Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσάκι ωραία όλα αυτά αλλά δεν μου απάντησες με τον γιατρό σου μίλησες?

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ, ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Αναστασάκι πόση ΑΜΗ έχεις; εγώ 0,8. και έκανα τρία ωάρια με το ζόρι, γονιμοποιήθηκε το ένα και να'μαι. Ή είμαι κ...φαρδη (που παίζει και αυτό) ή κάτι δεν μας έχουν εξηγήσει καλά.

Πήγαμε στο γιατρό σήμερα να δούμε τι ήταν το χτεσινό αίμα (το βράδυ ήταν ελάχιστο) και να κάνουμε τον πρώτο υπέρηχο. Έχω αποκόλληση μεγαλούτσικη ("σχεδόν οριακή" την είπε ο γιατρός) γυρω από ένα έμβρυο με καρδούλα που χτυπάει στους 143 παλμούς. :P και :confused: . Ξάπλα λοιπόν για μια βδομάδα και βλέπουμε.

Ανιτάκι, αφού κάνεις πολλά ωάρια σημαίνει ότι έχεις απόθεμα. Αν θυμάμαι είμαστε ηλικιακά στα ίδια έτσι δεν είναι;;;; Επειδή είσαι λοιπόν στην πιο τρυφερή ηλικία :oops: νομίζω ότι πρέπει να εστιάσουμε σε σένα. Να βρούμε τι φταίει, να σε πάμε στους καλύτερους γιατρούς, να κάνεις τα τριδυμάκια σου και να γίνουμε όλες νονές!!! τι λέτε κορίτσια;;;;; Θα πας πρώτα στης lamprinipo και μετά στο μαντούδη.

Μπράβο louloulika, άκουσες καρδούλα και τώρα θα ξεκουράζεσαι για να μη το ζορίζεις το μωράκι σου...Πότε ξανά υπέρηχο?


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ, ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ..!!!!!!!!!!

Ρε ΑΝΙΤΑΚΙ μου για ποιόν μ@@#$%ά γιατρό μιλάμε και το έχω χάσει λίγο? Εχουν περάσει τόσες μέρες και καλά δεν ειδοποιήθηκε ο γιατρός?


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστασάκι πόση ΑΜΗ έχεις; εγώ 0,8. και έκανα τρία ωάρια με το ζόρι, γονιμοποιήθηκε το ένα και να'μαι. Ή είμαι κ...φαρδη (που παίζει και αυτό) ή κάτι δεν μας έχουν εξηγήσει καλά.

Πήγαμε στο γιατρό σήμερα να δούμε τι ήταν το χτεσινό αίμα (το βράδυ ήταν ελάχιστο) και να κάνουμε τον πρώτο υπέρηχο. Έχω αποκόλληση μεγαλούτσικη ("σχεδόν οριακή" την είπε ο γιατρός) γυρω από ένα έμβρυο με καρδούλα που χτυπάει στους 143 παλμούς. :P και :confused: . Ξάπλα λοιπόν για μια βδομάδα και βλέπουμε.

Ανιτάκι, αφού κάνεις πολλά ωάρια σημαίνει ότι έχεις απόθεμα. Αν θυμάμαι είμαστε ηλικιακά στα ίδια έτσι δεν είναι;;;; Επειδή είσαι λοιπόν στην πιο τρυφερή ηλικία :oops: νομίζω ότι πρέπει να εστιάσουμε σε σένα. Να βρούμε τι φταίει, να σε πάμε στους καλύτερους γιατρούς, να κάνεις τα τριδυμάκια σου και να γίνουμε όλες νονές!!! τι λέτε κορίτσια;;;;; Θα πας πρώτα στης lamprinipo και μετά στο μαντούδη.

ΝΑΙ, ΝΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ..!!!!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ..????????? ΕΞΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ...!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock:

ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.......ΕΣΥ ΜΕ ΠΟΙΟ ΜΝΗΜΕΙΟ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΗ..???????????:P:p:p:p

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ.....ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ..!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Αναστασάκι πόση ΑΜΗ έχεις; εγώ 0,8. και έκανα τρία ωάρια με το ζόρι, γονιμοποιήθηκε το ένα και να'μαι. Ή είμαι κ...φαρδη (που παίζει και αυτό) ή κάτι δεν μας έχουν εξηγήσει καλά.

Πήγαμε στο γιατρό σήμερα να δούμε τι ήταν το χτεσινό αίμα (το βράδυ ήταν ελάχιστο) και να κάνουμε τον πρώτο υπέρηχο. Έχω αποκόλληση μεγαλούτσικη ("σχεδόν οριακή" την είπε ο γιατρός) γυρω από ένα έμβρυο με καρδούλα που χτυπάει στους 143 παλμούς. :P και :confused: . Ξάπλα λοιπόν για μια βδομάδα και βλέπουμε.

Ανιτάκι, αφού κάνεις πολλά ωάρια σημαίνει ότι έχεις απόθεμα. Αν θυμάμαι είμαστε ηλικιακά στα ίδια έτσι δεν είναι;;;; Επειδή είσαι λοιπόν στην πιο τρυφερή ηλικία :oops: νομίζω ότι πρέπει να εστιάσουμε σε σένα. Να βρούμε τι φταίει, να σε πάμε στους καλύτερους γιατρούς, να κάνεις τα τριδυμάκια σου και να γίνουμε όλες νονές!!! τι λέτε κορίτσια;;;;; Θα πας πρώτα στης lamprinipo και μετά στο μαντούδη.

Α....ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ.....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ....ΜΕΙΝΕ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΕΔΩ..!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε ΑΝΙΤΑΚΙ μου για ποιόν μ@@#$%ά γιατρό μιλάμε και το έχω χάσει λίγο? Εχουν περάσει τόσες μέρες και καλά δεν ειδοποιήθηκε ο γιατρός?

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!

Μου θυμίζει τον 1ο γιατρο που ειχα....

Στην 1η προσπάθεια αγνόησε το λεπτό ενδομητριοο (του το ειπα), την στένωση τραχήλου (του το ειπα), μου εκανε εμβρυομεταφορα με 6,5 ενδομήτριο και επειδη ειχα στενωση και δε χωρούσε ο καθετηρας ΣΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ...

Στη 2η ξαναπήγα εκει αναγκαστικα γιατι ειχα τα κατεξυγμενα..επεμενα εγω τη 2η για δοκιμαστικο πριν την εμβρυομεταφορά να δουμε αν χωραει το καθετηρακι...μου έκανε και μετα από 3 μερες δε θυμόταν ούτε οτι το έκανε ούτε ποιο καθετηρακι ταιριαζε....

Υπερόπτης, αλαζονας και αδιαφορος...

Ευτυχως η γιατρος που εχω τωρα ειναι ΑΨΟΓΗ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για βοηθήστε λίγο...Τι κάνω?

Κατεβαινω αθήνα και κανω ΝΚ και μετα βλέπω Τσιλιβάκο ή κλεινω καλύτερα πρώτα ραντεβου με Τσιλιβάκο...Αν μου προτεινει εξετασεις παιρνουν εκεινη την ώρα αιμα ή πρεπει να παω και αλλη μερα?

Ρωτάω γιατι θα ειναι περιορισμένος ο χρόνος μας...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε ΑΝΙΤΑΚΙ μου για ποιόν μ@@#$%ά γιατρό μιλάμε και το έχω χάσει λίγο? Εχουν περάσει τόσες μέρες και καλά δεν ειδοποιήθηκε ο γιατρός?

ΕΧΟΥΝΕ ΗΛΙΘΙΕΣ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ..!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑ Η ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΑΜΜΕΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΛΑΤΙΣΣΕΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ, ΕΝΩ ΑΠΛΩΣ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ..!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια για βοηθήστε λίγο...Τι κάνω?

Κατεβαινω αθήνα και κανω ΝΚ και μετα βλέπω Τσιλιβάκο ή κλεινω καλύτερα πρώτα ραντεβου με Τσιλιβάκο...Αν μου προτεινει εξετασεις παιρνουν εκεινη την ώρα αιμα ή πρεπει να παω και αλλη μερα?

Ρωτάω γιατι θα ειναι περιορισμένος ο χρόνος μας...

ΕΓΩ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΡΩΤΑ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΑΙΜΑ..!!!!!!!!

ΑΧ, ΜΠΡΑΒΟ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ...!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΟΥΝΕ ΗΛΙΘΙΕΣ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ..!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΥΛΟΒΡΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑ Η ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΑΜΜΕΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΛΑΤΙΣΣΕΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ, ΕΝΩ ΑΠΛΩΣ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ..!!!!!!!

Ναι αλλά ποιός είναι? Και από την άλλη ρε ΑΝΙΤΑΚΙ δεν ξέρουν πότε σου έκαναν την εμβρυομεταφορά και πότε σου είπαν χοριακή, ώστε να ξέρει και η "βοηθός" πότε θα έπρεπε να τους πάρεις? Δεν είδε ότι είχαν περάσει οι μέρες και εσύ και καλά δεν είχες πάρει? Να μου πεις τόσες γυναίκες είναι δύσκολο. Αλλά ρε γαμώτο μπρόστα στα δύσκολα που περνάμε εμείς αυτά τα οργανωτικά θα έπρεπε να τα παίζουν στα δάχτυλα.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

SORRY που σε φορτώνω αλλά θέλω όταν σε πάρει τηλέφωνο ο μ@@@#$%άς να του τα πεις εξώ από τα δόντια....

ΑΑΑΑΑ και πες του για κάθε ημέρα αδιαφορίας η τιμή μειώνεται κατά 30%...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΜΙΤΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.....ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΗ...

ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΛΕΤΕ "ΕΡΩΤΑ" ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ......!!!!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΙΑ..!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ποιός είναι? Και από την άλλη ρε ΑΝΙΤΑΚΙ δεν ξέρουν πότε σου έκαναν την εμβρυομεταφορά και πότε σου είπαν χοριακή, ώστε να ξέρει και η "βοηθός" πότε θα έπρεπε να τους πάρεις? Δεν είδε ότι είχαν περάσει οι μέρες και εσύ και καλά δεν είχες πάρει? Να μου πεις τόσες γυναίκες είναι δύσκολο. Αλλά ρε γαμώτο μπρόστα στα δύσκολα που περνάμε εμείς αυτά τα οργανωτικά θα έπρεπε να τα παίζουν στα δάχτυλα.

Ο Γ@ΤΟΣ ΕΙΝΑΙ....,ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.... ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...