Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

aa katalava.Nomizw to eihes pei:oops::oops:

Ναι μωρέ το είχα πει,αλλά που να θυμάσαι τώρα.Είμαστε τόσες εδώ!!!

Μόνο η Αναστασία θυμάται μέχρι και τι είχαμε γράψει στην πρώτη σελίδα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ το είχα πει,αλλά που να θυμάσαι τώρα.Είμαστε τόσες εδώ!!!

Μόνο η Αναστασία θυμάται μέχρι και τι είχαμε γράψει στην πρώτη σελίδα!!!!

Μμμ μνημη ελεφαντα.Καλα με εχω ζαλισει μια ελληνικα γραφω μια με αγγλικα γραμματα οτι να ναι χαχαχαχα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά και σε σένα.

Πάω και εγώ να ξαπλώσω γιατί πάλι έχω τρέξιμο αύριο!!!

Φιλάκια!!!

Καληνυχτα!!Κι εγω θα κλεισω τωρα.Διαβασα κιολας οτι διαβασα (λεμε τωρα) και παω να ξαπλωσω.Πιαστηκε η πλατη μου στο γραφειο:?

Φιλακια!!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φεύγω κορίτσια μάκια.

Ξεκλειδωσε και η 5η ζωή.

Καλό βράδυ υυυυυυ

Signomi vre Mimitrou perimenis na gemisei apo mono tou to candy crush ???

Den exeis notifications ??? Ksereis poses zoes sou stelnw ???

Egw eimai stin 248 !!!

Aaaaaa .....


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Signomi vre Mimitrou perimenis na gemisei apo mono tou to candy crush ???

Den exeis notifications ??? Ksereis poses zoes sou stelnw ???

Egw eimai stin 248 !!!

Aaaaaa .....

Συνήθως όταν παίζω εχω κλειστό το wifi...οπότε δε μου έρχονται τα δώρα.

Θα το εχω ανοιχτό τώρα που μου το είπες.

Κι εγώ σου στέλνω Χεχεχεχε!

Κοριτσάκια μου 5μιση η ώρα. .

Είδα έναν εφιάλτη και αντε να κοιμηθώ τώρα.

Ότι τάχα η πρώην του άντρα μου ήρθε εδω και μου βαράει το κουδούνι μαζι με εναν αλλο και ανοίγει με το κλειδί της τελικά.

Ευτυχώς είχα το συρτη απο πίσω και δε μπορούσε να μπει.

Τρέχω στο μπαλκόνι και φωνάζω να έρθει ο γείτονας μου και αυτή κατάφερε να μπει.

Εγώ φοβόμουν να μη μου κάνει κακο και προστατευα το μωρό παίρνοντας αγκαλίτσα την κοιλιά μου.

Παίρνω τηλ τον άντρα αλλά μάταια.

Παίρνω το 100 ήρθαν και ευτυχώς όλα καλά.

Και μετά ήρθε κι ο άντρας και πήγαμε στο τμήμα.

Και λεμε ε ρε κατι μηνύυυυυσεις που θα πέσουν. ....!!

Οπότε τώρα περιμένω να ξημερώσει για να κοιμηθώ ξανά.

Δε μπορώ που έχει σκοτάδι.

Σκιάχτηκα. . Είμαι και μόνη ....


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Εγώ ετοιμάζομαι για δουλειά.Ευτυχώς σήμερα μόνο μέχρι το μεσημέρι.

Αχ Δημητρούλα μου τρόμαξες ε???Είσαι και μόνη σου που να κοιμηθείς.Ξημέρωσε τώρα οπότε ελπίζω να ξεκουράζεσαι!!!

Φιλάκια κούκλα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Νυσταγμενες καλημερες απο μένα. ....

Τι κάνετε κούκλες?

Ρουμπίδι δουλεύεις 6 μέρες τη βδομάδα?

Πολύ ρε γμτ. .

Ουσιαστικά μια Κυριακή σου μένει ε?

Επιτέλους δροσισε ο καιρός.

Τι καλά.

Να έχει δροσιά ή κρύο και να είσαι σπίτι, είναι πιο καλά απο το να εχει καύσωνα και να είσαι σπίτι και να μην πας για ενα μπάνιο ή μια βόλτα.

Οπότε χαίρομαι που δροσισε.

Αντε να περάσουν οι μήνες ρε γμτ. .


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νυσταγμενες καλημερες απο μένα. ....

Τι κάνετε κούκλες?

Ρουμπίδι δουλεύεις 6 μέρες τη βδομάδα?

Πολύ ρε γμτ. .

Ουσιαστικά μια Κυριακή σου μένει ε?

Επιτέλους δροσισε ο καιρός.

Τι καλά.

Να έχει δροσιά ή κρύο και να είσαι σπίτι, είναι πιο καλά απο το να εχει καύσωνα και να είσαι σπίτι και να μην πας για ενα μπάνιο ή μια βόλτα.

Οπότε χαίρομαι που δροσισε.

Αντε να περάσουν οι μήνες ρε γμτ. .

Δροσισε;;Που;

Λοιπον στην 70 εχω κολλησει κοιταξα τωρα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα! Σημερα πήγα κομμωτηριο και για νυχακια με τα κουπονια οπως παντα εχω την βαφτιση το βραδυ και σκεφτομουν τοτε που΄πηγαινα σε βαφτισια κι εκλεγα γιατι νομιζα οτι δεν θα κανω ποτε παιδι αλλα δοξα το θεο ολα καλα. Η μικρη με ξυπναει τα βραδια να τις πω παραμυθια και μαλλον μου κανει προβα για το μωρο.

Μορφουλα υπομονη σε λίγο θα εισαι εντελως καλα εισαι δυναμη εσυ! μακαρι να ήσουν κοντα να σε βοηθουσαμε λιγο, αλλα μην κουραζεσαι ειναι νωρις ακόμα.

Roubaki μου θα ερθεις αυριο? καλα εκανες και δεν πήρες ολες τις ωρες μόνη σου εχεις αλλες προτεραιοτητες αυτη τη χρονια θα εισαι μανουλα.

Δημητρουλα τρομαξες ε? κι εγω ξυπνια ήμου εκεινη την ωρα γενικα να ξερεις η εγκυμοσυνη εχει περιεργα ονειρα.

Φιλια σε ολες παω να ξαπλωσω κουραζομαι ευκολα πια.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΩΜΕΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ..!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ..??????????:):)

ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ...ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.....ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΙΛ...:twisted::twisted::twisted:

ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ (ΧΛΑΜΥΔΙΑ, ΟΥΡΕΟΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ) ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΤΕΣΤ-ΠΑΠ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ...!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..!!!!!!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Δροσισε;;Που;

Λοιπον στην 70 εχω κολλησει κοιταξα τωρα.

Τι που καλέ? Εδώ που είμαι εγώ είναι έτοιμο για βροχή.

Μου αρέσει η βροχή. .

Στο παιχνίδι είμαι στην 98 Χεχεχεχε!

Αλλά ο άντρας που είναι 136 περίπου, λέει είναι πολύ πακέτο.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Σημερα πήγα κομμωτηριο και για νυχακια με τα κουπονια οπως παντα εχω την βαφτιση το βραδυ και σκεφτομουν τοτε που΄πηγαινα σε βαφτισια κι εκλεγα γιατι νομιζα οτι δεν θα κανω ποτε παιδι αλλα δοξα το θεο ολα καλα. Η μικρη με ξυπναει τα βραδια να τις πω παραμυθια και μαλλον μου κανει προβα για το μωρο.

Μορφουλα υπομονη σε λίγο θα εισαι εντελως καλα εισαι δυναμη εσυ! μακαρι να ήσουν κοντα να σε βοηθουσαμε λιγο, αλλα μην κουραζεσαι ειναι νωρις ακόμα.

Roubaki μου θα ερθεις αυριο? καλα εκανες και δεν πήρες ολες τις ωρες μόνη σου εχεις αλλες προτεραιοτητες αυτη τη χρονια θα εισαι μανουλα.

Δημητρουλα τρομαξες ε? κι εγω ξυπνια ήμου εκεινη την ωρα γενικα να ξερεις η εγκυμοσυνη εχει περιεργα ονειρα.

Φιλια σε ολες παω να ξαπλωσω κουραζομαι ευκολα πια.

Λαμπρινούλα μου θα τα πούμε αύριο από κοντά!

Σήμερα πηγα βόλτα golden hall και μπήκα μόνο στο 1/4 των καταστημάτων του ισογείου και τα έπαιξα! !!!!

Ποιός? Εγω... που κανονικά τα χτενιζα τα μαγαζιά ενα ενα..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΩΜΕΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ..!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ..??????????:):)

ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ...ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.....ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΙΛ...:twisted::twisted::twisted:

ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ (ΧΛΑΜΥΔΙΑ, ΟΥΡΕΟΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ) ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΤΕΣΤ-ΠΑΠ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ...!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..!!!!!!!:P:p

Ανιτάκι στο έστειλα το μαιλ στο παλιό, εφόσον ανοίξεις νεο στειλτο μου να στη στείλω ξανα τη δίαιτα!

Ευχάριστα τα νεάκια σου καλό μου.

Σε φιλώ πολύ!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...