λογο διαφραγματος στην μητρα...εμπιστευτηκα τον γιατρο μας κ θελω να ελπιζω οτι τωρα ολα θα πανε καλα αν κ ο μουστακαριας που με ειχε εξετασει πριν φυγω για πασχα κ δεν ημουν εγκυος,απλα αυτος μου ειπε ποτε θα εχω γονιμες κ επιασα σπορακι μου φανηκε συγκρατημενος για το αποτελεσμα της επεμβασης...εχω για πρωτη φορα ραντεβου με τον γιατρο μας την αλλη πεμπτη κ επειδη το ιατρειο του το κανει ο μουστακαριας μου ειπε η βοηθος του να παω στο αρεταιοιο αφου ηθελα να με δει ο γιατρος που μου ειχε κανει την επεμβαση.. μακαρι να εχω καλα νεα κ τοτε να σας πω...για την ιστορια την επεμβαση μου την ειχε κανει ο χασιακος τον σεπτεμβρη στο λητω...στο αρεταιοιο που θα παω απογευμα ξερετε αν εκει πας με ραντεβου η με σειρα προταιρεοτητας οπως στα νοσοκομεια??εχει εκει καλα μηχανηματα για να με εξετασει ο γιατρος μας???περιμενουμε πολυ ωρα??φιλακια σε ολες σας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...