Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μάλλον. Απλά δεν έχουμε ορίσει ημερομηνία.

Να σου πω την αλήθεια δε θυμάμαι κιόλας αν είναι το πρώτο δεκαήμερο ή το δεύτερο.

Οκ πάντως, νεξτ τάιμ.

15 με 19 ερχεται το ξαδερφι μου απο Σουηδια με τα μωρα της και δεν θα μπορω.Ολες τις αλλες μερες θα ειμαι φρι.Αν δεν τυχει τιποτα εκτακτο.Ειμαι και λιγο ντροπαλη οπως λεει η Αναστασια αλλα θα φανερωθω καποια στιγμη:tongue::tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Τακ ειναι το ευχαριστω.Τρωνε καθε τρεις ωρες να ξερεις αλλιως ακουω μουρμουρα χαχαχα και πινουν και συχνα καφεδακι.

Το ΙΚΕΑ δεν ειναι λεξη ειναι αρχικα:tongue::tongue:

Α καλα για το τεμπεληδες κι εγω τσαντιζομαι αμα το ακουω.Και πολλοι βορειοι ελεγαν ασχημα πραγματα για μας τοτε που εγινε ο ντορος με το περιοδικο για το χρεος κλπ.Ολο οτι ειμαστε για καφε οτι δεν δουλευουμε και δεν πλήρωνουμε φορους ελεγαν(καποιοι οχι ολοι)

Στην εταιρεία που ήμουν ήμασταν μουλτι κουλτι.

Ισπανοί, Γάλλοι, Άγγλοι, Φινλανδοί, Σουηδοί και Έλληνες.

Ρε παιδί μου....

17:05 τα γραφεία των "Ευρωπαίων" ήταν άδεια!

Μιλάμε συνωστισμός στο ασανσέρ!

Δε μπορώ να ακούω για τεμπελιά ρε φούστη.

Εμένα ο άντρας μου δουλεύει 9 με 20:00 κάθε μέρα. .

Και ο αδερφός μου το ίδιο.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 με 19 ερχεται το ξαδερφι μου απο Σουηδια με τα μωρα της και δεν θα μπορω.Ολες τις αλλες μερες θα ειμαι φρι.Αν δεν τυχει τιποτα εκτακτο.Ειμαι και λιγο ντροπαλη οπως λεει η Αναστασια αλλα θα φανερωθω καποια στιγμη:tongue::tongue:

Ελα ρε που είσαι ντροπαλή!

Εμείς είμαστε όλες όργια!

Η μία χειρότερη από την άλλη!

Με την καλή έννοια.....


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην εταιρεία που ήμουν ήμασταν μουλτι κουλτι.

Ισπανοί, Γάλλοι, Άγγλοι, Φινλανδοί, Σουηδοί και Έλληνες.

Ρε παιδί μου....

17:05 τα γραφεία των "Ευρωπαίων" ήταν άδεια!

Μιλάμε συνωστισμός στο ασανσέρ!

Δε μπορώ να ακούω για τεμπελιά ρε φούστη.

Εμένα ο άντρας μου δουλεύει 9 με 20:00 κάθε μέρα. .

Και ο αδερφός μου το ίδιο.

Αυτοι στη χωρα τους νομιζω στις 5 σχολανε.Θα νομιζαν οτι ειναι σπιτι τους χαχχαχα.Τι εταιρεια ειναι;Εσυ δεν εισαι πια εκει;;Γιατι;Σε περασανε για "ευρωπαια" που σχολαει νωρις;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι στη χωρα τους νομιζω στις 5 σχολανε.Θα νομιζαν οτι ειναι σπιτι τους χαχχαχα.Τι εταιρεια ειναι;Εσυ δεν εισαι πια εκει;;Γιατι;Σε περασανε για "ευρωπαια" που σχολαει νωρις;

Πολυεθνική λιανικής.

Θα σου πω από κοντά.

Εγώ έφυγα πριν χρόνια.

Τώρα είμαι σε κατάστημα γουιντ.

Δε δουλεύω βέβαια τώρα με την αναρρωτική.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γειά σου δημητρούλα...καλά είμαι εσύ;ανησύχησα λίγο που δεν μπήκες καθόλου σήμερα....

Άμα βαράω εξαφάνιση να ξέρεις ότι κοιμάμαι!

Αν χτυπα ξύλο κάτι δεν πάει καλά, θα ειδοποιήσω την Αναστασία. ..

ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ !

Πως πας? Σε πονάει η τομή?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυεθνική λιανικής.

Θα σου πω από κοντά.

Εγώ έφυγα πριν χρόνια.

Τώρα είμαι σε κατάστημα γουιντ.

Δε δουλεύω βέβαια τώρα με την αναρρωτική.

Αα οκ.Τουλαχιστον ειναι κοντα σου το καταστημα;Γιατι ειχα δει οτι ελεγες εισαι και σπαστο και αμα εισαι μακρια δε λεει ρε γαμωτο.Εγω παλια οταν δουλευα σπαστο στα χοντος(που ηταν χαζο και παραλογο να εχεις σπαστο σφου δεν εκλεινε το μεσημερι...τελος παντων...)πηγαινα στο ενδιαμεσο γυμναστηριο.Ειχα γινει κορμαρα αναγκαστικα χαχαχ τσπιτι δεν ελεγε να παω και για καφε μονη μου καθε μερα ουτε:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Αα οκ.Τουλαχιστον ειναι κοντα σου το καταστημα;Γιατι ειχα δει οτι ελεγες εισαι και σπαστο και αμα εισαι μακρια δε λεει ρε γαμωτο.Εγω παλια οταν δουλευα σπαστο στα χοντος(που ηταν χαζο και παραλογο να εχεις σπαστο σφου δεν εκλεινε το μεσημερι...τελος παντων...)πηγαινα στο ενδιαμεσο γυμναστηριο.Ειχα γινει κορμαρα αναγκαστικα χαχαχ τσπιτι δεν ελεγε να παω και για καφε μονη μου καθε μερα ουτε:roll:

Ναι κοντά είμαι.

Αλλά παλιά δούλευα σε ενα αλλο καταστήμα που έκανα σπαστό και ήθελα τρια λεωφορεία για να παω σπίτι!

Που σημαίνει έμπαινα 12 φορές την ημέρα σε λεωφορείο όταν είχα σπαστό!

Καλά ήμουν και 20 ετών τότε. ..

Εσύ πόσων ετών είσαι?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...