Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Γεια σου ζουζούνα,

Λοιπόν αυτά με την "απαράδεκτη" γραμματεία

συγνώμη και που το λέω είναι "μ@κ@κιες" για να κρατάνε τον κόσμο

και οτι καλά δεν φταίει ο μέγας doctor, ο οποίος ο καημένος δεν έχει ενημερωθεί.

Άντε γιατί έχω αρχίσει και φορτώνω...

Έλεος ως πότε θα μας πουλάνε φύκια?

Ποτέ και πουθενά δεν έχω ακούσει έναν ΥΠΕΥΘΥΝΟ να πει "ναι συγνώμη, λάθος",

όλο οι "κάτωθεν" τους φταίνει που κάτι ξέχασαν, κάτι έκαναν λάθος κτλ.

και έτσι να είναι εσύ ρε μεγάλε τι κάνεις? Δεν ελέγχεις? Αλλού είσαι?

Μόνο να τα τσεπώνεις ξέρεις?

Δηλαδή δεν ξέρεις αν η Ανίτα, η Ζέττα, η Λέτα, η Τέτα κτλ

έπρεπε να κάνουν χοριακή σήμερα ?

Δηλαδή δεν θες να ξέρεις άν είχεις επιτυχία?

Αν την είχες όμως θα έπαιρνεις να μου κάνεις τον Θεό έτσι?

Αι και .... δηλαδή.

Συγνώμη κιόλας ρε κορίτσια, αλλά έλεος ΠΙΑ!!!!!

με τον κάθε ανευθυνο-υπεύθυνο!!!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ...!!!!!!!!!!!

ΑΣΕ ΡΕ ΖΕΤΤΑΚΙ.....Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ) ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙΣ ΠΕΛΑΤΙΣΣΕΣ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ "ΕΦΤΙΑΧΝΕ" ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΤΟΥ ΜΑΛΛΟΝ..!!!!!!!

ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ "ΦΙΡΜΑΤΟΣ" ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΔΕΟΥΣΑ ΠΡΟΣΟΧΗ....ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ....!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια ειμαι και γω καινουργια εδω και αποφασισα να σας γραψω τα δικα μου βασανα....

Μετα απο πολλες προσπαθειες και απογοητευσεις και μετα απο πολλες εξετασεις και επιτροπες προχωρισαμε και μεις για εξωσωματικη.

Ειχα ξεκινησει το μακρυ πρωτοκολλο (Daronta-Puregon) και εκανα ομως μονο ενα ωαριο το οποιο δεν μεγαλωνε και σωστα. Σταματησαμε στη μεση λοιπον την προσπαθεια και αποφασισαμε μετα απο δυο μηνες να ξαναπροσπαθησουμε με το αλλο πρωτοκολλο. Ξεκινησα λοιπον παλι ενεσεις, (αυτη τη φορα Menopur-cetrotide)και τελικα παλι τα ιδια.... μονο ενα ωαριο. Αυτη τη φορα αποφασισαμε ομως να προχωρησουμε μιας και εδειχνε για πολυ καλο.

Να μην πολλυλογο λοιπον πηγα χτες για ωοληψια και σημερα που πηρα τηλ. να δω αν γονημοποιηθηκε μου ειπαν οτι δεν δεν το προχωρισαν καν μιας και το ωαριο ηταν τελικα ανωρημο :(

Εχω απογοητευτει πια και δεν ξερω τι θα γινει. Τωρα πρεπει να περιμενω να ερθει ξανα περιοδος και φτου απ την αρχη....:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ ΣΕ ΜΑΛΩΝΩ..... ΑΛΛΑ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ....ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ.......

Σου ειχα απαντήσει διδυμακι μου...απλα δεν το ειδες...;) σου ελεγα να δεις 2-3 γιατρους.....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ...!!!!!!!!!!!

ΑΣΕ ΡΕ ΖΕΤΤΑΚΙ.....Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ) ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙΣ ΠΕΛΑΤΙΣΣΕΣ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ "ΕΦΤΙΑΧΝΕ" ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΤΟΥ ΜΑΛΛΟΝ..!!!!!!!

ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ "ΦΙΡΜΑΤΟΣ" ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΔΕΟΥΣΑ ΠΡΟΣΟΧΗ....ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ....!!!!!!

Έτσι ακριβώς κούκλα μου,

όταν είναι "ανερχόμενοι" προσέχουν

όταν γίνουν "star" ξεχνάν απο που άρχισαν

και ποιος τους έφτασε εδώ που είναι.

Πλέον μετράν τον άνθρωπο με τα ευρώ που έχει στην τσέπη.

Άντε να μην τους βάλω όλους στο ίδιο σακί,

υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις που έμειναν ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

Αυτούς πρέπει να εμπιστευτούμε.!!!


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια ειμαι και γω καινουργια εδω και αποφασισα να σας γραψω τα δικα μου βασανα....

Μετα απο πολλες προσπαθειες και απογοητευσεις και μετα απο πολλες εξετασεις και επιτροπες προχωρισαμε και μεις για εξωσωματικη.

Ειχα ξεκινησει το μακρυ πρωτοκολλο (Daronta-Puregon) και εκανα ομως μονο ενα ωαριο το οποιο δεν μεγαλωνε και σωστα. Σταματησαμε στη μεση λοιπον την προσπαθεια και αποφασισαμε μετα απο δυο μηνες να ξαναπροσπαθησουμε με το αλλο πρωτοκολλο. Ξεκινησα λοιπον παλι ενεσεις, (αυτη τη φορα Menopur-cetrotide)και τελικα παλι τα ιδια.... μονο ενα ωαριο. Αυτη τη φορα αποφασισαμε ομως να προχωρησουμε μιας και εδειχνε για πολυ καλο.

Να μην πολλυλογο λοιπον πηγα χτες για ωοληψια και σημερα που πηρα τηλ. να δω αν γονημοποιηθηκε μου ειπαν οτι δεν δεν το προχωρισαν καν μιας και το ωαριο ηταν τελικα ανωρημο :(

Εχω απογοητευτει πια και δεν ξερω τι θα γινει. Τωρα πρεπει να περιμενω να ερθει ξανα περιοδος και φτου απ την αρχη....:confused:

Γιατι δεν το κανετε σε φυσικο0 κύκλο να μην παιρνεις τζαμπα ορμόνες?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι και γω καινουργια εδω και αποφασισα να σας γραψω τα δικα μου βασανα....

Μετα απο πολλες προσπαθειες και απογοητευσεις και μετα απο πολλες εξετασεις και επιτροπες προχωρισαμε και μεις για εξωσωματικη.

Ειχα ξεκινησει το μακρυ πρωτοκολλο (Daronta-Puregon) και εκανα ομως μονο ενα ωαριο το οποιο δεν μεγαλωνε και σωστα. Σταματησαμε στη μεση λοιπον την προσπαθεια και αποφασισαμε μετα απο δυο μηνες να ξαναπροσπαθησουμε με το αλλο πρωτοκολλο. Ξεκινησα λοιπον παλι ενεσεις, (αυτη τη φορα Menopur-cetrotide)και τελικα παλι τα ιδια.... μονο ενα ωαριο. Αυτη τη φορα αποφασισαμε ομως να προχωρησουμε μιας και εδειχνε για πολυ καλο.

Να μην πολλυλογο λοιπον πηγα χτες για ωοληψια και σημερα που πηρα τηλ. να δω αν γονημοποιηθηκε μου ειπαν οτι δεν δεν το προχωρισαν καν μιας και το ωαριο ηταν τελικα ανωρημο :(

Εχω απογοητευτει πια και δεν ξερω τι θα γινει. Τωρα πρεπει να περιμενω να ερθει ξανα περιοδος και φτου απ την αρχη....:confused:

ΑΧ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ....ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΚΙ ΕΣΥ......!!!!!!!!!!.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ..?????

ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ..??????? ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΜΗ ΣΟΥ..????????

ΟΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΝΕ..??????

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ..???????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Σου ειχα απαντήσει διδυμακι μου...απλα δεν το ειδες...;) σου ελεγα να δεις 2-3 γιατρους.....

Α.......ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ.!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΝΤΩΣ......!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Α.......ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ.!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΝΤΩΣ......!!!!!!!!!!!

Και γω ΑΝΙΤΑΚΙ μου!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια θα τρελαθούμε μου φαίνεται.

καταρχάς μην το ξεχάσω, ρικάκι πάω σε δύο εβδομάδες ξανά για υπέρηχο. Εκτός κι αν συμβεί τίποτε κακό στο μεσοδιάστημα φτου φτου φτου.

Leuta μου μόλις πήγα στον γιατρό για την πρώτη επίσκεψη για να δούμε τι παίζει ΓΕΝΙΚΩΣ, την ώρα της εξέτασης έβαλε και το καθετηράκι μέσα, του λέω τι είναι αυτό, μου λέει ελέγχω αν χωράει ο καθετήρας στον τράχηλο, γιατί είναι απαραίτητο να περνάει σε περίπτωση που προχωρήσουμε σε εξωσωματική.

Επίσης, μια μέρα πριν τη χοριακή ήρθε μήνυμα sms "εύχομαι το αύριο να φέρει μια νέα αρχή. καλή επιτυχία. Ευρυπίδης Μαντούδης". Προφανώς και δεν κάνει αυτό το μήνυμα τη διαφορά αλλά για να φτάσεις μέχρι εκεί πάει να πει ότι όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν άψογα, εμβρυολόγοι, μαίες, γραμματεία, τα πάντα.

Ανιτάκι αυτό που είπε η Ζεττα. Η "κακια" γραμματεία δεν είναι δικαιολογία. Ή έχεις κέντρο της προκοπής ή όχι. Φανταστείτε να έλεγαν "αχ ξέρετε σας βάλαμε χάλια έμβρυα αλλά δεν φταίμε εμείς φταίνει οι εμβρυολόγοι που τα μπέρδεψαν" ή "αχ, μπερδέψαμε τα ονόματα στις πλάκες με τα έμβρυα. Δεν είσαστε εσείς οι Τσιν-Τσουν-Τσεν; καλά, δεν πειράζει, θα αποκτήσετε κινεζάκι δεν σας πειράζει, σας πειράζει;;;;"

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα τρελαθούμε μου φαίνεται.

καταρχάς μην το ξεχάσω, ρικάκι πάω σε δύο εβδομάδες ξανά για υπέρηχο. Εκτός κι αν συμβεί τίποτε κακό στο μεσοδιάστημα φτου φτου φτου.

Leuta μου μόλις πήγα στον γιατρό για την πρώτη επίσκεψη για να δούμε τι παίζει ΓΕΝΙΚΩΣ, την ώρα της εξέτασης έβαλε και το καθετηράκι μέσα, του λέω τι είναι αυτό, μου λέει ελέγχω αν χωράει ο καθετήρας στον τράχηλο, γιατί είναι απαραίτητο να περνάει σε περίπτωση που προχωρήσουμε σε εξωσωματική.

Επίσης, μια μέρα πριν τη χοριακή ήρθε μήνυμα sms "εύχομαι το αύριο να φέρει μια νέα αρχή. καλή επιτυχία. Ευρυπίδης Μαντούδης". Προφανώς και δεν κάνει αυτό το μήνυμα τη διαφορά αλλά για να φτάσεις μέχρι εκεί πάει να πει ότι όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν άψογα, εμβρυολόγοι, μαίες, γραμματεία, τα πάντα.

Ανιτάκι αυτό που είπε η Ζεττα. Η "κακια" γραμματεία δεν είναι δικαιολογία. Ή έχεις κέντρο της προκοπής ή όχι. Φανταστείτε να έλεγαν "αχ ξέρετε σας βάλαμε χάλια έμβρυα αλλά δεν φταίμε εμείς φταίνει οι εμβρυολόγοι που τα μπέρδεψαν" ή "αχ, μπερδέψαμε τα ονόματα στις πλάκες με τα έμβρυα. Δεν είσαστε εσείς οι Τσιν-Τσουν-Τσεν; καλά, δεν πειράζει, θα αποκτήσετε κινεζάκι δεν σας πειράζει, σας πειράζει;;;;"

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ.....ΟΜΩΣ ΜΗ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα τρελαθούμε μου φαίνεται.

καταρχάς μην το ξεχάσω, ρικάκι πάω σε δύο εβδομάδες ξανά για υπέρηχο. Εκτός κι αν συμβεί τίποτε κακό στο μεσοδιάστημα φτου φτου φτου.

Leuta μου μόλις πήγα στον γιατρό για την πρώτη επίσκεψη για να δούμε τι παίζει ΓΕΝΙΚΩΣ, την ώρα της εξέτασης έβαλε και το καθετηράκι μέσα, του λέω τι είναι αυτό, μου λέει ελέγχω αν χωράει ο καθετήρας στον τράχηλο, γιατί είναι απαραίτητο να περνάει σε περίπτωση που προχωρήσουμε σε εξωσωματική.

Επίσης, μια μέρα πριν τη χοριακή ήρθε μήνυμα sms "εύχομαι το αύριο να φέρει μια νέα αρχή. καλή επιτυχία. Ευρυπίδης Μαντούδης". Προφανώς και δεν κάνει αυτό το μήνυμα τη διαφορά αλλά για να φτάσεις μέχρι εκεί πάει να πει ότι όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν άψογα, εμβρυολόγοι, μαίες, γραμματεία, τα πάντα.

Ανιτάκι αυτό που είπε η Ζεττα. Η "κακια" γραμματεία δεν είναι δικαιολογία. Ή έχεις κέντρο της προκοπής ή όχι. Φανταστείτε να έλεγαν "αχ ξέρετε σας βάλαμε χάλια έμβρυα αλλά δεν φταίμε εμείς φταίνει οι εμβρυολόγοι που τα μπέρδεψαν" ή "αχ, μπερδέψαμε τα ονόματα στις πλάκες με τα έμβρυα. Δεν είσαστε εσείς οι Τσιν-Τσουν-Τσεν; καλά, δεν πειράζει, θα αποκτήσετε κινεζάκι δεν σας πειράζει, σας πειράζει;;;;"

Λοιπόν,

1ον με το καλό για τον επόμενο υπέρηχο

και φυσικά δεν θα συμβεί τίποτα στο μεσοδιάστημα

όλα θα πάνε πολύ καλά.

2ον είσαι ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!!!

Πολύ γέλασα με το κινεζάκι!!!!

Ε και άμα είναι να κάνω κινεζάκι ρε μεγάλε,

γιατί δεν το έλεγες εξαρχής να μην παιδεύω η Χριστιανή?

Πάω στο Τσιανγκσού και παίρνω ένα και όπως το θέλω...

Άμαν πια!!!!


url]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω βρε κοριτσια :D

Ειμαι 38 χρονων και ναι εχω κανει ολες τις εξετασεις και ειναι πολυ καλες. Ορμονικες κτλ. Ολα μια χαρα. Το ιδιο και ο αντρας μου. Δεν εχουμε κανενα προβλημα.

Τωρα αυτο σκεφτικαμε να κανουμε και μεις. Να μην παρω αλλα φαρμακα αφου 1 ωαριο το κανω και σε φυσικο κυκλο.

Το κακο ειναι οτι φοβαμαι μηπως ειναι και τα επομενα ανωριμα και δεν καταφερω τιποτα. Ο καιρος περναει και γω ανχονομαι ολο και περισσοτερο :cry:

Link to comment
Share on other sites

Α.............ΞΕΧΑΣΑ...!!!!!!!!!!!

zouzoukina, ΚΑΛΩΣΗΛΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...!!!!

ΠΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΜΕΝΕΣ..??????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...