Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Τι που καλέ? Εδώ που είμαι εγώ είναι έτοιμο για βροχή.

Μου αρέσει η βροχή. .

Στο παιχνίδι είμαι στην 98 Χεχεχεχε!

Αλλά ο άντρας που είναι 136 περίπου, λέει είναι πολύ πακέτο.

χαχαχα δεν ειχα ανοιξει καν πατζουρια ειχα λιωσει στο κρεβατι μεχρι την ωρα που εγραψα...Να πρεπει να ψιχαλισε λιγο.

Ρε συ εχω σταματησει εδω και καιρο.Μου εχει σπασει τα νευρα αυτη η πιστα.Μπορει την επομενη πζ να την περασω και αμεσως αλλα εκει εχω σκαλωσει.Εκει που εισαι ακομα αυτη τη βλακεια με τη σοκολατα εχει;Μου τη δινει που μπορει να μου μενουν ενα δυο τετραγωνακι και τελειωνουν οι κινησεις μου:(:evil::evil:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες...

Εγώ έπηξα πάλι σήμερα...

Περιμένω με αγωνία να ξημερώση το αυριο να σας δω.....

Ανίτα μπράβο για τις εξετάσεις σου...άντε με το καλό σου ευχομαι αυτή τη φορά να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα...

Cacao τι κάνεις???Καλά ρε παιδί ούτε παντζούρια δεν ανοίγεις????


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες...

Εγώ έπηξα πάλι σήμερα...

Περιμένω με αγωνία να ξημερώση το αυριο να σας δω.....

Ανίτα μπράβο για τις εξετάσεις σου...άντε με το καλό σου ευχομαι αυτή τη φορά να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα...

Cacao τι κάνεις???Καλά ρε παιδί ούτε παντζούρια δεν ανοίγεις????

Οχιιιι.Βαριομουνα χαχαχαχαχ:tongue::tongue::tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιταζω στο σαιτ του ΙΚΕΑ κατι ποτ πουρι που λεω να παρω.!μιση ευρω τα εχει και στο πρακτικερ τα εχουν 6-9 ευρω.Ναι καλα...Μη φανε...Και στο τζαμπο νομιζω εχουν παραπανω απο 1μιση ευρω


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοιταζω στο σαιτ του ΙΚΕΑ κατι ποτ πουρι που λεω να παρω.!μιση ευρω τα εχει και στο πρακτικερ τα εχουν 6-9 ευρω.Ναι καλα...Μη φανε...Και στο τζαμπο νομιζω εχουν παραπανω απο 1μιση ευρω

Νόμιζα ότι έφυγες...

Πήγαινε και παρτα από τα τζάμπο...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νόμιζα ότι έφυγες...

Πήγαινε και παρτα από τα τζάμπο...

Πιο ακριβα νομιζω ειναι στο τζαμπο.Απο ΙΚΕΑ θα τα παρω αλλα λεω μηπως παρω ενα που ειδα με 2 ευρω.Κατσε να το βρω να στο δειξω


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?

Απογευματινό καφεδάκι???

Γειά σου μωρό μου.

Όλα καλά? Με την μετακόμιση? Ο τανταν ( έτσι λέει το ανηψακι το ταλιμπαν, του λεω τι εισαι? Και μου λέει τανταν)


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...