Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ηρθαν οι φίλοι μας για να δούμε τον αγώνα...και μπήκα για να δω αν έγραψε κάτι η δημητρούλα

Ποιός παίζει πάλι καλέ?

Και χθες κάποιος δεν έπαιζε?

Τι στο καλό, καθε μερα εχει αγώνες?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άμα βαράω εξαφάνιση να ξέρεις ότι κοιμάμαι!

Αν χτυπα ξύλο κάτι δεν πάει καλά, θα ειδοποιήσω την Αναστασία. ..

ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ !

Πως πας? Σε πονάει η τομή?

εξωτερικά δεν πονάω...μέσα με πονάει....με πήρε και σήμερα ο γιατρός και μου είπε να προσέχω τις κινήσεις μου.....αντε καλε τι να πάθεις;

Link to comment
Share on other sites

Σιγά καλέ. .

Πόσο να είσαι δηλαδή?

100? 200?

Παραπάνω δε νομίζω. .

Εγω θα γίνω 33 στις 22/09.

:-)

Ααα ωραια με περνας 1 μηνα και 2 μερες.Εκτος κι αν εννοεις οτι κλεινεις τα 32 (αρα γινεσαι 32) και σε περναω εγω ενα ολοκληρο χρονο:?


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

εξωτερικά δεν πονάω...μέσα με πονάει....με πήρε και σήμερα ο γιατρός και μου είπε να προσέχω τις κινήσεις μου.....αντε καλε τι να πάθεις;

Έχεις κάποιον στο σπίτι να σε βοηθήσει?

Για τα στοιχειώδη ρε παιδί μου, ενα φαγακι, τα ψώνια. . Κάτι.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ααα ωραια με περνας 1 μηνα και 2 μερες.Εκτος κι αν εννοεις οτι κλεινεις τα 32 (αρα γινεσαι 32) και σε περναω εγω ενα ολοκληρο χρονο:?

Ειμαι του 1980.

Αρα θα γίνω 33.

Ελα ρε είμαστε και ίδια ηλικία?

Αααα άψογα!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχεις κάποιον στο σπίτι να σε βοηθήσει?

Για τα στοιχειώδη ρε παιδί μου, ενα φαγακι, τα ψώνια. . Κάτι.

δεν θέλω κανέναν....οι δυο μας τα βγάζουμε πέρα.....δεν κάνω και τίποτα...μόνο κανένα φαγητό....τα υπόλοιπα τα κάνει ο άντρας.....

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι του 1980.

Αρα θα γίνω 33.

Ελα ρε είμαστε και ίδια ηλικία?

Αααα άψογα!

:P:p:p:p:pΚι εγω του 80 ειμαι.Νομιζω στο κινεζικο ωροσκοπιο ειμαστε πιθηκοι-μαιμουδες ή κατι τετοιο χαχαχαχ(ασχετο)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...