Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:

" ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΑΜΜΕΣΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΥΡΙΕΣ, ΔΙΚΑΙΩΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙ, ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..!!!!!!!!!"

Πάλι καλά.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου, πολύ καλή διάθεση βλέπω σήμερα και χαίρομαι...

leutaki μου λυπάμαι πολύ που διαψευστηκαμέ στις ελπίδες που είχαμε και ευτυχώς που έχουμε και τη mimitroula που έχει περάσει τόσα και τώρα πια ξέρει να το αντιμετωπίζει αλλά και τι είναι σημαντικό στη ζωή.

Να πω την αλήθεια τώρα που τα είδα γραμμένα τα συνειδητοποίσα κι εγω όοοοοολα αυτά που έχω περάσει!

Και η αγκαλιά ακόμη άδεια.......

Αλλά και πάλι λέω ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!

ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ!!!!!:cool:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ..!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ......., ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ.....ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ...!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να πω την αλήθεια τώρα που τα είδα γραμμένα τα συνειδητοποίσα κι εγω όοοοοολα αυτά που έχω περάσει!

Και η αγκαλιά ακόμη άδεια.......

Αλλά και πάλι λέω ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!

ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ!!!!!:cool:

ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΤΟ ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ........!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια τώρα που τα είδα γραμμένα τα συνειδητοποίσα κι εγω όοοοοολα αυτά που έχω περάσει!

Και η αγκαλιά ακόμη άδεια.......

Αλλά και πάλι λέω ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!

ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ!!!!!:cool:

Agapoula mou, egw sou eipa ti prepi na kaneis !!!

Me 16 avgoulakia, oleeeeeeeeeeeee pios se pianei !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ante ksekina lemeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!

Love U !!!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια τώρα που τα είδα γραμμένα τα συνειδητοποίσα κι εγω όοοοοολα αυτά που έχω περάσει!

Και η αγκαλιά ακόμη άδεια.......

Αλλά και πάλι λέω ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!

ΥΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ!!!!!:cool:

ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ......ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ.......ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΗ......!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΙ ΕΣΥ ΠΙΝΕΙΣ.....ΦΡΑΠΕΔΑΚΙΑ...!!!!!!!!!

ΟΥΣΤ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΣ......!!!!!!!!

ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ......ΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ..???????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΛΑΜΠΡΙΝΗ..... ΜΗ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ......ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΡΕ ΧΑΖΟ.....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ...!!!!!!!!!!!!

ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΙΤΣΑ, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ.....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΔΩ.....ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ......!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ......!!!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΡΕ ΛΑΜΠΡΙΝΗ..... ΜΗ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ......ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΡΕ ΧΑΖΟ.....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ...!!!!!!!!!!!!

ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΙΤΣΑ, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ.....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΔΩ.....ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ......!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΟΣ......!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα της περάσει και πάλι εδώ θα είναι μαζί μας. Είναι και οι ορμόνες της εγκυμοσύνης στη μέση, μη ξεχνιέσαι. Το Σάββατο η καυμένη τα είχε δει όλα με όλες τις κατραπακιές μαζεμένες. Την είχα πετύχει στο fb και ήταν πολύ στεναχωρημένη...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα της περάσει και πάλι εδώ θα είναι μαζί μας. Είναι και οι ορμόνες της εγκυμοσύνης στη μέση, μη ξεχνιέσαι. Το Σάββατο η καυμένη τα είχε δει όλα με όλες τις κατραπακιές μαζεμένες. Την είχα πετύχει στο fb και ήταν πολύ στεναχωρημένη...

:shock: εχασα κάτι? :shock:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

:shock: εχασα κάτι? :shock:

mimitroula μου τι ωραία που τα λες!!!!Γι'αυτό είσαι πρόεδρος.Μας καθοδηγείς με ψυχραιμία και δίνεις κουράγιο.Αυτό που έχασες είναι ότι το κοριτσάκι μας η Λαμπρινούλα μας μόλις διάβασε τα νέα της Ανίτας μας στεναχωρήθηκε πολύ και έκλαιγε γιατί θυμήθηκε τα δικά της.Ο αντρούλης της που την είδε σε αυτή την κατάσταση μόλις έμαθε γιατί κλαίει της απαγόρευσε να μπει στο καφέ μας για 2 μέρες για να ηρεμήσει γιατί φοβήθηκε ο χριστιανός στην κατάστασή της να την βλέπει έτσι.

leuta μου λυπάμαι πολύ γι'αυτή την εξέλιξη.Προσπάθησε να ξεκουραστείς σωματικά και ψυχικά και θα δεις πως θα συνεχίσεις.Θα τα καταφέρουμε κοπέλα μου,που θα πάει.

Αναστασία μου δεν περνάς κλιμακτήριο.Αυτό όπως είπε και η πρόεδρος αν συνέβαινε θα το είχαν δείξει οι ορμονολογικές εξετάσεις.Μην αγχώνεσαι αγαπούλα μου.Εύχομαι να είσαι εγκυούλα φυσιολογικά.Δεν θέλω να σου φουσκώνω τα μυαλά,αλλά το εύχομαι από καρδιάς.

Χριστινάκι μου η επιτροπή είναι για να δικαιολογήσει το ταμείο τα φάρμακα και να μην τα πληρώσω.Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπουλες μου εδω ειμαι!

Εχει δίκιο η Rika με την εγκυμοσύνη εχω γίνει υπεραιεύσθητη ήμουν και χαζοκαλούλα απο πρίν είχα μια μανία απο μικρή να φτιάξω τον κόσμο και τωρα που βλέπω οτι δεν γίνεται με πήρε απο κάτω. Ενταξει ειμαι ομως.

Πηγα βολτα στον ήλιο εκανα φωτοσύνθεση και συνήλθα Αννιτακι μου τρελλο οταν ερθεις Αθηνα θα παμε μαζί στον γιατρο μου να τα πουμε ολα να δουμε και αυτος τι θα πει. παντως χαιρομαι που εισαι καλα και χαμογελας.

Μimitra προεδραρα εχεις περασει κι εσυ αρκετα αλλα μας δίνεις δύναμη με την σκέψη σου το μονο που εχω να πω ειναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και κανε οτι πραγματικα σε ευχαριστεί εισαι και μικρούλα προλαβαίνεις να βαλεις και τα κατεψυγμενα οποτε νιώσεις ετοιμη.

Dada αυτον τον αγωνα δρομου να προλαβουμε τα ωαρια τον εχω ζήσει κι εγω αλλα εσυ εχεις ωαρια και πιστευω οτι θα πανε ολα καλα την επόμενη φορα θα κανεις ενα υπέροχο μωρακι.

Zettap με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου με τα ολοστρογγυλα κουκλια εμβρυακια σου.

Leuta κριμα ρε γαμωτο ειχα κι εγω ελπίδες αλλα ειπαμε ο επιμένω Νικα!

Pink Hat μακαρι να σε διαψευσει η χοριακή και να εισαι εγκυος ευχομαι το καλήτερο,

Chrisine1012 διδυμομανουλίτσα οι συσπάσεις ειναι φυσιολογικές, προετοιμάζεται το σωμα για τον τοκετο αλλα ειναι νωρις για σενα παρε το γιατρο, οταν λες συσπάσεις εννοεις πετρωματα στην κοιλια? Μετο καλο να κανετε την μεγαλη εξεταση β επιπεδου ε? θα παρετε και φωτο των μωρων εγω εχω ακόμη της κορης μου ηταν ίδια οπως οταν γεννησα θα προσπαθήσω να την βρω να σας την δειξω.

Λιν χιωτισσα καλη μου εχουμε κανενα νεο απο εξετασεις? η ειναι νωρις ακόμα?

Φιλια σε ολες συγγνωμη αν ξεχασα καμια!

ΚΕΛΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Αγαπουλες μου εδω ειμαι!

Εχει δίκιο η Rika με την εγκυμοσύνη εχω γίνει υπεραιεύσθητη ήμουν και χαζοκαλούλα απο πρίν είχα μια μανία απο μικρή να φτιάξω τον κόσμο και τωρα που βλέπω οτι δεν γίνεται με πήρε απο κάτω. Ενταξει ειμαι ομως.

Πηγα βολτα στον ήλιο εκανα φωτοσύνθεση και συνήλθα Αννιτακι μου τρελλο οταν ερθεις Αθηνα θα παμε μαζί στον γιατρο μου να τα πουμε ολα να δουμε και αυτος τι θα πει. παντως χαιρομαι που εισαι καλα και χαμογελας.

Μimitra προεδραρα εχεις περασει κι εσυ αρκετα αλλα μας δίνεις δύναμη με την σκέψη σου το μονο που εχω να πω ειναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και κανε οτι πραγματικα σε ευχαριστεί εισαι και μικρούλα προλαβαίνεις να βαλεις και τα κατεψυγμενα οποτε νιώσεις ετοιμη.

Dada αυτον τον αγωνα δρομου να προλαβουμε τα ωαρια τον εχω ζήσει κι εγω αλλα εσυ εχεις ωαρια και πιστευω οτι θα πανε ολα καλα την επόμενη φορα θα κανεις ενα υπέροχο μωρακι.

Zettap με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου με τα ολοστρογγυλα κουκλια εμβρυακια σου.

Leuta κριμα ρε γαμωτο ειχα κι εγω ελπίδες αλλα ειπαμε ο επιμένω Νικα!

Pink Hat μακαρι να σε διαψευσει η χοριακή και να εισαι εγκυος ευχομαι το καλήτερο,

Chrisine1012 διδυμομανουλίτσα οι συσπάσεις ειναι φυσιολογικές, προετοιμάζεται το σωμα για τον τοκετο αλλα ειναι νωρις για σενα παρε το γιατρο, οταν λες συσπάσεις εννοεις πετρωματα στην κοιλια? Μετο καλο να κανετε την μεγαλη εξεταση β επιπεδου ε? θα παρετε και φωτο των μωρων εγω εχω ακόμη της κορης μου ηταν ίδια οπως οταν γεννησα θα προσπαθήσω να την βρω να σας την δειξω.

Λιν χιωτισσα καλη μου εχουμε κανενα νεο απο εξετασεις? η ειναι νωρις ακόμα?

Φιλια σε ολες συγγνωμη αν ξεχασα καμια!

ΚΕΛΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!

Είδατέ επανήλθε δριμύτερο το κοριτσάκι μας, και ας μη μπορεί να κάνει το κόσμο καλύτερο από μόνη της. Όλες μαζί όμως θα καταφέρουμε τουλάχιστον να περνάμε λιγότερο οδυνηρά τα δύσκολα και χαιρόμαστε ακόμα και τα μικρά που κάνουν τη ζωή μας καλύτερη...

Αντε Λαμπρινή μου και πλησιάζει και η αυχενική να περάσουν τα πρώτα δύσκολα...

Φιλιά


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...