Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Βρε κορίτσια και κάτι άλλο!!Εδώ μπορεί να κάνω λάθος ή να έχω γίνει καχύποπτη!!Η κοπέλα που μπήκε για να ενημερώσει για τις αναρτήσεις στο troktiko έχει μόνο 2 posts κι έχει εγγραφεί την ημέρα που αναρτήθηκαν και αυτά για τον Χασιάκο.Και τα βάζει στο fan club του και πουθενά αλλού!!Στο παλιό forum δεν υπάρχει αυτό το username Demie.Αν κάνω λάθος ας με συγχωρέσει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια και κάτι άλλο!!Εδώ μπορεί να κάνω λάθος ή να έχω γίνει καχύποπτη!!Η κοπέλα που μπήκε για να ενημερώσει για τις αναρτήσεις στο troktiko έχει μόνο 2 posts κι έχει εγγραφεί την ημέρα που αναρτήθηκαν και αυτά για τον Χασιάκο.Και τα βάζει στο fan club του και πουθενά αλλού!!Στο παλιό forum δεν υπάρχει αυτό το username Demie.Αν κάνω λάθος ας με συγχωρέσει...

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό αλλά αδιαφορώ, έχω σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ και είμαι ήσυχη που έχω γιατρό αυτόν τον γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

αν μη τι αλλο οι συγκεκριμενες κυριες θα επρεπε να κανουν επωνυμες καταγγελιες

μπορω να δεχτω οτι ενας γιατρος ιδιως με τοσο κοσμο, εκανε λαθη γιατι πολυ απλα ανθρωπος ειναι και αυτος

αρνουμαι ομως να δεχτω μια ανωνυμη καταγγελια που βαζει σε σκεψεις και σε φοβο τοσες χιλιαδες γυναικες που εμπιστευονται τη ζωη τους και τη ζωη των παιδιων τους στον συγκεκριμενο γιατρο που ολες μας ξερουμε τι ανθρωπος ειναι

και εγω θεωρω οτι εχω πεσει θυμα λαθους γιατρου και εχω σκεφτει παρα πολλες φορες τι θα ειχε γινει αν μου ειχε δωσει εκεινος ο γιατρος που ειχα τις εξετασεις θυρεοειδη στον προγεννητικο ελεγχο

και εγω εφτασα στα ορια να κινηθω εναντιον του, να κινηθω ομως δικαστικα, επωνυμα και με αποδειξεις οχι ετσι ανωνυμα σε ενα μπλοκ, ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ουσιαστικα χιλιαδες ζευγαρια


2538116qn0paax0p3.gif
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι γι αυτό έγινε,Andro μου...για να φυτέψει αμφιβολίες και αμφισβητήσεις και να απομακρύνει "πελάτες",για να πάνε και κάπου αλλού...Δεν είναι τυχαίο που το έκαναν ποστ σε αυτό το τόπικ.Δεν είναι τυχαίο ότι ενοχλεί ότι υπάρχει fan club μόνο για τον συγκεκριμένο γιατρό σε ολόκληρη την Ελλάδα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είχε αναρτηθεί λίγες μέρες πριν:

http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_2523.html

Λέτε να είναι τυχαίες οι 2 νέες χθεσινές καταγγελίες??Γιατί δεν είχαν αναρτηθεί παλαιότερα αφού η μία τουλάχιστον έχει συμβεί εδώ και 2 χρόνια??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Opa re Evi26!

Sou eipa oti exw giatro to Xasiako kai me ka8isixasate. Den katigorisa ton giatro mou... Treli eisai? Apla diavasa ta post kai ta anefera...

Den eprepe na anisixisw meta apo 2 apanwta dimosieumata sto troktiko. NAI! Eimai nea sto parentscafe opws eipa kai apo mias arxis alla min ta pernete ola strava kai oti iparxei daktilos pisw apo ta panta! ELEOS!

Oson afora to http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_2523.html ekana terastia xara otan to diavasa kai to esteila kai stis files mou pou den gwrizan ton Xasiako. Otan meta apo liges wres mou ekanan forward ta nea post trela8ika. O xasiakos exei 3egenisei tin kaliteri mou fili kai einai o ginaikologos ti 8eias mou. ton ebistevomai alla auto den simenei oti apagoreuetai na anisixisw.....

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως προς στιγμήν και εγώ ανυσυχησα αλλά δςε χρειάζεται να κάνουμε υποθέσεις και να κατηγορούμε τη Demie. Η αλήθεια είναι πως το είπε καθαρά η κοπέλα και μάλιστα ανέφερε και πως ηρέμησε στο δευτερο ποστ μετα τα σχόλια.

κατα τα άλλα δεν ξέρω τι είναι αλήθεια και τι όχι παντως σε καμια περίπτωση δε φταιειο γυναικολόγος όταν γεννιέται ένα παιδί με ένα σύνδρομο. αφήστε που και εγώ όπως ανέφερε και κάποια άλλη κοπέλα δε θα έκανα αμνιο και δε θα έμπενα στη διαδικασία να "ρίξω" ένα παιδί επειδή πάσχει από κάποιο σύνδρομο. προσωπική επιλογή βέβαια αυτό. Ίσως να το σκεφτόμουν σε κάποιες περιπτώσεις που δεν είναι βιώσιμα όπως το kleinferter.

όσο για την άλλη κοπέλα μπορεί όντως να άργησε ο γιατρός αλλά δε νομίζω να ευθυνεται για ότι έπαθε. Αυτό μπορεί να συνέβαινε με οποιοδήποτε γιατρό. anyway, δεν ξέρω αν είναι αλήθεια και ευχομαι να μην είναι πρώτον για να μην έχουν δυστυχήσει έτσι μητέρες αλλά και γιατί δε θέλω να πιστεψω πως ο γιατρός είναι όπως τον περιγράφουν. Άλλωστε αν ο γιατρός ηταν φιλοχρήματος θα μπορούσε να έχει τις μισες γυναίκες και να έπερνε τα διπλα λεφτά (πάλι φυσιολογική ταρίφα θα ήταν σε σχέση με αύτά που παίρνουν άλλοι) και θα είχε και χρόνο να τα φάει ο άνθρωπος.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια τα διαβασα και εφριξα τι ναπω??δεν πιστευω τιποτα απολυτως..εγω στην πρωτη μου γεννα παρατριχα να παω στον αλλο κοσμο αν δεν ειχα τον συγκεκριμενο γιατρο να με προλαβει και να με ραψει γιατι εχανα πολυ αιμα...επαθα ρηξη τραχηλου μητρας...και στα 2μου παιδια ακουσε ολες μου τις αποριες κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης μου και οταν γεννησα καθε μερα περνουσε και με εβλεπε και οταν πηγα και τον πληρωσα του εδωσα τα μισα λεφτα λογω οικονομικων προβληματων και τα αλλα μισα μετα απο ενα μηνα..και δεν μου εκανε καμια νιξη μου ειπε οποτε μπορεις και σε κανα χρονο αμα δεν εχεις...και απο τις ςπισκεψεις που εκανα οσο ημουν εγκυος μονο 2φορες μου χρεωσε...


:-D

Link to comment
Share on other sites

Demie,είπα ότι μπορεί και να κάνω λάθος!!Έχουν δει πολλά τα μάτια μας εδώ μέσα!!Ας το αφήσουμε αυτό το θέμα!!Ελπίζω τουλάχιστον να έχει ενημερωθεί ο γιατρός,γιατί δεν έχει το δικαίωμα να καταγγέλει ο καθένας χωρίς αποδείξεις και να μαυρίζει το όνομά του...

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζει....:shock::shock::shock:

http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_2387.html

Δεν ξέρω αν θα πρεπε να μπει στην διαδικασία να απαντήσει ο γιατρός evi26. Είναι μία πληγωμένη μάνα και πιστεύω πως δεν θα κερδίσει τίποτα να έρθει σε αντιπαράθεση μαζί της. Αυτοί που πρέπει να απαντήσουν είμαστε εμείς στο troktiko, ποστάρωντας ως απάντηση το forum του μοναδικού FUN CLUB γιατρού στην Ελλάδα!!!

Ο γιατρός μας πάντως και να θελε να απαντήσει, δεν προλαβαίνει :tongue:

Υ.Γ. Κάποια κοπέλα απάντησε στο troktiko αλλά της την ψιλομπήκε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


o xasiakos gia mena einai san ton theo.meta apo 20 xronia kai me eksosomatiki kai me tin deuteri prospathia exo ena igiestato koritsaki.to oti den mporei na pei se oles mas oxi kai oti mas boithai to kanei apo anthropia.ekana kai ali 1 prospathia eksosomatikis epiasa me tin proti alla distixos to exasa me palidromi kiisi.itan toso entaksi pou me katharise xoris apoksisi.lathi ginonte apo pantou den paei na pei oti ton kremame ton anthropo ton ekane gia mena poli rezili kai den tou aksizi

Link to comment
Share on other sites

Άστο,ρε Demie,μην ασχολείσαι...Έχει ανοίξει πόλεμος.Είναι φανερό...Και θα συνεχίσει!!Εγώ όλα αυτά θα τα ονομάσω περιπτωσιολογία.Αν ψάξουμε στα αρχεία των μαιευτηρίων θα δούμε πολλές τέτοιες ιστορίες και για όλους τους γιατρούς...Από εκεί και πέρα η κάθε γυναίκα έχει τα κριτήριά της.Προσωπικά θέλω να με ξεγεννήσει με ασφάλεια κι ας μην έρχεται μετά να με βλέπει κάθε μέρα!!!Το θέμα δεν είναι πόσο θα με στηρίξει συναισθηματικά,αλλά με πόση ασφάλεια θα φέρω στον κόσμο το παιδί μου.

Αυτό που αναγνωρίζω είναι ότι έχει πολλές γυναίκες.Δεν το κάνει όμως για οικονομικούς λόγους,γιατί αν ήταν αυτό ως Καθηγητής Πανεπιστημίου θα έπαιρνε τουλάχιστον 100 € την επίσκεψη και θα έβγαζε τα ίδια και με το 1/3 των πελατισσών του.

Πάνω απ όλα είμαστε άνθρωποι,κάνουμε λάθη!!Ο κ Χασιάκος ως άνθρωπος θα έχει κάνει κάποιο λάθος κι αυτός.Άλλωστε ποιος γιατρός είναι αλάνθαστος??Αλλά δεν μπορούμε να ακυρώνουμε όλη του την προσφορά!

Η κοπέλα που έγραψε επώνυμα ουσιαστικά δεν είχε προσωπική εμπειρία.Έτυχε να προσέξει ότι δεν επισκέφτηκε την κοπέλα που γέννησε.Από εκεί και πέρα έχει ένα κατά τ άλλα υπέροχο blog που ήταν μία πολύ καλή ευκαιρία να το διαφημίσει μέσω του troktikou...

Και κάτι τελευταίο:Βρε κορίτσια,γιατί δεν έχω νιώσει ποτέ παραμελημένη??Όταν τον είχα επισκεφτεί στο ιατρείο του μετά από ένα εξωμήτριο (σε άλλο γιατρό) και μία Κυριακή μεσημέρι μου είχε μπει η ιδέα ότι πάλι έπαθα εξωμήτριο γιατί με πονούσε η κοιλιά μου,τηλεφώνησα στο ιατρείο και με δέχτηκε την ίδια στιγμή!!!!!!!Κυριακή μεσημέρι!!!!!!Τώρα που βρίσκομαι κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης,έχει τύχει να ξεχάσω να του στείλω κάποια αιματολογικά αποτελέσματα και παίρνουν τηλ οι κοπέλες και μου λέει ο γιατρός περιμένει το τοξόπλασμα, δεν το έχετε στείλει!!!!!!Από εκεί και πέρα έχω διαβάσει τόσες ιστορίες τοκετών από αυτό το τόπικ!!Πώς είναι δυνατόν να διαφέρουν τόσο πολύ αυτές οι ιστορίες από τις ιστορίες του συγκεκριμένου blog???

Link to comment
Share on other sites

εγινε λογος, μολις, στη σκορδα , ειπαν για το τροκτικο κ για γιατρους με ταυτοχρονες γεννες σε διαφορετικες κλινικες,χωρις ν αναφερθουν ονομαστικα φυσικα, με αφορμη ενα προωρο απο εκτρωση σε προχωρημενη εγκυμοσυνη, που βρηκαν στα σκουπιδια στην κυπρο...

Link to comment
Share on other sites

η συγκεκριμενη που εκανε επωνυμα καταγγελια δεν τον εχει καν γιατρο αρα δεν ξερει καν οτι οντως απο τις περισσοτερες δεν παιρνει καν χρηματα!!!!!!!

επισης κατω απο την καταγγελια της αναφερει το προσωπικο της μπλοκ

τυχαιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


2538116qn0paax0p3.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...