Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα και καλό μήνα για εχτές!

Δεν μπήκα για να ρίξω λάδι στη φωτιά για το θέμα, αλλά απλώς να ενημερώσω και εγώ με τη σειρά μου για το τι γίνεται στα νοσοκομεία, με τους φακέλους και ιστορικά των ασθενών, αλλά και με τους ασθενείς όπου για δικούς τους λόγους αποκρύπτουν σημαντικές πληροφορίες απο τους θεράποντες γιατρούς τους!

Δεν θα ονοματίσω και δεν θα θίξω το όνομα του γιατρού, στο Αρεταίειο που πρίν αρκετα χρόνια στέρησε από μια μανούλα το παιδάκι της, γιατί αρνιόταν να παραδεχτεί, πώς η μαία της βάρδιας είχε δίκιο που του έλεγε ότι αυτός ο τοκετός δεν εξελίσσεται και ήταν λάθος που επέμενε για φυσιολογικό τοκετό.

Το αποτέλεσμα ήταν να γεννηθεί ένα νεκρό παιδί, που κατά την έξοδο απο τον κόλπο του σπάσανε και τον ένα 'ωμο, λόγω δυστοκίας!

Και το αποκορύφωμα ήταν να δείξουν ένα νεκρό παιδί στον πατέρα λέγοντας του πως ήταν ταλαιπωρημένο απο την γέννα και δέν ήξεραν αν θα τα πήγαινε καλά!

Ναι, καλά καταλάβατε , δεν είπαν πως γεννήθηκε νεκρό, αλλά πως ήταν ταλαιπωρημένο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και η κόλαση εκείνης της ΜΑΝΟΎΛΑς δεν τελειώνει....................

Η διευθύνουσα μ.ολις ενημερώθηκε για το περιστατικό κάλεσε αμέσως τον καθηγητη και διευθυντή της μαιευτικής κλινικής και σε χρόνο τετε, άλλαξαν όλο τον φάκελο της επιτόκου και η παιδίατρος δεν υπόγραψε για αρνητικούς παλμούς, αλλά για ΑΔΥΝΑΜΕΣ και μη φυσιολογικές σφύξεις!

Όταν την επόμενη μέρα΄πήγαν και τα υπόλοιπα μεγάλα κεφάλια κανείς δεν τόλμησε να πεί κουβέντα, παρα μόνο έτριβαν τα μουστάκια τους και καυχιόντουσαν για τις ικανότητές τους ως γιατροί!

Ο μόνος που ζήτησε την απομάκρυνση με καυστικό τρόπο ήταν ο κ. Χασιάκος, λέγοντας συγκεκριμένα στον εν λόγω διευθυντή "και τι τον κρατάμε εδώ αυτόν?"

Να επισημάνω πώς ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν εξωτερικός συνεργάτης του Αρεταίειου νοσοκομείου!!!!!!!!!!!!!!

Δεν θέλω να προκαλέσω φόβο και άγχος, αλλά αρκετά κάθησα να ακούσω απο όλους εκείνους που δεν ψάχνουν γυναικολόγο, αλλά νταντά αμέσου δράσεως!!!!!!!!!!!!!!!

Έχει ξεγεννήσει το μισό λεκανοπέδιο Αττικής και τα πέριξ, που μπορεί να φτάνουν μέχρι και την Κεφαλλονιά και έχει αναλάβει άλλες τόσες δύσκολες περιπτώσεις και έχουν το ΘΡΑΣΣΟΣ να τον κρίνουν απο μεμονομένες περιπτώσεις, που δεν υπάρχουν αποδείξεις για την αληθινή τους υπόσταση!!!!!!!!!!!!!1

Ε,ναι λοιπόν, πολύ θΑ ΉΘΕΛΑ όλα αυτά που έχουν γραφτεί σε συτό το τόπικ, να δημοσιευτούν και να αποκατασταθεί το όνομα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει αυτό, αλλά αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει θα ήθελα να το δημοσιεύσει!!!!!!!!!!!!!!

Κατά τ' άλλα περνάω πολύ δύσκολες μέρες το τελευταίο 15ημερο, αφού απο μια ξαφνική αδιαθεσία του μπαμπά μου, μάθαμε ότι έχει μεταστατικό καρκίνο εντέρου και τα πράγματα είναι αρκετά κρίσιμα!

Λυπάμαι και ζητάω συγνώμη, που δεν συμμετέχω καθόλου στην κουβεντούλα σας αλλά οι ώρες μου είναι περιορισμένες και η ψυχολογία κουρέλι!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σας αγαπώ όλες σας πολύ - πολύ και σας εύχομαι τα καλύτερα, μέχρι την επόμενη φορά που θα σας ξαναδιαβάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

eimai 6 me ebdomi vasei teletaias periodou,thn pempth exw rantevou me ton giatro,oxi ton xasiako...ton sunergati tou

Kalιμέρα Ολγάκι μου και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!

Μόνο μια συμβουλή θέλω να σου δώσω: να μετράς την πίεση σου 2 φορέ ς την ημέρα και να μην τρώς αλάτι ούτε και σνακς!!!!

Για την παρακολούθηση της πίεσης να πηγαίνεις στο φαρμακείο και μην ανυσηχείς! Πολλά υγρά και όχι πολύ ώρα στον ήλιο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πού είσαι,Greek mother μου???Επιτέλους!!!!!!!!!Η παρουσία σου ήταν απαραίτητη!!!Πρώτα απ όλα περαστικά στον πατερούλη σου και εύχομαι να βγει νικητής από την περιπέτεια που περνάει!!!

Τώρα όσον αφορά τον γιατρούλη μας όπως είπαμε και παραπάνω δε χρειάζεται καμία υπεράσπιση και προσωπικά από την αρχή πίστεψα ότι οι ιστορίες είναι ψευδείς και μόνο στόχο είχαν να βλάψουν το όνομα του κ. Χασιάκου.Έχουμε καταλάβει πιστεύω όλοι από πού προέρχονται αυτοί οι κύκλοι...Εμείς γυρίζουμε στους παλιούς μας ρυθμούς και δε μας πτοεί τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια..ναι πηγα στον γιατρο κ ολα καλα με το νινι...μεγαλωνει.σε 2 εβδομαδες θα παω παλι να με δει...μου ειπε τωρα να παω στο αρεταιοιο να κανω κατι εξετασεις που θα μου πουν αυτοι εκει..εχω ασφαλεια ογα κ με εστειλε εκει..λεω να παω αυριο...τωρα δεν ξερω αυριο θα μου τις γραψουν απλα στο βιβλιαριο κ θα παω αλλη μερα για να τις κανω..??θα ρωτησω εκει κ οτι μου πουν...α κ μου ειπε να παιρνω κ σιδηρο..αυτα τα νεα μου..φιλακια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..ναι πηγα στον γιατρο κ ολα καλα με το νινι...μεγαλωνει.σε 2 εβδομαδες θα παω παλι να με δει...μου ειπε τωρα να παω στο αρεταιοιο να κανω κατι εξετασεις που θα μου πουν αυτοι εκει..εχω ασφαλεια ογα κ με εστειλε εκει..λεω να παω αυριο...τωρα δεν ξερω αυριο θα μου τις γραψουν απλα στο βιβλιαριο κ θα παω αλλη μερα για να τις κανω..??θα ρωτησω εκει κ οτι μου πουν...α κ μου ειπε να παιρνω κ σιδηρο..αυτα τα νεα μου..φιλακια σε ολες

Λαμπρινη δεν φανταζεσαι ποσο χαρηκα με τα νεα σου!!!!!!

Μπραβο στο νινακι!!!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου,καταρχας χαιρομαι παρα πολυ για την Λαμπρινη,μπραβο καλη μου πολυ χαρηκα!Εγω σημερα θα παω να το ακουσω για πρωτη φορα και εχω παρα πολυ αγωνια!!!!!φυσικα δεν θα με δει σημερα ο γιατρος μας αλλα δεν πειραζει.....θα σας πω το βραδακι για το σπορακι μου!!!!:-P φιλια πολλα σε ολες σας.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάμπη μπράβο!!!

Χαίρομαι πάρα πολύ για σας. Θα δεις ότι κάθε μέρα που περνάει θα αισθάνεσαι καλύτερα.

Ολγάκι καλή επιτυχία. Όλα θα πάνε μια χαρά. Αν έχεις κουράγιο γράψε μας μετά...

Φιλιά


"Λέτε: είναι κουραστικό να συναναστρέφεσαι παιδιά".

Έχετε δίκιο.

Προσθέτετε: γιατί πρέπει να κατέβεις στο επίπεδό τους, να σκύψεις, να λυγίσεις, να γίνεις μικρός.

Εδώ έχετε άδικο.

Δεν είναι αυτό που κουράζει πιο πολύ.

Φταίει μάλλον το ότι είστε υποχρεωμένοι να φτάσετε στο ύψος των συναισθημάτων τους.

Να τεντωθείτε, να μακρύνετε, να σηκωθείτε στις μύτες των ποδιών.

Για να μην τα πληγώσετε".

JANUSZ KORCZAK

Link to comment
Share on other sites

Λάμπη μου, μπράβο στο σποράκι σου! Είναι δυνατό το ζουζουνάκι σου. Όλα θα πάνε τέλεια. Χάρηκα πάρα πολύ.

Ολγάκι μου, με το καλό κι εσύ να το ακούσεις το σποράκι σου! Γράψε μας τα νέα σου.

Link to comment
Share on other sites

μακαρι ολα να πανε καλα για ολες μας..σας ευχαριστω πολυ πολυ για το ενδιαφερον σας..βρε κοριτσια οτανχαλαρωνει το στηθος λιγο κ δεν εχω εντονα συμπτωματα ανησυχω....θα τρελαθω οπως παω εγω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...