Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Βλέπω είχατε διαφωνίες σήμερα.Λογικό.Ο κάθε άνθρωπος κρίνει σύμφωνα με όσα έχει ζήσει.Επειδή και εγώ έχω ζήσει στο εξωτερικό και έχω επισκεφτεί και πολλές χώρες της Ευρώπης έχω απλά να πω ότι τελικά κάθε χώρα έχει τα θετικά της και τα αρνητικά της.Για τον κάθε έναν από εμάς είναι διαφορετικής βαρύτητας τα αρνητικά και τα θετικά,π.χ. κάτι που εγώ δεν θα άντεχα με τίποτα και θα μου την έσπαγε τρελά μπορεί κάποιον άλλον να μην τον ενοχλεί τόσο.Η αλήθεια είναι πως αυτό που λέμε γενικά ότι "το εξωτερικό είναι παράδεισος" ή "αυτά συμβαίνουν μόνο στην Ελλάδα" δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.Από την άλλη καταλαβαίνω και το Ζεττάκι γιατί έχει ζήσει πολύ άσχημες εμπειρίες και όταν σου τυχαίνουν όλα αυτά πολύ δύσκολα μπορείς να νιώσεις διαφορετικά.

Πάντως εμένα μ'αρέσει να έχουμε άλλες απόψεις γιατί έτσι η μια μαθαίνει από τις εμπειρίες της άλλης και αποκτούμε μια πιο σφαιρική εικόνα για τα πράγματα.

Βλέπω κατά τα λοιπά είστε όλες καλά και χαίρομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Βλέπω είχατε διαφωνίες σήμερα.Λογικό.Ο κάθε άνθρωπος κρίνει σύμφωνα με όσα έχει ζήσει.Επειδή και εγώ έχω ζήσει στο εξωτερικό και έχω επισκεφτεί και πολλές χώρες της Ευρώπης έχω απλά να πω ότι τελικά κάθε χώρα έχει τα θετικά της και τα αρνητικά της.Για τον κάθε έναν από εμάς είναι διαφορετικής βαρύτητας τα αρνητικά και τα θετικά,π.χ. κάτι που εγώ δεν θα άντεχα με τίποτα και θα μου την έσπαγε τρελά μπορεί κάποιον άλλον να μην τον ενοχλεί τόσο.Η αλήθεια είναι πως αυτό που λέμε γενικά ότι "το εξωτερικό είναι παράδεισος" ή "αυτά συμβαίνουν μόνο στην Ελλάδα" δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.Από την άλλη καταλαβαίνω και το Ζεττάκι γιατί έχει ζήσει πολύ άσχημες εμπειρίες και όταν σου τυχαίνουν όλα αυτά πολύ δύσκολα μπορείς να νιώσεις διαφορετικά.

Πάντως εμένα μ'αρέσει να έχουμε άλλες απόψεις γιατί έτσι η μια μαθαίνει από τις εμπειρίες της άλλης και αποκτούμε μια πιο σφαιρική εικόνα για τα πράγματα.

Βλέπω κατά τα λοιπά είστε όλες καλά και χαίρομαι.

Δεν κατουρανε μονο εδω στην Ελλαδα δημοσια στις γωνιες κατουρανε δημοσια και στη Νεα Υορκη χαχαχχαχα.Δυστηχως το εχω ζησει:lol::lol::lol:

Τι κανεις;;;;;;:D:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Βλέπω είχατε διαφωνίες σήμερα.Λογικό.Ο κάθε άνθρωπος κρίνει σύμφωνα με όσα έχει ζήσει.Επειδή και εγώ έχω ζήσει στο εξωτερικό και έχω επισκεφτεί και πολλές χώρες της Ευρώπης έχω απλά να πω ότι τελικά κάθε χώρα έχει τα θετικά της και τα αρνητικά της.Για τον κάθε έναν από εμάς είναι διαφορετικής βαρύτητας τα αρνητικά και τα θετικά,π.χ. κάτι που εγώ δεν θα άντεχα με τίποτα και θα μου την έσπαγε τρελά μπορεί κάποιον άλλον να μην τον ενοχλεί τόσο.Η αλήθεια είναι πως αυτό που λέμε γενικά ότι "το εξωτερικό είναι παράδεισος" ή "αυτά συμβαίνουν μόνο στην Ελλάδα" δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.Από την άλλη καταλαβαίνω και το Ζεττάκι γιατί έχει ζήσει πολύ άσχημες εμπειρίες και όταν σου τυχαίνουν όλα αυτά πολύ δύσκολα μπορείς να νιώσεις διαφορετικά.

Πάντως εμένα μ'αρέσει να έχουμε άλλες απόψεις γιατί έτσι η μια μαθαίνει από τις εμπειρίες της άλλης και αποκτούμε μια πιο σφαιρική εικόνα για τα πράγματα.

Βλέπω κατά τα λοιπά είστε όλες καλά και χαίρομαι.

νάντι μου,τι κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατουρανε μονο εδω στην Ελλαδα δημοσια στις γωνιες κατουρανε δημοσια και στη Νεα Υορκη χαχαχχαχα.Δυστηχως το εχω ζησει:lol::lol::lol:

Τι κανεις;;;;;;:D:D

Σήμερα είμαι καλύτερα.Κάναμε τηλεφωνική συνέντευξη στην κοπέλα που σας είπα χθες και μας φάνηκε αρκετά καλή.Βασικά μου αρέσει ότι είναι νέα και μου άρεσαν και οι ιδέες της.Συμφωνεί μου είπε με το πρόγραμμα.Θα την δω και την Τετάρτη που θα επιστρέψει και ελπίζω να πάνε όλα καλά.Βασικά όσο και να το ήθελα δεν θα μπορούσα να πάρω όλες τις ώρες εγώ,γιατί φοβάμαι ότι μπορεί να χρειαστεί να λείψω είτε αν κάνω εξωσωματική είτε αν μείνω μόνη μου έγκυος και χρειαστεί ο,τιδήποτε.Δεν μπορώ να έχω και άγχος αν κάτι γίνει απ'αυτά τι θα κάνω με την δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

σας αφήνω ....καληνύχτα...φιλάρες

Καληνυχτα Μορφουλα!!!Καλη ξεκουραση.Ειμαι σιγουρη στον υπνο σου θα βλεπεις σκουπες και σφουγγαριστρες τωρα που δεν μπορεις να κανεις τιποτα χαχχαχα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα είμαι καλύτερα.Κάναμε τηλεφωνική συνέντευξη στην κοπέλα που σας είπα χθες και μας φάνηκε αρκετά καλή.Βασικά μου αρέσει ότι είναι νέα και μου άρεσαν και οι ιδέες της.Συμφωνεί μου είπε με το πρόγραμμα.Θα την δω και την Τετάρτη που θα επιστρέψει και ελπίζω να πάνε όλα καλά.Βασικά όσο και να το ήθελα δεν θα μπορούσα να πάρω όλες τις ώρες εγώ,γιατί φοβάμαι ότι μπορεί να χρειαστεί να λείψω είτε αν κάνω εξωσωματική είτε αν μείνω μόνη μου έγκυος και χρειαστεί ο,τιδήποτε.Δεν μπορώ να έχω και άγχος αν κάτι γίνει απ'αυτά τι θα κάνω με την δουλειά.

Τελεια!!!Ειδες μια χαρα θα παει.Γιατι κανατε τηλεφωνικη συνεντευξη και οχι απο κοντα;:confused:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καληνυχτα Μορφουλα!!!Καλη ξεκουραση.Ειμαι σιγουρη στον υπνο σου θα βλεπεις σκουπες και σφουγγαριστρες τωρα που δεν μπορεις να κανεις τιποτα χαχχαχα

Τα λες πετυχημένα δεν μπορώ να πω!!!Χαχαχαχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελεια!!!Ειδες μια χαρα θα παει.Γιατι κανατε τηλεφωνικη συνεντευξη και οχι απο κοντα;:confused:

Γιατί ήταν εκτός Αθηνών και επιστρέφει την Τετάρτη,οπότε τότε θα την δω από κοντά.Ήθελα όμως να ξέρω αν μας κάνει κάπως οπότε την ρώτησα και κάποια πράγματα από το τηλέφωνο,ώστε αν δεν μας έκανε καθόλου να στρεφόμασταν αλλού,γιατί πιέζει ο χρόνος πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ήταν εκτός Αθηνών και επιστρέφει την Τετάρτη,οπότε τότε θα την δω από κοντά.Ήθελα όμως να ξέρω αν μας κάνει κάπως οπότε την ρώτησα και κάποια πράγματα από το τηλέφωνο,ώστε αν δεν μας έκανε καθόλου να στρεφόμασταν αλλού,γιατί πιέζει ο χρόνος πολύ!!!

aa katalava.Nomizw to eihes pei:oops::oops:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...