Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Αγαπουλες μου εδω ειμαι!

Εχει δίκιο η Rika με την εγκυμοσύνη εχω γίνει υπεραιεύσθητη ήμουν και χαζοκαλούλα απο πρίν είχα μια μανία απο μικρή να φτιάξω τον κόσμο και τωρα που βλέπω οτι δεν γίνεται με πήρε απο κάτω. Ενταξει ειμαι ομως.

Πηγα βολτα στον ήλιο εκανα φωτοσύνθεση και συνήλθα Αννιτακι μου τρελλο οταν ερθεις Αθηνα θα παμε μαζί στον γιατρο μου να τα πουμε ολα να δουμε και αυτος τι θα πει. παντως χαιρομαι που εισαι καλα και χαμογελας.

Μimitra προεδραρα εχεις περασει κι εσυ αρκετα αλλα μας δίνεις δύναμη με την σκέψη σου το μονο που εχω να πω ειναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και κανε οτι πραγματικα σε ευχαριστεί εισαι και μικρούλα προλαβαίνεις να βαλεις και τα κατεψυγμενα οποτε νιώσεις ετοιμη.

Dada αυτον τον αγωνα δρομου να προλαβουμε τα ωαρια τον εχω ζήσει κι εγω αλλα εσυ εχεις ωαρια και πιστευω οτι θα πανε ολα καλα την επόμενη φορα θα κανεις ενα υπέροχο μωρακι.

Zettap με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου με τα ολοστρογγυλα κουκλια εμβρυακια σου.

Leuta κριμα ρε γαμωτο ειχα κι εγω ελπίδες αλλα ειπαμε ο επιμένω Νικα!

Pink Hat μακαρι να σε διαψευσει η χοριακή και να εισαι εγκυος ευχομαι το καλήτερο,

Chrisine1012 διδυμομανουλίτσα οι συσπάσεις ειναι φυσιολογικές, προετοιμάζεται το σωμα για τον τοκετο αλλα ειναι νωρις για σενα παρε το γιατρο, οταν λες συσπάσεις εννοεις πετρωματα στην κοιλια? Μετο καλο να κανετε την μεγαλη εξεταση β επιπεδου ε? θα παρετε και φωτο των μωρων εγω εχω ακόμη της κορης μου ηταν ίδια οπως οταν γεννησα θα προσπαθήσω να την βρω να σας την δειξω.

Λιν χιωτισσα καλη μου εχουμε κανενα νεο απο εξετασεις? η ειναι νωρις ακόμα?

Φιλια σε ολες συγγνωμη αν ξεχασα καμια!

ΚΕΛΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!

Κοριτσάκι μου χαίρομαι που είσαι καλά.Πολύ καλά έκανε ο αντρούλης σου και μας έβαλε στον πάγο.Δεν είναι να στεναχωριέσαι έγκυος γυναίκα.Έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό που μου είπες του ΕΟΠΥΥ για να με καθοδηγήσει και σ'ευχαριστώ πολύ γι'αυτό.Στην επιτροπή παίρνω παίρνω,αλλά γραμμή δεν βγάζω,βουίζει συνέχεια το τηλ.Θα

ξαναπροσπαθήσω αύριο πάλι.Αλήθεια ο γιατρός σου ποιός είναι,που τόσο καλά λόγια έχουμε ακούσει γι'αυτόν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:shock: εχασα κάτι? :shock:

Ηρθα πάλι...αγώνα δρόμου κάνω για να σας προλάβω.

Μιμιτρού πρωτα θα πας την φωτο των εμβρύων στον Τσίλι και μετά θα πας να πάρεις τα κατεψυγμένα, 3η αποτυχία δεν θα έχουμε, το έχω πάρει πατριωτικά το θέμα...

Ανιτάκι καταρχην σ'αγαπαω κατά δευτερον τι άλλο σου είπε ο γιατρός?Περιμένω νέα σου.

Roubies ξέρεις γιατί φοβάμαι?Εχω πολύ χαμηλή ΑΜΗ και νομίζω ότι θα στερέψω από ωάρια, αλλά θα προσπαθήσω να σκέφτομαι μόνο θετικα ΟΜΜΜΜ

Leuta το έλαβες το link που σου είχα στείλει?Εσένα είχαν θρυμματισμους τα έμβρυα σου?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας!

labrinipo καλα έκανε ο αντρουλης σου! Δεν κάνει να στεναχωριεσαι!

Είσαι εγκυουλα και πρέπει να σε έχουμε στα Ώπα Ώπα!

Ερωτα, θα πάω στον Τσιλι, έστω και χωρις νεο σπερμοδιαγραμμα (προβλέπω να αργεί να γίνει αυτο λόγο των γνωστών οικογενειακών θεμάτων που έχουμε).

Θα πάω άμεσα μάλιστα. Ποσο παίρνει επίσκεψη btw?

roubie roubie roubie μου είσαι πολυ γλυκια σε ευχαριστω πολυ και αου στέλνω ΜΑΚΙΑ!

ΑΝΙΤΑ μουρλοκομειο που είσαι;;; Γύρισε η labrinipo!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπουλες μου εδω ειμαι!

Εχει δίκιο η Rika με την εγκυμοσύνη εχω γίνει υπεραιεύσθητη ήμουν και χαζοκαλούλα απο πρίν είχα μια μανία απο μικρή να φτιάξω τον κόσμο και τωρα που βλέπω οτι δεν γίνεται με πήρε απο κάτω. Ενταξει ειμαι ομως.

Πηγα βολτα στον ήλιο εκανα φωτοσύνθεση και συνήλθα Αννιτακι μου τρελλο οταν ερθεις Αθηνα θα παμε μαζί στον γιατρο μου να τα πουμε ολα να δουμε και αυτος τι θα πει. παντως χαιρομαι που εισαι καλα και χαμογελας.

Μimitra προεδραρα εχεις περασει κι εσυ αρκετα αλλα μας δίνεις δύναμη με την σκέψη σου το μονο που εχω να πω ειναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και κανε οτι πραγματικα σε ευχαριστεί εισαι και μικρούλα προλαβαίνεις να βαλεις και τα κατεψυγμενα οποτε νιώσεις ετοιμη.

Dada αυτον τον αγωνα δρομου να προλαβουμε τα ωαρια τον εχω ζήσει κι εγω αλλα εσυ εχεις ωαρια και πιστευω οτι θα πανε ολα καλα την επόμενη φορα θα κανεις ενα υπέροχο μωρακι.

Zettap με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου με τα ολοστρογγυλα κουκλια εμβρυακια σου.

Leuta κριμα ρε γαμωτο ειχα κι εγω ελπίδες αλλα ειπαμε ο επιμένω Νικα!

Pink Hat μακαρι να σε διαψευσει η χοριακή και να εισαι εγκυος ευχομαι το καλήτερο,

Chrisine1012 διδυμομανουλίτσα οι συσπάσεις ειναι φυσιολογικές, προετοιμάζεται το σωμα για τον τοκετο αλλα ειναι νωρις για σενα παρε το γιατρο, οταν λες συσπάσεις εννοεις πετρωματα στην κοιλια? Μετο καλο να κανετε την μεγαλη εξεταση β επιπεδου ε? θα παρετε και φωτο των μωρων εγω εχω ακόμη της κορης μου ηταν ίδια οπως οταν γεννησα θα προσπαθήσω να την βρω να σας την δειξω.

Λιν χιωτισσα καλη μου εχουμε κανενα νεο απο εξετασεις? η ειναι νωρις ακόμα?

Φιλια σε ολες συγγνωμη αν ξεχασα καμια!

ΚΕΛΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.....ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΣΥ.........ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.......!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.....ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ......ΠΟΥ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ..!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ...!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας!

labrinipo καλα έκανε ο αντρουλης σου! Δεν κάνει να στεναχωριεσαι!

Είσαι εγκυουλα και πρέπει να σε έχουμε στα Ώπα Ώπα!

Ερωτα, θα πάω στον Τσιλι, έστω και χωρις νεο σπερμοδιαγραμμα (προβλέπω να αργεί να γίνει αυτο λόγο των γνωστών οικογενειακών θεμάτων που έχουμε).

Θα πάω άμεσα μάλιστα. Ποσο παίρνει επίσκεψη btw?

roubie roubie roubie μου είσαι πολυ γλυκια σε ευχαριστω πολυ και αου στέλνω ΜΑΚΙΑ!

ΑΝΙΤΑ μουρλοκομειο που είσαι;;; Γύρισε η labrinipo!

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.....ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ......ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΛΕΣ "ΕΡΩΤΑ"..?????????????

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...??????????????????????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηρθα πάλι...αγώνα δρόμου κάνω για να σας προλάβω.

Μιμιτρού πρωτα θα πας την φωτο των εμβρύων στον Τσίλι και μετά θα πας να πάρεις τα κατεψυγμένα, 3η αποτυχία δεν θα έχουμε, το έχω πάρει πατριωτικά το θέμα...

Ανιτάκι καταρχην σ'αγαπαω κατά δευτερον τι άλλο σου είπε ο γιατρός?Περιμένω νέα σου.

Roubies ξέρεις γιατί φοβάμαι?Εχω πολύ χαμηλή ΑΜΗ και νομίζω ότι θα στερέψω από ωάρια, αλλά θα προσπαθήσω να σκέφτομαι μόνο θετικα ΟΜΜΜΜ

Leuta το έλαβες το link που σου είχα στείλει?Εσένα είχαν θρυμματισμους τα έμβρυα σου?

όχι δεν ειχαν θρυμματισμους και ειχαν χαρακτηρισμο Α΄ και ηταν οντως ετσι που τα συγκρινα με τo site.

ΚΡΙΜΑ!:(

Σκεφτομαι για ΝΚ και καρυοτυπο στο LOcus κατω Αθήνα σε σας...Τι λέτε? Το Τσιλιβάκος (καλά τον λέω?) τι ειναι? Ανοσολογος?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας!

labrinipo καλα έκανε ο αντρουλης σου! Δεν κάνει να στεναχωριεσαι!

Είσαι εγκυουλα και πρέπει να σε έχουμε στα Ώπα Ώπα!

Ερωτα, θα πάω στον Τσιλι, έστω και χωρις νεο σπερμοδιαγραμμα (προβλέπω να αργεί να γίνει αυτο λόγο των γνωστών οικογενειακών θεμάτων που έχουμε).

Θα πάω άμεσα μάλιστα. Ποσο παίρνει επίσκεψη btw?

roubie roubie roubie μου είσαι πολυ γλυκια σε ευχαριστω πολυ και αου στέλνω ΜΑΚΙΑ!

ΑΝΙΤΑ μουρλοκομειο που είσαι;;; Γύρισε η labrinipo!

Ερωτα έχεις πμ.;););););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα πάλι...αγώνα δρόμου κάνω για να σας προλάβω.

Μιμιτρού πρωτα θα πας την φωτο των εμβρύων στον Τσίλι και μετά θα πας να πάρεις τα κατεψυγμένα, 3η αποτυχία δεν θα έχουμε, το έχω πάρει πατριωτικά το θέμα...

Ανιτάκι καταρχην σ'αγαπαω κατά δευτερον τι άλλο σου είπε ο γιατρός?Περιμένω νέα σου.

Roubies ξέρεις γιατί φοβάμαι?Εχω πολύ χαμηλή ΑΜΗ και νομίζω ότι θα στερέψω από ωάρια, αλλά θα προσπαθήσω να σκέφτομαι μόνο θετικα ΟΜΜΜΜ

Leuta το έλαβες το link που σου είχα στείλει?Εσένα είχαν θρυμματισμους τα έμβρυα σου?

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΑΜΗ.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ....ΘΑ ΒΙΑΣΤΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.....ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΕΖΟΥΝ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ, ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΣ, ΥΓΕΙΑΣ)..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΑΜΗ.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ....ΘΑ ΒΙΑΣΤΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.....ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΕΖΟΥΝ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ, ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΣ, ΥΓΕΙΑΣ)..!!!!!!!!!!

Εμενα η 1η βγηκε χαμηλή η 2η μέτρια..θα ξανακάνω ομως σε κανα μηνα να καταλήξουμε τελικά πόσο ειναι...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όχι δεν ειχαν θρυμματισμους και ειχαν χαρακτηρισμο Α΄ και ηταν οντως ετσι που τα συγκρινα με τo site.

ΚΡΙΜΑ!:(

Σκεφτομαι για ΝΚ και καρυοτυπο στο LOcus κατω Αθήνα σε σας...Τι λέτε? Το Τσιλιβάκος (καλά τον λέω?) τι ειναι? Ανοσολογος?

Καρυότυπο θα σου έλεγα να μην κάνεις, κοστίζει πολλά και από ότι μου είπε ο Τσίλι είναι το τελευταιο που πρεπει να ψάξεις, κάνε ένα ραντεβού μαζί του και θα σου πει αυτός βάσει ιστορικού τι εξετάσεις πρεπει να κάνεις, μήπως υπάρχει θρομβοφιλία?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

πατριωτακι λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα,θελει ψαξιμο το θεμα.να σε ρωτησω τελικα στην Κυρου πηγες;

Εμένα λες?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΑΜΗ.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ....ΘΑ ΒΙΑΣΤΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.....ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΕΖΟΥΝ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ, ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΣ, ΥΓΕΙΑΣ)..!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσάκι ωραία όλα αυτά αλλά δεν μου απάντησες με τον γιατρό σου μίλησες?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα πάλι...αγώνα δρόμου κάνω για να σας προλάβω.

Μιμιτρού πρωτα θα πας την φωτο των εμβρύων στον Τσίλι και μετά θα πας να πάρεις τα κατεψυγμένα, 3η αποτυχία δεν θα έχουμε, το έχω πάρει πατριωτικά το θέμα...

Ανιτάκι καταρχην σ'αγαπαω κατά δευτερον τι άλλο σου είπε ο γιατρός?Περιμένω νέα σου.

Roubies ξέρεις γιατί φοβάμαι?Εχω πολύ χαμηλή ΑΜΗ και νομίζω ότι θα στερέψω από ωάρια, αλλά θα προσπαθήσω να σκέφτομαι μόνο θετικα ΟΜΜΜΜ

Leuta το έλαβες το link που σου είχα στείλει?Εσένα είχαν θρυμματισμους τα έμβρυα σου?

Αναστασάκι πόση ΑΜΗ έχεις; εγώ 0,8. και έκανα τρία ωάρια με το ζόρι, γονιμοποιήθηκε το ένα και να'μαι. Ή είμαι κ...φαρδη (που παίζει και αυτό) ή κάτι δεν μας έχουν εξηγήσει καλά.

Πήγαμε στο γιατρό σήμερα να δούμε τι ήταν το χτεσινό αίμα (το βράδυ ήταν ελάχιστο) και να κάνουμε τον πρώτο υπέρηχο. Έχω αποκόλληση μεγαλούτσικη ("σχεδόν οριακή" την είπε ο γιατρός) γυρω από ένα έμβρυο με καρδούλα που χτυπάει στους 143 παλμούς. :P και :confused: . Ξάπλα λοιπόν για μια βδομάδα και βλέπουμε.

Ανιτάκι, αφού κάνεις πολλά ωάρια σημαίνει ότι έχεις απόθεμα. Αν θυμάμαι είμαστε ηλικιακά στα ίδια έτσι δεν είναι;;;; Επειδή είσαι λοιπόν στην πιο τρυφερή ηλικία :oops: νομίζω ότι πρέπει να εστιάσουμε σε σένα. Να βρούμε τι φταίει, να σε πάμε στους καλύτερους γιατρούς, να κάνεις τα τριδυμάκια σου και να γίνουμε όλες νονές!!! τι λέτε κορίτσια;;;;; Θα πας πρώτα στης lamprinipo και μετά στο μαντούδη.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν ειχαν θρυμματισμους και ειχαν χαρακτηρισμο Α΄ και ηταν οντως ετσι που τα συγκρινα με τo site.

ΚΡΙΜΑ!:(

Σκεφτομαι για ΝΚ και καρυοτυπο στο LOcus κατω Αθήνα σε σας...Τι λέτε? Το Τσιλιβάκος (καλά τον λέω?) τι ειναι? Ανοσολογος?

ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ.... ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.... ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΕΙΣ ΟΛΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ..!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...